Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok,

Ami a megfelelési tesztet és Mifid kérdéseket illeti.

Két dolgot tudtok tenni.

1. Vagy egy ciprusi kebabfx cégnél, esetleg valami hasonló off-shore államban alapított cégnél nyittok számlát és ott lehet kevésbé fognak belemenni a dolgokba (bár a pénz hazautalás ott is nehéz lesz).

2. Vagy egy szabályozott cégnél ti is betartjátok azokat a szabályokat amiket a brókercég, és kitöltitek a kérdésekre a válaszokat.

A brókercégek azon vannak, hogy minél kevesebb kérdést tegyenek fel hiszen nem az a céljuk, hogy kevesebb ügyfelük legyen. Viszont kell lépni az ellen, hogy mindenki aki lát egy "fotelben ülve kerestem 500 EUR-t sörözés közben" reklámot, az Forexen akar kereskedni. Sokan ezt játéknak, szerencsejátéknak veszik, vagy kapnak olyan ígéretet, hogy majd tippekkel segíti őket a brókercég, ezért nyitnak számlát, kötnek és veszítik el a pénzüket. EZ NEM JÓ.

Megjegyzem, én örülök, hogy ez a pár kérdés elriaszt embereket (bár nem sokat), hiszen akik ezen fennakadnak, azoknak a kereskedés során rengeteg problémájuk akadna...

Azt kell látni, hogy ha valaki szabályozott brókercégnél akar számlát nyitni, azoknak ki kell tölteniük ezeket a teszteket és válaszolni ezekre a kérdésekre. A brókercégnek pontosan tudniuk kell, hogy a pénzed honnan van és ezt bizonyítani is kell tudni.

Jelen pillanatban akik nem nem tudnak megfelelő eredményt elérni a teszten, kapnak egy figyelmeztetést. Ez kell, hiszen az ügyfélnek tisztában kell lennie, hogy mit akar csinálni. Én ha tehetném, nem is engedném, hogy számlát nyisson az, aki nem ér el 100%-os pontszámot a teszten. Viszont nem tehetem és ezért annyi történik, hogy kap egy óriási figyelmeztetést.

Tehát vagy extra kockázatot vállal valaki és olyan helyen nyit számlát ahol nem kérdeznek semmit vagy egy szabályozott brókernél kitölti és válaszol ezekre a kérdésekre ami max extra 10 perc....

Ha kérdésetek van, írjatok az info@admiralmarkets.hu emailre.

Köszi,
    Zalán

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Írd meg nekik, itt a fórumon tanultál pár csalótólXD
      Lehet azt kellene írnom, hogy magától a brókercégtől tanultam, az ingyenes oktatásaikon és online video elemzéseiken keresztül.... Akkor biztos felvennének.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem akartam már ide írogatni, senkit fárasztani a sok eszmefuttatásommal, de néha akkora baromságok vannak hogy nem bírom megállni, bele kell szólni.
        Mifid? Mi az hogy nem nekem való? Egy tréden lehet akár 3000 forintot is kockáztatni. Mért ne gyakorolhatna a kis pénzes, kis összeggel? Ha eljutsz oda hogy jó, vagy profi leszel simán emelheted minilotra vagy lotra a méretet fokozatosan.
        Tököm kivan a sok primitívséggel. A mifid is menjen a francba. Mivel jobb ha egy év alatt egy kocsi árát isszuk, cigizzük el, mi van ha én inkább forexen akarom kockáztatni ezt az összeget? Had döntsem már el.
        Sok adatodat kérdezik? Macera de engem nem állítana meg.
        Ezekrol a dolgokrol mar megirtam a velemenyem amikor valaki $150-al akart kereskedni, a fejemre is szoktetek, hogy hogy nem... ... de hat na, ahogy te is mondod, "néha akkora baromságok vannak hogy nem bírom megállni, bele kell szólni."

Egyszeru a dolog: a kereskedes az egy biznisz, egy vallalkozas... ha nem ekkent kezeled, akkor ne kereskedj... kaszinozni, adakozni, szorakozni, idot pocsekolni, stb. lehet barhol, online is... nem kell gubbassz a monitor elott es ragd a kormod, hogy na most elmegy az a 2 dollar amit feltettel egy tredre rizikokent vagy sem...

