Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerű eldönteni, MM vagy NDD broki-e az Admiral. Jelentkezzen akinek gond nélkül kifizetik havi rendszerességgel a nyereségét. Akár több millát is. Esetleg egy idő után bármilyen indokkal is, megtagadták a kifizetést. Nekem az a véleményem: Nem elég hogy a tréd jó legyen, fizessenek is!
    Abból, hogy rendszeresen kifizet, nem következik, hogy NDD vagy épp MM. Ráadásul, aki több ezer eurot vesz ki havi rendszerességgel, az már a szabályozott piacon játszik. Ha van esze.

Más:
    Nem vagyok annyira otthon a brókerek működésében, úgyhogy az okosabbak majd biztosan kijavítanak.
    Úgy tudom, hogy az NDD forex brókerek sem biztos, hogy olyan jók, mert ha van is A és B Book, akkor sem biztos, hogy a továbbított megbízás kimegy a bankközi piacra, mert sokszor a likviditásszolgáltató , ahova az NDD bróker továbbítja a megbízást, szintén saját házon belül bonyolítja le a tranzakciót, épp úgy, mint egy MM forex bróker, csak nagyban.

Hozzászólás

• Egy sima mmnél jobb egy ndd aki mmhez közvetíti a megbízásodat.
      Mivel az ndd brókernél van a pénzed és vele nincs érdek ellentét így ő fizet szivesen, akkor van baj ha az mm likviditás szolgáltató trükközni kezd a charttal, esetleg ha nem fizetne a brókerednek.
      Az a jó ha minél vegyesebb a likviditás, ne csak egy cégből álljon, hanem lehetőleg minél több bankból, esetleg még brókercégekből is, asszem ilyen egy mtf.
      A topfx is tetszik, ő nem mtf, de tőlük közvetlenül a bankokhoz megy ki elvileg.

Hozzászólás

• trollkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hulye vagy!
        Fekete Pákó vagy!
        Mondd ki, ŰRÁLLOMÁS!

Hozzászólás

• Emlékeztek még erre?

Amikor a brokercégek képviselői mást hazudnak 1-2 évvel később, ugyanarról
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Emlékeztek még erre?

Amikor a brokercégek képviselői mást hazudnak 1-2 évvel később, ugyanarról
            Kockázati Figyelmeztetés: Minden amit az előző felhasználó állít, kérdez, taglal az nagy valószínűséggel nem állja meg a helyét vagy az igazság téves kommunikációja, rosszindulatú elferdítése. Ha szeretne bárki információt azzal kapcsolatban amit itt állítanak, lépjen kapcsolatban velünk az info@admiralmarkets.hu oldalon

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Emlékeztek még erre?
              Maximum nyereség nulla, maximum veszteség jobb esetben per, rosszabb esetben betoncsizma,
              azaz RR egyenlő mínusz végtelen, hát így kell példát mutatni a kezdőknek kockázat-kezelésből?

Inkább mondj valaki olyat ebben az iparban, aki szerinted nem hazudik és nem akar átverni, az mindenkinek jobb lenne.

Hozzászólás

• Jópár befektetőt mentettünk meg itt páran (a többiek jórészt elfordultak azóta a tőzsdétől, ezért nem hallotok felőlük) a teljes anyagi csődtől az információnak hála, amit szétszórtunk és kivétel nélkül nekem- nekünk volt igazunk.

Megéri anyagilag? Nyilván nem. Zalán szerint ez gonoszság, szerintem jócselekedet.

Nyilván a fő****ket borzasztóan zavarja, idegesíti ez a fajta aktivitás, amikor nem csak a birkák bégetnek egy fórumon. (quantum, 3tg, dcfx stb stb)

Egy fórum erre is való, sőt elvileg főleg erre lenne való nem csak a gátlástalan reklámozásra.

