Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert a köteg pénzből nem tudtak volna kihúzni egy ezrest.
    Nem, mert az úgy rablás.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ezt nem mi küldtük tehát kérlek töröld ha tudod és irány a vicc topik
      Én nem hibáztatom C@maro-t, akár igaza is lehet, le a kalappal az előtt aki még tudja követni, hogy ki, hol képvisel éppen.

Hozzászólás

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én hasonlót kaptam anno, de az afrikai lottery volt, és nyertem rajta szerintük 500 milliót. Poénból le emaileztem velük a részleteket, pedig tudtam,hogy kamu, hisz nem is játszottam... A vicc az volt, hogy megadtak egy számlaszámot, amire át kellett volna utalnom 1000 eurot, amibe a páncélautót biztosító fegyveres őrség került volna, amivel a nyereményt Dél-Afrikából páncél autóval házhoz hozták volna, és csakis páncélautóval.
        Ez baromi jó
        Vajon hányszor ezret kaszáltak, tuti, hogy volt utalás.

Hozzászólás

Tudtátok, hogy:

Nálunk a dax 1 pontért lehet kötni, nincs jutalék és 0.5% a margin?

Próbáljátok ki. Ha zavar az éjjeli árjegyzés akkor a supreme kiegészitővel vegyétek le a gyertyákat este 10 és reggel 8 között. Így továbbra is normálisan tudtok elemezni a grafikonon.

Hozzászólás

Ha Lmax ad likviditást akkor mért nem lehet ecn számlán daxot kötni?
            Lmaxnál van index és nem mm, traderek fogadnak szembe, hacsak nem csatlakozik be egy két mm cég is a likviditásba Lmaxhoz.

Hozzászólás

A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha Lmax ad likviditást akkor mért nem lehet ecn számlán daxot kötni?
              Lmaxnál van index és nem mm, traderek fogadnak szembe, hacsak nem csatlakozik be egy két mm cég is a likviditásba Lmaxhoz.
              Dax származtatott termék. Ott mindig kell legyen egy MM a másik oldalon legyen.
              Ha Daxot szeretne kötni valaki akkor szerintem az 1-es spread, nulla juti és 0,5% margin nagyon jó ajánlat amit adunk.
              ECN csomag megmarad a nagyobb kereskedőknek akik devizával szeretnének kereskedni.
              Ha van egy származtatott terméked akkor nem fogsz fizetni mint cég egy másiknak, hogy az Ő termékét add ügyfeleidnek.

Hozzászólás

Az lmax összeköti sok brókercég tradereit, nem tudom ennél érthetőbben mondani. Lmax egy tőzsde, mindegy hogy cfd ről van e szó, ha venni akarok egy cfd daxot akkor az lmaxon keresztül valaki más elad és így Nem egy mm hanem egy trader áll velem szemben, ugyan az mintha igazi indexet kereskednél csak kisebb forgalom mint a valódi határidősnél.
                Kérlek ne beszélj mellé, azért nem mindegy hogy az admiral fogad velem szembe.
                Van fx mm számlán és van ecn en, simán lehetne ugyan ez indexel is.
                Nem szeretem az mm eket.

Hozzászólás

Ez viszont felveti azt a problémát, hogy adott esetben kitakarítod a DOM-ot és nem lesz ellenoldal. Nos, akkor mi van?
                  Nem, az LMAX-nál sem így működik, hisz így simán kikopik a likviditás alólad. Nem tudom hogy hogyan van ott pontosan, de nem így az 100% csodamakka.
                  Képzeld csak el, hogy beszabadul egy pénzeszsák az LMAX-hoz és kitakarítja a könyvet, aztán learbitrálja az üres könyvet az EUREX-el pld. Szóval nem, ez tuti nem így van, kell egy MM vészmegoldás az LMAX-nál is legyen.

Hozzászólás

Az lmax összeköti sok brókercég tradereit, nem tudom ennél érthetőbben mondani. Lmax egy tőzsde, mindegy hogy cfd ről van e szó, ha venni akarok egy cfd daxot akkor az lmaxon keresztül valaki más elad és így Nem egy mm hanem egy trader áll velem szemben, ugyan az mintha igazi indexet kereskednél csak kisebb forgalom mint a valódi határidősnél.
                    Kérlek ne beszélj mellé, azért nem mindegy hogy az admiral fogad velem szembe.
                    Van fx mm számlán és van ecn en, simán lehetne ugyan ez indexel is.
                    Nem szeretem az mm eket.

Sajnálom ha azt hiszed mellé beszéltem. Kérlek beszélj egy tapasztalt traderrel ha nekem nem hiszel....az a baj hogy kicsit kevered a fogalmakat.

Dax amin kereskedsz azbegy származtatott termék.

Ha van egy termékünk akkor miért fizessük meg lmaxot, hogy az ő termékét kereskedjék ügyfeleink?

Devizán viszont megéri nekünk is, hogy ecn vonalon kereskedjenek ügyfelek.

Egyébként az admiral markets 15 éves múltal rendelkezik és fca felügyelettel. Prudens és jó nevünk van szép múltal. Ha ennek ellenére nem szeretnél nálunk kereskedni, semmi baj de ne azért dönts így mert nem vahy félre értetted amit írok

Telefonon is elmondom neked ha szeretnéd, nincs ezzel semmi baj.