Na most, nyitsz bizniszt/vallalkozast $150 vagy $500-al? Ha azt mondod, hogy igen, akkor amellett, hogy tiszta, hogy sosem volt vallalkozasod, meg a realitaserzekeddel is baj van.

Mi kell egy vallalkozashoz? Megmondom en, ha sosem volt vallalkozasod: 1. Vallalkozoi szellem (kockazatvallalas, kockazatkezeles, akaratero, celtudatossag, kitartas stb. stb. stb.); 2. Tudas; 3. Toke ... ha hianyzik valamelyik a harombol, nem fogsz vallalkozni, ez biztos. De akkor minek kereskednel, ha ezek valamelyike szintugy hianyzik??? hulyesegbol...

Mért ne gyakorolhatna a kis pénzes, kis összeggel? - kis osszeggel a gyakorlas-al egyetertek, jobb mint demozni, az biztos. De amikor a kis penzes gyakorol, az nem gyakorlas, hanem kaszino... mert ha azon fosol, hogy elmegy az a 3000 forint amit rizikokent tettel a tredre es igy nem tudod majd kifizetni a lakbert, akkor mar reg rossz... mondjatok amit akartok, ugorjatok megint a fejemre, de eddig meg nem lattam ellenpeldat, ugyhogy amit mondtok az mind elmeleti lehetoseg, igy nincs realitasa.

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezekrol a dolgokrol mar megirtam a velemenyem amikor valaki $150-al akart kereskedni, a fejemre is szoktetek, hogy hogy nem... ... de hat na, ahogy te is mondod, "néha akkora baromságok vannak hogy nem bírom megállni, bele kell szólni."

Egyszeru a dolog: a kereskedes az egy biznisz, egy vallalkozas... ha nem ekkent kezeled, akkor ne kereskedj... kaszinozni, adakozni, szorakozni, idot pocsekolni, stb. lehet barhol, online is... nem kell gubbassz a monitor elott es ragd a kormod, hogy na most elmegy az a 2 dollar amit feltettel egy tredre rizikokent vagy sem...

Na most, nyitsz bizniszt/vallalkozast $150 vagy $500-al? Ha azt mondod, hogy igen, akkor amellett, hogy tiszta, hogy sosem volt vallalkozasod, meg a realitaserzekeddel is baj van.

Mi kell egy vallalkozashoz? Megmondom en, ha sosem volt vallalkozasod: 1. Vallalkozoi szellem (kockazatvallalas, kockazatkezeles, akaratero, celtudatossag, kitartas stb. stb. stb.); 2. Tudas; 3. Toke ... ha hianyzik valamelyik a harombol, nem fogsz vallalkozni, ez biztos. De akkor minek kereskednel, ha ezek valamelyike szintugy hianyzik??? hulyesegbol...

Mért ne gyakorolhatna a kis pénzes, kis összeggel? - kis osszeggel a gyakorlas-al egyetertek, jobb mint demozni, az biztos. De amikor a kis penzes gyakorol, az nem gyakorlas, hanem kaszino... mert ha azon fosol, hogy elmegy az a 3000 forint amit rizikokent tettel a tredre es igy nem tudod majd kifizetni a lakbert, akkor mar reg rossz... mondjatok amit akartok, ugorjatok megint a fejemre, de eddig meg nem lattam ellenpeldat, ugyhogy amit mondtok az mind elmeleti lehetoseg, igy nincs realitasa.
          Szerintem amit írsz az hülyeség. Tegyük fel, hogy látnál olyanokat, akik 100-ból csináltak 10000-et. Én sem láttam még ,de csak tegyuk fel. Valószínűleg azokat is lenéznéd megvetnéd és kinevetnéd, mert a te anyagi szinteden hülyeség azért a pár vacak ezer dollárért ott gubbasztani? De ennyi erővel Soros is szétröhögi magát rajtad, mert nem ülne le holmi pár tíz meg százezer dollárért kereskedni... Érted? Ugyanúgy lehet fegyelmezetten kezelni akár 1 dollár tétet is, és nem kaszinózni. Persze te nem tudnád, mert értelmetlennek tartanád annyiért bekapcsolni a gépet. Hogy kinek mi éri meg az a saját döntése. Ez olyan, hogy limuzinnal sem jár mindenki , és a többség átlagos anyagi helyzetű ember, mégis a maga szintjén próbál haladni. A képed alapján nagyon fiatalnak tűnsz(ha rosszul látom kérlek írd meg a tényleges korod), de ha valóban magad szedted össze kétkezi vagy egyéb munkával a hatalmas vagyonod akkor gratulálok és bevallom irigykedek is rád és tehetségedre.

