Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eredeti központ Tallin és nem ciprus
    Cipruson van irodánk, mert az ottani és görög ügyfelek valamiért nem akarnak máshol nyitni számlát.
    Nálunk nem csak FCA regisztráció van, hanem felügyelet
    (tudom neked sokat nem jelent) de az MNB-vel is sokkal komolyabb megfelelésünk van mint bármelyik cégnél eddig.
    FCA engedély szerintem előbb volt mint a ciprusi botrány (nah ennél nem vagyok 100% tuti biztos csak 99%)
    Remelem nem is lessz veletek baj.
    Nem foglalkozok tobbet az Admialal

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Remelem nem is lessz veletek baj.
      Nem foglalkozok tobbet az Admialal
      Nyugodtan foglalkozz. Engem ne zavar és a többieknek érdeke ha te foglalkozol valamivel. Nézz utánunk, hogy volt-e valami baj, szerinted van-e valami ami a jövőt veszélyessé teszi, stb...szerintem az embereket érdekli.

Nem az enyém az Admiral. Engem nem zavar. Ha van olyan dolog ami engem is zavarni fog, akkor annak utána fogok járni.

Hozzászólás

• Zali, hagyd már ezt a francba!

Vedd észre, hogy

a.) trollkodik
        b.) teljesen hülye

.

/megfelelő rész aláhúzandó/

Hozzászólás

• Álljatok meg már vazze!
          Az FCA felügyelethez tartozik az FSCS 50K fontig terjedő biztosítással.
          Cég pedig nincs olyan a világon amelyet nem lehet kifosztani.

Hozzászólás

• Elkezdjük a Supreme kiegészítőnk bemutatását. 7 funkció, 7 héten keresztül.

Stratégia teszter, smart trend vonalak, megbízások fejlett bevitele és menedzserélése, számlatörténet bővebb elemzése stb stb stb...

Kattintsatok a további infóért.

Hozzászólás

• Teljesen mindegy, hol élünk. Tolvajok mindenhol vannak.

Hozzászólás

• cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Teljesen mindegy, hol élünk. Tolvajok mindenhol vannak.
                Miért pont ide posztoltad?

Hozzászólás

• Holnap bővebben de röviden:

Elindult a 007es programunk a supreme terminal 7 funkcioja pkuaz Birger eloadas.
                  Spreadeket 20%- al csokkentettul.
                  Zero spread es zero jutalek promocio elindult.
                  Nenad Kerkez eloadas jovoheten szombaton, elotte en tartok tozsde pszichologiat.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Miért pont ide posztoltad?
                    mert az Admiralt kezdte el férgelni a kolléga. A posztommal csak arra akartam rávilágitani, hogy egy orosz is lehet becsületes, vagy akár egy ciprusi. Sajnos általánositanak az emberek. A francia, az angol, az amerikai mind talpig becsületes, az oroszok, a görögök, meg a többiek meg mind csalók. Ez nonszensz.

Hozzászólás

• 007-es oktatásunk:

Click image for larger version

Name:	007BIG.jpg
Views:	1
Size:	105,4 KB
ID:	153047

Példa:

HA elkezded a trend vonalakat használni, mint Csúszó Stop Loss és Take Profit, időzített Stop Loss akkor ez segíthet megtalálni a jó egyensúlyt.

Trend vonal – Ez segíthet abban, hogy a megfelelő időben szállj ki a megbízásból, minimalizáld a veszteséged és maximalizáld a nyereséget, amikor a piaci trend már túl kockázatos (SL) vagy kezd kifulladni (TP).
                      Vízszintes vonal – Ez abban segíthet, hogy pivot pontoknál, Fibo szinteknél tudj beállítani Stop Losst és Profit szinteket.
                      Függőleges vonal – Ez abban tud segíteni, ha szeretnéd időzíteni a Stop Losst és Take profit kilépést. Használhatod pl nagyobb hírek előtt, nap vége előtt vagy ha nem akarsz hétvégén benne maradni a kereskedésben.

