Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nenad ha ennyire sikeres miért nem publikus egy számlája sem a myfxbookon?

Lehet hogy jobban keres az oktatásból mint a trédelésből?
    http://www.myfxbook.com/members/tarantula

idézet a reklámból: "képes heti átlag 400 pip profitot elérni és mindez DOKUMENTÁLVA is van évekre visszamenőleg"

Hozzászólás

• 109 héten keresztüli webinár sorozat ahol ezt mutatja:

https://www.youtube.com/watch?v=Uf8e...D1yl4nRAm9vuG_

Ott van minden.

Akik meg kötekedőek, negatívok, lusták, hitetlenek és még sorolhatnám két dolgot tehetnek. Vagy nem hisznek neki és a több százezer tradernek akik a forexfactory oldalon megválasztották az egyik legjobb tradernek. Vagy fizetnek neki az oktatásért és megkapják.

Igen, sok pénzt keres az oktatásból is, de ez van ha valaki jó és évek óta ezt csinálja. Ha nem tetszik ez van. Ő egy picit már túl van azon, hogy győzködjön embereket akik belefáradtak a kereskedésbe.

Az érthető ha itthon a sok scam miatt még a hideg vizet is megfújjuk. És ez rendben van. Viszont egy nemzetközileg elismert tradert pont nem fogja ez érdekelni. Idő kell itthon is amíg felépítem a srácot, de ez oké...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        109 héten keresztüli webinár sorozat ahol ezt mutatja:

https://www.youtube.com/watch?v=Uf8e...D1yl4nRAm9vuG_

Ott van minden.

Akik meg kötekedőek, negatívok, lusták, hitetlenek és még sorolhatnám két dolgot tehetnek. Vagy nem hisznek neki és a több százezer tradernek akik a forexfactory oldalon megválasztották az egyik legjobb tradernek. Vagy fizetnek neki az oktatásért és megkapják.

Igen, sok pénzt keres az oktatásból is, de ez van ha valaki jó és évek óta ezt csinálja. Ha nem tetszik ez van. Ő egy picit már túl van azon, hogy győzködjön embereket akik belefáradtak a kereskedésbe.

Az érthető ha itthon a sok scam miatt még a hideg vizet is megfújjuk. És ez rendben van. Viszont egy nemzetközileg elismert tradert pont nem fogja ez érdekelni. Idő kell itthon is amíg felépítem a srácot, de ez oké...
        Kötekedő, meg negatív, meg lusta? VS. Hazug?

Az alap felállás még mindig ez: az Admiral az ügyfelek elbukott pénzéből él. Csodálkozol ha bizalmatlanok vagyuk egy oktatással kapcsolatban amit a cégetek szervez? Egyetlen egy bizonyíték van egy tréder teljesítményére: a SZÁMLÁJA.
        Amennyiben ennek részleteit titkolja, viszont mindenhol arról beszél de magát a számlát nem mutatja meg teljes valójában az SUMÁKSÁG finoman fogalmazva.

Ti Zalán nagyon nem akarjátok hogy nyereséges tréderek kereskedjenek a cégnél, ne is erőlködj hogy ezt elhitesd a fórumozókkal.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kötekedő, meg negatív, meg lusta? VS. Hazug?

Az alap felállás még mindig ez: az Admiral az ügyfelek elbukott pénzéből él. Csodálkozol ha bizalmatlanok vagyuk egy oktatással kapcsolatban amit a cégetek szervez? Egyetlen egy bizonyíték van egy tréder teljesítményére: a SZÁMLÁJA.
          Amennyiben ennek részleteit titkolja, viszont mindenhol arról beszél de magát a számlát nem mutatja meg teljes valójában az SUMÁKSÁG finoman fogalmazva.

Ti Zalán nagyon nem akarjátok hogy nyereséges tréderek kereskedjenek a cégnél, ne is erőlködj hogy ezt elhitesd a fórumozókkal.
          OTT van minden dokumentálva. Felvételek. A számla amiről te beszélsz ennél kevesebbet ér, mert lehetne hamisítani.

Évek óta követik őt, nem 100 ember...több ezer.

Megtudom őt érteni. Pont az olyan emberek miatt akik csak kötekedni tudnak nem mutatja meg szerintem. Nektek az sem lenne elég. Én sem mutatom meg pont ezért.

Többet érne nekünk 100 olyan ügyfél aki sikeres és jutalékot kapnánk értük mint 1000 olyan aki pénzt veszít. A logikád nem helyt álló és rosszindulatú.

Hozzászólás

• Jellemző hogy inkább támadsz ahelyett hogy mutatnál egy számlát.
            "ott van minden dokumentálva" jól hangzik csak egy nagy bullshit.

Egyik zsivány cégtől a másikhoz vándorolsz , ne csodálkozz hogy kétségbe vonjuk a szavaid hitelességét...