Ha lehet párszáz dollárral nyitni számlát, akkor lehet kicsibe is nyerni-veszíteni, akkor meg nem értem a mifides 400 ezres havi keresetet. Egyszerűbb lenne kikötni, hogy csak irodista, felsővezető, elit nyithat forex számlát, mert azok nyerő és fegyelmezett emberek, de akkor miért van annyi jól kereső, de számlabukott felsővezető, értelmiségi, irodista a forex világában?

Hozzászólás

Zoli, kérlek, olvasd el ezt. Nem kell senkinek semmit bizonyítani, csak átgondolni.

https://www.amazon.com/Tharps-Defini.../dp/0935219099

Az más kérdés, hogy a megfelelő hozzáállást nem tudja pótolni a poziméretezés sem.

Hozzászólás

• Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem amit írsz az hülyeség.
              Ez így van, de ne foglalkozz senkivel. Csináld ahogy jónak látod. Sok sikert!

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mifid? Mi az hogy nem nekem való?
                Tököm kivan a sok primitívséggel. A mifid is menjen a francba..
                Igazad is lenne. Nem kellene MIFID, meg személyre szabott tanácsadás, ha mindenki bevállalná a saját hülyeségét és nem mást hibáztatna, ha „csaló a bróker”, vagy épp Quaestor-károsult lett…
                De ez nem ennyire fekete-fehér, mindkét oldalnak kell védelem.
                http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szerintem amit írsz az hülyeség. Tegyük fel, hogy látnál olyanokat, akik 100-ból csináltak 10000-et. Én sem láttam még ,de csak tegyuk fel. Valószínűleg azokat is lenéznéd megvetnéd és kinevetnéd, mert a te anyagi szinteden hülyeség azért a pár vacak ezer dollárért ott gubbasztani? De ennyi erővel Soros is szétröhögi magát rajtad, mert nem ülne le holmi pár tíz meg százezer dollárért kereskedni... Érted? Ugyanúgy lehet fegyelmezetten kezelni akár 1 dollár tétet is, és nem kaszinózni. Persze te nem tudnád, mert értelmetlennek tartanád annyiért bekapcsolni a gépet. Hogy kinek mi éri meg az a saját döntése. Ez olyan, hogy limuzinnal sem jár mindenki , és a többség átlagos anyagi helyzetű ember, mégis a maga szintjén próbál haladni. A képed alapján nagyon fiatalnak tűnsz(ha rosszul látom kérlek írd meg a tényleges korod), de ha valóban magad szedted össze kétkezi vagy egyéb munkával a hatalmas vagyonod akkor gratulálok és bevallom irigykedek is rád és tehetségedre.

Ha lehet párszáz dollárral nyitni számlát, akkor lehet kicsibe is nyerni-veszíteni, akkor meg nem értem a mifides 400 ezres havi keresetet. Egyszerűbb lenne kikötni, hogy csak irodista, felsővezető, elit nyithat forex számlát, mert azok nyerő és fegyelmezett emberek, de akkor miért van annyi jól kereső, de számlabukott felsővezető, értelmiségi, irodista a forex világában?
                  Valószínűleg azokat is lenéznéd megvetnéd és kinevetnéd - ez tevedes... se nem nezek le senkit, se nem nevetek ki senkit... en csak megjegyeztem, hogy a kereskedes az egy vallalkozas amihez kell az a harom dolog amit mondtam... ennyi. 100 dollarbol meg nem tudsz vallalkozni sem, tredelni sem. Szorakozni igen.

