Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IC Markets

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IC Markets

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Most nyitottam számlát az icmarkets.com-on.

Sokáig gondolkodtam h hol kéne. OANDA, ami 2001 óta létezik, rendesen utal bár MM. Ott végül megakadtam a számlanyitásnál mert 2010-től kérték be a munkahelyeimet, én meg nem bíztam bennük annyira h küldjek egy CV-t.

Gondoltam a tickmill.com-ra is, róluk már hallottam 2 éve de a forexpeacearmy.com on az utolsó hozzászólások kiutalási problémákra utaltak, így ott sem mertem.

A kérdésem az lenne mielőtt utalnék az icmarkets.com-nak hogy hallott e már vki róluk, megbízhatóak e, kifizetik e a betett pénzt? A spreadjeik az egyik legjobbak a piacon mégsem hallottam még róluk.

Köszi,

Zoli

Oanda ennyire szőrözik? Hmm, érdekes, nálam nem volt ilyesmi.

IC Markets-en van egy-két cimbim, ők rosszat nem mondtak róla, bár sok pénzt nem utaltak még haza...

Mire kell most neked egy brókercég? Gyakorolni valamit, vagy már élesben nyomnád mielőbb?

Spreadjeik jók valóban. Utalj ki kicsit, és nézd meg, beválik-e, de kis pénzeknél az utalási díj is szempont ám!

Hozzászólás

Éles kis pénzzel gyakorolni A FX a hobbim meló mellett. Bankkártyával fogok fizetni sztem. Visszafelé szoktak a brókercégek szórakozni, a befizetés mindig egyszerűbb

Oandánál volt 10 éve éles szlám, most próbáltam újat lehet azért szórakoznak.

Nagy pénzzel tuti Interactive Brokers-el kereskednék volt már ott szlám megbízható, cég FX-re is jó, rv-re határidőre mindenre, ott biztonságban éreztem a pénzem.

Hozzászólás

• David Chateau
        David Chateau kommentje
        Editing a comment
        Hataridore IB szerintem tobb szempontbol sem a legjobb valasztas. Forex cfd-re se feltetlen, de reszvenyre se ezt ajanlom mar masoknak sem. IB sajnos nagyon elkurvult, hibat hibara halmoz. De mondjuk opcio meg reszveny meg vallahato IB-nel, persze kinek mi a celja, stratégiája. De hatira akkor se ezt javaslom, akarmi a strategia

IC Markets eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Éles kis pénzzel gyakorolni A FX a hobbim meló mellett. Bankkártyával fogok fizetni sztem. Visszafelé szoktak a brókercégek szórakozni, a befizetés mindig egyszerűbb

Oandánál volt 10 éve éles szlám, most próbáltam újat lehet azért szórakoznak.

Nagy pénzzel tuti Interactive Brokers-el kereskednék volt már ott szlám megbízható, cég FX-re is jó, rv-re határidőre mindenre, ott biztonságban éreztem a pénzem.
      Akkor tudod mi a dörgés, szerintem tudsz te már mindent, amit kell a brókerekhez

Hozzászólás

Hát voltak jó és rossz tapasztalataim is

De jobb más kárán tanulni azért kérdeztem hátha vki már van velük éles pozitív/negatív tapasztalata. Papíron nem rosszak.

Hozzászólás

Valaki kereskedik az IC Marketsnél? Tapasztalatok?
          Valamint a kezdő oldalon 1:500-as leveragen megakadt a szemem. Ez igaz vagy retail kereskedőknek nem elérhető?

Hozzászólás

• willow
            willow kommentje
            Editing a comment
            Én kereskedem náluk. Beutalás, regisztráció könnyen ment. 500-as tőkeáttét. Eddig minden korrekt. Pénzt még nem utaltam ki tőlük.

• VikThor1029
            VikThor1029 kommentje
            Editing a comment
            Szuper,köszönöm!

IC Marketsről mi a véleményetek?
          CTrader egész kényelmes platformnak tűnik.

Hozzászólás

Sziasztok!

Én is komolyan érdeklődtem a cég iránt, mert az ESMA szabályozás ellehetetleníti a tehetséges kisbefektetőket. Nemzetközi fórumokon minimális technikai hibákról számolnak be, de egyébként mindenki dicséri őket. Nagyon bizakodó voltam, többek közt írták az "ügyfelek", h az ausztrál tőzsdefelügyelet milyen erős és megbízható, stb... Elméletben rengeteg kétség támadt bennem, pl ha európai ügyfeleket is szeretne a cég legálisan, akkor itt Európában irodát/irodákat, székhelyet kellene nyitniuk. Így persze az ESMA szabályozás vonatkozna az európai ügyfelekre, vagyis semmi értelme az egésznek. Így viszont szerintem nem legális, valamint ha nem adják ki a pénzed, mi a fenét csinálsz akkor? Jogilag Magyarországról h intézel bármilyen jogi eljárást egy ausztrál székhelyű céggel szemben? Sehogy, max ha multimilliomos vagy, de akkor természetesen nem ide fektetnéd a pénzed. A lényeg, az a portál, ami hiteles véleményt formál bróker cégről, az a hivatalos facebook profilja, ott nem tudnak kamu fórumokat létrehozni, kamu ügyfelekkel, nem tudnak bejegyzéseket hamisítani. Ha rákerestek bizony látni fogjátok, h néhányan arról írnak, h átverték őket, nem adják ki a pénzüket, ilyen-olyan okokra hivatkozva. Az is lehet, h egy idő után tudnak törölni értékeléseket, véleményeket, mert ha valóban csalók, akkor nem 4,2 lenne az értékelésük, hanem kb 2,5 körül. Elkeseredett vagyok, mert az ESMA keresztbe tett nekem és még sokaknak, mert kis pénzből tudnék hatalmas pénzeket akasztani, de ha nincs kibúvó a szabályozás alól, akkor b***hatom....

