Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na vegre most
    Idehaza is több olyan vállalkozó van -név nélkül írom - akik relatíve kis tőkéből lettek a top 100 milliárdos között.. Azt te sem hiheted, hogy akinek ma van 10000 milliárd(!) forint tőkéje, az annak idején 5000 milliárddal indult, és duplázott.. Csak azért, mert neked a reális szint az évi 30-50%... Például az egyik leggazdagabb bevallottan pár millióból kezdte...Hogy nagy kockázatot vállaltak? Igen. Így érte meg nekik? Igen. Bebukhatták volna? Igen.

Hozzászólás

• Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Idehaza is több olyan vállalkozó van -név nélkül írom - akik relatíve kis tőkéből lettek a top 100 milliárdos között.. Azt te sem hiheted, hogy akinek ma van 10000 milliárd(!) forint tőkéje, az annak idején 5000 milliárddal indult, és duplázott.. Csak azért, mert neked a reális szint az évi 30-50%... Például az egyik leggazdagabb bevallottan pár millióból kezdte...Hogy nagy kockázatot vállaltak? Igen. Így érte meg nekik? Igen. Bebukhatták volna? Igen.
      2000-ben, amikor gyakorlatilag 0 penzem volt, egy webuzletet inditottam utnak, egymast konkurraltuk az emag.ro-val, kb. egy szintrol (az emag phillips termekeket arult annak idejen, en meg Panasonic-ot)... a kulonbseg az, hogy en eladtam az uzletet idokozben mert mas utra szerettem volna allni, az emag.ro pedig ment tovabb, a tavaly tobb mint 400 millio euro forgalmat lebonyolitva... ugyhogy tudom mit jelent kicsibol kezdeni... es mindezek ellenere azt mondom neked, hogy a kereskedesben a feher hollot vadaszni nincs ertelme, ha nem szanod ra azt a ket-harom evet es sok ideget... de almodozhatunk, problema nelkul. Hatha bejon. Ahhoz, hogy 0-bol indulj es valaki legyel utkozben, tudas kell, ez a minimum... ... vagy szerencse, de ez mar megint a kaszino esete...

Hozzászólás

Ahhoz, hogy 0-bol indulj es valaki legyel utkozben, tudas kell, ez a minimum... ... vagy szerencse, de ez mar megint a kaszino esete...
        Jó, de itt megint az jön le, hogy te zenmester módjára látod a monitoron át, ki milyen tudás birtokában van, mennyit tanult, mennyit olvasott. Pedig ott van szemeid előtt a példa a másik bolt sikerével, mégis minden sikert amit nem értél el fehér hollóként leírsz vagy ritka szerencsés együttállásként, mikor a Hold egyszerre takarta el a Napot, a Szaturnuszt és Rozi néni veteményesét. Fel kell tenni a kérdést akkor, minden bántás nélkül, hogy mi is a célod ezzel az egész forex/tőzsde kereskedéssel? Hova akarsz eljutni?

Hozzászólás

• Kérésedre , hogy beletennék e több évet: igen. Bár még csak tavaly óta olvasom és tanulom, de már most látom, hogy többek között a könyvekből rengeteg más területen is lehet profitálni, nem csak forexen. Akár attól teljesen eltérő területen. Okos dolgokat olvasni sosem haszontalan. Ne legyél fx milliomos, de legyen egyszer egy pont az életedben, amikor bevillan pár mondat ami segít.

Hozzászólás

Jó, de itt megint az jön le, hogy te zenmester módjára látod a monitoron át, ki milyen tudás birtokában van, mennyit tanult, mennyit olvasott. Pedig ott van szemeid előtt a példa a másik bolt sikerével, mégis minden sikert amit nem értél el fehér hollóként leírsz vagy ritka szerencsés együttállásként, mikor a Hold egyszerre takarta el a Napot, a Szaturnuszt és Rozi néni veteményesét. Fel kell tenni a kérdést akkor, minden bántás nélkül, hogy mi is a célod ezzel az egész forex/tőzsde kereskedéssel? Hova akarsz eljutni?
            O na... pedig mar azt hittem, hogy megutottunk egy rezonalo frekvenciat... mi a rossz abban a kijelentesben, hogy aki valamit elert az eletben az vagy tudott valamit es ennek koszonheto a dolog vagy pedig nem tudott, de szerencseje volt??? Latsz mas alternativat is hogyan lehet elerni valamit? Na jo na, meg van egy: tudott is es szerencseje is volt...

