Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Noble Option

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Noble Option

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Alapvetően a Bináris Opciók piaca más mint amit megszoktunk.

Itt a legtöbb cég egy tied agent partnerként működik mintsem brókercégként. Azok a brókerek akiknek van BO platform, részlegük meg mind egytől egyik ciprusi engedéllyel csinálják. Igen, még a UK brókerek is...külön van a két részleg.

Tavaly az FCA felvette viszont a BO kereskedést és ezáltal hivatalosan is kikerült a szerencsejáték megítélés alól.

Noble Option. www.nobleoption.com

Lengyel cég. FCA döntése után kezdett piacot nyerni magának Lengyel országban majd itthon is. Jelenleg minden európai országban vannak ügyfelei.

Kérdésekre szívesen válaszolok bár ma tartom az első szemináriumot Budapesten (nobleoption.eu) tehát nem sokat leszek.

Kezdetleges cipőben jár ez a piac még de erőteljesen fejlődik.

Why us-ban ezt olvasom:

Spot Capital Markets Ltd. is licenced and regulated by CySEC, Registration Number 210/13.

Hozzászólás

XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Why us-ban ezt olvasom:

Spot Capital Markets Ltd. is licenced and regulated by CySEC, Registration Number 210/13.
      Itt a legtöbb cég egy tied agent partnerként működik mintsem brókercégként.

Spot Capital a BO piac 6ö%-át szolgálja ki -> legnagyobb likviditás itt van.

Hozzászólás

Na, engem érdekelne, hogyan is működik a bináris opciózás VALÓJÁBAN.

Rizsa nem érdekel, se a felügyelet.

Kérdéseim:

-hová, milyen szoftveren keresztül kerül a megbízásom?
        -milyen a szerveroldali kiszolgáló? (segítség: annyimindent be lehet állitani, mint a metaserveren?)
        -kik, és milyen piacra adnak passzív, és aktív ordereket?
        -hol vannak fizikailag ezek a szerverek?

Várom a válaszokat Kíváncsi vagyok, mennyiben egyezik a jelenlegi tudásommal.

Nem akarok senkit, semmit lehúzni, eszemben sincs ilyesmi, de a tények jók lehetnek valamire

Hozzászólás

Engem pedig az érdekelne, hogy komoly szakemberek évtizedes tapasztalattal a hátuk mögött milyen kiemelkedő előnyt látnak BO-ban a hagyományos kereskedéssel szemben, hogy teljes mellszélességgel beállnak mögé.
          (A magasabb jutalékokon kívül.)
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Szerintem egyszeru matekkal ki lehet szamolni hogy kinek eri meg, es kinek nem. Ha ez matematikailag nem megy, vagy nem eleg meggyozo, akkor kell egy tesztkornyezet tobb ezer kotesre beallitva es leszimulalni mindket fajta brokert, hogy melyiknel mennyi maradna meg. Skalposoknak lehet benne racio, de pl 50 pipes atlag targetnel felesleges matekozni rajta, eselytelen még 95%os ratioval is. (Eurusd)
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem egyszeru matekkal ki lehet szamolni 50 pipes atlag targetnel felesleges matekozni rajta, eselytelen még 95%os ratioval is. (Eurusd)
              Jó példa.
              Érdekességként: tudod mekkora az Eurusd-n 50 pip elérésének valószínűsége sok év statisztikája alapján?
              Éppen a tradeben töltött idő függvénye. 1 óránál kb. 10%, 2-nél kb. 30%, 6 óránál 55%, 24 óránál 75% körül. De minél hosszabb az időtáv, annál nagyobb stopban is kell gondolkodnod egy random walk piacon.
              Ez helyett BO egyszerűbb: fogadsz az irányra, és 1 pippel a nyitóárad fölé kerülsz.
              No, azért minden érvet nem lehet leírni, mert holnap már online trading roomokban oktatják a legjobbak.
              http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                No, azért minden érvet nem lehet leírni, mert holnap már online trading roomokban oktatják a legjobbak.
                A bináris opciós oktatás és reklámozás csak az évtizedes tapasztalattal rendelkező tőzsdei szakembereknek való. Szerintem át kellene nyergelned, ott még elég nagy a vákuum amit betölthetnél.

