Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• "A kezed soha nem engedjük el (csak ha kéred) és addig leszünk veled amíg csak szeretnéd."

Hihetetlenek vagytok...

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      "A kezed soha nem engedjük el (csak ha kéred) és addig leszünk veled amíg csak szeretnéd."

Hihetetlenek vagytok...
      Tudjuk de azért köszönjük.

Hozzászólás

• Miért nem tartotok Nenaddal egy szemináriumot,ahol élőben kereskedtek,az lenne a hiteles.
        Jó,tudom,sok embernek ez még mellékállás(vagy inkább pénzszórás),ezért kevesen tudnának elszabadulni hétköznap.Nem biztos,hogy megérné kivenni egy nap szabit,hogy Nenad összehozzon nekem arra a napra vacak 1%-ot.Bár eddigi teljesítményemet alapul véve simán jó lenne az 1%...
        Nyilván úgy van legnagyobb esélye valakinek a nyerő oldalon lenni,ha alkalmazottként dolgozik egy brókercégnél
        Szombaton akármelyikünk tudna beszélni chartok mutogatásával,hogy "igen,itt kötöttem volna,meg ott.."
        Tényleg,ha túl sok jó trédert képeztek,és egyszer többen lesznek a nyerők,akkor a likviditásszolgáltató nem fogja megunni,és bontani veletek a szerződést?
        Na most jót trollkodtam Gyula helyett

Hozzászólás

• gabbee30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Miért nem tartotok Nenaddal egy szemináriumot,ahol élőben kereskedtek,az lenne a hiteles.
          Jó,tudom,sok embernek ez még mellékállás(vagy inkább pénzszórás),ezért kevesen tudnának elszabadulni hétköznap.Nem biztos,hogy megérné kivenni egy nap szabit,hogy Nenad összehozzon nekem arra a napra vacak 1%-ot.Bár eddigi teljesítményemet alapul véve simán jó lenne az 1%...
          Nyilván úgy van legnagyobb esélye valakinek a nyerő oldalon lenni,ha alkalmazottként dolgozik egy brókercégnél
          Szombaton akármelyikünk tudna beszélni chartok mutogatásával,hogy "igen,itt kötöttem volna,meg ott.."
          Tényleg,ha túl sok jó trédert képeztek,és egyszer többen lesznek a nyerők,akkor a likviditásszolgáltató nem fogja megunni,és bontani veletek a szerződést?
          Na most jót trollkodtam Gyula helyett
          Ez egyáltalán nem trollkodás.
          Nenad most jár első alkalommal nálunk. Arra gondoltunk, hogy a stratégia és trade management oktatása kéne az első lépés legyen. Plusz nem tudtuk, hogy mennyire lesz sikeres (most úgy látszik, hogy majdnem 200 ember lesz ott),
          Jövőre amikor vissza fogom hívni már egy hétköznap lesz. Addig fog tartani webináriumot ahol élőben kereskedik. Erről majd a szemináriumon beszélni fog. Ezen felül minden héten tart egy mindenki számára elérhető heti áttekintést. OTT pontosan megmondja melyik párban, mi alapján, SL és TP....

A likviditásszolgáltatónak mindegy, hogy a brókercégnek nyernek vagy vesztenek az ügyfelei. Minél többen és nagyobbat kötnek, annál jobb. Hosszú távon nekünk is az lenne a jó ha mindenki 100e dolláros számlával kötne napi 100 lotot. Amíg ez nem valósul meg addig a brókercégek maradnak a MM és ECN számláknál.
          Ha csak ECN számlánk lenne akkor meg az nem tetszene az embereknek. Csúszások vannak, micro lot nincs, nincs SL TP garancia, nincs negatív számla egyenleg védelem, stb stb...

Remélem tudtam válaszolni a kérdésedre

Hozzászólás

• Köszönöm a válaszokat,elégedett vagyok velük

Hozzászólás

• Zalán őket javaslod még ha valaki szeretne elmerülni a binárisban?

