Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem ugye 450 000 usd nyereség volt az éles számlámon 2 hete, de nem tudtam zarni. a panaszomra azota is csak annyi jött hogy befogadták és köszönik...

Tp is volt, kézi zárás is.. de semmi.
    Ha ez false kriptovaluta árra vonatkozik akkor azért ezt kérlek tedd oda...jelen pillanatban ez nem mindegy

nekem ilyen panasz nem érkezett, ezért gondolom a központi jogi osztálynak küldted. Ők mindenkinek válaszolnak a megadott időn belül.

Ha ez tényleg a kriptoval kapcsolatban volt (mást nem tudok elképzelni) akkor csak ismételni tudom magam. Nem te vagy az egyetlen, nem mi vagyunk az egyetlen akik szenvednek a kriptotőzsdék szabályozatlansága miatt. Javaslom nézzetek körül a világ nagyobb fórumain és láthatjátok, hogy sok ilyen panasz van.

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Vagyis befogadtak a 450k dollarodat mint adomany es elhiszem, hogy koszonik szepen... en is koszonnem szepen...
      Ha jól értem, itt egy false, hibás árról van szó amit a kriptotőzsdén kapott. NDD cég lévén, rajtunk csak keresztül mennek a kötések.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha jól értem, itt egy false, hibás árról van szó amit a kriptotőzsdén kapott. NDD cég lévén, rajtunk csak keresztül mennek a kötések.
        Ertem. De ugyanigy jarnatok el akkor is ha mondjuk forditva sult volna el a pisztoly es a szamlajat lezerozta volna a srac vagy meg rosszabb, adossagba verte volna magat feletek? Akkor is asszondtatok volna, hogy ez egy false mozgas volt igy visszaadjuk a lovedat???

Ugyanabban aszr helyzetben, false, ahogy mondod, par lehetoseg letezik:

1. ha profitot csinal azt nem adjatok oda neki, mert false, de ha veszteseget csinal, akkor elveszitek a penzet mondvan, hogy ez van ocsem...

2. sem a profitot nem alljatok neki, sem pedig a veszteseget nem veszitek el tole

3. a profitot is alljatok es a vezteseget is elveszitek

Melyik vagytok ti?

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Néha túl komolyak vagytok, kezdem ettől rosszul érezni magam.

----------------------------------------------------------------

Drágám,
          először is köszönöm a megújító kezelést! (birkanyírás)
          Lehet fodrász üzletet kellene nyitnunk
          Ettől már alapból hihetetlenül jobban érzem magam,
          de ráadásul elszállt tőle az agyam is. Túl sok inspirációt adtál a closetocici szituációval.

Kapaszkodj, mert most egy kis fantazmagória következik a rövidtávú terveimből.

1. Előjött újra a betegségem.
          Emlékszel biztos amikor mondtam, hogy szükségem lesz a havi cigi adagomra.
          Nem birom tovább. Túl erős volt a leszokó kúra. Azóta nem nyúltam a szerhez.
          Be szeretnélek regisztrálni egy céghez, ahol adnak ingyen 30 dollárt.
          Nincs vele semmi komoly procedúra. Nem kell velük beszélgetni, 99 százalék hogy nem fognak hívni. (de ha mégis, angol cég +44.... kinyomod ha a tőzsdéről hadovál)
          Csak valós email, telefonszám és név kell hozzá (talán lakcím is)

A terv:
          először is teljesítenem kell kb 333 százalékot és elérni 100 dollárt.
          Ez a kb 25 ezer forintra feltornászás már maga egy álom kategória, mert a Soros Gyuri bácsi is csak 30%-ot szokott évente átlagban...
          Utána kell rendesen regisztrálni, addig nem foglalkoznak az egésszel.
          Ezen már 20ból --> 19en elvéreznek, sajna én is simán közte lehetek....
          Nem véletlen szeretném a nevedben, mert az enyémet már évekkel ezelőtt elnyomtam, és egy embernek csak eccer lehet...