Hozzászólás

• David Chateau
              David Chateau kommentje
              Editing a comment
              Nyiss a svajci Dukasnal azt kesz. Mi sem egyszerubb.

• VikThor1029
              VikThor1029 kommentje
              Editing a comment
              Dukasnál van 1:200 tőkeáttét ha jól látom,de az csak ECN számlára vonatkozik?
              ECN-nél nagyobbak a költségek,kis számlával az nem éri meg.

• MyBusiness
              MyBusiness kommentje
              Editing a comment
              Day trade esetén a tőzsdei brókerek is adnak nagy tőkeáttételeket. Akár 1:400-at is, terméktől, brókertől függően.

Czesk92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            mert kis pénzből tudnék hatalmas pénzeket akasztani,
            Ez az, ami nem szokott összejönni.

Egyébként az ASIC is fontolgatja a szigorítások bevezetését az EU-s ügyfeleknél!

https://www.brokerdeal.de/blog/austr...a-fluechtlinge
            https://www.forexbrokerz.com/news/AS...pean%20clients
            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• rpr
              rpr kommentje
              Editing a comment
              Forexfactory tele van ilyen tehetsegekkel....
              Nem tudsz 300 000 osszegyujteni! de egyebkent gazdag lennel...
              Egyebkent David tartott multkor eloadast, h vannak olyan fundok ahol ha megfelelsz adnak neked lovet. 100 - 200 eurot kell berakni megcsinalni testet aztan go eles szamla 10 000 eroval...es lehet felmondani melohelyen )) ...reszletekrol kerdezd Davidot o vagja eztet...hajra!

Eredmenyekrol azert najd szamolj be itt is
              Egyebkent 100 fele modon kereshetsz penzt ha jol nyomod...szoval "erdekes"amit irsz... es kicsit ertetlenul allok elotte ...dehat nekem meg sokat kell tanulnom

• MyBusiness
              MyBusiness kommentje
              Editing a comment
              rpr:

Sajnos rengetegen hozzák/hoznák a kp-t ha megtudják, h tőzsdézel. Tapasztalataim szerint. Sem adni sem elfogadni nem jó deal. Részletezni biztos nem szükséges.
              Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2019-04-27, 17:17.

• rpr
              rpr kommentje
              Editing a comment
              MB: ha jol csinalod azert jarnak nyakadra ha rosszul azert
              Mondjuk ezeknek a fundoknak a szabalyait nem ismerem. Ha nincs szemelyes kontakt akkor lehet jobb

Az FXPIG garantáltan nem fog szigorítani és nem fog semmilyen meglepetést sem okozni:
            https://www.fxpig.com/forex-trading

//a fix api piacmélysége sajnos elriasztott, pedig istenbiza kipróbálnám 10 dollárért demoban
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• MyBusiness
              MyBusiness kommentje
              Editing a comment
              Tevazze hátha vki komolyan veszi??
              Honnan találsz rá ilyenekre.

• kockas
              kockas kommentje
              Editing a comment
              Valahol azt olvastam hogy az különbözteti meg a gagyi marketemté4makert a komolyabbtól ha van fixapija....
              Mint a példa mutatja ez egy féligazság mert van kivétel ami nem erősíti a szabályt.
              Nem kell sajnos rátalálnom. Ezek találnak meg.
              Sajnos tudják hogy a disznó jegyében születtem.
              Mindent tudnak...
              Tegnap pl valamilyen gondolatfolyam okán üvegtéglát akartam házilag gyártani....
              Rá is kerestem a képletére...(ami nincs..).
              Aztán gondoltam letorrentnézek egy filmet a kedvenc helyemről.
              Szerinted mit dobott ki a yiffy favoritnak a négy legmenőbb között? https://yts.am/
              Nahogyazta HarposBüdösTudatmódosítósAnyjukat hogytegyékteherbe a Bruce Willissel együtt!!
              //elég xar film, de azért ha már ennyit dolgoztak rajta hogy rávegyenek, hát megnéztem

Dukascopy szóba került, 200x tőkeáttétel?? Vki tudna informálni erről, mert a honlapjukon totál következetlenek. Az világos, h európai helyett "svájci" számlát kell nyitni, de az létezik, h MT4-en max 100x, Jforexen pedig 200x a tőkeáttétel? V mindkét platformnál ugyanannyi? Borzasztó, h nem tudnak normálisan tájékoztatni, ez igaz minden brókercégre...

Hozzászólás

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              Nekem volt szamlam a Dukas-nal es europaikent elmondhatom, hogy siman valtoztathattam egy gombnyomasra a leverage-et 1:30-200 kozott. MT4-et meg sem gondoltam, hogy hasznaljak, a JForex tokeletesen megfelelt minden igenynek.

• VikThor1029
              VikThor1029 kommentje
              Editing a comment
              Zoli, jól tudom, hogy az még ESMA előtt volt?

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              ESMA utan is meg mindig ott voltam... de ennek a svajci reszlegre nem volt semmi kihatasa, legalabbis en semmi kulonbseget nem erzekeltem a ket helyzet kozott.

Egy fontos hír az IC Markets-el kapcsolatban, amire érdemes odafigyelni.

Effektív 2019.06.30, az ASIC szabályozási változtatásai miatt a cég 'nem tudja garantálni' szolgáltatásait a tengeren túli ügyfeleknek, ezért az IC Markets (AU) autómatikusan átadja ezeket a számlákat az IC Markets (SC) -nek. Ami az ASIC helyett a Financial Services Authority of Seychelles kezelése alatt lesz.

Hozzászólás

Working...
          X