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...le-option.html

Hozzászólás

• Zalán, az AS ügyfeleknek mi változott az indexeken?
                Olvastam valami spread, meg mini kontraktust, ez mit jelent, meg mi változott még?
                Közben ránéztem a spread kisebb lett a Daxon, de nekem nincs mini kontraktusom!!

Hozzászólás

• hal_kan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zalán, az AS ügyfeleknek mi változott az indexeken?
                  Olvastam valami spread, meg mini kontraktust, ez mit jelent, meg mi változott még?
                  Közben ránéztem a spread kisebb lett a Daxon, de nekem nincs mini kontraktusom!!
                  AS számlákon akkor ez nem változott.
                  Uk számlákon 0.8 a spread Daxon és lehet minit is kötni. Mindenkinek jobb lenne ha uk számla lenne csak, szerintem te is válts

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zalán őket javaslod még ha valaki szeretne elmerülni a binárisban?

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...le-option.html
                    Szerintem még vannak.

Hozzászólás

• Következő szeminárium November 3

http://www.admiralmarkets.hu/educati...ndolkodashoz-1

Nenad Kerkez angol felvétel

Hamarosan jön a Magyar nyelvű is.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Leteszteltem az Admiralt (is).

A regisztráció gördülékenyen ment, hál' istennek nem hívogattak, hogy küldjek már pénzt, egy kontakt mailt kaptam, amiben bemutatkozott a cég képviselője és írta, hogy keressem, ha van kérdésem. Ez nekem szimpatikus volt, persze nem ez volt az első számlanyitásom, így nem értetlenkedtem, hogy milyen iratot kell elküldeni, meg milyet nem...

Beutalás : OTP-ből ment OTP-s számlára, befelé elég hamar megvan, 1 nap, sőt, dobtak egy sms-t is, ami hasznos.

Kereskedés : sprd-k elfogadhatóak, persze lehetne olcsóbb is. Teljesülés : nem volt vele gondom, persze a szemem nem érzékeli a milisecundumnyi különbségeket, sosem éreztem úgy, hogy valami nem stimmelne ezzel.

Kiutalás : 2 nap, erről is jön sms.

Összességében -szerintem- jó a cég, így maradok.

Hozzászólás

• Az indexkereskedésben az O/N swap a kedvezőtlen. Gondolom ha volna future CFD indexekből nem fizetnénk swapot. (Ez általános a brókereknél.)

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

Leteszteltem az Admiralt (is).

A regisztráció gördülékenyen ment, hál' istennek nem hívogattak, hogy küldjek már pénzt, egy kontakt mailt kaptam, amiben bemutatkozott a cég képviselője és írta, hogy keressem, ha van kérdésem. Ez nekem szimpatikus volt, persze nem ez volt az első számlanyitásom, így nem értetlenkedtem, hogy milyen iratot kell elküldeni, meg milyet nem...

Beutalás : OTP-ből ment OTP-s számlára, befelé elég hamar megvan, 1 nap, sőt, dobtak egy sms-t is, ami hasznos.

Kereskedés : sprd-k elfogadhatóak, persze lehetne olcsóbb is. Teljesülés : nem volt vele gondom, persze a szemem nem érzékeli a milisecundumnyi különbségeket, sosem éreztem úgy, hogy valami nem stimmelne ezzel.

Kiutalás : 2 nap, erről is jön sms.

Összességében -szerintem- jó a cég, így maradok.
                            Szia,

Először is köszönjük szépen a visszajelzésed. Számunka sokat jelent a pozitív visszajelzés hiszen ha valamit jól csinálsz általában kevesen jeleznek vissza, hiszen ezt természetesnek veszik.

Tegnap küldtünk ki egy kérdőívet azoknak akik regisztráltak nálunk. Gondoltam páran csak fognak válaszolni. Nos az történt, hogy azok akik olvasták, azoknak több mint a 40%-ka ki is töltötte és írt is hosszú visszajelzést.