Hozzászólás

Kérésedre , hogy beletennék e több évet: igen. Bár még csak tavaly óta olvasom és tanulom, de már most látom, hogy többek között a könyvekből rengeteg más területen is lehet profitálni, nem csak forexen. Akár attól teljesen eltérő területen. Okos dolgokat olvasni sosem haszontalan. Ne legyél fx milliomos, de legyen egyszer egy pont az életedben, amikor bevillan pár mondat ami segít.
              Akkor hajra. Oszinten sok sikert kivanok Neked mindenben amibe belefogsz, a kereskedesben is! Ha kell es segitseget latsz benne, segitek is amiben tudok. Ird majd meg hogyan haladsz az uton, hatha inspiralo torteneteket elsz majd meg.

Hozzászólás

O na...
                Ez egyértelmű vagy tudás vagy mák, nem is ez a lényge, hanem, hogy te tényként állítod, hogy itt nincs sem sikeres, sem tanult, tudással bíró, aki meg netán többet keres nálad százalékban, az biztos szerencsés, fehér holló stb. Mintha azt írnád, h. nálad már nincs is feljebb.

Könyvet elkezdted már olvasni, vagy betervezted?

Hozzászólás

• Érdekes látni az emberek korlátait. Mindenkinek ott van a világ vége, ahová helyezi a maga gondolatait.

Kis pénzből meg lehet csinálni a százszorozást. Ez számomra tény, de elfogadom, ha mások nem hiszik el. Mindenki másban hisz, elég csak az élet utáni dolgokról megkérdezni pár embert A tréd ugyanez.

Kis pénzre direkt nem írtam semmit, mert ha megkérdezed Péterffy Tamást, Soros Györgyöt, akkor ők nem 100 dollárt ezerszereztek meg, hanem tízmillió dollárt És nem tíz év alatt. Ha ők hasonlóan szűkre szabták volna a saját korlátjaikat, sose érték volna ezt a szintet el.

De kár itt vitázni, mert mindenki oda juthat el maximum, ahol a saját világának határai vannak

Jegyzem meg, van egy csomó tőkrefinanszírozott profi cég. 100-300 dollár befizetésével bárki hozzájuthat tízezer-százezer dolláros tőkékhez, igaz, pár szabályt be kell tartani. Szóval, ha mást nem, vagy nem hiszitek, így hozzá lehet jutni komolyabb nyereségekhez.

Vagy itt vannak a kriptók felfutásai. Volt ismerősöm, aki százszorozott, igen, az egész tőkéjére nézve.

Vagy a Mészáros-részvényekkel is lehetett brutál hozamokat elérni.

Szóval a százszorozás nem irreális. Szerintem. De ok, nem hiszitek el. Rendben, elférünk a piacon Peace

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De kár itt vitázni, mert mindenki oda juthat el maximum, ahol a saját világának határai vannak
                    Ez a kisebbik baj. Ez a magánügye. A nagyobbik baj, hogy másokat is bekorlátoz.

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jegyzem meg, van egy csomó tőkrefinanszírozott profi cég. 100-300 dollár befizetésével bárki hozzájuthat tízezer-százezer dolláros tőkékhez, igaz, pár szabályt be kell tartani.
                    Erről is csinálhatnál előadást. Tudnál írni egy listát ezekről(topsteptradert ismerem)? Köszi!

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Erről is csinálhatnál előadást. Tudnál írni egy listát ezekről(topsteptradert ismerem)? Köszi!
                      1. Igen, óvatosan kell a kijelentéseket tenni. Itt mindenkinek ki nem mondott felelőssége van az olvasótársai iránt. Saját meggyőződéseket kár lobogtatni. Én pl sup/res rendszert használok. Más meg Elliott-ot. Én tudok ezzel pénzt keresni, de Elliottal nem pl. Ettől még elhiszem, hogy lehet Elliottal, meg a rewandféle összeesküvés-elmélettel.
                      Ugyanez van a százszorozással. Meg lehet csinálni sup/res-sel, Eliottal is meg lehet, meg bármi mással is biztosan
                      Nyitottság, életen át tartó tanulás ebben a szakmában életbevágó!

