Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megértem, hogy miért nem tudtok azonosulni ezzel, én is ilyen voltam.

Minden egyes kommentel csak azt erősítitek meg, hogy nem vagytok se sikeresek és nem tértek el az átlagtól. Ha mindazt amit leírtam átlagosnak és semmit mondónak értitek, akkor nem tudjátok mi van mögötte. Ez rendben van, megértem, én is ilyen voltam mint mondtam.

Amióta változtattam a gondolataimon, másként működöm. Látom, hogy egy-egy olyan mondat amit régen elcsépelnek gondoltam, mi van mögötte ténylegesen.

Nem tudok senkit se komolyan venni aki arc és név nélkül próbál visszaigazolást kapni arról, hogy amit Ő gondol az helyes-e. Ráadásul olyan helyen csinálják mindezt ahol körbe vannak véve átlagos, sikertelen emberekkel. A legrosszabb amit tehettek ez.

Amióta alkalmazom mindazt amit mostanában tanultam, javult az életem, az egészségem, a kereskedésem is. Ezek nekem már segítettek. Viszont ha ti elhiszitek a sok hazugságot amit belétek neveltek és amit az átlagos emberek megerősítenek bennetek, akkor soha nem fogtok kilépni ebből sajnos.

Tehát: Addig amíg nem kötelezitek el magatokat valami mellett 100%-an, mintha az életetek múlna rajta, addig a szomszéd fűje mindig is zöldebb lesz. Miért ne lenne....Ő öntözi, gyomlálja, gondozza folyamatosan, míg te csak körbe körbe nézegeted a zöldebb kerteket.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megértem, hogy miért nem tudtok azonosulni ezzel, én is ilyen voltam.
      Ez rendben van, megértem, én is ilyen voltam mint mondtam.

Amióta alkalmazom mindazt amit mostanában tanultam, javult az életem, az egészségem, a kereskedésem is. Ezek nekem már segítettek.
      Ezek szerint eddig te is sikertelen voltál.
      No, akkor áruld már el, konkrétan mit tanultál mostanában?
      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Aki bólogat, az bólogat.
        Aki vitatkozik/nem ért egyet/kételkedik, az pedig egy megkeseredett, sikertelen , átlagos senki?
        JÓL ÉRTEM?

Hozzászólás

• Szerencse Kegyeltje eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Aki bólogat, az bólogat.
          Aki vitatkozik/nem ért egyet/kételkedik, az pedig egy megkeseredett, sikertelen , átlagos senki?
          JÓL ÉRTEM?
          Nem. Tök jó a vitatkozás de az nem ugyan az amikor személyeskedve állítanak valamit. Viszont velük csak úgy lehet szót érteni ha úgy válaszolsz ahogy megértik.

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezek szerint eddig te is sikertelen voltál.
            No, akkor áruld már el, konkrétan mit tanultál mostanában?
            Ahoz képest ahol most vagyok igen.
            Olvasd el a cikket és a többit amit majd írok..benne lesz.

Hozzászólás

Nem. Tök jó a vitatkozás de az nem ugyan az amikor személyeskedve állítanak valamit. Viszont velük csak úgy lehet szót érteni ha úgy válaszolsz ahogy megértik.
              Pontosan.

Megkérdeztem tőled tök normális hangnemben mi a helyzet a poefixel, mire konkrétan dührohamot kaptál és pl ezeket vágtad a fejemhez:

ezeket a kedves sorokat azóta a fizetett ügynököd, ***** Zoli valamiért eltávolította.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

...
                Tehát: Addig amíg nem kötelezitek el magatokat valami mellett 100%-an, mintha az életetek múlna rajta, addig a szomszéd fűje mindig is zöldebb lesz. Miért ne lenne....Ő öntözi, gyomlálja, gondozza folyamatosan, míg te csak körbe körbe nézegeted a zöldebb kerteket.
                Miről beszélsz?
                Elkötelezettség?
                A magam részéről csak és kizárólag egyetlen dolgot csinálok, ami mellett 1000%-osan el vagyok kötelezve már egy jó ideje.
                Igen, az életem múlik rajta! Mindig is így gondoltam.

Te vagy az aki a trader-t próbálod megjátszani, miközben alkalmazott vagy és építed egy érdekcsoport vagyonát, jövőjét.

Senki nem irigyel semmiféle füvet, ami főleg nem zöldebb.
                Nagyon rosszul látod a vélt ellenségeket, akikből végül is a remélt ügyfeleid lesznek, és akik kereskedéseiből kapod a fizetésedet.

Az új gazdagság ideológiád persze némileg magasabb rendűvé tesz a Saját szemedben, de nem feltétlen ez a valóság.
                Fura egy figura vagy te....

Minden esetre hidd el, a legtöbben tudunk téged a magad helyén kezelni.
                Fölösleges ebből a szerepedből időnként próbálkozni kimászni egy másik világba.
                Hidd el, nem áll jól neked.

Mi tisztelünk, mint egy brókercég marketing, ügyfél, stb managere, de ennél semmi több.
                Amit csinálsz azt fókuszált érdekből teszed, ezt is tudjuk és ehhez méltón kezelünk.

