Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IQ OPTION, vélemények?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IQ OPTION, vélemények?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?Valakinek van valami személyes tapasztalata?A bináris piacon úgy tudom ez a broker viszonylag megbizható viszonylag jó feltételeket nyújt? Eu-s szinten az adóbevallás mennyire jó?

A bináris nem bróker, nem piac hanem bukméker v tippmix. Esetleg itt a piros hol a piros.

Hozzászólás

Nem ez volt a kérdés. Ha van még hozzá fűzni valód akkor a kérdésre válaszolj

Hozzászólás

NIXON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?
        Felejtsd el a bináris piacot és ezt a brókert is.

Hozzászólás

Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?Valakinek van valami személyes tapasztalata?A bináris piacon úgy tudom ez a broker viszonylag megbizható viszonylag jó feltételeket nyújt? Eu-s szinten az adóbevallás mennyire jó?
          BO esetében az adózás a szerencsejátékból származő jövedelem.

Hozzászólás

Nem ez volt a kérdés. Ha van még hozzá fűzni valód akkor a kérdésre válaszolj
            Sokkal szerényebben ha van rá mód.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              BO esetében az adózás a szerencsejátékból származő jövedelem.
              Döntsd már el Zalán:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...html#post76440

idézet tőled: "Tavaly az FCA felvette viszont a BO kereskedést és ezáltal hivatalosan is kikerült a szerencsejáték megítélés alól."

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sokkal szerényebben ha van rá mód.
                Nem tisztem védeni, de Nixon-nak teljes mértékben igaza volt. Amennyiben nem tudsz, vagy nem akarsz érdemben a tényleges kérdésre válaszolni, akkor inkább maradj olvasója a témának. Vagy még az se. Ezt akár az egész fórumra vonatkozóan érthetjük.

Hozzászólás

tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Döntsd már el Zalán:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...html#post76440

idézet tőled: "Tavaly az FCA felvette viszont a BO kereskedést és ezáltal hivatalosan is kikerült a szerencsejáték megítélés alól."
                  Ez nagyon rég volt ..... nem tudom ki vagy

FCA-nak nem sikerült megbirkóznia ezzel a falattal úgy látszik. Sőt...azóta az egyik legnagyobb BO cég le is húzta a redőnyt. Akkor is szerencsejáték jövedelemnek számított, most is az.

Sajnálom, hogy FCA nem szabályozza. Sokkal jobb lenne az embereknek ha szabályok közé lenne szorítva a sok kis BO marketing cég. Láttam mi folyik ott és köszönöm szépen többet nem kérek abból. Ha azt gondoljátok a FX cégek szemetek és átláthatatlanok akkor BO cégektől ugranátok ki az ablakon

Hozzászólás

Szia!

Személyes tapasztalatom nincs.

Öt perc kutakodás után az alábbi benyomásokat szereztem:

Negatívumok:

- ciprusi felügyelet alá tartozik
                    - mindössze 3 éves múltra tekint vissza
                    - eredetileg Investlab Holdingnak hívták a mögöttes céget
                    - a domaint egy ingyenes weblap szolgáltató jegyzi (godaddy)

Pozitívum:

- MNB figyelmeztetés nincs rá
                    - scam broker listán nem találtam rá vonatkozó figyelemfelhívást
                    - nincs bónusz (=csalipénz balekoknak, melynek fedezete a rendszerbe kódolt bukta)
                    - minimális tőkével elkezdhető (=10 dollár, => minimális kockázat)

Összegzés:

Önmagában a bináris opció nagy valószínűségű bukta. Mindez megspékelve ciprusi felügyelettel extra kockázat. Ha ennek ellenére mindenképp ezt az utat akarod járni ez a cég sem tűnik rosszabbnak a többinél. De, hogy most nincs rá hivatalos negatív értékelés, az nem jelenti azt, hogy a jövőben sem lesz. Ha egyszer dől, akkor a pénzed elérhetetlen lesz, tehát a beutalás összegét szerintem ennek figyelembevételével tervezd. Sok szerencsét.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez nagyon rég volt ..... nem tudom ki vagy

FCA-nak nem sikerült megbirkóznia ezzel a falattal úgy látszik. Sőt...azóta az egyik legnagyobb BO cég le is húzta a redőnyt. Akkor is szerencsejáték jövedelemnek számított, most is az.

