Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Markets UK

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán
    új témát indított: Admiral Markets UK

Admiral Markets UK

Sziasztok

Májusban megnyitjuk az AM (Admiral Markets) Magyarországi fioktelepét.

Az elmúlt időkben folyamatos változáson ment keresztül a cég. Ezért sem volt olyan magyar support mint amit megazoktak az ügyfelek.

MNB engedély Február óta létezik és az angol fca engedély alatt fog üzemelni. Az észt részleg szépen lassan megszünik és az angol lesz a központ.

A következő napokban és hetekben az lesz a célunk, hogy a meglévő ügyfeleket tájékoztassuk és megtudjuk mire van szükségetek, hogy az AM legyen a bróker ahol kereskedtek.

Szépen lassan fogom adagolni a telefonszámokat és email címeket ahol utol tudtok érni minket.

Addig is nyugodtan írjatok a zalan.molnar@admiralmarkets.com emailre ha kérdésetek vagy javaslatok vannak.

Már készitjük az előadásokat is. Csak olyan kollégák fognak titeket segíteni akik 10 éve a piacon vannak és volt legalább 7-8 éves tapasztalatuk éles számlán.

Egy pár napot kérünk amíg teljesen átáll a rendszer. Addig is próbáljátok ki a demo számlákat és az új supreme mt4 terminált. Bővebben a weboldalon találtok infót erről.

Ha kapcsolatba akartok lépni velem/velünk akkor emailen vagy a weboldalon hagyhatok üzenetet.

• flyati
    válaszolt
    most 0.8

Szólj hozzá::

• flyati
    válaszolt
    spread 2 !

• Ginew
    válaszolt

• zsbajnok
    válaszolt
    Igazad van.

• gtome
    válaszolt
    zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Svájc nem EGT tagállam, de van kettős adóztatás elkerüléséről egyezmény, elvben infócsere is biztosított, de akkor nem teljesen értem, miért nem került a listába: https://nav.gov.hu/nav/archiv/adoinf...enzpiacok.html

MNB-nél nincs meg a svájci DukasCopy egyébként.
    Ott van a linkedben

Az EGT-állam fogalmát az szja-törvény 3. § 78. pontja tartalmazza, mely fogalom szélesebb, mint az Európai Gazdasági Térség tagállamainak összessége. Így az szja-törvény alkalmazásába EGT-államnak minősül az Európai Unió 27 tagállama, továbbá Norvégia, Liechtenstein, Izland és Svájc.

• zsbajnok
    válaszolt
    szultusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De Swiss-nél is lehet nyitni számlát, az nem követi az esma-t.

Svájc nem EGT tagállam, de van kettős adóztatás elkerüléséről egyezmény, elvben infócsere is biztosított, de akkor nem teljesen értem, miért nem került a listába: https://nav.gov.hu/nav/archiv/adoinf...enzpiacok.html

MNB-nél nincs meg a svájci DukasCopy egyébként.

• szultusz
    válaszolt
    zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DukasCopy Europe most írja chat-en, hogy 1:30 a leverage FX Majors-re.
    De Swiss-nél is lehet nyitni számlát, az nem követi az esma-t.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről

• MyBusiness
    válaszolt
    flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Képzelem az Ironfx mennyivel többet lopott volna ekkora depositoknál
    Ami a legszebb, h a "mi biztonságunkat" védi az új margin.🤢😎😊

• flyati
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyra fordítva, amikor 20× marginnál kell el kezdeni kapkodni vki az nagyon szar dolog. Az ilyen tanácsok, h szépen parkoltasson vki pl 300 USD helyett 7ezret (lásd mentorunk) - bármilyen brókernél - az a tuti pirosfekete. Még bankok közül is válogatni kell mint tudjuk.
    Az egyik idióta fx(!!)alkusz azt mondja nékem, h akinek van elegendő pénze az nyugodtan kereskedjék 1:20-al. Teszem hozzá, h amennyiben ilyen fedezetek lesznek egyes számlákon rögtön adódik a lehetőség a lenyúlásra és/vagy a brókerek saját spekulációira amire ronda példák voltak, nem csupán a Baringsnél.
    Ami az amcsi brókereket illeti - ott a CFD tiltott játék - most többen kínálnak nagyon jó marginokat day tr-re. Nincs tört kontraktus, igaz de 100-1000 USD margin "nemásoklegyen" egy K-ért.
    Képzelem az Ironfx mennyivel többet lopott volna ekkora depositoknál

• zsbajnok
    válaszolt
    gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Radu viszont ezt írja, most találtam :
    Ebbe a kategóriába akkor sorolhatod a kereskedéseidből származó eredményt, ha a brókercégedet megtalálod a Magyar Nemzeti Bank felügyeleti listájában. A listában akkor lesz benne egy cég, ha magyar, vagy ha EU-s ország felügyeleténél rendelkezik engedéllyel.

Logikailag ha a bróker nem EU-s cég, nem lesz az MNB listában, ezért a kereskedés nem lesz ellenőrzött tőkepiaci ügylet (ETÜ)? Ha így lenne, miért részletezné az SZJA tv., hogy nem EGT tagállamban mi minősül ETÜ-nek? (Kettős adóztatás elkerüléséről szóló egyezmény, biztosított infócsere.)

• zsbajnok
    válaszolt
    gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kettős adóztatás:

https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=99300036.TV (Ausztrália, tv)
    https://adozona.hu/altalanos/Lista_a...ol_szol_MYEOJB (általános lista)

Információcsere:

https://www.iosco.org/about/?subSect...n1=signatories(A melléklet, ezekkel van, a B mellékletre van egy MNB válasz, hogy azok nem teljesen felelnek még meg: http://alk.mnb.hu/data/cms2106985/toke01_2010.pdf)

Mi az az MMoU: https://www.iosco.org/about/?subsection=mmou

Nem vagyok ügyvéd, NAV-nál sem dolgoztam, nem vállalok érte felelősséget.

Jó kis összefoglaló! Ennek alapján szvsz Ausztrália is megfelelőnek tűnik.

• MyBusiness
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    okéj. értem én hogy szereted a pirosfeketét
    Komolyra fordítva, amikor 20× marginnál kell el kezdeni kapkodni vki az nagyon szar dolog. Az ilyen tanácsok, h szépen parkoltasson vki pl 300 USD helyett 7ezret (lásd mentorunk) - bármilyen brókernél - az a tuti pirosfekete. Még bankok közül is válogatni kell mint tudjuk.
    Az egyik idióta fx(!!)alkusz azt mondja nékem, h akinek van elegendő pénze az nyugodtan kereskedjék 1:20-al. Teszem hozzá, h amennyiben ilyen fedezetek lesznek egyes számlákon rögtön adódik a lehetőség a lenyúlásra és/vagy a brókerek saját spekulációira amire ronda példák voltak, nem csupán a Baringsnél.
    Ami az amcsi brókereket illeti - ott a CFD tiltott játék - most többen kínálnak nagyon jó marginokat day tr-re. Nincs tört kontraktus, igaz de 100-1000 USD margin "nemásoklegyen" egy K-ért.

• MyBusiness
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen volt😊

• kockas
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó ha van egy működő CFD mivel a tőzsdén csak day tr-re van nagy tőkeáttétel, please note😊
    (És még US-ben is lehet változás, bár nem festeném az ördögöt a falra.)
    Kértem egy prof státuszt is másutt.
    Többnyire d.tr-ben vagyok érdekelt.

Így OK? 😊

Working...
X