Hozzászólás

• Az ott van minden felvételen részben mi a számodra nem hihető?
              Fel van véve.
              Visszanézhető.
              Minden héten.

Tényeket írtam le.

Nekwd minden broker ceg scam. Csak az nem ahol kereskedsz...mint pl tricomfx vagy mi akik nem fizettek ki.

Admural mindig is fizetett és fizetni is fog. A kondiciók egyre jobbaķ. Cáfold meg ha tudod rágalmazás helyett.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az ott van minden felvételen részben mi a számodra nem hihető?
                Fel van véve.
                Visszanézhető.
                Minden héten.

Tényeket írtam le.

Nekwd minden broker ceg scam. Csak az nem ahol kereskedsz...mint pl tricomfx vagy mi akik nem fizettek ki.

Admural mindig is fizetett és fizetni is fog. A kondiciók egyre jobbaķ. Cáfold meg ha tudod rágalmazás helyett.
                Tricomfx? hmmm nem te ismertettél össze azzal a hazudós Szabolccsal aki még az etx-nél a kollégád sőt barátod volt? Téged is átvert és később azt terjesztette rólad hogy saját zsebre dolgoztál ott a bónuszokkal.

Nem mindegyik cég scam de az MM -ek közül majdnem mind...

Nézem itt Nenad általad említett több ezres követőit a facen: 273. Ez a több ezer?

Azt írjátok világhírű, főleg nyugaton. Ez újabb csúsztatás ugyanis az ismerőseinek nagy része balkáni, oroszországi, ázsiai és afrikai FX guruk...

Zalán, ez egy nagy lóf.sz...

Hozzászólás

Tricomfx? hmmm nem te ismertettél össze azzal a hazudós Szabolccsal aki még az etx-nél a kollégád sőt barátod volt? Téged is átvert és később azt terjesztette rólad hogy saját zsebre dolgoztál ott a bónuszokkal.

Nem mindegyik cég scam de az MM -ek közül majdnem mind...

Nézem itt Nenad általad említett több ezres követőit a facen: 273. Ez a több ezer?

Azt írjátok világhírű, főleg nyugaton. Ez újabb csúsztatás ugyanis az ismerőseinek nagy része balkáni, oroszországi, ázsiai és afrikai FX guruk...

Zalán, ez egy nagy lóf.sz...
                  Uh benned nagyon sok a harag és az ésszerűtlen vádaskodás, logikátlan érvelés. Valakinek hittél (mert még ebben a fázisban vagy) és ezért mást teszel felelőssé.
                  Facebook-on nézel meg egy privát oldalt és abból te azt gondolod, hogy az mutatja a professzionális képet.

Nagyon elvesztél szerintem és csak sajnálni tudlak. A régi személyiséged és látásmódod már sehol sincs.

És ne haragudj meg, de valamiért azok véleménye akik eljönnek, kapcsolatba lépnek velünk, itt vannak sokkal többet jelent mint egy nevét nem vállaló, arcát nem vállaló ember aki csak támadja a cégeket. Itt van erre pár példa amit kiragadtam, de ennél több van:

K. Ildikó: Nagyon jó gondolatokat hallottam, és új nézőpontokat. Rádöbbentett azokra a dolgokra, amin javítanom kell a jövőben. Az előadás gyakorlatban alkalmazható eszközöket adott. Lendületes, lényegre törő, és hatásos volt!

T. Attila: Mindenek előtt köszönöm a munkád! Gondolom elég fárasztó lehet az egész napi munkát követően még oktatást tartani és elviselni, ha értetlenkedünk. Szerintem nagyon jól csináltad! Azt mondanám, hogy simulékonyan igazodtál az aktuálisan kialakuló igényekhez, ugyanakkor tartottad a "tanrendet" is. Szerintem tisztán és érthetően magyarázol, közben figyelsz a visszajelzéseinkre is.

Úgy gondolom bárki, aki részt vesz a szemináriumodon, mindenképpen profitálhat belőle, legyen az kezdő vagy akár haladó trader.

B. Sándor: Köszönet a könyv megírásába fektetett energiáért!

Az oktatás legfontosabb része az előadó hitelessége, gyakorlati tapasztalata arról, amiről beszél és az információ átadási tudása. Nálad ez találkozik. A technikai tudás mellett a kereskedéshez szükséges érzelmi, pszichológiai tapasztalatok átadása is segítséget jelentenek.

Magán véleményem: szerintem legközelebb emeld ki, hogy a jelenlévők a végén kérdezzenek vagy a szünet előtt. Ne 2 hónapos tapasztalatlanság hangját halljuk, hanem a 10 év eredményeit és okait.

T. Tamás: Köszönet a szeminárium sorozat első alkalmáért. Megalapozta és tükrözte az előadás színvonalát az az átfogó és részletes tankönyv, amit előtte e-mailben megkaptunk.