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A bináris opciós oktatás és reklámozás csak az évtizedes tapasztalattal rendelkező tőzsdei szakembereknek való. Szerintem át kellene nyergelned, ott még elég nagy a vákuum amit betölthetnél.
                  Kösz a tippet. De űr az van így is, pedig ma már mindenki mentorál ész nélkül.

Nem sikerült megragadnod a lényeget: a számokba korán reggel, álmos fejjel nem tudtál belekötni. Amúgy nem is lehet… Pedig innentől csak stratégia kérdése, hogy valaki hagyományos trading, vagy BO felé veszi az irányt.

Zalán, van nálatok IB? (Tök mindegy hol nincsenek ügyfeleim.) Aztán lehet, hogy megérné csinálni már valami továbbképzést a valószínűség-számításban járatlan oktató-guruknak.

Hozzászólás

Kösz a tippet. De űr az van így is, pedig ma már mindenki mentorál ész nélkül.

Nem sikerült megragadnod a lényeget: a számokba korán reggel, álmos fejjel nem tudtál belekötni. Amúgy nem is lehet… Pedig innentől csak stratégia kérdése, hogy valaki hagyományos trading, vagy BO felé veszi az irányt.

Zalán, van nálatok IB? (Tök mindegy hol nincsenek ügyfeleim.) Aztán lehet, hogy megérné csinálni már valami továbbképzést a valószínűség-számításban járatlan oktató-guruknak.
                    Megbeszéljük, jó ötletekre nyitott vagyok és péntek úgy láttam mások is...

Hozzászólás

Ha skalp trade 70-95% találati aránnyal nem megy Forexunderground mert a pár vesztő viszi a számlát, nem kell matekosnak lenni, hogy lássuk miért fog menni BO -nál.

Hozzászólás

Valahogy úgy látom a jövőjét ennek a binárisnak, mint a legtöbb új keletű dolognak, nézik az emberek, körbe-körbe járkálják, közelítenek felé a kezükkel, de visszarántják nehogy megharapja, megégesse őket...kritizálják, kinevetik, majd szépen lassan arra lesz figyelmes az ember, hogy ezek a szkeptikusok már oktatják.

Hozzászólás

/OFF/
                          Aztán lehet, hogy megérné csinálni már valami
                          továbbképzést a valószínűség-számításban járatlan oktató-guruknak.
                          Szivesen ajánlok neked egy másik fórumot (7261-től), ahol olyan matematikus zsenikkel társaloghatsz, akik valamilyen rejtélyes okból kifolyólag nem sokra mentek a kereskedésben ezzel a tudásukkal.
                          /ON/

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szivesen ajánlok neked egy másik fórumot (7261-től), ahol olyan matematikus zsenikkel társaloghatsz, akik valamilyen rejtélyes okból kifolyólag nem sokra mentek a kereskedésben ezzel a tudásukkal.
                            Látom, azért ahhoz is volt érdemi hozzászólásod.
                            Basszus, elárulnád, mi a fenének vagy mindenütt ott reklámozni magad? Ez valami perverz exhibicionizmus?

Eljön az idő, mikor visszasírjuk ussb-t?

(Nekem van egy weboldalam bemutatkozni, bizalmasabb dolgokat megbeszélünk a Facebookon, e-mailben, ide meg eljárok tanulni. Kell ennél több?)

Hozzászólás

imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Valahogy úgy látom a jövőjét ennek a binárisnak, mint a legtöbb új keletű dolognak, nézik az emberek, körbe-körbe járkálják, közelítenek felé a kezükkel, de visszarántják nehogy megharapja, megégesse őket...kritizálják, kinevetik, majd szépen lassan arra lesz figyelmes az ember, hogy ezek a szkeptikusok már oktatják.
                              Azért valahol ez így van rendjén. Elsőre én se láttam benne sok mindent.
                              De mostanra másként látom már és kell 1 év amire leesik pár embernek a dolog lényege.

Tavaly rengeteget fejlődött és szerintem idén is...jelenik meg az applikációk, fejlesztések és a komolyabb cégek.

Hozzászólás

Working...
                              X