Hozzászólás

• Teljesen igazad van, valóban hasznos és nemes cselekedet felhívni az emberek figyelmét a szélhámosságokra.
                  Ezen nincs mit vitatni, nem is vitatom, sokan hálásak lehetnek azért amit teszel és tesztek ez ügyben.

Szerintem Ti már igazi elismert szakértőnek számítotok az átverések leleplezésében, ezért is gondoltam rá,
                  hogy milyen hasznos lenne, ha tudnátok ajánlani bárkit, akit a jelen tudásotok alapján megbízhatónak ítéltek.

Lehet az oktató, egyéb szolgáltató, vagy bróker. Legjobb lenne mindből legalább egy.

Ez egy igazi win-win üzlet lehetne Nektek is és annak is, akit érdemesnek tartotok az ajánlásotokra.

Ti jutalékot kapnátok tőlük, az emberek pedig nyugodtabbak lehetnének, mert olyanok ajánlását tudnák követni,
                  akiknek fontosabb az igazság és a jó hírnév, mint a beszervezettek után kapott jutalék.

Valószínűleg Ti lennétek az elsők, akik a szerződést felbontva és a jutalékról lemondva elsőként figyelmeztetnétek
                  az embereket, ha csalás vagy szélhámosság gyanúja merül fel az ajánlott illető vagy cég körül.

Sok embernek nagy segítség lenne, ha nem csak azt tudná hiteles forrás alapján eldönteni,
                  hogy hova ne menjen és mit kerüljön el messziről, hanem azt is hogy mi az amiben megbízhat.

Ez lenne a kockázatkezelés másik véglete: maximum veszteség szinte nulla, maximum nyereség pénzben kifejezhetetlen.

Hozzászólás

• Az ajánlás nagyon kockázatos dolog, akár brókert akár ügyvédet akár orvost stb. Barátilag is nagy felelősség, nyilvánosan pedig végképp.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Teljesen igazad van, valóban hasznos és nemes cselekedet felhívni az emberek figyelmét a szélhámosságokra.
                      Ezen nincs mit vitatni, nem is vitatom, sokan hálásak lehetnek azért amit teszel és tesztek ez ügyben.

Szerintem Ti már igazi elismert szakértőnek számítotok az átverések leleplezésében, ezért is gondoltam rá,
                      hogy milyen hasznos lenne, ha tudnátok ajánlani bárkit, akit a jelen tudásotok alapján megbízhatónak ítéltek.

Lehet az oktató, egyéb szolgáltató, vagy bróker. Legjobb lenne mindből legalább egy.

Ez egy igazi win-win üzlet lehetne Nektek is és annak is, akit érdemesnek tartotok az ajánlásotokra.

Ti jutalékot kapnátok tőlük, az emberek pedig nyugodtabbak lehetnének, mert olyanok ajánlását tudnák követni,
                      akiknek fontosabb az igazság és a jó hírnév, mint a beszervezettek után kapott jutalék.

Valószínűleg Ti lennétek az elsők, akik a szerződést felbontva és a jutalékról lemondva elsőként figyelmeztetnétek
                      az embereket, ha csalás vagy szélhámosság gyanúja merül fel az ajánlott illető vagy cég körül.

Sok embernek nagy segítség lenne, ha nem csak azt tudná hiteles forrás alapján eldönteni,
                      hogy hova ne menjen és mit kerüljön el messziről, hanem azt is hogy mi az amiben megbízhat.

Ez lenne a kockázatkezelés másik véglete: maximum veszteség szinte nulla, maximum nyereség pénzben kifejezhetetlen.
                      Attól tartok hogy az Interactive Brokers vagy más, nagyobb (nem Mt4-es) broker magasról tenne rá hogy ajánljuk-e vagy sem.

Mt4-es brokerek üzleti modellje általában hasonló: az ügyfelek depositjára pályáznak, általában sikerrel.

Melléjük biztos hogy nem fogok beállni ajánlónak.

