Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az hogy egy cég milyen elég jól lemérhető azon milyen emberek képviselik.

Beraktam a chartot még aznap reggel, ilyenkor az ember arra szamit, hogy bocsi fals ár volt, de intezkedunk ne legyen maskor ilyen.

"Molnár Zalán Ez kripto azt szögezzük le. A vadnyugaton kereskedsz hiszen nincs is szabályozva a kripto tőzsde. Menjetek nemzetközi fórumra és látjátok, hogy mindenhol ez van.

Ne keverjük a forex kereskedéssel...jó lenne ha nem tévesztenéd meg az embereket azzal, hohy a két dolgot összemosod."

ez elég sokmindent elmond
    Igen. Elmondja hogy nektek semmi dolgotok nincs csak csak felrevezetni az embereket direkt.

Ne akard mar magad beallitani mint egy aldozat...hogy nem kaptal valaszt mert nem igaz.

Hozzászólás

• Azért az nagyon érdekes, hogy összesen 2-3 ember az, aki láthatóan folytatja ezt a hadjáratot ellenünk. Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság.

Kripto kereskedéssel foglalkozni jelen pillanatban fokozatosabb kockázattal jár. Azt tudom ajánlani mindenkinek, hogy mielőtt beleugrik valaki a nagy hozam miatt vagy a kaland miatt, vegye ezt figyelembe. Továbbá azt is vegye figyelembe, hogy NINCS ráhatásunk arra, hogy a tőzsdén miként, hogyan fognak teljesülni a megbízások. Ez NEM FOREX. Ott a partnerekkel teljesen más partnerségünk van és ők mind felügyelve vannak.

Az, hogy pár ember nem érti meg ezt, hiába írtam le rengetegszer nem tudok mit csinálni.

1000 emberből 2-3 embernek nem tetszik a stílus. Köszönöm szépen a többiek pozitív visszajelzését. Nem fogok változtatni ezen. Az aki direkt rosszat akar, direkt ártani akar egy cégnek, embereknek akik ott dolgoznak nem érdemlik meg, hogy ne válaszoljak nekik keményen és ne védjem meg a céget amivel az ügyfelei meg vannak elégedve (kivéve pár embert).

Ez természetes, sőt jobb is mint természetes hiszen ennél sokkal nagyobb arány szokott egy cégnél elégedetlenkedni.

Azok akik nem akarják, hogy válaszoljak nekik meg van a lehetőségük, hogy a központnak írjanak a jogi osztályunknak.

Köszi.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azért az nagyon érdekes, hogy összesen 2-3 ember az, aki láthatóan folytatja ezt a hadjáratot ellenünk. Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság.

Kripto kereskedéssel foglalkozni jelen pillanatban fokozatosabb kockázattal jár. Azt tudom ajánlani mindenkinek, hogy mielőtt beleugrik valaki a nagy hozam miatt vagy a kaland miatt, vegye ezt figyelembe. Továbbá azt is vegye figyelembe, hogy NINCS ráhatásunk arra, hogy a tőzsdén miként, hogyan fognak teljesülni a megbízások. Ez NEM FOREX. Ott a partnerekkel teljesen más partnerségünk van és ők mind felügyelve vannak.

Az, hogy pár ember nem érti meg ezt, hiába írtam le rengetegszer nem tudok mit csinálni.

1000 emberből 2-3 embernek nem tetszik a stílus. Köszönöm szépen a többiek pozitív visszajelzését. Nem fogok változtatni ezen. Az aki direkt rosszat akar, direkt ártani akar egy cégnek, embereknek akik ott dolgoznak nem érdemlik meg, hogy ne válaszoljak nekik keményen és ne védjem meg a céget amivel az ügyfelei meg vannak elégedve (kivéve pár embert).

Ez természetes, sőt jobb is mint természetes hiszen ennél sokkal nagyobb arány szokott egy cégnél elégedetlenkedni.

Azok akik nem akarják, hogy válaszoljak nekik meg van a lehetőségük, hogy a központnak írjanak a jogi osztályunknak.

Köszi.

