Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szerinted mire gondolt AdamV, Zalán?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kata konkrétan 7 holt nyelvet beszél igen.
      Ezen kívül 10 évig a forex kereskedésből élt. Oktatás mindig is a szíve csücske volt

senki nem állítja, gondolja, érezteti, hogy ez akár Feco akár én miattam történt volna.
      Fogom a fejem.

Holt nyelvet azért nevezik holtnak, mert már nem beszélik. Ha valaki ebből hetet beszél, az tényleg zseni, és elhiszem, hogy már 10 éve is forexből élt, amikor az még majdnem ismeretlen volt Magyarországon. És persze szerelemből oktat és választ brókert…

Nekem akkor is lelkiismeret-furdalásom lenne, ha egyetlen ügyfelem is károsodott volna ott, ahol teljes mellszélességgel marketingeztem.
      Én sem értem, hogy lehet ezek után félévente ugyanazoknak az arcoknak hitelesen mindig újabb és jobb cégeket ajánlgatni.
      Természetesen a legjobbak mindig a legjobbat…
      http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Fogom a fejem.

Holt nyelvet azért nevezik holtnak, mert már nem beszélik. Ha valaki ebből hetet beszél, az tényleg zseni, és elhiszem, hogy már 10 éve is forexből élt, amikor az még majdnem ismeretlen volt Magyarországon. És persze szerelemből oktat és választ brókert…

Nekem akkor is lelkiismeret-furdalásom lenne, ha egyetlen ügyfelem is károsodott volna ott, ahol teljes mellszélességgel marketingeztem.
        Én sem értem, hogy lehet ezek után félévente ugyanazoknak az arcoknak hitelesen mindig újabb és jobb cégeket ajánlgatni.
        Természetesen a legjobbak mindig a legjobbat…
        Gyere el és kérdezd meg. Egyiptologus diploma ezzel jár.
        Ennyi erővel ne csak céget ne reklámozd hanem a tőzsdét sem mert Soros úgy is kivereti a stopodat.

Hozzászólás

• Ne zuhanyozz túl sokáig egyhuzamban Misi!

Hozzászólás

• Az a baj hogy alapvetően más a helyzet mint azt felvázoljátok.
            Admiral eddig is jó cég volt és utánunk is az lesz.
            Mi megfogjuk adniba legjobb szolgáltatást amit tudunk.

Hozzászólás

• Sziasztok!
              Nem szoktam fórumokra írni, de mivel aktívan kereskedek ezt a fórumot olvasom, most ezt a figyelem felkeltése miatt muszáj leírnom.
              2014 tavaszán fejeztem be a kereskedést ennél a cégnél, AM. Az állandó csúszások, stopkivételek, a DAX-nál 30-40 ponttal arrébb teljesülő kiszállások (és persze mindig az ügyfél kárára) stb., stb.....Sírtam hisztériáztam, nem voltam magamnál.
              Lehetetlen volt náluk kereskedni a CFD-kel.
              Elmentem onnan, kifizették rendesen a maradék pénzecskémet, (ez nem az Iron, mert ott ugyan lehetett kereskedni, csak ott az éles számlákat is demónak minősítették) és egy harmadik cégnél egy új világ nyílt ki előttem.
              Ilyent még nem láttam soha mint itt, úgy éreztem, mindig, arról szól az egész, hogy hogy lehet engem átb...ni.
              Ez a nyomuló marketing,amit a Zalán csinál- kivéve a bónuszt, vagyis annak a hiányát, nagyon emlékeztet az Iron, és az XM marketingjához.
              Tudjuk mi történt velünk az Ironnnál. Csak nehogy ez legyen a vége itt is.
              Hát treaderek...sok sikert!!!!