Tudom 100 dolcsi molyfing.
          Ennyiért nem is kezdenék bele.
          Kellesz inspirációnak a második körhöz, ami már a lottó ötös kategória:
          A 100 dolcsit fel akarom tornászni akkorára hogy ki tudjuk belőle fizetni a tartozásodat Voldemortnak és maradjon még annyi hogy el tudjunk belőle menni 1 hétre "nászútra" (úgy hogy nem posztoljuk ki, nehogy megsejtse).
          Kérlek írj rá rá egy rövid egysoros:
          "Rendben Te kis lüke Csináld nyugodtan"-t
          Ne parázz tőle! Ennyi kockázatot nyugodtan bevállalhatsz. Ez így kb 33.000 százalékos hozamnak felel meg, de ha összejönne, akkor sem kell kétségbeesned, mert nagy eséllyel nem fognak kifizetni

---------------------------------------------------------------

Te Tomi! Ez szerinted a kettő közül melyik? Életszerű vagy inkább nem egyszerű ??
          Életszerű, hát hogyne!

De ezt a Magyar ember még tudja tovább is fokozni.
          Beregisztrálja 10 ismerősét, az mindjárt 300 usd ott ahol adják a fejenkénti 30-at.
          Utána abból az 50,000.- ft-ból, amiből ugye nem érdemes elindulnia kereskedni, előfizet a popoefixre Halászúrnál legalább 2 hónapra.
          Majd a 300 usd-n csinálja hátradőlve a havi 100%-okat, úgy hogy közben forexet nem is kell tanulnia, meg ugye mint tudjuk nem is lehet.
          Na így az igazi!
          Ne mondd nekem hogy Soros nem így kezdte?!
          "Fagyipénzből" lesznek a milliárdok, ezt tudnod kellene!
          Ez az igazi Magyar leverage.

Hozzászólás

Ha ez false kriptovaluta árra vonatkozik akkor azért ezt kérlek tedd oda...

Ez az igazi indok, "fals ár".
            Lehet be kellene szereznünk valami indikátort, ami mutatja hogy mikor "fals" és mikor "frankó" az ár.
            Még jobb lenne ha az AM MT4-ben lenne ilyen extra segéd.

Gyanítom ha stop lett volna ott, akkor nem is lenne annyira fals az a fals ár.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Azért az igazsághoz tartozik, hogy a kripto pénzek kereskedelmében brókertől függetlenül is vannak beteg dolgok. Jó példa az etherium piacán ezév júniusában történt flash crash, mikor 319 dollárról 10 centre szúrt le az ár pár másodperc alatt. Itt maga a tőzsde törölte a 10 dollár alatti tranzakciókat, mert alapos volt a gyanú, hogy meghackelték az árfolyamot.

Akit érdekelnek a részletek:

http://variance.hu/2017/06/27/ethere...sh-alhalalhir/

Hozzászólás

• Oke...

1. Itt nem Admiral ad false arat hanem a szolgaltato.
                2. Nem csak ilyen false arak miatt nem tud valaki zarni kriptoban hanem pl akkor sem neha ha 10 usd profit v vesztesegben van.

Igy tesztek mintha ezek a vegrehaktasok vagy arkepzesek Admiral Markets UK csinalna pedig elmondtam hogy nem ez a helyzet a kriptoknal. Van egy Kraken nevu tozsde ea ott teljesulnek vagy nem teljesulnek az orderek. Ha szabalyozva lenne akkor tudnank jelenteni de nincsenek.

Dolgozunk rajta hogy mas helyre vigyuk az uzletet. Ez valasz volt a kerdeseitekre? A Krakentol kell megkerdezni hogy ok fizetnek vagy nem ilyen esetben. Pl sbben az esetben azert nem tudta valszeg zarni mert Kraken nem engedte hiszen false arat mutatott.

Egyebkent a false ar altal senkit nem utott ki nalunk.

Hozzászólás

• Biztos Eszak Korea fosztogatja az Admiralt
                  http://www.portfolio.hu/vallalatok/e....4.262035.html
                  Kim Dzsongun azert nem nyeli le a false arjegyzest , es ha nem fizettek neki lehet atdob egy hidrogen bombat az Admiralra. Na akkor majd lessz arjegyzes minden deviza paron.

Hozzászólás

• Kötelező az AM-nek kriptoval foglalkoznia ilyen keretek között?
                    Nem.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

Oke...