Ha majd nem ebben a szerepkörben leszel, ha majd kilépsz ebből az átlagos szerepkörből, akkor talán változik a helyzet...
                Addig pedig maradjunk ennyiben.

Hozzászólás

• Zalán az ironfx-es

...Ja, és a legjobban ettől kapok hányingert, amikor ipad-on olvasom a fórumot.
                  Ez a kép már sohasem fog eltűnni az idővonalról azt hiszem.

Nálam a címe: Zalán, az elkötelezett!

Click image for larger version

Name:	zalanironfx.jpg
Views:	1
Size:	176,4 KB
ID:	157934

Hozzászólás

• Na, végre jól összefoglalta shortosgyula és Tback a lényeget

megalith: Érdekel, tényleg, mert itt már szerintem pár ember olyan szerepekben tetszeleg a többség előtt, ami full kamu.
                    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• A műfű sosem lesz igazi fű...öregharcos.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Pontosan.

Megkérdeztem tőled tök normális hangnemben mi a helyzet a poefixel, mire konkrétan dührohamot kaptál és pl ezeket vágtad a fejemhez:

ezeket a kedves sorokat azóta a fizetett ügynököd, ***** Zoli valamiért eltávolította.
                        Téged véd gondolom és azért távolította el. Nálad elpattant valami és azóta hazudozol, belekötsz emberekbe és gyerekesen viselkedsz.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Miről beszélsz?
                          Elkötelezettség?
                          A magam részéről csak és kizárólag egyetlen dolgot csinálok, ami mellett 1000%-osan el vagyok kötelezve már egy jó ideje.
                          Igen, az életem múlik rajta! Mindig is így gondoltam.

Te vagy az aki a trader-t próbálod megjátszani, miközben alkalmazott vagy és építed egy érdekcsoport vagyonát, jövőjét.

Senki nem irigyel semmiféle füvet, ami főleg nem zöldebb.
                          Nagyon rosszul látod a vélt ellenségeket, akikből végül is a remélt ügyfeleid lesznek, és akik kereskedéseiből kapod a fizetésedet.

Az új gazdagság ideológiád persze némileg magasabb rendűvé tesz a Saját szemedben, de nem feltétlen ez a valóság.
                          Fura egy figura vagy te....

Minden esetre hidd el, a legtöbben tudunk téged a magad helyén kezelni.
                          Fölösleges ebből a szerepedből időnként próbálkozni kimászni egy másik világba.
                          Hidd el, nem áll jól neked.

Mi tisztelünk, mint egy brókercég marketing, ügyfél, stb managere, de ennél semmi több.
                          Amit csinálsz azt fókuszált érdekből teszed, ezt is tudjuk és ehhez méltón kezelünk.

Ha majd nem ebben a szerepkörben leszel, ha majd kilépsz ebből az átlagos szerepkörből, akkor talán változik a helyzet...
                          Addig pedig maradjunk ennyiben.
                          Olyan dolgokat állítasz amik nem igazak. És ezeket tényként akarod eladni az embereknek. Ti komolyan mondom a legrosszabb ügynök fajták vagytok ami létezik. Ha nem tanultad meg, akkor segítek: soha ne hazudj.

Kereskedtem már az összes fontosabb tőzsdén. Dolgoztam itthon is és Londonban is mint sales trader. Végre hajtottam a banközi piac szereplőknek is és saját magamnak az elmúlt 11 év alatt.

Opciókkal, réazvényekkel, forex, kötvények. Derivativ termékekkel és futures arbitraget is kereskedtem.

Nem szoktam felhozni gyakran ezeket csak ha valakit kicsit helyre kell tenni mint most titeket.

Te és pl Peti aki itt probálkoztok soha nem lesztek szerintem ügyfelek. Nem is kell...sok más cég van még. Sok olyan emberrel beszéltem mint ti..bónuszoztak és azt állítják ők a királyok most mert a maradék pénzükön tradelnek. Vagy éppen jól megy a szekér és ego kiüti az eszüket és NÉV ÉS ARC nélkül azt gondolják hazudozhatnak és állíthatnak bármit hiszen nem szólnak vissza nekik.

Ti elvagytok tévedve de nagyon. Plusz nekem a fizetésem teljesen független attól, hogy te ügyfél vagy...neked lenne fontos az, hogy megkapd a profitod majd és ezért olyan cégnél nyomd.

Te vagy beosztottam voltál vagy versenytársam. Tök mindegy de sok a frusztrációd és te ia csak úgy tudod kiadni magadból, hogy kitalálsz dolgokat. Gratula neked is meg egyszervoltamtraderpetinek is

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ...Ja, és a legjobban ettől kapok hányingert, amikor ipad-on olvasom a fórumot.
                            Ez a kép már sohasem fog eltűnni az idővonalról azt hiszem.

Nálam a címe: Zalán, az elkötelezett!

[ATTACH]10802[/ATTACH]
                            Megtisztelő, hogy ennek ellennére nézegetsz. Tényleg, veled foglalkozik valaki amúgy? Mármjbt fórumon kívül?