2. No, kitaláltad Fogok a tőkefinanszírozott rendszerekről előadást tartani Topsteptrader, oneuptrader, Daytradetheworld, collective2, 5percent. De érdemes lenne a Stocktwits, Covestor, Fundseeder, Investing, Wikifolio kombóról is beszélni. És még jópár érdekes megoldás van.

Látható, ma már számtalan lehetőség van a kis pénzűeknek is. Ami örvendetes

Futures piacon is AMP, meg néhány másik cég is botrány alacsony napon belüli letéteket kér.

Hozzászólás

Érdekes látni az emberek korlátait.
                        Hej elég rossz az idő,nem lehet fürödni!Úgyhogy írkálok egy kicsit..
                        Szerintem neked vannak korlátaid!Mégpedig azért,mert nem látod a mondandók lényegét!
                        Én special elhiszem hogy lehet százszorozni,meg többszázszorozni is,mivel én is megtettem már nem egyszer!
                        De ez nem azt jelenti,hogy bármikor meg tudnám csinálni ismét,vagy többször megtudnám csinálni egymás után,bármennyi pénzzel.Pláne nem azt jelenti,hogy ezt még ki is fizetnék nekem a brókerek= fogadóirodák!
                        Reális célokat kellene lebegtetni az emberek szeme előtt,nem pedig álmokat kergettetni velük!
                        Persze hogy lehet egy részvénykereskedőnek százszorozni a pénzét,vagy kriptába vonulni,és azon százszorozni.De általában FX -ről volt szó,és nem másról.
                        FX-ben 100x,1000x meg 100milliószorozásról beszélni azért hülyeség,mert hiába van nálad egy kötéslista,ami minden kötést pontosan tartalmazott,nem tudod hogy:
                        1:előtte mennyiszer próbálkozott hogy sikerüljön,
                        2:nem tudod hogy utána mennyiszer próbálkozott hogy ismét sikerüljön,(persze ha 100x<,azzal nincs probléma,csak akkor a matek nem áll össze).
                        3:nem tudod hogy azt kifizették-e,illetve ha igen,akkor kifizetnék-e mégyegyszer(vagy elhajtották a h..ál fa...sz..ra?!)
                        4:nem tudod hogy egyáltalán hamisitás-e az egész,vagy nem.

Az üzlet ott kezdődik,hogy megérkezett a pénzed a brókerhez,és ott végződik,hogy megérkezett a nyereséged a bankszámládra.A kettő között pedig bármi lehet.
                        De!Tegyük fel,minden rendben van a fentiekből,akkor pedig garantáltan olyan kevesen csinálják meg,hogy a véletlennek többször látnánk a fenekét,mint egy ilyen embernek,ergo nevezhetjük emberünket a szabályt erősítő kivételnek!

Bizonyára Te is ismersz olyan embert,aki 100szorozott,de a VALÓS pénzt,mégis teljesen másképpen keresi a forexen,vagy a tőzsdén!
                        Miért? ....
                        Tudom,Te olyanokat is ismersz nyilván,aki állandóan betesz 1000-et,és kivesz 200000-t 2 hónap múlva!
                        Nem a kerülőutakra kellene ösztönözni az embereket,hanem arra,hogy tanuljanak meg rendesen kereskedni.Nehéz megtanulni?Persze hogy nehéz.Ha könnyű lenne,mindenki ezt csinálná,és senkinek nem kellene dolgoznia a világon.
                        Az üzleti élet mint ez is,úgy működik,hogy minél nehezebb valami,annál kevesebben tudnak vele pénzt keresni,de az a kevés egyre többet!
                        A 100x-ozás emlegetése arra jó,hogy egy két brókercég,vagy oktató,vagy valaki,akár előadó,vagy valamit eladni akaró oda csábítsa a bírkákat a kecsegtető vájuhoz,aminél legtöbbször mégegyszer megnyírják őket!