Na, hány aktiv magyar ugyfeletek van? (akik 1 even belul kotottek valamit, nem mondtak fel a szerzodest, es ugyfelek tehat nem szamlankent) , es hany ugyfeletek van aki 30 napon belul nyitott kotest?

elvileg 6 fővel dolgoztok.. az nem sok Ironfx sokkal tobbel volt jelent vagy akar az ETX, mondjuk Ironnal a sok millio ugyfelhez kepest alig van panasz... ugye?

Hozzászólás

Na, hány aktiv magyar ugyfeletek van? (akik 1 even belul kotottek valamit, nem mondtak fel a szerzodest, es ugyfelek tehat nem szamlankent) , es hany ugyfeletek van aki 30 napon belul nyitott kotest?

elvileg 6 fővel dolgoztok.. az nem sok Ironfx sokkal tobbel volt jelent vagy akar az ETX, mondjuk Ironnal a sok millio ugyfelhez kepest alig van panasz... ugye?
          Rossz a logikád. Elmondom miért:

Nem mindegy, hogy egy cég milyen úton szerzi az ügyfeleit. Vannak akik hideg hívás, vannak akik spamelnek listákat, vannak akik csak hirdetések útján.

Ha nem spamelsz és nem hívsz hideget, az érdeklődők sokkal célirányosabban kérdeznek. Ezért sokkal kevesebb munkaerővel, sokkal több ügyfelet tud kiszolgálni egy cég.

Na, hány aktiv magyar ügyfeletek van? Pontosan tudod jól, hogy ilyen adatot nem fog megosztani egy cég sem veled. Nem most kezdted és újra látható, hogy olyan kérdést teszel fel tudatosan amire :

nem kapsz direkt választ
          Nemleges választ kapsz

A szegmens mivoltából tudod jól, hogy sokan érdeklődnek a Forex iránt és itthon egy kezeden megtudod számolni hány cég van jelen. Az Admiral az egyedüli aki Fióktelepként van ráadásul, ezzel teljes mértékben nyitott az MNB felé is.

Érdekes, hogy ha olyan sok éven keresztül mentettek a cégek után, tanultatok, gyűjtöttetek annyi tudást, akkor miért nem valami hasznosra fordítjátok az energiát? Ti tudjátok...

mondjuk Ironnal a sok millio ugyfelhez kepest alig van panasz... ugye? - szerintem ez elméleti kérdés volt csak, hiszen honnan tudnám? Kérdezd meg azokat akik ott dolgoznak még vagy azokat akik akkor is ott dolgoztak amikor Iron nem fizetett...ebben én nem tudok neked segíteni, hiszen régen nem voltam se Ironnál se ETX-nél.

Vagy esetleg azokat kérdezd meg akik miatt olyan sokan szenvednek most. A tulaj vagy esetleg azokat akik szét bónusz abuserkedték magukat. Lehet nekik maradt meg pénzük a múltból, hogy segítsenek azoknak akik nem csaltak. Érdekes, hogy Ironnál a témát, hogy Iron nem fizet nagyon belementek, de abba, hogy vajon kik nyomták azt ami miatt rengeteget vesztett egy mocsok MM cég, nem nyomjátok.

Majd ha letelt az 5-10 év, amikor Iron és ETX nem tud jogi eljárást indítani érdemes azokat megkérdezni akik ott dolgoztak miután én elmentem

Hozzászólás

• Tehát a sok ügyfélhez képest kevés a panasz de azt nem mondhatod meg mennyi ügyfél van.. azért mert... ciki lenne hogy kevés?

Milyen oka lehet annak ha egy brokercég titkolja hány ügyfele van?
            (főleg úgy hogy közben hivatkozik a "sok" ügyfélre)

Hozzászólás

Tehát a sok ügyfélhez képest kevés a panasz de azt nem mondhatod meg mennyi ügyfél van.. azért mert... ciki lenne hogy kevés?

Milyen oka lehet annak ha egy brokercég titkolja hány ügyfele van?
              (főleg úgy hogy közben hivatkozik a "sok" ügyfélre)
              Céges infó.

Menj be egy céghez és kérdezd meg hány ügyfelük van...mi fog történni?

