Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Blueprint Capital - Remote Trader pozicio - Kockazatmentes $10,000 kezdotoke

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Blueprint Capital - Remote Trader pozicio - Kockazatmentes $10,000 kezdotoke

Udvozlok Mindenkit!

A Blueprint Capital egy Londonban jegyzett Proprietary Trading ceg, mely a vilag osszes nagy tozsdejen kereskedik az FX es a Futures piacokon.

Magyarorszagi FX kereskedoket keresunk akik szamara $10,000 kezdotoket biztositanank ($2,000-ig megengedett Stop Loss-al). Az elert profitot 50%-50% aranyban osztja a ceg es a kereskedo.

3-honapos "Track Record" felepitese utan dinamikusan emeljuk a tokekeretet.

Nincs havidij, es vagyoni feleloseggel termeszetesen nem tartozik a trader a szamlan keletkezett vesztesegek felett.

Amennyiben szeretne tobbet megtudni es jelentkezni, kerem lepjen kapcsolatba a: mark.lekeny@blueprintcapital.co.uk cimen!

blueprintcapital eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs havidij, es vagyoni feleloseggel termeszetesen nem tartozik a trader a szamlan keletkezett vesztesegek felett.
    A honlapon a következőket írják:
    "Remote access traders (£269 per month)."

Akkor te valami más lehetőséget ajánlasz itt a fórumon, mint ami a honlapon található?

Hozzászólás

Udv safe,

Igen, a honlapon talalhato lehetoseg termeszetesen elerheto mindenki szamara (a rogton nagyobb kezdotokevel), de az itt hirdetett lehetoseg dijtalan, es fokozatosan epitjuk fel a szamla tokejet.

Hozzászólás

blueprintcapital eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Udv safe,

Igen, a honlapon talalhato lehetoseg termeszetesen elerheto mindenki szamara (a rogton nagyobb kezdotokevel), de az itt hirdetett lehetoseg dijtalan, es fokozatosan epitjuk fel a szamla tokejet.
        Köszönöm. E válaszod lehet beindítja a forgalmat ebben a topicban.

Hozzászólás

Tehát ha jól értem:

- Jelentkezem.
          - Kereskedek 3 hónapig a megadott paraméterekkel.
          - Nyereség 50% az enyém?

Hozzászólás

Igy van, a szamlainditast kovetoen a nyereseg 50%-a a Tied, 3 honapos "track record" felepitese utan pedig az arra kivalasztottak szamlajat noveljuk, a tobbiek tovabb epithetik az alapszamlan.

Hozzászólás

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszönöm. E válaszod lehet beindítja a forgalmat ebben a topicban.
              Beszéltem vele telefonon, angliai számról hívott. Nem tűnik átverésnek, fizetni nem kell semmit. Írtam levelet is, várom a folytatást.

Hozzászólás

Benevezek. ;-)

Hozzászólás

én is....

Hozzászólás

Nálatok van valami fejlemény?

Hozzászólás

Nálatok van valami fejlemény?
                      semmi...elküldtem az email címre a levelet...gondolom sokan jelentkeznek

Hozzászólás

Múlt héten azt az infót kaptam, hogy hétvégéig jó vagyok (ami most múlt el), és hogy 10-15 fős a létszámkeret.
                        Engem ne szidjatok, rajtam nem múlt, mert a végén nem jelentkeztem.

Hozzászólás

1,5 hónap elmúlt és nálam nem történt semmi a jelentkezés óta.
                          Nektek van valami információtok?

Hozzászólás

1,5 hónap elmúlt és nálam nem történt semmi a jelentkezés óta.
                            Nektek van valami információtok?
                            Némaság van. Pedig jól indult.

Hozzászólás

Working...
                            X