Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs de Zoli nem követendő példa számomra. Viszont az emberi hülyeség fel tud húzni.

Apropó pont annyi amennyi kell. 10 év a piacon. Próbálj belekötni abba amit oktatok és mutasd meg mikor adtam rossz tanácsot. Pont ezt mondtam...mint egy gyerek...ha ez nem jött be akkor azzal próbálkozom be.
    10 éve vagy a piacon mint kofa.

Nem tréder vagy hanem az aki a trédereket kiszolgálja és lehúzza.

Hozzászólás

• profitos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem értem miért vitáztok! Mindenki tudja, hogy az admiral is az elvesztett pénzből él! Ahol alig van spread stb! Miből van pénzük marketingre, oktatókra és alkalmazottakra! A zéró spreadből nem hiszem, hogy fusssssa! Az ilyen helyet el kell kerülni!!! Az érdekük az, hogy veszíts! A pénzed kell nekik!!!
      Ezt egyszer már elmondtam, hogy nem minden fekete v. fehér. Igen van MM részünk és van ECN részünk. Mi a kérdés? Szerinted több pénz van abból ha olyan ügyfél van aki veszít vagy abból van több profit ha jutalékot kapunk érte?

De tényleg én vagyok a hülye, hogy olyan emberekkel kezdek el vitatkozni akiknek annyi fogalmuk van arról, hogy miként működik egy brókercég amennyit megosztottak velük innen-onnan.

Kifizettünk minden pénzt? - Igen.
      Csesztetjük az ügyfeleket? - Nem.
      Ez a lényeg nektek. Hogy olyan kockázat felmérő részlegünk legyen ami biztosítja, hogy évek múlva is megkapjátok a profitot ahogy eddig is.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        10 éve vagy a piacon mint kofa.

Nem tréder vagy hanem az aki a trédereket kiszolgálja és lehúzza.
        Most kiszolgálja vagy lehúzza?
        Egyik sem igaz, mert nem ÉN vagyok a cég. A tradereket a cég szolgálja ki én max segítek ha van kérdés.

Lehúzza. Hmm..Mond már el, hogy mégis hogyan tudnék én bárkit is lehúzni? Erre nagyon kíváncsi vagyok. A cég se az enyém, nem én irányítom, részesedésem sincs benne....te egyáltalán érted azt amit leírsz? Ebből kezdem most már minden posztodat megkérdőjelezni. Mintha nem is te lennél...

Írd le tessék pontosan, hogy én miként tudnék lehúzni embereket?

Kereskedem. Igaz nem a saját pénzem kezdtem el. Akkor nem is kereskedhettem volna a saját pénzemmel mert bankban dolgoztam. Lehet, hogy NEKED semmit sem jelent az, hogy a Goldman, Citi, JP Morgan, Morgan Stainly, Bank of America, ML, Aegon, Allianz, Bears, és sorolhatnám még kiknek a pénzével kereskedtem a VILÁG szinte összes tőzsdéjén. Lehet a napi több milliárdos forgalom amit az itthoni tőzsdén bonyolítottam le neked semmi.

Biztos, hogy neked ennél sokkal nagyobb tapasztalatod van. pff....

Hozzászólás

• Kicsit túl van ez bonyolítva, a derivatív piac nulla végösszegű játék.
          Vevő nyer/eladó veszít és fordítva.
          Csalni kell, hogy ebből elvegyen egy bróker.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyik sem igaz, mert nem ÉN vagyok a cég. A tradereket a cég szolgálja ki én max segítek ha van kérdés.
            Nem , te nem a cég vagy. Te a cégnek az az embere vagy aki betereli a magyar piacról az ügyfelek pénzét, mint anno...
            A pénzt a cég húzza le te csak aprópénzt kapsz a munkádért.

Tapasztalatod az van benne, ezt nem kétlem.

Hozzászólás

• Végre egy cég, ahol történik valami pozitiv. Miért kell ezt is aláásni?

Hozzászólás

Nem , te nem a cég vagy. Te a cégnek az az embere vagy aki betereli a magyar piacról az ügyfelek pénzét, mint anno...
                A pénzt a cég húzza le te csak aprópénzt kapsz a munkádért.

Tapasztalatod az van benne, ezt nem kétlem.

Megint. Egyik témából a másikba. Csak erősíted mind azt amit mondtam.

Ez a kép akkor készült amikor még fizetett az iron a bónusz körök után? Ez us egy példa, hogy sokan csinálták én pedig nem. Inkább voltam olyan hülye és elhívtam Birgert...nah az asztán a nagy lehúzás.....

Hozzászólás

• A nyakkendő nagyon nincs rendben

Hozzászólás

• cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Végre egy cég, ahol történik valami pozitiv. Miért kell ezt is aláásni?
                    Nem gond. Legalább látják, hogy milyen ember "védi" vagy állítja be, hogy védi a retail ügyfeleket a csúnya nagy brókercégekkel szemben. Ebben az esetben pont egy olyan cégről beszélünk, aki:

FCA felügyelet alatt működik.
                    Oktatásokat szervez, a legtöbbet ingyen.
                    Olyan MT4 kiegészítőt fejlesztett ki amit német traderek fejlesztenek folyamatosan és Magyarul oktatjuk be.
                    Soha nem volt gond a kifizetésekkel és több mint 8 éve van itthon jelen.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A nyakkendő nagyon nincs rendben
                      Szoros volt már a nap végére...

Hozzászólás

• Zalán az admiralUK 8 éve van jelen Magyarországon?

Hozzászólás

Zalán az admiralUK 8 éve van jelen Magyarországon?
                          Az Admiral Markets.
                          A UK ág nem olyan régi.

Hozzászólás

• Több mint 6 éve van az admiralnál éles számlám.

Ha egy cég vagytok miért mondtad azt, hogy nincs nálatok számlám?

Vagy semmi köze az admiralnak az UK-hoz?

Hozzászólás

Több mint 6 éve van az admiralnál éles számlám.

Ha egy cég vagytok miért mondtad azt, hogy nincs nálatok számlám?

Vagy semmi köze az admiralnak az UK-hoz?
                              Miért ne váltsunk témát újra, az eddigi próbálkozásod után ahogy azt írtam...ez kész

Nah, ha erre válaszolni akarok, akkor küld el a loginod és megnézem...ha 6 éve van számlád akkor Admiral Markets AS ügyfél vagy.
                              Ha váltottál vagy mostanában nyitottál számlát akkor Admiral Markets UK Ltd számlád van.
                              Egy cég. Admiral Markets csoport tagja. Ez is nyilvános.

Sok ügyfelünk van, nem tudom számon követni ki milyen e-mailen, névvel, loginnal, stb...használ és ki hová van regisztrálva. Ha kérdés van akkor írjatok az info@admiralmarkets.hu e-mailre.

Köszi.

Hozzászólás

• Wazzeg ez az Admiral brókercég???
                                Én évekig azt hittem a pókergépet nyomatják..
                                Most nézem, hogy eléggé lement a roló
                                http://www.licit.hu/arveres_Elado_AD...it_227624.html

Ezeketiskicsináltaazoffshoretélapó ??

óhh azok a régi szép idők..... életem legjobb businesse volt amikor 20 forintot felütöttem az utolsó előtti lapig,
                                amit a helyi menő csávó kifizetett kp-ben csak azért, hogy ő nyomhasson rá a végére.... //vesztére

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X