Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem volt fenyegetés.
    Ha nem bónusz abuser lettél volna ha nem trader, elismernélek..mint ahogy itt elismerek nagyon sok mindenkit...fura, hogy csak téged nem....pedig ők is mindig segítenek a kezdőknek és támadnak is néha...

Nagy fiúk vagytok amíg valaki nem leplez le titeket. Ez az igazság

És abból sem tanultál, hogy az élet visszaadta neked azt amit elvettél mástól. Pedig nem egyszer vert át téged az akivel nyomtad a bónuszozást

Nem jó érzés, megértem. Ugyan azt fújod, hogy hol dolgoztam eddig. Ennyi. Semmi mást. Én váltottam. Te nem. És ez neked nem tetszik. És most el akarják venni a box zsákot is tőled. Még szerencse, hogy itt nem engedted eddig meg magadnak azt amit most:

Nyugodtan kérdezz XTB-el, Tradenet-el, Ironfx-el, ETX-el kapcsolatban. Sok helyen dolgoztam, sok tapasztalatot szereztem és ez NEKTEK szerencse. MErt láttam mi az ami jó nektek és mi az ami nem...és itt Admiralnál adottak a körülmények és minden szolgáltatás ennek köszönhetően.

Itt van pl, hogy mit gondolnak rólunk az emberek:

https://admiralmarkets.hu/about-us/testimonials/

Neked az nem tetszik, hogy tudok sok mindent rólad és barátaidról. Mindent és mindenkiről. Nem fenyegetlek, soha nem tennék olyan dolgot amit te....
    Zalán pont olyan hazudozó vagy mint egykori Ironfx -es főnököd, Németh Zoli, akivel nagyban nyomtátok a bónuszozást, nagyon nagyban erre most engem vádolsz ezzel. Eszem megáll komolyan.

Szerintem dugulj el és próbáld a céget képviselni ezen a fórumon.

Elismertség: engem itt elég sokan elismernek, téged viszont kinevetnek és lenéznek a hátad mögött, mert egy nulla vagy mint tréder.

Nem vagy tréder és már valószínűleg nem is leszel. Ezt elhiszem hogy elég nehéz lehet feldolgozni, de ebben keress inkább pszichológust, ne itt vádaskodj alaptalanul, nem ez a dolgod.

Eladó vagy, nem több - tedd a dolgod és add el a terméketeket: a bizalmat.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zalán pont olyan hazudozó vagy mint egykori Ironfx -es főnököd, Németh Zoli, akivel nagyban nyomtátok a bónuszozást, nagyon nagyban erre most engem vádolsz ezzel. Eszem megáll komolyan.

Szerintem dugulj el és próbáld a céget képviselni ezen a fórumon.

Elismertség: engem itt elég sokan elismernek, téged viszont kinevetnek és lenéznek a hátad mögött, mert egy nulla vagy mint tréder.

Nem vagy tréder és már valószínűleg nem is leszel. Ezt elhiszem hogy elég nehéz lehet feldolgozni, de ebben keress inkább pszichológust, ne itt vádaskodj alaptalanul, nem ez a dolgod.

Eladó vagy, nem több - tedd a dolgod és add el a terméketeket: a bizalmat.
      Német Zoli is megbukott abban hogy én bónuszoztam. Ezt 2 embertől hallottam (mind a ketten nyomtátok). Ő neki még azok sem hittek akik ott dolgoztak

Utálod és hiszel neki? Fura vagy.

Egy tradernek nem kell bizonyítani semmit..ezért nem is teszem..neked úgy látom nagy kell

Nos. Nekem vannak emailek amik alátámasszák amit mondok. Neked nincs. És tudod miért? Mert nem igaz. Újabb hazugság..többet hazudsz mint egy ciprusi mm cég kemény vagy.

Hozzászólás

Német Zoli is megbukott abban hogy én bónuszoztam. Ezt 2 embertől hallottam (mind a ketten nyomtátok). Ő neki még azok sem hittek akik ott dolgoztak

Utálod és hiszel neki? Fura vagy.

Egy tradernek nem kell bizonyítani semmit..ezért nem is teszem..neked úgy látom nagy kell

Nos. Nekem vannak emailek amik alátámasszák amit mondok. Neked nincs. És tudod miért? Mert nem igaz. Újabb hazugság..többet hazudsz mint egy ciprusi mm cég kemény vagy.
        Plusz mindenki azon is elgondlkodhat hogy miért hagytak ott téged azok akik tényleg segítenek a kezdőknek...

