Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• @gtome
    @Tback

Köszönöm szépen a kiegészítéseteket!

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez a futures megint az a pálya, hogy nem tudod kis tőkével indítani. Továbbá itt is elszáll az ár, és jönnek a fiúk a szekrényekért, ingatlanért... Azért kellene ezt a negativba szállást egy életre technikailag kiiktatni, vagy ahogy Beki írja ha már nagy a lot, terméket váltani, diverzifikálni. Valaki írta Svájcot, hogy oda nem vonatkozik a szabályozás, meglátjuk, még akár jó is lehet.

Valóban, itt is, mint minden másnál megvan a minimum tőkeigény, egyrészről a számla nyitáshoz, másrészről a stratégia által megkívánt működéshez, valamint az elvárt, időszakos összegszerű nyereséghez képest.
      Lényeges, hogy mindhárom (!) szempont fontos és elengedhetetlen a hosszútávú üzemhez.

Mivel a forexhez a legtöbb, akár kezdő is tud csatlakozni már akár 10-20 usd-től, így általában a másik két szempont nem is kerül előtérbe, holott ezeken inkább áll, vagy bukik az egész.

Azt javaslom mindenkinek, aki bármely termékkel, bármely céggel, bármely stratégiával életszerű és hosszútávú bevételt akar magának és nem csak szórakozásból tradel, hogy vegye komolyan fontolóra a saját szempontjait, mielőtt bárhol számlát nyit!

Mert értem én hogy kis számla, meg microlot, meg hasonlók.
      De ez max az elején kell, amíg játék az egész.
      Később ez természetesen semmire sem lesz elég....

És kétségtelen, lesznek olyan stratégiák, ahol a forex jobb lenne, futures szóba sem jöhet, de pl. opció egy alternatíva.
      És sorolhatnánk tovább a termékpaletta/ stratégia/ tőke/ margin/ elvárás kombinációkat.

Szerintem a negatív tőke elleni védelem időnként nagyobb hangsúlyt kap, mint amit megérdemelne.
      Nem ez lesz az ami tömegeket vinne a szegénységbe...

Hozzászólás

• gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én értem, hogy
        Kellene egy kötelező TP, ami mindenkor ott van a "könyvben"(rendszerben, játékprogram memóriában). Ez bármikor módosítható, ha ahova módosítod, ott 10-20 pipen belül megvan egy eladói SL rá. Így ha elszáll az ár plusszba, nincs az, hogy bezzeg én 10 szeresét nyertem, míg a másik meg garantált SL-el nem bukott 10x-est. Ez mondjuk lehetne egy mód, vagy nem? Ha bele van égve a TP és SL a programba, és egy másik oldali traderével össze van párosítva, akkor miért ne kattanhatna be, történjék bármi? Hiszen ott volt egy vevő és volt egy eladó.

Hozzászólás

Ez a futures megint az a pálya, hogy nem tudod kis tőkével indítani. Továbbá itt is elszáll az ár, és jönnek a fiúk a szekrényekért, ingatlanért... Azért kellene ezt a negativba szállást egy életre technikailag kiiktatni, vagy ahogy Beki írja ha már nagy a lot, terméket váltani, diverzifikálni. Valaki írta Svájcot, hogy oda nem vonatkozik a szabályozás, meglátjuk, még akár jó is lehet.
          "Kedves Kereskedő!

Reméljük eddig jól telt a nyár!

A cégünket érintő legújabb változásról szeretnénk hírt adni, mely szerint 2017. augusztus 10-től a kereskedési számlák mentesülnek külön fizetési kötelezettsége alól. Ez azt jelenti, hogy negatív egyenleg esetén az ügyfeleknek nem kell ezt az összeget kiegyenlíteni további letét elhelyezésével, tehát nem tud az elhelyezett letétnél többet veszteni. Ez a már éles számlával rendelkező ügyfeleinkre is vonatkozik.
          Jövőbeni kérdéseivel kapcsolatban továbbra is állunk rendelkezésére.

Üdvözlettel:

Néveri Árpád"

ja, és még svájci is

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            "Kedves Kereskedő!

Reméljük eddig jól telt a nyár!

A cégünket érintő legújabb változásról szeretnénk hírt adni, mely szerint 2017. augusztus 10-től a kereskedési számlák mentesülnek külön fizetési kötelezettsége alól. Ez azt jelenti, hogy negatív egyenleg esetén az ügyfeleknek nem kell ezt az összeget kiegyenlíteni további letét elhelyezésével, tehát nem tud az elhelyezett letétnél többet veszteni. Ez a már éles számlával rendelkező ügyfeleinkre is vonatkozik.
            Jövőbeni kérdéseivel kapcsolatban továbbra is állunk rendelkezésére.

Üdvözlettel:

Néveri Árpád"

ja, és még svájci is
            "Apróbetűst" is olvastad? Mármint a bűvös TC-t.

Hozzászólás

"Apróbetűst" is olvastad? Mármint a bűvös TC-t.
              természetesen nem mindent, de 5 év tapasztalata többet ér, össz 2x volt technikai probléma, és Árpád biztosított, ha az ő hibájuk, a bejelentéstől számítva állják azt a veszteséget is. A live chat-re éjszaka is 2 percen belül jött a válasz. Sokan mondják, nincs ideális brókercég, ezt el is hiszem, de ez az egyik legjobb.

