Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Lotkötő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Klasszak az Admiral.Prime költségei. Az összesen $6/lot jutalék az nagyon jó.

Most olvasom a Best Execution Policy-t, ha jól látom lehet kérni, hogy a végrehajtás szabályozott piacon történjen (5.5. pont). Erről, és ennek feltételeiről szívesen olvasnék a honlapon is.

A garantált 2 percen belüli végrehajtás (6.1.1. pont), és a végrehajtás késleltetésének joga (6.1.2. pont) viszont rázós. Ha esetleg volna olyan statisztikátok ami a megbízások teljesülési idejének hisztogramját mutatja, és publikus, akkor igen meggyőző lenne számomra a cég.
    Igérem utána fogok járni. Gondolom itt az éjjel történő dax kereskedésre gondoltak amikor 2 percet határoztak meg.

Azoknál akik pedig bármilyen abusive viselkedést fedeznek fel azoknál lehet késleltetés....én ilyenről viszont nem tudok és nem is olvastam eddig.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azoknál akik pedig bármilyen abusive viselkedést fedeznek fel azoknál lehet késleltetés....
      Na akkor sikerült egy újabb kalap szar céghez dobbantanod

Hozzászólás

Zalán, a noble vonallal mi lett? Vagy az már nem opció?

Hozzászólás

Ez amiket idéztek feljebb, ez a TC-ből van? Vagy csak a versenyre vonatkozik? 15 percen belül ne zárj, 3 pip alatt ne stb..?

Hozzászólás

2010 óta van admiralnál éles számlám, folyamatosan mentek a szemétkedések, stopugrások.

Senkinek nem javaslom, különösen ezzel a késleltetéses baszakodással.

Zalán keress már egy normális céget...

Hozzászólás

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zalán keress már egy normális céget...
              Úgy tudom, hogy a ScamFx-nél Northern Hemisphere Manager-t keresnek éppen

Hozzászólás

Amennyiben a valós TC-ben is hely jutott ennek: 15 perc alatt ne zárj, min. 3 pip a zárás stb...Így idő kérdése lassan, de biztosan eljutni oda, hogy megszülessen az opciforex, mint új kereskedési alternatíva... Ne zárj eddig, ne zárj addig, ne zárj x pip alatt. Ha mínuszos, zárhatok?

Hozzászólás

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Amennyiben a valós TC-ben is hely jutott ennek: 15 perc alatt ne zárj, min. 3 pip a zárás stb...Így idő kérdése lassan, de biztosan eljutni oda, hogy megszülessen az opciforex, mint új kereskedési alternatíva... Ne zárj eddig, ne zárj addig, ne zárj x pip alatt. Ha mínuszos, zárhatok?
                  Nem zárhaccc Etna... be kell tartani a nyitvatartási időt .... csak vicceltem.
                  A fenti idézet CSAK a versenyre vonatkozik, éspedig az is csak a nyeremény megszerzéséhez. Csak akkor nyered meg, amit megnyertél, ha ezeket betartod.
                  Vicc a köbön...

Hozzászólás

Értem.

Küldve az én Oak Kellogg Wall eszközömről

Hozzászólás

Azok a kitételek csak a versenyre voltak.

Abuser kérdés:
                      Ha valaki nem tudja elfogadni, hogy egy cég az abusereket nem tolerálja akkor menjen olyan céghez akik nem szólnak. Eddig ha hljól látom AM nem tartott vissza profitot nem törölt profitot...

Vagyok egy ideje már a piacon, hogy ezt tudjuk kezelni. Fca által szabályozott cég vagyunk egy fiókteleppel most már...ha valakinek ez sem elég akkor sokbszerencsét brókert találni.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Azok a kitételek csak a versenyre voltak.

Abuser kérdés:
                        Ha valaki nem tudja elfogadni, hogy egy cég az abusereket nem tolerálja akkor menjen olyan céghez akik nem szólnak. Eddig ha hljól látom AM nem tartott vissza profitot nem törölt profitot...

Vagyok egy ideje már a piacon, hogy ezt tudjuk kezelni. Fca által szabályozott cég vagyunk egy fiókteleppel most már...ha valakinek ez sem elég akkor sokbszerencsét brókert találni.
                        Etx is csak nemrég kezdte ezt, gondolom ahogy kezdenek szarban lenni. Az , hogy egy cég ilyet beletesz a TC-be nem azért van mert nem akarja használni, gondolom ez neked is világos.
                        Egy MM brókernek minden NYERŐ trader abuser.

Hozzászólás

Az a helyzet, hogy sose lesz optimális megoldás. A forex-cfd kockázatos. És csak az egyik kockázati elem a bróker, vagy a felügyelet.
                          Egyszer az a baj, hogy túl lassú, máskor túl gyors a ciprusi felügyelet. Mindenki az angolra esküszik, nem mintha nem hallottunk volna még bedőlt angol brókerekről. Van, aki szerint meg az MNB a tuti, pedig messziről bűzlik és van simlis bróker itt is épp elég…

Tessék, ez egy UK cég.
                          Bár más a min/max felvehető pozíció, mások a spreadek, mint amihez szoktam, megtréfált az order beállítás is, de így is összedobtam 2%-t. Meg lehetne szokni az itteni szabályokat, ha valaki kereskedni akar, nem trükközni.
                          Csatolt fájlok
                          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Etx is csak nemrég kezdte ezt, gondolom ahogy kezdenek szarban lenni. Az , hogy egy cég ilyet beletesz a TC-be nem azért van mert nem akarja használni, gondolom ez neked is világos.
                            Egy MM brókernek minden NYERŐ trader abuser.
                            Inkább amíg az abuserek nem lesznek olyan számban addíg nem tesznek bele ilyen kikötéseket...

Hozzászólás

Most mit is értesz az abuser alatt?

Engem is meglepett a demotok, sokkal jobban lehet keresni, mint a Stragonál, csak nem tudom mennyire valós az élőhöz viszonyitva. Belevágtam a forexba is meg az Aranykába nálatok kell tréningezni a versenyre... habár utálom a devizát... azon sokat buktam anno
                              Eddig bejöttek a számitásaim az 500on.
                              http://imgur.com/VwfjxOC

Hozzászólás

Jobban lehet keresni, de vajon jobban lehet találni is?

Hozzászólás

Working...
                                X