Az is érdekes téma

Hiszek abban, hogy az emberek jók és segítenek egymásnak ha tudnak. Te vagy a kivétel ami erősíti a szabályt. És ezt sokan mondják.

Bizonyitékot követelsz amikor te alaptalanul vádaskodsz. Anyázol. Barátokat fenyegetsz meg.

Hidd el nem vagy követendő példa.

Hozzászólás

• Beteg vagy Zalán, gondoltál már arra hogy szakemberhez fordulj?

A céges topicodat offolod szét.

Elképesztő

Hozzászólás

• Nem tudok sokat shortosgyuláról, talán a stílusa miatt fordultak el tőle páran, vagy van egyéb ok? Akármilyen a stílusa az a lényeg ami engem érdekel hogy ki mond igazat, meg mik a bizonyítékok. Itt viszont nem sokra mentek ezzel a vitával. Mindenki csak állít.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem tudok sokat shortosgyuláról, talán a stílusa miatt fordultak el tőle páran, vagy van egyéb ok? Akármilyen a stílusa az a lényeg ami engem érdekel hogy ki mond igazat, meg mik a bizonyítékok. Itt viszont nem sokra mentek ezzel a vitával. Mindenki csak állít.
              Nem is ez az értelme. Ő ego versenyt csinál ebből. Én meg néha marketinget. Ő semmit nem nyer. Én alkalmakat. Ő nekem dolgozik ingyen. Csak nem tudja

Áldozat szerepét játsza...talán a tőzsde miatt...ha ezt nem látjátok, akkor vak vezet világtalant

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem tudok sokat shortosgyuláról, talán a stílusa miatt fordultak el tőle páran, vagy van egyéb ok? Akármilyen a stílusa az a lényeg ami engem érdekel hogy ki mond igazat, meg mik a bizonyítékok. Itt viszont nem sokra mentek ezzel a vitával. Mindenki csak állít.
                Várom Zalántól a konkrétumokat, kik fordultak el tőlem az utóbbi időben.

A vagdalkozását vessétek össze az itteni fórumos pályafutásával. Hazudós, mint Németh Zoltán a rendőrség által keresett ex-ironos főnöke. Ő legalább tudta hogy egy senki de Zalán valakinek képzeli magát.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Hozzászólás

• Teszem hozzá, hogy aki elégedetlenkedik a CFD-k ármozgásával az kereskedjék a mögöttes termékkel. Amikor betesznek 5e kontraktust és akkorát rántanak az áron, hogy az szétveri a chartot akkor lehet reklamálni, hogy "csúszott a stoppom", ez felháborító gazemberség. Hol lehet panaszt tenni?

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

Nem is ez az értelme. Ő ego versenyt csinál ebből. Én meg néha marketinget. Ő semmit nem nyer. Én alkalmakat. Ő nekem dolgozik ingyen. Csak nem tudja

Áldozat szerepét játsza...talán a tőzsde miatt...ha ezt nem látjátok, akkor vak vezet világtalant
                    Az áldozat szerepét játszanám, miután egyike vagyok az itt elismert trédereknek? Hm, érdekes logika. Arról nem is beszélve hogy most akkor neked dolgozok ingyen és még be akarsz perelni?
                    Az áldozat te vagy: egyik bukott cégtől mész a másikhoz évek óta, újra és újra.

Az összes ballépésed, pálfordulásod visszakereshető itt a fórumon.

Elvileg több mint 10 éves szakmai tapasztalat után tavaly győzködted a fórum közösségét arról, hogy a bináris opció milyen jó?

Emlékeztek még?

Nem kell 160-as iq vagy matematika PHD, hogy bárki, aki gyakran trédel azonnal átlássa, miért nem lehet vele pénzt keresni.

Zalán, javaslom tegyük félre az ellenségeskedést: szívből kívánom neked hogy az Admiral UK-nél (minden híresztelés ellenére egész normális MM cég) végre gyökeret verhess és ne kelljen onnan is menekülni 2 év után.

PEACE

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az áldozat szerepét játszanám, miután egyike vagyok az itt elismert trédereknek? Hm, érdekes logika. Arról nem is beszélve hogy most akkor neked dolgozok ingyen és még be akarsz perelni?
                      Az áldozat te vagy: egyik bukott cégtől mész a másikhoz évek óta, újra és újra.

