Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valaki, hogy az ASIC szabályozás alatt az SZJA mellé még kell-e plusz EHO-t is fizetni adózáskor?
    Hogy kerül a csizma az asztalra? Ennyire nincs meleg Magyarországon. Ott kell adóznod ahol élsz, az ottani szabályok szerint. Mi köze a NAV-nak az ASIC-hoz? Te bolondozol velünk😀

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hogy kerül a csizma az asztalra? Ennyire nincs meleg Magyarországon. Ott kell adóznod ahol élsz, az ottani szabályok szerint. Mi köze a NAV-nak az ASIC-hoz? Te bolondozol velünk��

Rossz volt a kérdés de szerintem úgy érti, ha ausztrál brókernél profitot termel, kell-e fizessen EHO-t is.

Hozzászólás

• zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rossz volt a kérdés de szerintem úgy érti, ha ausztrál brókernél profitot termel, kell-e fizessen EHO-t is.
        Mindegy, hogy hol termeli ha itt él a hazai törvények szerint adózik, amiben megtalálható pl a külföldről származó jövedelem fogalma is.

Hozzászólás

• zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen, így értettem

Hozzászólás

• A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen, így értettem
            Egy kérdést engedd meg, hogy feltegyek.

Ha itt rossz választ kapsz a fórumon de te úgy fogsz eljárni és ezért megbüntetnek téged, akkor mit csinálsz? NAV-ot nem érdekli mi alapján nem fizetted be az adót.

Miért nem kérdezitek meg a NAV-ot vagy valakit akinek van erre engedélye? Egy brókercégnek sincs amúgy engedélye erre, és a szívünk szakad meg, hogy segítenénk de nem tehetjük.

Csak egy tipp: Ha valaki ezt SEO optimalizálná és megírná egy weboldalon, sok követőt szerezne

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Csak egy tipp: Ha valaki ezt SEO optimalizálná és megírná egy weboldalon, sok követőt szerezne
              A kulcsszótervező szerint nem éri meg!
              Kevesen keresnek az adózással kapcsolatos szóösszetételekre. A hirdetők pedig nem akarnak megjelenni ilyen tartalomban.
              Egyébként pedig számos cikk van már a témában, csak keresni kell. Vagy elolvasni a törvényt, hogy mi tartozik az ellenőrzött tőkepiaci ügyletek körébe, milyen tranzakciók állíthatóak szembe, és mikor kell EHO-t is fizetni.
              Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Esetleg elolvasni a bevallási útmutatót, megkérdezni egy könyvelőt és nem a fórumokról tájékozódni konkrét kérdésekről.

Hozzászólás

• Nos megint nem csalódtam a brókerekben. Most például az Admiralban. A pénzt gyorsan elrakják, de még a centeket sem akarják visszaadni. Gondoltam visszautalom a megmaradt kis pirinyóka pénzemet, hiszen a megnövelt margin végett már lehetetlen kereskednem. Hát nem sikerült. Azzal az indokkal utasitották el a kérelmet, hogy nem teljes a feltöltött dokumentumon az IBAN szám. Unfortunately, your request can not be processed because our finance department denied your application due to incorrect account details (IBAN or account number).
                  Please kindly verify whether your name in personal Trader’s Room coincides with name on your Bank Account.
                  Money were send back to your trading account 11060745.

De küldtek még egy emilt is.
                  A dokumentum másolata, amelyet feltöltött, nem felel meg a követelményeinknek, a következő okok miatt: Please make new withdrawal request with full IBAN.
                  Tehát valamit az iban körül kavarnak.

Kedves Zalán. Szeretnélek megkérni, hogy légyszivess nézz utána a fenti számlaszámnak, és hogy miért nem működik az utalás. Tudom ez nem rajtad múlt, hiszen te mindig segitőkész voltál idáig. Köszönöm ha segitesz.
                  willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nos megint nem csalódtam a brókerekben. Most például az Admiralban. A pénzt gyorsan elrakják, de még a centeket sem akarják visszaadni. Gondoltam visszautalom a megmaradt kis pirinyóka pénzemet, hiszen a megnövelt margin végett már lehetetlen kereskednem. Hát nem sikerült. Azzal az indokkal utasitották el a kérelmet, hogy nem teljes a feltöltött dokumentumon az IBAN szám. Unfortunately, your request can not be processed because our finance department denied your application due to incorrect account details (IBAN or account number).
                    Please kindly verify whether your name in personal Trader’s Room coincides with name on your Bank Account.

A dokumentum másolata, amelyet feltöltött, nem felel meg a követelményeinknek, a következő okok miatt: Please make new withdrawal request with full IBAN.

Kedves Zalán. Szeretnélek megkérni, hogy légyszivess nézz utána a fenti számlaszámnak, és hogy miért nem működik az utalás. Tudom ez nem rajtad múlt, hiszen te mindig segitőkész voltál idáig. Köszönöm ha segitesz.
                    lehet gyorsabb ha te magadnak megcsinálod és az is lehet hogy muszáj lesz személyesen neked IBANkodni:
                    https://openkkk.nav.gov.hu/Dokumentu...k/iban_nk.html
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nos megint nem csalódtam a brókerekben. Most például az Admiralban. A pénzt gyorsan elrakják, de még a centeket sem akarják visszaadni. Gondoltam visszautalom a megmaradt kis pirinyóka pénzemet, hiszen a megnövelt margin végett már lehetetlen kereskednem. Hát nem sikerült. Azzal az indokkal utasitották el a kérelmet, hogy nem teljes a feltöltött dokumentumon az IBAN szám. Unfortunately, your request can not be processed because our finance department denied your application due to incorrect account details (IBAN or account number).

Szia,

Írj nekünk infora vagy Katának.
                      Ha nem töltöd fel a bankszámla kimutatást úgy ahogy azt kérik, nem fogják visszaküldeni a pénzed. Legyen szó 20 centről vagy 20 millióról.

Bár meg kell mondjam, hogy a kiutalt összeg nagysága mindig egyenesen arányos a feltöltött dokumentumok helyességével

Hozzászólás

• Tesztelem az AM au demoját és tök jó 1.500 a leverage !
                        Lehet hogy átmegyünk?

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tesztelem az AM au demoját és tök jó 1.500 a leverage !
                          Lehet hogy átmegyünk?
                          Csak kár, hogy nincs HUF számla

Hozzászólás

• Várom a válaszukat hogy EUs tagok nyithatnak-e számlát náluk mert ha igen akkor Zalán nem mondott igazat
                            Amúgy elégedett vagyok az AM-el a Dax-ra nem találtam jobb Cfd brókert eddig

Hozzászólás

• Visszavonom a negativ állitásaimat az Admirallal kapcsolatban. Újraküldtem a számlakivonatot, és már a számlámon is van a pénz. Valószinűleg az AM-el egy időre befejeztem a pályafutásom. Béke veletek.
                              willow

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Várom a válaszukat hogy EUs tagok nyithatnak-e számlát náluk mert ha igen akkor Zalán nem mondott igazat
                                Amúgy elégedett vagyok az AM-el a Dax-ra nem találtam jobb Cfd brókert eddig
                                Már megvan az ausztrál számlám, múlt héttől.

Hozzászólás

Working...
                                X