Persze te nem tudnád, mert értelmetlennek tartanád annyiért bekapcsolni a gépet - ha szorakozni akarnek, akkor ertelmet latnam... ha keresni akarok es megelni belole, akkor meg nincs ertelme... ennyire egyszeru.

A képed alapján nagyon fiatalnak tűnsz - ez relativ... fiatalnak erzem magam, az biztos... 35 vagyok.

magad szedted össze kétkezi vagy egyéb munkával - igen, 18 eves korom ota egyvegben dolgozom non stop... megvan a gyumolcse, de megvan az ara is.

Ha lehet párszáz dollárral nyitni számlát, akkor lehet kicsibe is nyerni-veszíteni - azert lehet parszaz dollarral szamlat nyitni mert a brokerek, az Admiral is, rajottek, hogy ez a reteg jo agyulovedeknek... semmi masert nem lehet 100 dollarral is szamlat nyitni... minel kisebb a szamlad, annal hamarabb bukod el, ez statisztikai axioma...

Egyszerűbb lenne kikötni, hogy csak irodista, felsővezető, elit nyithat forex számlát, mert azok nyerő és fegyelmezett emberek, de akkor miért van annyi jól kereső, de számlabukott felsővezető, értelmiségi, irodista a forex világában? - rossz gondolkodasmod... nagyon rossz. Ha kikotnek, hogy csak ha tudsz kereskedni akkor nyithatsz szamlat, akkor mibol csinalna a broker a profitot??? Az pedig, hogy felsovezeto vagy nem garancia, hogy jo kereskedo is leszel...

Szerintem amit írsz az hülyeség. - szerintem pedig amit ti irtok az a hulyeseg... a tapasztalat hianyabol valoszinuleg... megint csak visszatertunk ugyanoda: annyit irtam, hogy a kereskedes az egy vallalkozas, egyiket sem lehet tudas, toke es elkotelezettseg nelkul muvelni... ebben mi a hulyeseg???

Hozzászólás

• Kell mifid, de ne ilyen primitív döntéseket hozzanak. Ha akarok párezer forintot kockáztatni egy tréden az legyen az én dolgom. Később tudom emelni a lotméretet ha elég jól megy. Inkább azzal foglalkozzanak hogy keményen büntessék a szemétségeket, ha van hatalma hozzá. Ha egy mm azt hazudja hogy nem az, meg egyebek. Minden csalást, félrevezetést.

Hozzászólás

Zoli, kérlek, olvasd el ezt. Nem kell senkinek semmit bizonyítani, csak átgondolni.

https://www.amazon.com/Tharps-Defini.../dp/0935219099

Az más kérdés, hogy a megfelelő hozzáállást nem tudja pótolni a poziméretezés sem.
                      Rendben. Koszonom!

De: majd amikor lesz egy peldatok arra, hogy valaki vallalkozott $100-bol vagy elkezdett kereskedni $100-bol, na akkor mondjatok, hogy hulyeseget beszelek... addig pedig a statisztika stb. az en elmeletemet igazolja. Es ha hoztok is egy peldat, az csak egy pelda lesz, a szerencses kivetel, az az 1 az 10000000-bol... ami egy utopia azon a szinten ahol mi lebegunk.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez így van, de ne foglalkozz senkivel. Csináld ahogy jónak látod. Sok sikert!
                        Szerintem is kell csinalni, sosem mondtam, hogy nem kell. Es hatha egyszer majd megszuletik az a pelda is amire annyira reg varok... hogy vegre racafoljon mar valaki a statisztikara...

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igazad is lenne. Nem kellene MIFID, meg személyre szabott tanácsadás, ha mindenki bevállalná a saját hülyeségét és nem mást hibáztatna, ha „csaló a bróker”, vagy épp Quaestor-károsult lett…
                          Pont egy te általad reklámozott cég nyúlta le az ügyfelek pénzét. elég fura.
                          emlékszel még?