Hozzászólás

• Az jutott eszembe hogy szelektíven is lehetne ajánlani dolgokat. Például egyes brókercégekre azt mondani, hogy arra jó,
                        hogy egyszerre maximum 1-2 R-nyi tőkét benne tartson az ember. Vagy oktatót például úgy, hogy ezt és ezt jól elmagyarázza, a többi kuka.

Rengeteg megoldás van ami minden érintettnek jó, vagy legalább elfogadható. Egyelőre nekem is szokatlan az ilyenek felé orientálódni,
                        és nem is ajánlanám ugyanezt senki másnak, ha nem lennék meggyőződve róla hogy mindenki jobban jár vele.

Hozzászólás

• Szerintem nincs azzal semmi gond, ha shortosgyula vagy más felhívja a figyelmet, hogy valakinek a tevékenysége kártékony.

Aztán más hozzászóló beírhatja, hogy szerinte meg nem kártékony (egyelőre nem volt ilyen a címzetten kívül)

Hozzászólás

Az jutott eszembe hogy szelektíven is lehetne ajánlani dolgokat. Például egyes brókercégekre azt mondani, hogy arra jó,
                            hogy egyszerre maximum 1-2 R-nyi tőkét benne tartson az ember. Vagy oktatót például úgy, hogy ezt és ezt jól elmagyarázza, a többi kuka.

Rengeteg megoldás van ami minden érintettnek jó, vagy legalább elfogadható. Egyelőre nekem is szokatlan az ilyenek felé orientálódni,
                            és nem is ajánlanám ugyanezt senki másnak, ha nem lennék meggyőződve róla hogy mindenki jobban jár vele.
                            Nekem ez már régen eszembe jutott. Aztán arra jöttem rá, hogy felesleges.
                            Jobb, ha meg is fizetik a tudást, tapasztalatot, munkát…
                            http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerintem nincs azzal semmi gond, ha shortosgyula vagy más felhívja a figyelmet, hogy valakinek a tevékenysége kártékony.
                              Én is ezt mondtam.

Csak azt furcsállom, hogy a kereskedés itt mindenki szerint jó üzlet, de senki sem mer ajánlani hozzá semmi konkrétat,
                              sem illetőt, sem céget aki segíthetne benne. Csak azt mondja mindenki hogy ez is hazudik, meg az is csaló, így a fórumra betévedők
                              úgy érezhetik, mintha egy megtestesült átverés-iparba csöppentek volna bele. Szóval csak azt szerettem volna kérni, hogy a
                              csalások szakértői közül valaki mondjon már végre valami olyat is, ami szerinte megbízható, legyen az bróker vagy bármi egyéb.

Minden csalásra nem lehet felhívni a figyelmet, az szinte lehetetlen, és mivel megbízható céget senki nem ajánl, ezért azt látom,
                              hogy az emberek egyik átverésből mennek a másikba, mert csak azt tudják hova nem ajánlott menni, az nem hogy hova igen.

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem ez már régen eszembe jutott. Aztán arra jöttem rá, hogy felesleges.
                              Anyagilag az ajánlás lehet hogy nem éri meg, de a csalások leleplezése sem.
                              Abban viszont biztos vagyok, hogy a befektetők védelmének szempontjából nézve a kettő együtt sokkal hatékonyabb lenne.

Hozzászólás

Az jutott eszembe hogy szelektíven is lehetne ajánlani dolgokat. Például egyes brókercégekre azt mondani, hogy arra jó,

Tudok egy kegyetlen jót ajánlani.
                                Absolute elviselhetően spájkolja be az anyagot kisebb egységekben.
                                Szinte nem is érzed ahogy a platform helyett a fejed zsibbad.
                                10 év alatt legalább 1 millát eltrédeltem már ott mindenféle szituációban.

Két baj van vele csak:
                                1. húzós (csak az ára)
                                2. általában minimum 1 hónapos kontraktusra lehet csak (elő)jegyeztetni nála magadat.

//ha kell vkinek a fogdoki elérhetősége, szivesen megadom, tényleg jó.
                                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X