Hozzászólás

• "Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság."

akkor ez hogy is ertelmezheto? figyelembe véve hogy nem tudjuk mennyi ugyfeletek van igy....??

Olyan adatra hivatkozol ami szerinted titok?

több brókercég kérkedik azzal hany ugyfele van. Iron biztosan, XM szinten, keressek még?

Egy brokercégnek a bizalom a lefontosabb tehat ha SOK ugyfel van az nagyon jo reklam lenne, de akkor persze lenne alkalmazott is.. tobb 1000 ugyfelet nem tudnal kiszolgalni..

de hát alkalmazott sincs.. tolod a penzt a reklamra esetleg frocsogsz mint egy kisgyerek. Egy profi cegvezeto nem igy viselkedik, meg nem is er ra ennyire.

Hozzászólás

"Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság."

akkor ez hogy is ertelmezheto? figyelembe véve hogy nem tudjuk mennyi ugyfeletek van igy....??

Olyan adatra hivatkozol ami szerinted titok?

több brókercég kérkedik azzal hany ugyfele van. Iron biztosan, XM szinten, keressek még?

Egy brokercégnek a bizalom a lefontosabb tehat ha SOK ugyfel van az nagyon jo reklam lenne, de akkor persze lenne alkalmazott is.. tobb 1000 ugyfelet nem tudnal kiszolgalni..

de hát alkalmazott sincs.. tolod a penzt a reklamra esetleg frocsogsz mint egy kisgyerek. Egy profi cegvezeto nem igy viselkedik, meg nem is er ra ennyire.
                  Szerintem azt, hogy mire van időm és mire nincs azt majd beosztom én...azért gondolod ezt, mert a legtöbb ember nem tud dolgozni ezért nektek nagyon fura ha valaki válaszol fórumon, facebookon, hirdetéseket ír, blog posztot, fordít, oktat, beszélget ügyfelekkel, tárgyal naponta

és még csak most jön majd az igazi munka

attól, hogy ezt más nem tudná csak igazolja, hogy miért velem kell beérned

vannak olyan független cégek akik adatokat adnak ki a froex brókercégekről..ezek riportok arról, hogy mekkora trading vol megy át pl adott cégen...ha tudod mennyi ügyfele van az általad említett cégeknek és hozzáférsz majd a trading volhoz, akkor kapsz egy képet

majd oszd meg mindenkivel, hajrá. most újra van valami amit kitudtok deríteni és ha nem tetszik akkor posztolhatod...ha pedig engem fog megerősíteni akkor nem posztolod ezt is tudjuk. Hajrá, foglald el magad kicsit

Hozzászólás

Szerintem azt, hogy mire van időm és mire nincs azt majd beosztom én...azért gondolod ezt, mert a legtöbb ember nem tud dolgozni ezért nektek nagyon fura ha valaki válaszol fórumon, facebookon, hirdetéseket ír, blog posztot, fordít, oktat, beszélget ügyfelekkel, tárgyal naponta

és még csak most jön majd az igazi munka

attól, hogy ezt más nem tudná csak igazolja, hogy miért velem kell beérned

vannak olyan független cégek akik adatokat adnak ki a froex brókercégekről..ezek riportok arról, hogy mekkora trading vol megy át pl adott cégen...ha tudod mennyi ügyfele van az általad említett cégeknek és hozzáférsz majd a trading volhoz, akkor kapsz egy képet

majd oszd meg mindenkivel, hajrá. most újra van valami amit kitudtok deríteni és ha nem tetszik akkor posztolhatod...ha pedig engem fog megerősíteni akkor nem posztolod ezt is tudjuk. Hajrá, foglald el magad kicsit
                    Tökéletes mellébeszélés, Zoli barátod büszke lenne rád.

Amint kapok választ a panaszomra újra írok, ha jó ha nem.. eddig nem kapkodnak... pedig ha csak egy adathiba lenne azon nincs mit húzni az időt...

Hozzászólás

Nagyobbnak képzeled magad és jobbnak a céget ahol alkalmazott vagy, mint a valóság.