Hozzászólás

Rendben. Koszonom!

De: majd amikor lesz egy peldatok arra, hogy valaki vallalkozott $100-bol vagy elkezdett kereskedni $100-bol, na akkor mondjatok, hogy hulyeseget beszelek... addig pedig a statisztika stb. az en elmeletemet igazolja. Es ha hoztok is egy peldat, az csak egy pelda lesz, a szerencses kivetel, az az 1 az 10000000-bol... ami egy utopia azon a szinten ahol mi lebegunk.
                            Nem tudom, ti hol lebegtek, de itt a fórumra is feltette már nem egy ember, hogy 2-3 hónap alatt pár száz dollárból 10-100k-ra felnyomta a számláját, nem egyszer. Most is van nálam pár ilyen számlakimutatás. Nem nagy kunszt, pedig én se értek jobban a piachoz, mint bárki más. Elvileg infós vagy, használd ki a számolós tudásodat

Hozzászólás

Nem tudom, ti hol lebegtek, de itt a fórumra is feltette már nem egy ember, hogy 2-3 hónap alatt pár száz dollárból 10-100k-ra felnyomta a számláját, nem egyszer. Most is van nálam pár ilyen számlakimutatás. Nem nagy kunszt, pedig én se értek jobban a piachoz, mint bárki más. Elvileg infós vagy, használd ki a számolós tudásodat
                              2-3 hónap alatt pár száz dollárból 10-100k-ra felnyomta a számláját, nem egyszer - ha ez realis info es tenyleg valaki 2-3 honap alatt el tud erni par szaz dollarbol (vegyuk ezt 300-400 dollarnak) 100.000 dollart, tehat 300-szorozni, vagyis 30.000%-ot kihozni, es ezt tobben, tobbszor megcsinaltak itt mar, bizonyitottan, akkor tenyleg le a kalappal... en meg nem lattam ekkora zsenit/forex milliardost (de lehet csak nem verik nagydobra...), kiveve egy robotot amely 100 dollarbol csinalt 924.000.000 dollart egy honap alatt, igaz zero spread mellett... amikor pedig minimalis spreadre volt allitva (0.1 dollar) akkor valamivel normalisabb, 5 milliot hozott, de amikor a spreadet 0.2-0.3-re kozotti ingadozasra emelted, a robot elbukta a lovet. Emlekezzunk vissza kicsit: ti ramfogtatok, hogy hazug vagyok mert egyszer azt mertem mondani, hogy 1-2k dollar rizikoval kereskedek/trade... ez az osszeg volt szamotokra hihetetlen es most asszondod, hogy par szazbol 100k az realis???? ...par honap alatt nagyot fejlodtel akkor ezekszerint... ilyen vagy olyan modon. Gratula emiatt!

Most is van nálam pár ilyen számlakimutatás. - akkor a feher hollo nem is annyira ritka mi? ...

Nem nagy kunszt - ez azert meredek kijelentes... szerintem nagy kunszt 2 honap alatt 300-szorozni... ha valaki ezt bizonyitottan megcsinalta, adok neki most 100k-t, hogy csinalja meg megegyszer... de minek adnek neki vagy miert fogadna el??? ha mar megcsinalta maganak par szaz dollarbol 2 honap alatt... ...es mialatt mi itt 2 napot elpocsekolunk a szocsatara, a masik a 100k-t minimum meghuszonegyszerezi...

Elvileg infós vagy, használd ki a számolós tudásodat - ezt is csinalom, szamolgatok es turazom magam a heves euforiakitoresek kozepette, de a vegen mindig a meleg seggem a hideg falhoz er es felebredek... seggberugott a realitas minden egyes ilyen alkalommal.

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                En csak azt nem ertem, hogy egy brokernek milyen vedelem kell egy kereskedovel szemben? Mitol kellene a brokert megvedeni egy penzszoro ugyfellel szemben? hisz ez a broker lenyege, hogy nyelje a 99% buko treder lovejat...

Hozzászólás

Working...
                                X