Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Krakennél van számlám és ott nem volt semmilyen anomália, tehát nálatok volt?
    Kezdelek nem érteni. Mi nem volt világos abból, hogy küldj emailt és válaszolunk? Nem tudom kinél volt, kideríti a központ.

Hozzászólás

• Zalán, nálatok volt ma reggel percekig a ripple árfolyam 220 fölött, Krakennél nem. Korábban azt mondtad a krakentől kapjátok az adatokat.

Hozzászólás

Zalán, nálatok volt ma reggel percekig a ripple árfolyam 220 fölött, Krakennél nem. Korábban azt mondtad a krakentől kapjátok az adatokat.
        Nem vette be a Billentyűzet a tizedes pont/vesszőt... ennyi Nem mind1, hogy 0,228 vagy 228 Marha értetlenek vagytok

Hozzászólás

• A TP mező úgy sárgult mint a repcemező virágzáskor 100 -n de teljesülni nem tudott.

Hozzászólás

A TP mező úgy sárgult mint a repcemező virágzáskor 100 -n de teljesülni nem tudott.
            Dobd be azt a csuda chartot
            Érdekes dolgok ezek, főleg a magyarázatok... méghogyvadnyugat

Hozzászólás

• sokat nem látsz rajta, 233 -ig egy brutál tüske volt kb 4 percig fel-le -fel le

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Marha értetlenek vagytok
                0-tól 1millióig bármi lehet az ár!Ménem értitek?

Hozzászólás

A TP mező úgy sárgult mint a repcemező virágzáskor 100 -n de teljesülni nem tudott.
                  Mert még nem volt vágásérett a repce na!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    .
                    Admiral Markets UK Ltd egyike azon kevés brókercégeknek akik gőzerővel dolgoznak azon, hogy januártól a Mifid 2 szabályzatának is megfeleljen. Egyike azon kevés cégeknek akik extra megfelelőségi tesztet készített az új ügyfelekkel, hogy felhívják a kereskedés kockázatára Őket. Ezzel bevállalva azt, hogy kevesebb ügyfelünk lesz.
                    Talán nem árulok el titkot, ha azt mondom, hogy a banki szférában még a komoly vagyonnal (10-100 millió) rendelkező ügyfelek nagy része is túl óvatos a MIFID tesztek alapján ahhoz, hogy forexet, vagy tőkeáttételes spekulációt ajánljunk nekik.

Hogy a fenébe lehetne az, hogy a a brókercégek néhány 10 ezerrel rendelkező amatőr ügyfelei pedig megfelelnek ugyanazokon a teszteken?
                    Vagy látott már valaki olyan brókert, aki az ügyfelek 99,9%-t eltanácsolja?

Az Admiralos marketingből se ez jött le nekem...
                    http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Talán nem árulok el titkot, ha azt mondom, hogy a banki szférában még a komoly vagyonnal (10-100 millió) rendelkező ügyfelek nagy része is túl óvatos a MIFID tesztek alapján ahhoz, hogy forexet, vagy tőkeáttételes spekulációt ajánljunk nekik.

Hogy a fenébe lehetne az, hogy a a brókercégek néhány 10 ezerrel rendelkező amatőr ügyfelei pedig megfelelnek ugyanazokon a teszteken?
                      Vagy látott már valaki olyan brókert, aki az ügyfelek 99,9%-t eltanácsolja?

Az Admiralos marketingből se ez jött le nekem...
                      Én is most akartam egy brókernél nyitni éles számlát, de sajnos inkább megszakítottam a folyamatot, ami a számlanyitás alatt végbemegy. A címeme, nevem , adataim elkérése után ki kellett volna töltenem egy ilyen kockázati felmérést, és a legkisebb éves kereset amit beírhattam volna, 10000 font volt... Természetesen hazudni nem akartam, hiszen nincs ennyi éves bevételem...De próbaképp bepipáltam a 10000-et, és még ennél is azt írta ki nagy piros betűkkel, hogy nem nekem ajánlott a forex kereskedés... Kérdezném , hogy Admiralnál is így van, vagy ez alapból a Mifid, ami minden cégnél ugyanaz? Kicsit humorosnak tartom, hogy 0.01 lottal lehet már kötni, és a minimum nyitás is sok helyen már 100 dollártól van, de legyen havi 400 ezer jövedelmem.

Hozzászólás

• Egy másik céggel úgy jártam, hogy sikerült a számlanyitásom, de mivel még egyetemista vagyok, nem tudtam beírni, hogy hol dolgozom, ezért nem írtam be semmit. Mindössze 500 dollárt akartam beutalni, amit összegyűjtöttem, erre felhívott a magyar kapcsolattartó, hogy honnan van az 500 dollárom, magyarázkodnom kellett, a végén abban maradtunk, hogy beírtam azt, hogy ajándékba kaptam... Még azt is fel kellett volna tüntetnem, hogy az előző, meg az azelőtti munkahelyemen dátumilag mettől -meddig voltam, és a cég pontos nevét , címét!!! Kicsit durvának tartom, hogy így lenyomoznak, persze mentegetődött, hogy a terrorizmus miatt meg így meg úgy , de ha ez a Mifid akkor tényleg durva, mert a magyar ügyfélkör jó részétől így akár ki is esne. A számlanyitás ennél a cégnél is elmaradt, nem történt meg az utalás, mert ez már kicsit sok volt nekem, hogy még a kutyám nevét is tudni akarták kis túlzással.

Hozzászólás

• Nem akartam már ide írogatni, senkit fárasztani a sok eszmefuttatásommal, de néha akkora baromságok vannak hogy nem bírom megállni, bele kell szólni.
                          Mifid? Mi az hogy nem nekem való? Egy tréden lehet akár 3000 forintot is kockáztatni. Mért ne gyakorolhatna a kis pénzes, kis összeggel? Ha eljutsz oda hogy jó, vagy profi leszel simán emelheted minilotra vagy lotra a méretet fokozatosan.
                          Tököm kivan a sok primitívséggel. A mifid is menjen a francba. Mivel jobb ha egy év alatt egy kocsi árát isszuk, cigizzük el, mi van ha én inkább forexen akarom kockáztatni ezt az összeget? Had döntsem már el.
                          Sok adatodat kérdezik? Macera de engem nem állítana meg.

Hozzászólás

• Teljesen egyetértek azzal amit írsz. Az meg, hogy a kapcsolattartó felelősségre von pár száz dollár miatt, nonszensz. Úgy gondolom sokan ebben az iparban is szereptévesztésbe kerültek.

Hozzászólás

• Bevallom a közepe fele már unalomból hagytam abba, mert nem bírtam. Olyan kérdések, hogy "hol tanultam forexet, milyen oktatónál, milyen kurzuson...." "Fejtsem ki..." Röhej.

Hozzászólás

• Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Bevallom a közepe fele már unalomból hagytam abba, mert nem bírtam. Olyan kérdések, hogy "hol tanultam forexet, milyen oktatónál, milyen kurzuson...." "Fejtsem ki..." Röhej.
                                Írd meg nekik, itt a fórumon tanultál pár csalótólXD

Hozzászólás

Working...
                                X