Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megoldódott (egyelőre), be tudtam lépni a MT4en a szerverre és megbízást is tudok adni.

Viszont belépéskor felugrott az AM-es login oldal a böngészőben és belépve a Trader Roomban most sem látszik, hogy lenne egy élő demoszámlám.

Hozzászólás

• lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megoldódott (egyelőre), be tudtam lépni a MT4en a szerverre és megbízást is tudok adni.

Viszont belépéskor felugrott az AM-es login oldal a böngészőben és belépve a Trader Roomban most sem látszik, hogy lenne egy élő demoszámlám.
      Kerlek hagyj egy offline uzenetet az oldalon es holnap egy kollega fel fog hivni es segit mindenben.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kerlek hagyj egy offline uzenetet az oldalon es holnap egy kollega fel fog hivni es segit mindenben.
        Egyelőre most működik a dolog, köszönöm!

Erre kaphatok itt választ?:
        Ha az éles számla is EUR alapú, akkor a nem EUR alapú párokon keresett profit szenved valamilyen veszteséget jóváíráskor?
        Ha EUR alapú a számlám és szeretném felmarkolni a profitot (legyünk optimisták), de csak forint bankszámlám van, akkor átutaláskor hogyan számoltok el? Vagy nyissak inkább egy online pénztárcát erre a célra?

Hozzászólás

Egyelőre most működik a dolog, köszönöm!

Erre kaphatok itt választ?:
          Ha az éles számla is EUR alapú, akkor a nem EUR alapú párokon keresett profit szenved valamilyen veszteséget jóváíráskor?
          Ha EUR alapú a számlám és szeretném felmarkolni a profitot (legyünk optimisták), de csak forint bankszámlám van, akkor átutaláskor hogyan számoltok el? Vagy nyissak inkább egy online pénztárcát erre a célra?
          Az első kérdésed nem nagyon értem de amikor kereskedsz akkor látod folyamatosan a profitod ugyebár. Ha eur számlád van akkor az mt4 automatikusan váltja a profitod a számla deviza nemére. Pl:
          Buy usd/huf
          Ilyenkor veszel dollárt forintot adsz. Hogy láthasd eurban a profitot folyamatosan fog a rendszer egy eurusd arfolyamon váltani.

Második kérdésedre a válasz pedig az, hogy h eur számlád van és forintos a bankszámlád akkor amikor megérkezik a kiutalásod a bankod fogja váltanibaz aktuális árfolyamon. A te bankod dönti el, hogy közép vagy vételi oldalon váltja le neked az eurt forintra.

Hozzászólás

Az első kérdésed nem nagyon értem de amikor kereskedsz akkor látod folyamatosan a profitod ugyebár. Ha eur számlád van akkor az mt4 automatikusan váltja a profitod a számla deviza nemére.
            Pontosan erre irányult a kérdésem, köszönöm. És ez melyik árfolyamon történik?

Hozzászólás

Pontosan erre irányult a kérdésem, köszönöm. És ez melyik árfolyamon történik?
              Mt4ben amit látsz vételi ha minden igaz...bár ezt a kérdést még soha senki nem tette fel

Hozzászólás

• Egy kicsit más megvilágításban a szeminárium:

Mi történik, ha a bankközi trader, az egyiptológus, a "professzor" és a "pszichológus" találkozik...

Szerintem ebből csak jó származhat...

Négy külön féle ember, egy napon, egy célt szolgálva.
                Hogy neked könnyebb legyen.

Szerintünk nincs két ugyan olyan trader.
                Ez tény.

Július 15.-én ha eljössz akkor láthatsz, hallhatsz, beszélhetsz 4 külön féle emberrel, akik a kereskedésből éltek/élnek/élni is fognak.

Nagyon sokan autodidakta módon tanulták a kereskedést, vannak akik oktatásokra jártak, vannak akik iskolába és vannak, akik mindig is kíváncsiak voltak, hogy mégis kik, és mire alapozva mozgatják az árakat, grafikonokat.

Azoknak, akik autodidakta módon fejlesztik magukat...

Van egy jó hírem. Lehetséges.
                Kata egyiptológus és főleg Görögország valamelyik szigetén szeret csavarogni...

Viszont ti nem ezért fogjátok szeretni....
                10 éve a kereskedésből él és köszöni szépen jól van...

A szemináriumon arról fog beszélni, hogy lehet autodidakta módon megtanulni kereskedni, milyen szabályrendszert használ Ő már évek óta, és ezek min alapulnak. Igen, ezek évek óta működő stratégiák!

Szerintetek aki 7 holtnyelven tanult meg írni, olvasni majd pont nem fogja tudni megtanulni olvasni a grafikonokat? Gyertek el és meglátjátok.

Azoknak, akik összeesküvés elméleteket gyártanak....

