Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    St. Vincent & Grenadines.
    Osztmé ebben a topikban érdeklődöl?

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
    Remélem nem fog minden újra az elejétől lejátszani. Bónuszok, felügyelet stb....az a baj, hogy aki csak nem rég csatlakozott a forexhez, nem ismeri mi történt 2-3 évve.

Hozzászólás

• OK, gondoltam, hogy az Iron adatbázisát használják
      Csak nem tudom, ki mindenki adta-vette azt az adatbázist..

Hozzászólás

• Reggeli pozitiv csúzsás! A Gbpusd short 2930 helyett 29238 zárt

Hozzászólás

• Kedves Zalán!

Milyen változásokat hozhat a MIFID II bevezetése az ügyfelek szempontjából?

Hozzászólás

• https://admiralmarkets.hu/about-us/n...coin-es-ripple

No, ez egy bölcs döntés, de a feltételekre kíváncsi leszek, meg a kamatszámítási módszereitekre

Melyik kriptotőzsdére megy tovább a cucc, ha megy valahova? Vagy ez tisztán CFD lesz?

A csak long érthető, bár szerintem feküdjetek rá a shortolásra is, és még 2-3 ötletem lenne, amik nagyobb forgalmúak, de a kezdeményezés jó, ha nem lesz drágább a kereskedés, mint a kriptotőzsdéken. Kraken, Poloniex, c-ex ilyesmi.

Le is töltöm a demót

Tőkeáttétel nem baj, ha nincs, vagy alacsony, mennek ezek jó sokat
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Wombation eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves Zalán!

Milyen változásokat hozhat a MIFID II bevezetése az ügyfelek szempontjából?
              Sajnos még nem tiszta. Ami érzékelhető lesz az annyi, hogy kevesebb brókercég fog létezni, nem tudni kik fognak megfelelni teljesen.

Hirdetések és sales hívások nem lehetnek agresszívak, hosszabb és több kérdésből fog állni a Mifid kérdőív amikor számlát nyitnak az emberek.

Majd Novemberben többet fogok tudni amikor minket is kioktatnak a jogi osztálytól.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                https://admiralmarkets.hu/about-us/n...coin-es-ripple

No, ez egy bölcs döntés, de a feltételekre kíváncsi leszek, meg a kamatszámítási módszereitekre

Melyik kriptotőzsdére megy tovább a cucc, ha megy valahova? Vagy ez tisztán CFD lesz?

A csak long érthető, bár szerintem feküdjetek rá a shortolásra is, és még 2-3 ötletem lenne, amik nagyobb forgalmúak, de a kezdeményezés jó, ha nem lesz drágább a kereskedés, mint a kriptotőzsdéken. Kraken, Poloniex, c-ex ilyesmi.

Le is töltöm a demót

Tőkeáttétel nem baj, ha nincs, vagy alacsony, mennek ezek jó sokat
                Szia,

Tovább megy igen, de ez egy olyan információ amit a cég nem szeretne megosztani most még. Az egyik azok közül amiket felsoroltál

3-4 hét múlva lehet változtatunk jó irányba a feltételeken. Most ezek vannak.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vannak nagy likviditás szolgáltatók akikhez állítólag bankok is bevannak kötve. Azért az jobb mintha egy mm bróker adná a likviditást mint a Gain Capital.
                  Mondasz egy-ket peldat?

Zalán: admiralnak ki a kozvetlen likviditas szolgaltatoja?
                  Ha instrumentumonkent mas, az is erdekelne konkretan.

Tehat ha leall az admiral likviditasszolgaltatasa, akkor kihez mehetek ellenorizni egyet felfele, hogy vajon ott is leallt e?

Hozzászólás

• Nem jut eszembe példa. Csak azt tudom amit olvastam itt az évek alatt. Nem megbízható infók. A brókercégek egy része büszkén kiírja hogy pl fxpro tíz bank és még egyéb pénzintézet likviditását élvezi. Igaz e nem tudni. Akik viszont nem mondják el a likviditásadójuk nevét az nem szimpi nekem.
                    Ha cégem lenne és Lmax adná a likviditást büszkén írnám ki a honlapomra.