Péntekig fogom gyűjteni, de itt van pár rész eredmény. A teljes majd pénteken lesz kész...

79.4% meg van elégedve a végrehajtással.
                            1.5% nincs. (majd beszélünk velük)

71.8% Nyugodt szívvel ajánlaná másoknak az Admiralt.
                            12.2% Kezdőknek mindenképpen
                            2.3% még partneri szerződést is kötne
                            0% aki nem ajánlaná másoknak

Esszé indoklás hogy miért is ajánlaná:

Maximálisa korrekt a cég hozzáállása!

Ügyfélszoli eddig minden kérdést-kérést megoldott, nem lettem lepasszolva. Befizetés gond nélkül megy, kifizetés többnyire Értékelem az új kifizetési díjakat.

Már hosszú évek óta kereskedek az AM-nél kb 2012 óta

Minden zökkenőmentesen ment

Eddig semmilyen gond nem adódott, számlanyitás gyors volt, kapcsolattartás nagyon jó, MT4 Supreme plusz lehetőséget ad a sikeres kereskedéshez.

Megbízható konzervatív háttér. 6 éve trédelek itt, összességében mindig elégedett voltam. Amennyi gond adódott, az másutt inkább több volt.

És több mint 150 válasz még amit most inkább nem teszek ide be...

78.6% Gondolja azt, hogy jó a kapcsolattartásunk.
                            10.7% nem tudja mert még nem vettük fel a kapcsolatot velük.

És végül nagyon sok ötlet és javaslat, hogy mit csináljunk még, hogy javuljunk...:

hangsúlyozni az ECN NDD végrehajtást

Korrektebb lenne, ha tudnánk hogy market kakeres-e a számlánk!, a honlapon NDD szerepel, közben pedig nem az!!!!!

Tobb tanfolyam, online eloadas

Kata kezdőknek szóló oktatásának folytatása. Pl.: haladó majd Pro szinten.

Igazából nem nagyon van ötletem. Normálisan működő cég vagytok, sok rosszat nem lehet rólatok olvasni. Bónusz, oktatás, sportbelépők személy szerint nem érdekelnek. Szerintem a legfontosabb amit kommunikálni kellene az ügyfelek felé, az a megbízhatóság és stabilitás.

Nagyobb hangsúlyt kellene vagy lenne érdemes fektetni, a megbízhatóságba és a garanciába. Sok befektetőt riaszt az, hogy elveszítheti a befektetését. Esetleg menedzselt számla is érdekes lehet.

Nos ezekre majd mind választ fogok adni, de van még több mint 130 válasz...Itt van pár válasz tőlem:

- Lesznek még tanfolyamok, oktatások...pl most fog indulni az 1 hónapos from Zero to Hero, Birger előadás, stb...

- Most írtam egy blog bejegyzést a brókerekről. Jó bróker, rossz bróker. Itt leírom PONTOSAN, hogy mik vagyunk, kik vagyunk milyen cégek léteznek általánosítva. Nem megyek bele a cégek nevében.

Köszönjük szépen a visszajelzéseket még egyszer. Továbbá várunk titeket sok szeretettel a November 3-án megtartandó INGYENES Birger szemináriumon. Most olyan anyagot fog hozni nekünk Birger amit GARANTÁLOK, hogy nem adott még elő itthon.

Hozzászólás

• Szia Zalán !

Jó és a rossz"

Köszönöm !
                              Jó a levezetés, sajnos anno innen kellet volna kezdeni a tanulást a mesével,mint mindenben a működési elv és a miért megértése a lényeg !

Nem a profit gyártás felől,mert a másik oldalon sokk a farkas és ők falkából támadnak ,az egyre- egyre nagyobb nyájra amelyet össze terelget a kereskedő .

Megbízhatóság " hmm , ezen a területen talán nem is ismerik a valódi jelentését ...

Hozzászólás

• Itt volt a legnagyobb Gbpusd leszurás 1.1123 ig !

Hozzászólás

Working...
                                X