Kolba Miklós a bankközi devizapiac, EURHUF párjában a világ legnagyobb árjegyzője! Osszátok meg vele a gondolataitokat és lássuk mit fog mondani...
                Ha valaki akkor Ő tudja, hogyan működik az FX piac, amin Ti szeretnétek profitot zsebre tenni. Ha mégsem, akkor is gyertek el és majd akarni fogtok!
                Mike Forbes

Azoknak, akik tudják mit jelent az E = mc 2 ...

Igen, hozzatok körzőt, szögmérőt magatokkal...

Na, de komolyra fordítva a szót, Ferenc nem kevés időt, energiát és pénzt költött el, hogy "professzornak" nevezzem.
                Olyan aspektusból közelíti meg a kereskedést ami egyedülálló, kis hazánkban meg végképp nagyon ritka.
                Azoknak ajánlom Őt, akik a pszichológiát is matek összefüggésekben látják...

Azoknak, akik a dupla csúcsnál másra gondolnak mint a belépési lehetőség...

A kereskedés legfontosabb területe...
                A pszichológia résznél fogunk beszélni olyan zavarba ejtő gondolatokról, pillanatokról, amik meghatározhatják egy trader karrierjét és magánéletét is. Erősen ajánlott minden tábornak.

Tehát mi most a teendő?

REGISZTRÁLJ és gyere el az előadásra. 120 férőhelyes a terem és eddig 109-en regisztráltattok hétfő délutánig. Reggel még csak 101 volt.

Szép napot Kívánunk
                Az AM UK Magyarországi csapata

Hozzászólás

• már azt hittem, hogy én találtam fel a spanyolviaszt) ...de látom más is használja a differenciálhányados kutatását

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    már azt hittem, hogy én találtam fel a spanyolviaszt) ...de látom más is használja a differenciálhányados kutatását
                    Bizony jó ha van logarléc a kezünkben mikor beöntik a piacra a GBP-t

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Bizony jó ha van logarléc a kezünkben mikor beöntik a piacra a GBP-t
                      A logarléc nagyon praktikus eszköz még ma is.
                      Nekem már ma beömlött pár csepp GBP

Hozzászólás

• Eurusd spread felkúszik 2 pip fölé mostanában !
                        Nagyon nem tetszik !

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Eurusd spread felkúszik 2 pip fölé mostanában !
                          Nagyon nem tetszik !
                          Azért ez így nagyon egyoldalú.
                          Kéne egy emailt küldeni nekünk, login, és időszak...van egy spread indikátor a supreme-be azt tudod alkalmazni.

Majd posztolhatod a választ amit adunk, de ezzel nem tudok mit tenni....

Mert ugyanakkor 0 pip közelébe is ment mostanában ami nagyon tetszik embereknek.

Kérlek küld el és hidd el válaszolunk és nézzük.

Köszönjük.

Hozzászólás

• most 1.7 és 2.3 között ugrál
                            lehet hogy a Carney miatt
                            korábban nekem is tetszett

Hozzászólás

• Készítettünk videót a pénteki szemináriumról. Ezt szerkeszteni kell de elérhető lesz egy rövidebb és teljes a későbbiekben.

Rövidet mindenki láthatja. A hosszabbat pedig minden ügyfelünk.

Sokat tanulhattunk ezen a napon és külön köszönet Kolba Miklósnak aki nem csak azt magyarázta el, hogy miként működik a bankközi piac de egy elég átfogó képet is festett, hogy mik történtek mostanában és mire számítanak.

Úgy érzem adott elég pontos infót, hogy milyen sávban látják a forintot a következő hónapokban.

Ahogy ígértük, fogjuk indítani a kisebb szemináriumokat hamarosan.

Akik nem voltak ott, egy fontos infó:

a BIRGER szeminárium TELJESEN ingyenes lesz Október 14-én.

Regisztrálni ITT lehet.

A terem két részre lesz osztva. Ügyfeleknek és nem ügyfeleknek. Ha az ügyfél rész esetleg be fog telni, akkor növelni fogjuk ezt a részt. Tehát ingyenes de ha 100%-ra akar menni valaki, akkor nyit számlát és elhelyez egy kezdő letétet.

Hozzászólás

a BIRGER szeminárium TELJESEN ingyenes lesz Október 14-én.
                                A terem két részre lesz osztva. Ügyfeleknek és nem ügyfeleknek. Ha az ügyfél rész esetleg be fog telni, akkor növelni fogjuk ezt a részt. Tehát ingyenes de ha 100%-ra akar menni valaki, akkor nyit számlát és elhelyez egy kezdő letétet.
                                A 200 dolláros ügyfél is ügyfélként mehet vagy csak az 500 dolláros? (korábban ez volt a részvételi feltétel)

Hozzászólás

Working...
                                X