Hozzászólás

Nem jut eszembe példa. Csak azt tudom amit olvastam itt az évek alatt. Nem megbízható infók. A brókercégek egy része büszkén kiírja hogy pl fxpro tíz bank és még egyéb pénzintézet likviditását élvezi. Igaz e nem tudni. Akik viszont nem mondják el a likviditásadójuk nevét az nem szimpi nekem.
                      Ha cégem lenne és Lmax adná a likviditást büszkén írnám ki a honlapomra.
                      Ha céged lenne nem tennéd ki te sem. Miért tegyük ki, hogy kik azok? Akkor nem nálunk lennél ügyfél hanem oda mennél te is.

Fca és MNB más tészta. Ők kérdezték és mi válaszoltunk. Nekik megfelelt és továbbra is mondhatjuk, hogy mi NDD bróker vagyunk.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha céged lenne nem tennéd ki te sem. Miért tegyük ki, hogy kik azok? Akkor nem nálunk lennél ügyfél hanem oda mennél te is.
                        Ezt te is tudod hogy hülyeség...
                        Attól hogy egy termékre amit a boltban megveszel, rá van írva hogy ki gyártja, vagy ki a forgalmazója, attól még a kisker vevő nem fog tudni odamenni és a gyárból megvenni.
                        Egyrészt azért mert ő retail, másrészt meg azért nem mert nem vásárol annyit, amennyit kellene hogy vegyen, hogy megkapja azt az árat.
                        Ugyanez van nálatok is és minden brokernél.
                        Piac ez, ti vagytok a kofák és van a gyár, meg vannak a retail fogyasztók.
                        Nem kell ezt túlmisztifikálni.
                        De kétségtelen, hogy amíg a ti terméketekre nem kötelező ráírni hogy mi a "beszerzési forrás", addig ha nem akarjátok, nem teszitek közzé.
                        Ez se nem rossz, se nem jó, hanem csak ez van.

Be is b...szna, ha a citybankhoz tudna menni a kisker vevő, megkerülve titeket pl. a kis microlotjával. Nevetséges félelem!

Egyébiránt a retail végfelhasználónak, aki leköti a kis 0,05 lot EU-ját, annak meg teljesen mindegy kellene hogy legyen, honnan van a portéka.
                        Csak egy dolog számít, az ÁR, hogy ott teljesüljön, ahol be van árazva a grafikonján!

Néha azt érzem hogy még nem teljesen kiforrt rendszerrel kereskedők (hogy finoman fogalmazzak), azon agyalnak, hogy a legtutibb brókert megtalálják, mintha az lenne a holy grail ahhoz hogy pénzt keressenek...

A fától az erdőt!!! A fától az erdőt, azt kellene először meglátni!

Hozzászólás

• Jobb szeretném ha traderekkel állnék szembe akárhány pénzintézeten keresztül is jut el a megbízásom. Ha mmhez jut azokról hallani rosszakat. Az a baj hogy az emberek szarnak mindenre, lusták belegondolni, emiatt tehetik meg a cégek amiket tesznek.
                          Ha nagy igény lenne rá akkor admiral is kiírná a szolgáltatóját, ha az ügyfelek nagy részét érdekelné.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezt te is tudod hogy hülyeség...
                            Attól hogy egy termékre amit a boltban megveszel, rá van írva hogy ki gyártja, vagy ki a forgalmazója, attól még a kisker vevő nem fog tudni odamenni és a gyárból megvenni.
                            Nem akarom elvenni Zalán kenyerét, válaszoljon csak, de lehet pont arra gondol, amit te is írsz, hogy a 0,05 lotos kisbüfit egyáltalán nem érdekli, így tök felesleges kiírni a likviditás szolgáltatót. (az ő pozija valószínűleg kint sem lesz a piacon, az admirál a likviditás szolgáltatója )

A lot-os traderek viszont tippet kaphatnak, hogy érdemes közvetlenül az admirál likviditás szogáltatójához menni, ha kiírják a honlapjukra. De régen rossz, ha valaki úgy kötöget lot-os méretben, hogy az admiral honlapjáról kell megtudnia a nagy szereplők neveit

Így szerintem is alaptalan a félelem.