1. Itt nem Admiral ad false arat hanem a szolgaltato.
                      2. Nem csak ilyen false arak miatt nem tud valaki zarni kriptoban hanem pl akkor sem neha ha 10 usd profit v vesztesegben van.

Igy tesztek mintha ezek a vegrehaktasok vagy arkepzesek Admiral Markets UK csinalna pedig elmondtam hogy nem ez a helyzet a kriptoknal. Van egy Kraken nevu tozsde ea ott teljesulnek vagy nem teljesulnek az orderek. Ha szabalyozva lenne akkor tudnank jelenteni de nincsenek.

Dolgozunk rajta hogy mas helyre vigyuk az uzletet. Ez valasz volt a kerdeseitekre? A Krakentol kell megkerdezni hogy ok fizetnek vagy nem ilyen esetben. Pl sbben az esetben azert nem tudta valszeg zarni mert Kraken nem engedte hiszen false arat mutatott.

Egyebkent a false ar altal senkit nem utott ki nalunk.
                      A kerdes a sok halandzsa kozepette megvalaszolatlan maradt: ok, megertettuk, hogy a profitot nem fizetitek ki, mert "fals" az ar es a Kraken-hez kell fordulni, hogy mi a pocs tortent... de ha a srac +450k helyett -450k-t csinalt volna ami 300k val a kezdo tokeje alatt lenne, visszaadnatok neki a penzt ugyanarra a "fals" Kraken-es sztorira hivatkozva???

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kötelező az AM-nek kriptoval foglalkoznia ilyen keretek között?
                        Nem.

Ha nem lenne akkor nem csinalnak. Annak ellenere hogy ennyi baj van vele, sokan mereskednek vele.

Kockazat mert azok akik rosszat akarnak nekunk ez egy jo felulet hogy tamadjanak.

Hozzászólás

Kötelező az AM-nek kriptoval foglalkoznia ilyen keretek között?
                          Nem.

Ezt épp így fordítva is meg lehet kérdezni. Kötelező bárkinek is kriptoval kereskednie ilyen ellenőrizetlen körülmények között?
                          Persze, hogy nem.

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezt épp így fordítva is meg lehet kérdezni. Kötelező bárkinek is kriptoval kereskednie ilyen ellenőrizetlen körülmények között?
                            Persze, hogy nem.
                            Igaz.
                            De ha a piacon mérgezett retket árul vki őt büntetik. Nem vagyok ellenséges az AM-el, jók a tapasztalataim.

Hozzászólás

Igaz.
                              De ha a piacon mérgezett retket árul vki őt büntetik. Nem vagyok ellenséges az AM-el, jók a tapasztalataim.

A brókernek ez jó üzlet, az biztos. Szinte minden esetben, ami az árjegyzéssel kapcsolatos, az a válasz, hogy ez egy abszolút ellenőrizetlen és szabályozatlan piac és a te felelősséged.

A kockázat számomra hasonló, mint egy rendes fx piacon történő kereskedésnél. Ha pénzt utalok egy brókernek és tradelek, az magában hordozza a kockázatot, hogy legrosszabb esetben viszik a tőkémet. Kriptoknál ez a kockázat számomra lényegesen nagyobb. Sőt!!! Úgyhogy ezt meghagyom a bátrabb titánoknak.

Azt pedig, hogy az AM milyen cég, nem tudom. Személyes tapasztalatom nincs.

Hozzászólás

• Az hogy egy cég milyen elég jól lemérhető azon milyen emberek képviselik.

Beraktam a chartot még aznap reggel, ilyenkor az ember arra szamit, hogy bocsi fals ár volt, de intezkedunk ne legyen maskor ilyen.

"Molnár Zalán Ez kripto azt szögezzük le. A vadnyugaton kereskedsz hiszen nincs is szabályozva a kripto tőzsde. Menjetek nemzetközi fórumra és látjátok, hogy mindenhol ez van.

Ne keverjük a forex kereskedéssel...jó lenne ha nem tévesztenéd meg az embereket azzal, hohy a két dolgot összemosod."

ez elég sokmindent elmond

Hozzászólás

Working...
                                X