Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán, majd még várnám a válaszod:

1. Prime demón miért nem látom az usdhuf-ot? (minden instrumentumot láthatóvá tettem)
    2. Megírod légy szíves az usd long swapot? (vagy bárki, aki látja)
    3. csak prime-on van usdhuf élesben is?
    4. jól látom, hogy prime-on nincs index és 1000 usd a min befizetés?

Hozzászólás

• Kedves Zalán, a tegnapi face ámokfutásod nyomait Te magad tüntetted el vagy D. elvtárs?

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Zalán, a tegnapi face ámokfutásod nyomait Te magad tüntetted el vagy D. elvtárs?
        Te sem vagy szent Peti. Lehetnél picit türelmesebb és kedvesebb a kezdőkkel vagy a kérdezőkkel.
        A kockázatkézles alapszabályaihoz hozzátartozik, hogy brókercégnél dolgozókkal nem állunk le beszélgetni sem fórumokon és sem fb csoportokban.
        Lehet, hogy Zalán tényleg egy normális ember és a jó szándék vezérli. Én nem tudom, de mivel látjuk a betöltött szerepét, ezért alapból bölcsebb megtartani a távolságot és nem kell vele foglalkozni. Így kisebb a kockázat. Úgy sem tudod megváltoztatni. Még D. Zoli a legjózanabb köztetek.

Hozzászólás

• Láttad milyen hangnemben és miket írt Zalán?

***** Zoli egyébként tényleg hozott egy józan döntést, lelke rajta.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Láttad milyen hangnemben és miket írt Zalán?
            Nem igazán. De teljesen mindegy mi a téma és hogy hogyan írt, ha tudom róla hogy milyen szerepet tölt be, akkor távol tartom magam tőle és le se állok vele beszélgetni. Ugyanez Halásznál. Egyszer leírtam neki a véleményem és azóta nem írok oda. Ez a legbölcsebb döntés.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Még D. Zoli a legjózanabb köztetek.
              Ezt hogy kell érteni?
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Itt egy cikk ami nem csak a kezdőknek lesz hasznos.

Sok 1000 emberrel beszéltem akik meg akarták tanulni a forex kereskedést. Több száz olyan traderrel is beszéltem akik sikeresek. Ennek a tapasztalatnak köszönhetően sikerült rájönnöm arra, hogy nem egy stratégia megtanulása vagy jó demozás fogja megadni valakinek azt a tudást ami a sikeres kereskedéshez kell.

Az sem számít, hogy elkezdi-e éles számlán a kereskedést. Az a baj, hogy olyan társadalomban élünk, ahol nagyon nehéz nem átlagosnak vagy középszerűnek lenni. Sok embernek a célja, hogy elérje a középosztályt. Azt gondolja, hogy ott már nem kell félnie és pénzügyi biztonsága lesz. Ez egy tévhit, de a társadalom ezt erősíti meg mindig.

Amikor valakinek nem sikerül a kereskedés és elveszti a számláját elkezd utána olvasni, hogy mi is a helyzet. A net de még az élet is tele van olyan emberekkel akiknek nem sikerült (ez az átlag) és ezzel megnyugtatja magát, hogy ez teljesen normális ha bukik és neki sem sikerült.

Mindenki aki sikeres lett a kereskedésben egyszer át kellett törje azt az ellenállást ami közte és a siker között volt. Egy ellenállást csak kitartó munkával lehet legyőzni. Csak gondoljatok bele az élet bármelyik területén ez igaz.

Átlagosnak lenni nem jó. Átlagos életet élni nem jó. Az átlaghoz tartozni nem jó.

Ez a cikk arról szól, hogy kicsit gondolkozzatok el ezen és harcoljatok az ellen, hogy átlagosak legyetek. Hiszen senki sem szeretne egy olyan filmet megnézni a moziban, amit:

- Egy átlagos rendező készített
                - Átlagos színészekkel
                - Átlagos akció jelenetek és átlagos humor van benne
                - És ezt egy átlagos moziban megnézni

Én tuti nem fizetnék 1500 forintot, hogy egy ilyen filmet megnézzek. Ezért én tuti nem kezdenék bele bármibe ami átlagos vagy átlagos életet ígérne nekem.

Itt a cikk:

https://admiralmarkets.hu/analytics/...normalis-bukas

Hozzászólás

• Amíg nem statisztikával; historikus adatokon futtatott tesztek eredményével; ingyenes, előre letölthető robottal ("ezt fogod megtanulni" felkiáltással); esetleg garanciával jön a bróker, addig az egy "átlagos" oktatási ajánlat. Addig marad az "unorthodoxia", a programozás, és az összes trading-gel kapcsolatos "alapelv" (LOL) megkérdőjelezése, körberöhögése, esetleg tagadása.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezt hogy kell érteni?
                    Ne értetlenkedj.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Itt egy cikk ami nem csak a kezdőknek lesz hasznos.