Az összes ballépésed, pálfordulásod visszakereshető itt a fórumon.

Elvileg több mint 10 éves szakmai tapasztalat után tavaly győzködted a fórum közösségét arról, hogy a bináris opció milyen jó?

Emlékeztek még?

Nem kell 160-as iq vagy matematika PHD, hogy bárki, aki gyakran trédel azonnal átlássa, miért nem lehet vele pénzt keresni.

Zalán, javaslom tegyük félre az ellenségeskedést: szívből kívánom neked hogy az Admiral UK-nél (minden híresztelés ellenére egész normális MM cég) végre gyökeret verhess és ne kelljen onnan is menekülni 2 év után.

PEACE
                      Nagyon nem érted mi folyik itt, igaz?

Lehet látni, hogy hetente visszatérsz ide és hülyességet beszélsz. Miután válaszolok rá csak rágalmazol és hazudsz...mint pl most is, hogy Admiral Markets MM cég lenne amikor nem igaz.

Ha annyira igaz lenne amit mondanál már rég mentél volna MNB-hez és megkérdezted volna. Ők tudják.

Lehet megtetted csak nem tetszett a válasz

CSAK az az ember ennyire kitartó akinek érdeke van valamiből. Tehát te vagy titkon partner vagy más cégnél és nem tetszik, hogy hozzánk jönnek az emberek vagy csak szimplán gonosz vagy. És ha nem kérdezed meg a felühyeletet akkor még pluszban lusta és trehány.

A durva az egészben az, hogy szerintem szimplán nem tudod elviselni, hogy van normális cég és ott nem nyalják ki a popidat. Gratula

Hozzászólás

• MM alatt azt érted h market maker? Tudtommal az Admiral no dealing desk alapján működik.

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          MM alatt azt érted h market maker? Tudtommal az Admiral no dealing desk alapján működik.
                          Hát persze, hogy az.
                          FCA és MNB és ASIC és az összes felügyelet tudja ezt. Csak egy ember nem aki itt dumál és vezet meg titeket.

Hozzászólás

• MM broker értelmezése nálam: amelyik az ügyfelek elbukott pénzéből élnek.

Persze Zalán szerint ez nem igaz, az Admiral a 0.8 pontos dax cfd spreadből él jutalék nélkül.

Perszehogyne...

Zalán, kemény hogy nem tudsz megmaradni a seggeden 1 órát sem, miután békejobbot nyújtottam azonnal muszály támadnod.

Te vezeted meg folyamatosan a fórumozókat hosszú-hosszú évek óta. Mi volt ez a tavalyi BO dolog?

Hozzászólás

• Jómagam abszolút korrekt brókercégnek tartom az Admiralt, a bizalmat erősíti az is h van képviselete az országban, szóval teljesen oké minden. A 9-i előadás érdekes és tartalmas volt az R70 irodaházban, azonban jó lett volna beszélni a synchtrading-ről, a pamm guru szolgáltatásban lévő lehetőségekről, ez fellendítené a forex piacot hazánkban, hiszen sokan nem szeretik a döntés súlyának kockázatát vállalni, gondoljunk csak számos olyan emberre, akik több évtizede teljesen más szakterületen működnek és ilyen alacsony hozamkörnyezetben belátják h megfelelő hozam elérése céljából érdemes kockázatot vállalni és olyanra bízni a pénzét akinek van track recordja, hiteles számlatörténete, az ilyen hozzáállású ügyfelek mért ne bízhatnák a pénzüket olyanra, aki ezen a téren már rutinos, hiszen a 0-ról nehéz elérni azt a szintet, hogy anyagilag megérje ezzel foglalkozni, ezt sokan nem szívesen vállalják. Jómagam úgy gondolom a pamm guru szolgáltatásnak van jövőképe, szükség van rá, hiszen akik igazán nagy tőkével rendelkeznek azok a 40-50 éven felüliek, ők pedig legszívesebben már csak azt kísérnék figyelemmel, h a befektetett pénzükkel hatalmas hozamot érnek el a szakértő traderek.

Hozzászólás

• Nagyon nehéz olyat találni akire bízhatod a tradelést helyetted.
                                Sok a megtévesztés.
                                Tudtommal hazánkban nem engedélyezett más pénzét kezelni. Legalább is kell engedély hozzá.

Hozzászólás

Working...
                                X