Olyanok vagytok mint egy kis gyerek. Próbálkoztok ezzel azzal hirtelen erre támadtok, hirtelen arra, ez se jön be akkor próbálkozok azzal...teljes mértékben el vagytok tévedve és azt gondoljátok, hogy amit össze bónuszoztatok pénzt az az isten pénze és ti vagytok a menők. Pedig nem. A komoly, tapasztalt traderek a háttérben nevetnek rajtattok. Hidd el tudom, mert beszélek sokkal heti szinten.

Sokkal többre tartják azt amit itt tudunk nekik nyújtani ÉVEK óta, mint azt, hogy ti ide-oda próbáltok betámadni.

Akármit is tesztek, a tények:
                  Az Admiral Markets több mint 8 éve jelen van
                  FCA engedéllyel ÉS felügyelettel rendelkezik
                  Jók a spreadek
                  Jók az oktatók
                  JÓ a Supreme kiegészítő
                  Nem volt gond se a Brexitnél se CHF balhénál.
                  Egyre több a sikeres kereskedő.
                  Egyre többen jönnek az oktatásokra.
                  Egyre többen nézik a webináriumokat.
                  Egyre több országban nyitunk irodát Európában.

Igen, tuti van más jó cég is, jobb spreadek, gyorsabb F1 versenyautó, szebb iroda, több dolgozó, több toll de mi itt vagyunk személyesen. Én is mindig vállaltam magam és ahol dolgoztam amikor dolgoztam ott akkor soha nem volt baj.

Hozzászólás

• Érdekes amiket írsz.

Mintha Németh Zoli barátod szólna belőled akivel felemeltétek a magyar piacon az ironfx-et, bár Zoli azért jobban csinálta: róla lepergett a piszkálódás te viszont túlságosan felhúzod magad.

Nyugodj meg, tudod : pszichológia.

Apropó pszichológiai végzettséged is van hogy ilyen irányú előadásokat tartasz?

Hozzászólás

• Egy bróker kösse össze a vevőt és az eladót.
                      Legyen felügyelet, biztosítás, ismeret a cégről.
                      Azután annyit oktat amennyit csak akar éjjel nappal.
                      Túl sok promóció viszont mindig rossz, hülyére reklámozzátok a céget, ez csak gyanússá teszi.
                      Ezt már az ovisok is tudják.
                      Az Admiralra nincs panasz éveken keresztül, ez OK.

Hozzászólás

• Igazad van shortosgyula. Nézegettem Nenad videóit, de van olyan, ahol mutat éles számlatörténetet és nem demószámlán töketlenkedik?

Hozzászólás

Érdekes amiket írsz.

Mintha Németh Zoli barátod szólna belőled akivel felemeltétek a magyar piacon az ironfx-et, bár Zoli azért jobban csinálta: róla lepergett a piszkálódás te viszont túlságosan felhúzod magad.

Nyugodj meg, tudod : pszichológia.

Apropó pszichológiai végzettséged is van hogy ilyen irányú előadásokat tartasz?
                          Bocs de Zoli nem követendő példa számomra. Viszont az emberi hülyeség fel tud húzni.

Apropó pont annyi amennyi kell. 10 év a piacon. Próbálj belekötni abba amit oktatok és mutasd meg mikor adtam rossz tanácsot. Pont ezt mondtam...mint egy gyerek...ha ez nem jött be akkor azzal próbálkozom be.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egy bróker kösse össze a vevőt és az eladót.
                            Legyen felügyelet, biztosítás, ismeret a cégről.
                            Azután annyit oktat amennyit csak akar éjjel nappal.
                            Túl sok promóció viszont mindig rossz, hülyére reklámozzátok a céget, ez csak gyanússá teszi.
                            Ezt már az ovisok is tudják.
                            Az Admiralra nincs panasz éveken keresztül, ez OK.
                            Sajnos a központi és regionális promok most összeértek. Erre majd figyelünk. Hidd el nekünk is túl sok meló.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igazad van shortosgyula. Nézegettem Nenad videóit, de van olyan, ahol mutat éles számlatörténetet és nem demószámlán töketlenkedik?
                              Persze. Iratkozz fel az oktatásra és meglátod.
                              Myfxbook képek amiket mutattam szintén éles számlások.

Viszont próbáld meg 100 héten keresztül azt csinálni amit ő..mégha demo számla is...mond el mit fogsz kötni és utána beszéljétek át...garantálom ha nyilvánosan csinálod akkor olyan teher lesz rajtad mintha éles számlán csínálnád.

Hozzászólás

• Nem értem miért vitáztok! Mindenki tudja, hogy az admiral is az elvesztett pénzből él! Ahol alig van spread stb! Miből van pénzük marketingre, oktatókra és alkalmazottakra! A zéró spreadből nem hiszem, hogy fusssssa! Az ilyen helyet el kell kerülni!!! Az érdekük az, hogy veszíts! A pénzed kell nekik!!!

Hozzászólás

Working...
                                X