Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Gbpusd 1034 spread ?
    http://www.forexfactory.com/attachme...7&d=1475802384

Hozzászólás

• Na, hogy is van akkor az, hogy 10 évenként egyszer történik meg az ilyesmi?

Hozzászólás

• Admiral megnyerte a spreadbajnokságot?

http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

Hozzászólás

• Zalán szabin van ?

Hozzászólás

• Murphy torvenye...igen szabin

Likviditas szolgaltatonal ha baj tortent akkor az Admiral felulvizsgaltatja a dolgokat. Ezt neha nem is kell kerni mert automatikusan megtesszuk ha olyan arat latunk es arfolyam igazitast kerunk az ugyfeleknek.

Hetfon majd jelentkezek de ami 100% hogy ugyfeleknek olyan aron nem tortenhet vegrehajtas ami nem valos.

Nem veletlen, hogy 2 ember kivetelevel mindenki meg volt elegedve a vegrehajtassal.

Jo hetveget mindenkinek!

Hozzászólás

• Bíztatásul, néhány évvel ezelőtt nekem korrigáltak téves árat, kb egy hétbe telt. Persze ugyanazt a piaci helyzetet nem lehet pótolni.
              (Még észt felügyelet alatt áltak.)

Hozzászólás

• Azért megkérdőjelezhető a cég megbízhatósa, ha olyan likviditás szolgáltatójuk van aki ennyire elrugaszkodik az árakkal a valós, piaci helyzettől. Ez a likviditás szolgáltató csak az admiralnak szolgáltat vagy más helyen miért nem volt probléma?

Hozzászólás

• allbar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azért megkérdőjelezhető a cég megbízhatósa, ha olyan likviditás szolgáltatójuk van aki ennyire elrugaszkodik az árakkal a valós, piaci helyzettől. Ez a likviditás szolgáltató csak az admiralnak szolgáltat vagy más helyen miért nem volt probléma?
                  Andor...majd ha nem binaris opcio cegnel dolgozol es alneven keresztul probalsz meg okoskodni....akkor irj
                  Kerdezd meg az egyik volt kollegadat a 15.000 ember kozul akit foglalkozatattal, hogy milyen az amikor egy olyan cegnel dolgozol ahol a mm reszleg nem az a lenyulos...koszi

Se a chfnel se a brexitnel nem volt gond...itt se lesz.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Bíztatásul, néhány évvel ezelőtt nekem korrigáltak téves árat, kb egy hétbe telt. Persze ugyanazt a piaci helyzetet nem lehet pótolni.
                    (Még észt felügyelet alatt áltak.)
                    Ugyan ez fog tortenni ha esetleg valaki olyan arat kapott ami nem tukrozi az Admiral legjobb vegrehajtas politikajat. Az egy het az kb realis a kivizsgalasok miatt.

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...differ-wildly/

Hozzászólás

• Én benne voltam a nagy gbpusd leszúrásban 400pip erejéig,igaz nem Admiralnál,mert pár napja nem tudtam beutalni valamilyen hiba folytán,úgyhogy most kénytelen voltam egy másik "alapítványt" támogatni.
                        Nem sokkal a leszúrás előtt shortoltam be 0.04 lottal,hogy megyek aludni,reggelre biztos lemegy valamennyit.De pár perc múlva nem hittem a szememnek,először 45$ ,utána 160-200$ nyereséget mutatott mobilom kijelzője.Elkezdtem kapkodni a lezárás gomb után,de úgy gondoltam inkább a közelébe húzom az sl-t,hátha nem engedi lezárni a broki.Így is tettem amég 1.2160 körül járt az árfolyam,gyorsan benyomtam 1.2200-ra a stopot,és pár másodperc múlva ki is ütött.Jutalmam 161$ lett.Ha elképzelem erre a szituációra az Admiral 1100-as spreadjét,akkor még én fizettem volna nekik,mert igencsak kiütötték volna a komoly 40$ körüli számlámat.Ezért nem csodálkozom,ha valakinek több brokinál is van számlája.Mert Admiralt megtartom cfd-re,másikat devizapárokra.
                        Persze ez volt a hülyék szerencséje,és egyben bukása,mert ma tönkre is vágtam az egész számlát,nem bírtam a véremmel...

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/deviza_kotve....3.238458.html

Hozzászólás

• Ezt most nem értem pontosan.
                            Tehát kijavitják hasraütésre az 1.1123 min árat egy másikra mondjuk 1.1500-re vagy
                            1.20-ra ?
                            És ha valaki MC-t kapott 1.1123 -nál akkor 1.20-nál visszakapja a pénzt ?

Hozzászólás

• Nehogy most forduljon mikor már mindenki még a taxis is shortban ül

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nehogy most forduljon mikor már mindenki még a taxis is shortban ül
                                Akkor kell megszabadulni a cucctól amikor már a háziasszonyok is beszállnak. A taxisokra reagálván

Hozzászólás

Working...
                                X