Keresőben az első 2 találat, (ami nem fizetett hirdetés) ez:

http://www.wvwv.org/forex-brokers/fo...s-ranking.html

http://fairreporters.net/economy/lar...olume-in-2015/

Nem vagyok az ellenséged, se a cégedé, de nem is tudok sokszor azonosulni az üzletpolitikával amit képviselsz.
                      Ettől még akár kereskedhetnék is nálatok, pont ugyanúgy mint bármely más, nekem megfelelő cégnél.

Hozzászólás

Tökéletes mellébeszélés, Zoli barátod büszke lenne rád.

Amint kapok választ a panaszomra újra írok, ha jó ha nem.. eddig nem kapkodnak... pedig ha csak egy adathiba lenne azon nincs mit húzni az időt...
                        Látod? A jogi osztály betartja amit kell én meg nem és ahogy kaptam választ, küldtem neked...

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nagyobbnak képzeled magad és jobbnak a céget ahol alkalmazott vagy, mint a valóság.

Keresőben az első 2 találat, (ami nem fizetett hirdetés) ez:

Nem vagyok az ellenséged, se a cégedé, de nem is tudok sokszor azonosulni az üzletpolitikával amit képviselsz.
                          Ettől még akár kereskedhetnék is nálatok, pont ugyanúgy mint bármely más, nekem megfelelő cégnél.
                          Tudom, te csupa jó akarat vagy

Itt AM AS-ről van szó
                          Tuti oldal akik IronFX-et és akkoriban csak Cysec engedéllyel rendelkező cégek A+ meg A osztályba sorolják

Kommentek magukért beszélnek.

Ráadásul azt állítják ezek a cégek a VILÁG legnagyobbjai trading vol alapján. Te mint sokat tudó Trader (tényleg így gondolom), nem találod azt furának, hogy nincs benne egy Japán se???

Hozzászólás

• Szerintem próbáljátok meg pl a Forex Magnets céget.

Lényeg az, hogy nem azok a cégek a legnagyobbak amiket mi annak hiszünk. Admiral Markets pedig nem kicsi. Én nem oszthatom meg, de ti megtalálhatjátok.

Hozzászólás

Tudom, te csupa jó akarat vagy

Itt AM AS-ről van szó
                              Tuti oldal akik IronFX-et és akkoriban csak Cysec engedéllyel rendelkező cégek A+ meg A osztályba sorolják

Kommentek magukért beszélnek.

Ráadásul azt állítják ezek a cégek a VILÁG legnagyobbjai trading vol alapján. Te mint sokat tudó Trader (tényleg így gondolom), nem találod azt furának, hogy nincs benne egy Japán se???

Nincs okom rá hogy az ellenséged legyek.
                              Néha van véleményem, néha nem tetszik, de az engem hidegen hagy.

Én csak kitettem a 2 oldalt, gondolom van még sok ilyen.
                              Majd ha lesz olyan független oldal ahol úgyszintén hiteles adatok lesznek arról az AM-ről, ahol te dolgozol, azt gondolom közkincsé fogod tenni.

Nem találom furának hogy egy Japán sincs benne, mivel A keresésem Európára/Amerikára szólt.

Egyébiránt nekem mindegy hogy AM vagy másik cég benne van-e ilyenekbe valahol, vagy sincs.
                              Csupán rákerestem és megmondom őszintén hogy azt vártam hogy az AM több helyen, nagyobb forgalommal és jobb pozícióban lesz fenn. De nem ez van.

Nem vagyok "sokat tudó trader", ezt rosszul látod.
                              Alpinforex az akire ez elmondható, a legnagyobb tisztelettel (tényleg így gondolom, hogy egy élő lexikon).
                              Én csak egy átlagos trader vagyok, semmi több.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én csak kitettem a 2 oldalt, gondolom van még sok ilyen.
                                Mondjuk ez durva, ha az Ironnak még mindig ennyi a forgalma...

http://www.wvwv.org/forex-brokers/la...x-brokers.html

Click image for larger version

Name:	WV.JPG
Views:	1
Size:	166,2 KB
ID:	158199

Hozzászólás

Working...
                                X