Inkább az a szégyen, hogy erre az infóra annyira nincs igény, hogy a közzététele inkább előnyt jelentene a piaci versenyben. Vagy már kötelező elvárás lenne az ügyfelek részéről.

Helyette inkább arra van igény, hogy legyen bónusz és elmegy a piac abba az irányba, hogy már szinte kötelező bónuszt kínálni. Tényleg ismét kitermelődött egy új generáció, akiknek minden vicc új. Ledöbbentem, hogy egy Dukascopy is bónuszt kínálgat Nem mintha ők lennének a brókerpiac alfája és omegája, de azért stabil szereplő.

A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jobb szeretném ha traderekkel állnék szembe akárhány pénzintézeten keresztül is jut el a megbízásom. Ha mmhez jut azokról hallani rosszakat. Az a baj hogy az emberek szarnak mindenre, lusták belegondolni, emiatt tehetik meg a cégek amiket tesznek.
                            Ha nagy igény lenne rá akkor admiral is kiírná a szolgáltatóját, ha az ügyfelek nagy részét érdekelné.
                            pont ez a gondolatmenet ugrott be nekem is

Hozzászólás

• Dukas gondolom komoly forgalmi feltétellel ad bónuszt. Ez nekem inkább úgy tűnik mint egy rebate ami visszaad valamennyit a spredköltségből. Ha nagy forgalmat teljesítek és fizettem már x összeg szpredet swapot, akkor kapom meg a bónuszt, gondolom.
                              Admiral ecnje nem tudom milyen, nekem az a jó ecn ahol látszik a forgalom, megbízásajánlatok a piacon pl ctrader platformos brókereknél.
                              Tback, ha ott teljesül az ár ahol van a grafikonon az egy dolog. Mi van ha ...110 lenne az ár, de manipulál a bróker és ...105-öt mutat a chartom, akkor hiába teljesül pontosan ott ami ki van írva, vagyis ...105nél. Nem tüskére gondolok, hanem mikor apránként távolodik az ár a valóditól.
                              Ez lehet véletlen mert mástól kapja az árat az én brókerem, mint más cégek de manipulálhat is hogy pár pippel olcsóbb árat lássak, mint amit kéne.

Hozzászólás

Tback, ha ott teljesül az ár ahol van a grafikonon az egy dolog. Mi van ha ...110 lenne az ár, de manipulál a bróker és ...105-öt mutat a chartom, akkor hiába teljesül pontosan ott ami ki van írva, vagyis ...105nél. Nem tüskére gondolok, hanem mikor apránként távolodik az ár a valóditól.
                                Ez lehet véletlen mert mástól kapja az árat az én brókerem, mint más cégek de manipulálhat is hogy pár pippel olcsóbb árat lássak, mint amit kéne.
                                Nyilván nem szeretjük ha a bróker manipulálja az árat.
                                Az a véleményem, hogy a tradícionális bróker lehúzásokat azt úgyis észrevesszük.
                                Amik pedig nem észlelhetők, vagy csak nehezen, azokat kevésbé.
                                Ha a bróker szívat, akkor egyszerűen odébb kell állni.
                                Két kezemen nem tudnám megszámolni hány brókernél volt számlám mióta tradelek. Gondolom ezzel más is így van.

Mindezek ellenére ha a bróker ilyen jellegű ár-játéka miatt nem képes egy stratégia pénzt termelni, akkor a stratégiával van a baj.
                                Aki mt4 retail piacon akar pénzt keresni, annak ezeket az elemeket bele kell építenie a stratégiájába.
                                Ha pár pont csúszás, manipuláció, stb érdemben megborít egy rendszert, akkor az a rendszer nem erre a piacra, nem erre a szoftverre való.

Kb ez ugyanaz a szitu, mint amikor demóban egy robot jól teljesít, majd élőben pedig szét veszíti magát.
                                A robot a rossz, nem a pálya ahova tették.
                                Azt kell megérteni, hogy a bróker csak az úttest abban a versenyben, amiben mindenki a saját maga által megépített kocsival versenyzik.
                                Ja, és nem másokkal, hanem pusztán önmagunk korábbi teljesítményével futjuk meg a verseny köreinket.

A bróker csak az aszfalt, semmi több.

Hozzászólás

Working...
                                X