Sajnálom, hogy FCA nem szabályozza. Sokkal jobb lenne az embereknek ha szabályok közé lenne szorítva a sok kis BO marketing cég. Láttam mi folyik ott és köszönöm szépen többet nem kérek abból. Ha azt gondoljátok a FX cégek szemetek és átláthatatlanok akkor BO cégektől ugranátok ki az ablakon
                      Mi az, hogy ki vagyok? Elárulom neked: egy szimpla kereskedő, aki mindig vevő az új információra , függetlenül attól, hogy az jó vagy rossz egy adott cég tekintetében. Információ. Ez a lényeg. Senkit nem képviselek, egyszerűen tele van a hócipőm attól, hogy hülyére veszik az embert, kiutalja egy céghez a pénzt, majd mások elkezdik azt a céget/szektort ekézni. És természetesen náluk minden hepi, minden fájn minden kúl. Az informatika világában meg nem nehéz visszaolvasni valaki hozzászólásai között, de aki évek óta a fórum olvasója, az előtt nem titok, hogy bo cégnek is toltad a szekerét. Az , hogy neked ott miért nem volt jó , a te magánügyed, és személy szerint engem nem is érdekel. Fura is lenne, ha egy salesnek és egy tradernek azonosak lennének az érdekei. És ezt nem bántásból írom, csak hát na....nonszensz maga a gondolat is. És elárulom, ha már adózás, hogy ha 30%-ot kellene belőle, nekem az is megérné, ha cserébe mindig és minden esetben garantált a bukó mérete.

Lehet bedől, lehet csalás, de adjuk már meg az esélyt arra, hogy legalább egy topic fennmaradjon a témát képviselve, ahol azon agyament, szerencsétlen lúzer, egyesek szerint "szerencsejáték függő" egyének juthassanak adott esetben fontos információkhoz, és cserélhessenek eszmét a témával kapcsolatban. Ugyanez a cryptocurrencykre is vonatkozik, amit szintén próbáltak pár éve itt szétmocskolni, most meg baromi nagy a csend. Engem személy szerint az is érdekel, és minden ami az üzleti élettel összeegyeztethető, legyen az határidő, vagy egy elnöki választásra való közönséges fogadás. És ne egy sales akarja már megmondani az embernek, hogy hol forgassa a pénzét.

Lásd, én például nem ekézem most sem a fx cégeket, hiszen van fx számlám is két helyen, és nem is tervezem megszüntetni. Írod, hogy azóta a legnagyobb bo cég rolózott, ez megint egy komolytalan érv volt részedről, ismerve az elmúlt pár év történéseit az összes szegmensben.

Hozzászólás

Mi az, hogy ki vagyok? Elárulom neked: egy szimpla kereskedő, aki mindig vevő az új információra , függetlenül attól, hogy az jó vagy rossz egy adott cég tekintetében. Információ. Ez a lényeg. Senkit nem képviselek, egyszerűen tele van a hócipőm attól, hogy hülyére veszik az embert, kiutalja egy céghez a pénzt, majd mások elkezdik azt a céget/szektort ekézni. És természetesen náluk minden hepi, minden fájn minden kúl. Az informatika világában meg nem nehéz visszaolvasni valaki hozzászólásai között, de aki évek óta a fórum olvasója, az előtt nem titok, hogy bo cégnek is toltad a szekerét. Az , hogy neked ott miért nem volt jó , a te magánügyed, és személy szerint engem nem is érdekel. Fura is lenne, ha egy salesnek és egy tradernek azonosak lennének az érdekei. És ezt nem bántásból írom, csak hát na....nonszensz maga a gondolat is. És elárulom, ha már adózás, hogy ha 30%-ot kellene belőle, nekem az is megérné, ha cserébe mindig és minden esetben garantált a bukó mérete.