Hozzászólás

• OK, persze, nekem is vannak korlátaim, egy szóval se mondtam, hogy nincsenek

Na, de forex sem más, mint bármely piac, amely helyén van kezelve. De ha már forex. Azon is láttam nem egy embert százszorozni. De mindegy is. Nem a százszorozás a lényeg. Az is igaz, nem olvastam el az összes hozzászólást, és nem kifejezetten rád, vagy valakire gondoltam válaszommal

A kérdés mindig az, kinek mi a célja. Shhez kell igazítania a kereskedését mindenkinek. Az, hogy ki hányszoroz, tökmindegy, ahogy az is, milyen technikaval, ha önmagának megfelel. Megalith arra világított rá, hogy másokat ne korlátozzunk le a saját hitrendszerünk normális bemutatása mellett.

Irreális cél mindenkinek más. Nem kell álmokat kergetni. Meg kell valósítani.

Nyilván a kereskedést meg kell tanulni, ez nem vitás

És ez nem a véletlen, ha kiszámolod, kijön a matek. Pár számla elhullása meg nem tétel menet közben, ha olyan a rendszer akár.

De ha nem jóra válaszoltam, akkor bocs, én is most jöttem ki a partra, mert felhős lett az időXD

Hozzászólás

Ez egyértelmű vagy tudás vagy mák, nem is ez a lényge, hanem, hogy te tényként állítod, hogy itt nincs sem sikeres, sem tanult, tudással bíró, aki meg netán többet keres nálad százalékban, az biztos szerencsés, fehér holló stb. Mintha azt írnád, h. nálad már nincs is feljebb.

Könyvet elkezdted már olvasni, vagy betervezted?
                            te tényként állítod, hogy itt nincs sem sikeres, sem tanult, tudással bíró, aki meg netán többet keres nálad százalékban, az biztos szerencsés, fehér holló stb. - nagyobb baromsagot itt meg nem irtak rolam...elvitted a palmat ezzel a beszolassal es azt is elerted, hogy most mar megbizonyosodjak rola, hogy nem eri meg veled beszelgetni, tanacsot adni stb. ez van neked tenyleg megertesbeli NAGY problemaid vannak (ami, ezekszerint, hallucinaciokkal is kombinalodik...) amit te allitsz rolam azt en itt SOHA nem allitottam... kellene pofa hozza es akkora azert meg nekem sincs... ... de siman be tudok azonositani nagyon intelligens szemelyeket akik valoszinuleg nagyon jo trederek is itt az oldalon akikkel jo erzes szakmai beszelgeteseket folytatni, van mit tanulni a tapasztalataikbol, es van a szintugy konnyen beazonosithato csocselek, aki a vita kedveert posztolgat, baromsagokat, kekeckedeseket... dontsd el, hogy hova tartoznal inkabb es act like that, my friend...

Könyvet elkezdted már olvasni, vagy betervezted? - nem kezdtem meg el olvasni, de hamarosan el fogom es leirom majd a velemenyem rola... ...de elore boritekolom neked azt is, hogy nem egy konyven mulik az annyi amennyi...

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Te egy masik peldany vagy akivel nincs mit targyalni, sajnos... Es ha en barmit is mondanek az pedig teged bekorlatoz, akkor a baj nalad van es nem nalam...

El kellene kezdeni hasznos dolgokrol beszelgetni ami a kereskedessel kapcsolatos inkabb, nem gondolod?

Hozzászólás

Látható, ma már számtalan lehetőség van a kis pénzűeknek is. Ami örvendetes

Futures piacon is AMP, meg néhány másik cég is botrány alacsony napon belüli letéteket kér.
                                Akkor uzni kell ezerrel fiuk... de egy keresem van, adjatok hirt olykor olykor, hogy hogyan megy, mert tenyleg erdekel mi lesz veletek az elkovetkezo 5 evben... mar csak statisztikai alapon is...

Hozzászólás

Working...
                                X