Hozzászólás

Kellene egy kötelező TP, ami mindenkor ott van a "könyvben"(rendszerben, játékprogram memóriában). Ez bármikor módosítható, ha ahova módosítod, ott 10-20 pipen belül megvan egy eladói SL rá. Így ha elszáll az ár plusszba, nincs az, hogy bezzeg én 10 szeresét nyertem, míg a másik meg garantált SL-el nem bukott 10x-est. Ez mondjuk lehetne egy mód, vagy nem? Ha bele van égve a TP és SL a programba, és egy másik oldali traderével össze van párosítva, akkor miért ne kattanhatna be, történjék bármi? Hiszen ott volt egy vevő és volt egy eladó.
                Nem gondolom, hogy jót tenne a kereskedésnek egy ilyen kötelező TP-SL rendszer, másrészt akkor olyan messze tenném a piactol azt a TP-t v. SL-t amit épp nem akarnék betenni, hogy olyan lenne, mintha nem lenne. Nem teljesen értem a gondolatmenetedet, de nem csak TP-ből és SL-ből áll az orderbook.

Sőt SL-t nem is feltétlen látja tőzsde. Tudtommal (nem vagyok benne 100%-ig biztos) kereskedési platformtól/data providertől függően az SL lehet a "gépeden" / a platform szolgáltató szerverén / tőzsdén, ez attól is függ, hogy milyen típusú stop ordert használsz, azt támogatja-e a tőzsde.
                Nem bízom én senkiben, aki többet keres nálam.

Hozzászólás

• De nehéz ma scalpolni a platformon

Hozzászólás

• https://admiralmarkets.hu/education/...ziv-vip-kurzus

1. lépés regisztráció
                    2. lépés teszt/kérdőív kitöltése
                    3. lépés a feltételek teljesítése
                    4. lépés gyere el és érezd jól magad miközben fejlődünk

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      https://admiralmarkets.hu/education/...ziv-vip-kurzus

1. lépés regisztráció
                      2. lépés teszt/kérdőív kitöltése
                      3. lépés a feltételek teljesítése
                      4. lépés gyere el és érezd jól magad miközben fejlődünk

Ezek a kurzusok csak irányt mutatnak, a tényleges fejlődés autodidakta módon történhet, azért ezt ismerd el

Ma miért ilyen tág a spread DAX-on és DJI-en? DAX 8 helyett 13, DJI 10 helyett 16

Hozzászólás

• A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezek a kurzusok csak irányt mutatnak, a tényleges fejlődés autodidakta módon történhet, azért ezt ismerd el

Ma miért ilyen tág a spread DAX-on és DJI-en? DAX 8 helyett 13, DJI 10 helyett 16
                        A volatilitás miatt tágította a likviditás szolgáltató.

Tanulni nem autodidakta módin lehet.

Hozzászólás

• Mármint az Admiral AS?

elég furán hangzik , hogy a likviditasszolgáltató (ami azt jelenti hogy csak 1 van...) bármikor bármit csinálhat, és nem kell előre bejelenteni sem...

vagy pedig csak simán kamuzol...

Hozzászólás

• Likviditásszolgáltató...mintha az Iron topikot olvasnám 4 éve, röhej

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mármint az Admiral AS?

elég furán hangzik , hogy a likviditasszolgáltató (ami azt jelenti hogy csak 1 van...) bármikor bármit csinálhat, és nem kell előre bejelenteni sem...

vagy pedig csak simán kamuzol...
                              Nem, mármint a likviditás szolgáltató aki a DAX-ra, indexekre adja az árakat.

Ha neked furán hangzik az, hogy óriási volatilitásnál egy szolgáltató megváltoztatja a spreadeket, akkor nem tudom hol voltál vagy mit tanultál amióta kereskedel. Ez nem IronFX ahol fix spreadek vannak.

Nem kamuzok, csak simán nem érted, hogyan működnek a piacok...vagy kamuzol és érted csak direkt félrevezeted az embereket.....

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Likviditásszolgáltató...mintha az Iron topikot olvasnám 4 éve, röhej
                                Az a röhej, hogy összekevered egy ciprusi cég és egy FCA cég állításait. Több különbség is van...pl Iron kitette a "likviditás szolgáltatókat" mi nem.

Ha én olyan dolgot állítanék, ami nem igaz, akkor FCA keményen megbüntetne. Pedig itt van egy-két olyan ember aki simán jelentené (lehet meg is tették) de eddig semmi...tehát igaz amit állítok.

Ahelyett, hogy beírnátok ilyen mondatokat, sokkal hihetőbb lenne az, hogy ti védeni akartok bárkit is, ha utánajárnátok...írjatok egy emailt az FCA-nek, hogy én ezeket állítom és nézzük meg, mit fognak válaszolni...állok elébe..

Amíg viszont ezt nem teszitek meg, szimplán hitelrontást végeztek.

Hozzászólás

Working...
                                X