Részleges zárás egy olyan stratégia amit mindenkinek tudok ajánlani, hogy jobban tudja menedzselni a kereskedését. Több vonal kombinálása is lehetséges egy adott instrumentumra ahogy a példában mutatjuk is:

Click image for larger version

Name:	Multipleclosing.png
Views:	1
Size:	77,2 KB
ID:	153048

A fenti példában láthatjuk (3 Lotos EURUSD kötés), hogyan tudjuk több féle módon zárni a kötésünket és menedzselni az elvárásunkat. Itt van amit ebben az esetben beállítottunk:

-Zárja az 50%-ot ha a trend vonal áttörik
                      -Zárja az 50%-ot ha az előző alj törik
                      -Zárjon 1 Lot-ot ha előző tetőt tesztelik
                      -Zárjon 1 Lot-ot ha a csatorna ellenállást tesztelik
                      -Zárjon 1 Lot-ot ha Fibo szintet teszteltek
                      -Zárjon 1 Lot-ot a hónap végén

Kata tartott erről egy előadást is.

Spreadeket 20%-al csökkentettük az index CFD-en. DAX jelenleg 0.8 a tipikus spread.

Most már nem csak 0.1 Lot-al tudtok kötni de még jobb lett a spread. Nem csak DAX-on. Demo számlán kipróbálhatok mindent.

ZÉRÓ SPREAD ÉS ZÉRÓ JUTALÉK DAX-on
                      Kérlek titeket itt olvassátok el a felhasználás feltételeit. Nagyon Fontos!

Jövőhéten szombaton pedig ez az úriember fog előadást tartani:

-4 Millió olvasója van Nemzetközileg

-Világszerte telt házas előadásokat tart évek óta

-10,000 ember követi minden mozzanatát

-Megválasztották a Forex Factory oldal top 10 traderjének

-Akár 150% profitot termelő stratégiát mutat ami elérhető 1 hónap alatt

-3 stratégia feltalálója amit TE is használhatsz!

Hozzászólás

• hasznos kisegítő alkalmazás, érintésre, vagy gyertyazárásra zár? (spikeok kivédhetőek?)

Hozzászólás

mert az Admiralt kezdte el férgelni a kolléga. A posztommal csak arra akartam rávilágitani, hogy egy orosz is lehet becsületes, vagy akár egy ciprusi. Sajnos általánositanak az emberek. A francia, az angol, az amerikai mind talpig becsületes, az oroszok, a görögök, meg a többiek meg mind csalók. Ez nonszensz.
                          A felügyelet és a biztosító a fontos. Pl Cipruson (Seyshcell szigeteken ) ez egy nulla!

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            hasznos kisegítő alkalmazás, érintésre, vagy gyertyazárásra zár? (spikeok kivédhetőek?)
                            Függőleges vonalat gyertya zárásra betudod állírani.

Ezek tp és sl szintek tehát érintésre. Viszont piaci végre hajtás van. Ezért a spikeok nem védhetőek ki. Mind a sl es tp is csuszni fog.

Hozzászólás

Ok értem már. Köszi!

Hozzászólás

• Nenad Kerkez előadásra 34 hely maradt csak. Most szombaton.
                                Hozzá tartotó blog írások:

A siker a "szokások" játéka

3 tanács, hogy javítsd a profit faktorod

Nehéz vagy a helyes utat választod? - Birger & Nenad PRO szeminárium

Végre elhoztunk egy olyan embert aki világ szinten ismert. Csak hát itthon nem olvasunk angol oldalakat. Dokumentálja minden héten, hogy mit csinált és mit fog csinálni.

Szerintem aki ezt kihagyja az hibát követ el. Stratégiát és money managementet fog átadni. Nem valami homályos előadás lesz. Azt fogja megtanítani amit használ.

Mehettek még drága előadásokra, trollkodhatok fórumokon, összejöhettek sokan és megbeszélhetitek, hogy a forex miért nem jó és miért nem lehet profitot elérni...csak nem vezet sehová!

Ha sokan lesztek akkor még hívni fogom és mást is. Ez egy teszt, hogy nektek van-e igényetek erre, vagy marad mindenki ott ahol van, azon a szinten és majd csak nyer valamit.

Hozzászólás

Working...
                                X