Lehet bedől, lehet csalás, de adjuk már meg az esélyt arra, hogy legalább egy topic fennmaradjon a témát képviselve, ahol azon agyament, szerencsétlen lúzer, egyesek szerint "szerencsejáték függő" egyének juthassanak adott esetben fontos információkhoz, és cserélhessenek eszmét a témával kapcsolatban. Ugyanez a cryptocurrencykre is vonatkozik, amit szintén próbáltak pár éve itt szétmocskolni, most meg baromi nagy a csend. Engem személy szerint az is érdekel, és minden ami az üzleti élettel összeegyeztethető, legyen az határidő, vagy egy elnöki választásra való közönséges fogadás. És ne egy sales akarja már megmondani az embernek, hogy hol forgassa a pénzét.

Lásd, én például nem ekézem most sem a fx cégeket, hiszen van fx számlám is két helyen, és nem is tervezem megszüntetni. Írod, hogy azóta a legnagyobb bo cég rolózott, ez megint egy komolytalan érv volt részedről, ismerve az elmúlt pár év történéseit az összes szegmensben.
                        Reméltem egy keresztnevet legalább, ezért írtam sok írásod van már, jó lenen tudni ki kicsoda.

Szerintem pont azért mert dolgoztam BO cégnek, tudok véleményt írni.
                        Az, hogy FCA évek óta nem engedélyezte, szerencsejáték kategória, nem jelenti azt, hogy nem tudtok pénzt keresni rajta. Matek nincs melletted az tény, de minden lehetséges....

Bocs ha sértésnek vetted, nem volt az.

Viszont köszönöm szépen, trader is vagyok. Talán ezért tudom pontosan, hogy milyen oktatás kell a kezdőknek és mik lesznek a buktatók...nah mindegy

Hozzászólás

Nem ismersz se régről sem pedig korábbról. Ne tarts attól, hogy valami konkurencia vagyok, vagy egy sértett a múltból. Nem. És még fx céget sem ekézek, sőt Admiral sokban jó, és ha más céghez megyek át, lehet ki is próbálom. Ezzel nem jutunk előrébb, ha én is elkezdek minden céget ostorozni. Természetesen van mindnek jó és rossz oldala, de ezt a kereskedőnek kell eldönteni, mennyire jó neki. Ha túlsúlyba kerül a negatív oldal, akkor váltani kell. Mind érdekből vagyunk itt, és az érdekek teljesen eltérőek lehetnek. Ezért valakinek ami rossz, másnak az lehet egy jó hely. A hozzászólásod többi részéhez már nem a magamfajta lesz a célközönség, ezért ahhoz nem is akarok hozzáfűzni semmit.

Hozzászólás

Nem ismersz se régről sem pedig korábbról. Ne tarts attól, hogy valami konkurencia vagyok, vagy egy sértett a múltból. Nem. És még fx céget sem ekézek, sőt Admiral sokban jó, és ha más céghez megyek át, lehet ki is próbálom. Ezzel nem jutunk előrébb, ha én is elkezdek minden céget ostorozni. Természetesen van mindnek jó és rossz oldala, de ezt a kereskedőnek kell eldönteni, mennyire jó neki. Ha túlsúlyba kerül a negatív oldal, akkor váltani kell. Mind érdekből vagyunk itt, és az érdekek teljesen eltérőek lehetnek. Ezért valakinek ami rossz, másnak az lehet egy jó hely. A hozzászólásod többi részéhez már nem a magamfajta lesz a célközönség, ezért ahhoz nem is akarok hozzáfűzni semmit.
                            Nem minden céget "ekézek"
                            Pl ott van Interactive Brokers. Imádom a céget. Részvényre a legjobbak. Példaértékű ahogy a depo/Wd megy náluk. Opciózni is nagyon jók bár kezdők ne akarjanak ott kereskedni szerintem. A trading tools és beállítások nagyon királyok. Szeretem a céget.

Ha valami/valaki jó valamiben akkor elismerem.

Hozzászólás

Köszönöm, a válaszokat!
                              Csak nem az admiral-es molnár zalán?

Mindenféle képen az opciós kereskedés érdekelne szóval van valaki aki esetleg tud ajánlani kezdők számára egy jó opciós brokert?

Hozzászólás

Working...
                              X