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pontosan.

Jut eszembe:
                              Azt a részt is elmentetted amikor pár hete szídtad anyukámat? Pontosabban "anyám picsáját"?

Gondolom igen, hiszen úgy fair. Kérlek posztold ki ide is, hogy mindenki lássa ki vagy te igazából.

Hozzászólás

Olyan dolgokat állítasz amik nem igazak. És ezeket tényként akarod eladni az embereknek. Ti komolyan mondom a legrosszabb ügynök fajták vagytok ami létezik. Ha nem tanultad meg, akkor segítek: soha ne hazudj.

Kereskedtem már az összes fontosabb tőzsdén. Dolgoztam itthon is és Londonban is mint sales trader. Végre hajtottam a banközi piac szereplőknek is és saját magamnak az elmúlt 11 év alatt.

Opciókkal, réazvényekkel, forex, kötvények. Derivativ termékekkel és futures arbitraget is kereskedtem.

Nem szoktam felhozni gyakran ezeket csak ha valakit kicsit helyre kell tenni mint most titeket.

Te és pl Peti aki itt probálkoztok soha nem lesztek szerintem ügyfelek. Nem is kell...sok más cég van még. Sok olyan emberrel beszéltem mint ti..bónuszoztak és azt állítják ők a királyok most mert a maradék pénzükön tradelnek. Vagy éppen jól megy a szekér és ego kiüti az eszüket és NÉV ÉS ARC nélkül azt gondolják hazudozhatnak és állíthatnak bármit hiszen nem szólnak vissza nekik.

Ti elvagytok tévedve de nagyon. Plusz nekem a fizetésem teljesen független attól, hogy te ügyfél vagy...neked lenne fontos az, hogy megkapd a profitod majd és ezért olyan cégnél nyomd.

Te vagy beosztottam voltál vagy versenytársam. Tök mindegy de sok a frusztrációd és te ia csak úgy tudod kiadni magadból, hogy kitalálsz dolgokat. Gratula neked is meg egyszervoltamtraderpetinek is

Tudjuk...király is voltál már!

Hú, de nagyon, nagyon nem vagy képben.
                                Hidd el, nekem senkim nem vagy, csupán egy partjelző, ahogy már ezt írtam is.
                                Bárki írna olyanokat mint te, ugyan az lenne a véleményem, tök mindegy hogy Zalánnak hívnák, vagy Kisspistának.
                                Az egyedüli vagy itt a fórumon, mint bróker cég képviselő, aki okosabbnak akarsz tűnni mint ami vagy.
                                Nézd meg a legtöbb képviselőt.
                                Ha kérdeznek , válaszol. Ennyi.
                                Ha valaki segítségre szorul, megpróbálnak segíteni, aztán befejezik a dolgot.
                                Nekem ez korrektnek tűnik.
                                Nem nyomulnak, nem ontják a hülyeségeket, nem fújják az ideológiókat és nem válaszolnak, ha nem kérdezik őket.
                                Nekem ez sokkal pozitívabb, mint ami hisztit itt te időnként lenyomsz.

A meglátásom az hogy ez elvileg egy tőzsdei fórum.
                                Beszélgetünk, képeket teszünk ki, időnként megosztunk egymással dolgokat, a legtöbben csak úgy, érdek nélkül.
                                Ez mondhatnám lehetne egy szimpla baráti társaság, ahova becsatlakoznak újak, talán a morzsákból valamit tanulnak, stb.
                                Ez egy normális közösség lehetne.

Aztán jönnek a trollok, a mindent megmondók és a hab a tortán, amikor jönnek az Fx cégek marketingvitézei, akik az ég világon semmi szakmait nem tesznek hozzá semmihez, csupán a pitiáner ingyenreklám miatt járnak ide.
                                Na ezek az emberek a mérgek, a betegség gócok az ilyen közösségekben, akkor, ha túlzásba viszik azt, amit itt megengednek nekik.
                                Mert ugye lehet ezt normálisan is csinálni, hogy a kezdők tényleg segítségnek érezzék az ilyen jelenlétet, meg lehet arcbamászósan is, amit nagyon rühellünk, ahogy a példa is mutatja.

A véleményem az, hogyha valaki pl innen kapni is akar, az először adjon is valamit!
                                Ha nem ez a folyamat, akkor előbb, utóbb ez a vége.
                                Megtanulhatnád te is a leckét, kicsit jobban, hogy ne szívasd itt magad és másokat se a fölösleges szófosásokkal.

Az egyedüli vagy itt a képviselők között, akinél elmennek az emberek a káromkodás irányába, stb...ez tényleg feltűnhetne neked!
                                Valahogy szembe mész a forgalommal autópályán, de nem veszed észre, hogy nem a tömeg áll rossz irányba.

Nyers voltam? Nem hinném, csupán van amikor valaki nem ért a szóból...

Mielőtt személyeskedésnek vennéd, megismétlem, hogy nem ZALÁNról szól ez a menet, hanem bárkiről aki nem tartja magát a saját kerítésén belül és kihasználja a kihasználhatót.

Hozzászólás

Working...
                                X