Hozzászólás

erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez viszont felveti azt a problémát, hogy adott esetben kitakarítod a DOM-ot és nem lesz ellenoldal. Nos, akkor mi van?
                      Nem, az LMAX-nál sem így működik, hisz így simán kikopik a likviditás alólad. Nem tudom hogy van ott, de nem így az 100% csodamakka.
                      Képzeld csak el, hogy beszabadul egy pénzeszsák az LMAX-hoz és kitakarítja a könyvet, aztán learbitrálja az üres könyvet az EUREX-el pld. Szóval nem, ez tuti nem így van, kell egy MM vészmegoldás az LMAX-nál is legyen.
                      Lmaxnak is vannak likviditas szolgaltatoi....mm cegek vannak bekotve mint goldman, citi stb...

Hozzászólás

Nekem szimpatikus az admiral, de nincs okom váltani.

Sok brókercéget összeköt az lmax és tudtommal összepárosítja a megbízásokat tehát nincs érdekellentét, ha nincs forgalom akkor biztos van pár mm cég meg nagy bank.
                        Nem akarok az admirallal szembe kereskedni daxal, jobb lenne ha kimenne a megbízás lmaxhoz és ő bepárosítja, ha nem tudja akkor tovább küldi egy mm nek ha van daxra mm likviditás szolgáltatója.
                        Goldmant nem nevezném simán mm cégnek, ő nagybank, nehogy valaki összekeverje egy mm brókercéggel mert magasabb szinten van.

Hozzászólás

Jah, persze, igen Z., ez a legegyszerűbb mód, max. annyi csavar lehet -- tippelgetek, mert nem tudom--, hogy ha nincs a "saját poolba" retail ellenoldal 2 ticken belül dax esetében, akkor fordulnak mondjuk vészmegoldásként a bentlévő Citi-hez stb, stb, ha ott sincs ellenoldal akkor EUREX pld. Ez nem nehéz megoldani, csak a bentlévő nagyok ajánlatát egy cédulával kell ellátni, ami mindig a sor végére kerül az adott árszinten, így a retail megbízás előnyt élvez, másodiknak ott a mm cég, harmadiknak meg kitesz a placcra, ha ott sem OK, akkor meg nincs más megoldás, slippelni kell és a sor kezdődik előről. De ez csak tipp, lehet ez a cédulás megoldás nem törvényes, így eleve baromság, tényleg nem tudom, hogy pontosan hogy működik. Esetleg meg lehet erről kérdezni Herpai Nándit, ő az "LMAX tudója".

Hozzászólás

Jah, persze, igen Z., ez a legegyszerűbb mód, max. annyi csavar lehet -- tippelgetek, mert nem tudom--, hogy ha nincs a "saját poolba" retail ellenoldal 2 ticken belül dax esetében, akkor fordulnak mondjuk vészmegoldásként a bentlévő Citi-hez stb, stb, ha ott sincs ellenoldal akkor EUREX pld. Ez nem nehéz megoldani, csak a bentlévő nagyok ajánlatát egy cédulával kell ellátni, ami mindig a sor végére kerül az adott árszinten, így a retail megbízás előnyt élvez, másodiknak ott a mm cég, harmadiknak meg kitesz a placcra, ha ott sem OK, akkor meg nincs más megoldás, slippelni kell és a sor kezdődik előről. De ez csak tipp, lehet ez a cédulás megoldás nem törvényes, így eleve baromság, tényleg nem tudom, hogy pontosan hogy működik. Esetleg meg lehet erről kérdezni Herpai Nándit, ő az "LMAX tudója".
                            Szerintem aggregatorral lehet ezt megoldani nagyon szepen.

Hozzászólás

Nekem szimpatikus az admiral, de nincs okom váltani.

Sok brókercéget összeköt az lmax és tudtommal összepárosítja a megbízásokat tehát nincs érdekellentét, ha nincs forgalom akkor biztos van pár mm cég meg nagy bank.
                              Nem akarok az admirallal szembe kereskedni daxal, jobb lenne ha kimenne a megbízás lmaxhoz és ő bepárosítja, ha nem tudja akkor tovább küldi egy mm nek ha van daxra mm likviditás szolgáltatója.
                              Goldmant nem nevezném simán mm cégnek, ő nagybank, nehogy valaki összekeverje egy mm brókercéggel mert magasabb szinten van.
                              Goldman és társai a legetikátlanabb piac manipuláló cég a világon....

A daxos kérdést meghagyom másnak mert soha nem érnénk a végére és te egy szerencse huszártól akinek hiányos ismeretei vannak hallottál valamit amit készpénznek veszel pedig messze van az igazságtól...nem lehet rávezetni téged másra érvekkel nem sokra megyek

Gyere el majd egy szemináriumra hátha ott sikerül egy kis háttér anygot adnunk Fecoval...

Hozzászólás

Csak gondolj bele mit csinál lmax....

Betett egy jó kis marketinget mielőtt ügyfelek elvesztik pénzüket náluk....ti egymással kereskedtek. Egymásnak adjátok a likvidutást.

Ha nincs elég akkor jövünk csak mi. És nem csak ügyfelek hanem partnerek is megvették ezt....

Hozzászólás

Working...
                                X