Hozzászólás

• TTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!
                Nem szoktam fórumokra írni, de mivel aktívan kereskedek ezt a fórumot olvasom, most ezt a figyelem felkeltése miatt muszáj leírnom.
                2014 tavaszán fejeztem be a kereskedést ennél a cégnél, AM. Az állandó csúszások, stopkivételek, a DAX-nál 30-40 ponttal arrébb teljesülő kiszállások (és persze mindig az ügyfél kárára) stb., stb.....Sírtam hisztériáztam, nem voltam magamnál.
                Elmentem onnan, kifizették rendesen a maradék pénzecskémet, (ez nem az Iron, mert ott ugyan lehetett kereskedni, csak ott az éles számlákat is demónak minősítették) és egy harmadik cégnél egy új világ nyílt ki előttem.
                Ilyent még nem láttam soha mint itt, úgy éreztem, mindig, arról szól az egész, hogy hogy lehet engem átb...ni.
                Ez a nyomuló marketing,amit a Zalán csinál- kivéve a bónuszt, vagyis annak a hiányát, nagyon emlékeztet az Iron, és az XM marketingjához.
                Harmadik cég, új világ ... úgy érted, találtál egy VALÓBAN jó céget?
                És melyik ez a cég?

Hozzászólás

• TTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  1. Írj nekem egy e-mailt a loginoddal és utána járok mi történt veled a múltban. Ez így nagyon egyoldalú és ha gap-ben nyitnak a piacok akkor hát nem a brókercég a hibás.

2. Nem tudom milyen tapasztalatod van, milyen háttérrel rendelkezel de remélem nem gondolod úgy, hogy bárki aki egy Magyarországi irodában dolgozik tehetne arról, hogy egy brókercég mennyire jó vagy rossz.

Jelen pillanatban úgy állunk, hogy vagy Te és azok akikkel beszélünk mint ügyfelek és náluk minden rendben van, Te neked pedig rossz tapasztalatod van több mint 2 évről visszamenőleg.
                  Azóta egyébként jöttek be likviditási szolgáltatók, lett egy FCA felügyelet tehát közel sem olyan az Admiral mint amire te emlékszel.

Hozzászólás

• Miért állt le az éjjeli kereskedés a DAX-on?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Miért állt le az éjjeli kereskedés a DAX-on?
                      Lecseréltük a likviditás szolgáltatót. Erről küldtünk is ki MT4-ben üzenetet minden felhasználónak.
                      Az előző likv provider vétett hibákat és úgy gondoltuk nem a legjobb szolgáltatást nyújtja az ügyfeleinknek.

Hozzászólás

Lecseréltük a likviditás szolgáltatót. Erről küldtünk is ki MT4-ben üzenetet minden felhasználónak.
                        Az előző likv provider vétett hibákat és úgy gondoltuk nem a legjobb szolgáltatást nyújtja az ügyfeleinknek.
                        Kösz, már elolvastam... igy utólag nem nagyon érdekelnek a hirek igy mellőztem

Hozzászólás

• Gondolom, erre gondolsz.
                          De akkor is 22-kor nálam leállt, aztán mikor indult el, azt nem tudom, de nem engedett kötni 22:15 ig az tuti, aztán lecsuktam.
                          http://imgur.com/h0BvK5e

Hozzászólás

Gondolom, erre gondolsz.
                            De akkor is 22-kor nálam leállt, aztán mikor indult el, azt nem tudom, de nem engedett kötni 22:15 ig az tuti, aztán lecsuktam.
                            http://imgur.com/h0BvK5e
                            Igen ez lesz az.
                            Nem lesz most egy ideig nálunk éjjeli árjegyzés csak akkor tudsz kereskedni amikor a piac nyitva van.

Hozzászólás

Igen ez lesz az.
                              Nem lesz most egy ideig nálunk éjjeli árjegyzés csak akkor tudsz kereskedni amikor a piac nyitva van.
                              Értem, csak fura volt, mikor reggel megnéztem, akkor azt mutatta a chart, hogy ment rendesen 23 óráig. kicsit fura

Hozzászólás

Értem, csak fura volt, mikor reggel megnéztem, akkor azt mutatta a chart, hogy ment rendesen 23 óráig. kicsit fura
                                Ami neked 22 óra, az a charton 23 óra.

Hozzászólás

Working...
                                X