Sok 1000 emberrel beszéltem akik meg akarták tanulni a forex kereskedést. Több száz olyan traderrel is beszéltem akik sikeresek. Ennek a tapasztalatnak köszönhetően sikerült rájönnöm arra, hogy nem egy stratégia megtanulása vagy jó demozás fogja megadni valakinek azt a tudást ami a sikeres kereskedéshez kell.

Az sem számít, hogy elkezdi-e éles számlán a kereskedést. Az a baj, hogy olyan társadalomban élünk, ahol nagyon nehéz nem átlagosnak vagy középszerűnek lenni. Sok embernek a célja, hogy elérje a középosztályt. Azt gondolja, hogy ott már nem kell félnie és pénzügyi biztonsága lesz. Ez egy tévhit, de a társadalom ezt erősíti meg mindig.

Amikor valakinek nem sikerül a kereskedés és elveszti a számláját elkezd utána olvasni, hogy mi is a helyzet. A net de még az élet is tele van olyan emberekkel akiknek nem sikerült (ez az átlag) és ezzel megnyugtatja magát, hogy ez teljesen normális ha bukik és neki sem sikerült.

Mindenki aki sikeres lett a kereskedésben egyszer át kellett törje azt az ellenállást ami közte és a siker között volt. Egy ellenállást csak kitartó munkával lehet legyőzni. Csak gondoljatok bele az élet bármelyik területén ez igaz.

Átlagosnak lenni nem jó. Átlagos életet élni nem jó. Az átlaghoz tartozni nem jó.

Ez a cikk arról szól, hogy kicsit gondolkozzatok el ezen és harcoljatok az ellen, hogy átlagosak legyetek. Hiszen senki sem szeretne egy olyan filmet megnézni a moziban, amit:

- Átlagos színészekkel

Én tuti nem fizetnék 1500 forintot, hogy egy ilyen filmet megnézzek. Ezért én tuti nem kezdenék bele bármibe ami átlagos vagy átlagos életet ígérne nekem.

Itt a cikk:

Ezzel az a baj, hogy ezt megint egy teljesen sablonos, átlagos életet élő képviselő írta...öregharcos.

Hozzászólás

• Ne mondd, ne írd, tedd...öregharcos.

Hozzászólás

Itt egy cikk ami nem csak a kezdőknek lesz hasznos.

- Átlagos színészekkel

Itt a cikk:

Átlagos marketing szöveg, átlagos közhelyekkel, átlagosan megfoghatatlan számokkal, átlagos mézesmadzagokkal, átlagos bróker szolgáltatásokkal, átlagos vesztes embereknek, átlagos oktatással, egy átlagos "rendezőtől", aki nekünk tradereknek nem több mint a napi versenyünkre használt, aszfaltút szélén álló partjelző személye.

Azért köszönjük, de ettől senki nem lett jobb trader.

Hozzászólás

Átmentél filozófusba. A kommented és az írásod az átlagos ember bírálja, aztán megoldási javaslatként átalakul Admiralos-Weber Katás-szemináriumos reklámba. Mint mindig, ez marketingszagú.

Azt szokták mondani, mindenki saját élete filmjét rendezi, abban ő a főszereplő. Nehogy már egy statiszta, vagy egy néző felületes véleménye döntse el, hogy az középszerű, átlagos-e.

Nem tudás, tapasztalat, érték alapú társadalomban élünk. Általában nincs szabadverseny.
                            Még ha valaki tehetséges is valamiben, nem biztos, hogy kiugróan sikeres lesz, ha nem támogatja a környezete, vagy nincsenek jó kapcsolatai, nem nyal be a főnökének, vagy a helyi politikai-maffiózó körnek. Amikor tehetség nélkül egy focista, vagy egy politikai tanácsadó, vagy egy stróman milliókat, milliárdokat keres, a tisztes fizetés pedig az európai tizede, akkor nehéz tisztességesen nem középszerűnek lenni.
                            S mi van, ha mégis kilógsz a sorból? Jönnek az irigyek, jóakarók, és a fűnyíró-elv…
                            Szóval ne ítéljünk meg senkit az alapján, hogy átlagos, középszerű, nem kiugró, hanem inkább harmónikus. Nem tudjuk, milyen élethelyzet van mögötte.

De tényleg az lenne a megoldás, ha forex brokerként filozófia és alapoktatás helyett legalább egy tutira nyereséges stratégiát mutatnál.
                            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              a tisztes fizetés pedig az európai tizede, akkor nehéz tisztességesen nem középszerűnek lenni.
                              S mi van, ha mégis kilógsz a sorból? Jönnek az irigyek, jóakarók, és a fűnyíró-elv…
                              .
                              Viszont ilyen országban könnyű nem átlagosnak éreznie magát európai fizetéssel..öregharcos

és jót tesz az egojának...öregharcos
                              igaz, komoly teljesítmény nincs mögötte, és Katarba költözve senkivé válna...öregharcos.

Hozzászólás

• Zalán öregharcos, ezt az eszmét egy életöltő is kevés megérteni:

Lépd, vagy ne lépd, de járd...öregharcos.

Hozzászólás

Working...
                                X