Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Plus500 vélemények

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Nagyon nyomul mostanában a Plus500 nevű cég.
    Az interneten lépten-nyomon a hirdetésébe botlani, még itt a Tőzsde Fórumon is.
    Már többször került szóba itt a fórumon is, de igazán eddig senki nem tudott első kézből származó tapasztalatokról beszámolni.

Első blikkre komoly szereplőnek tűnik, van demo számlájuk is. Ez mindenképpen pozitívum, de mint tudjuk nem ez a döntő.

Aki esetleg nem ismerné: http://www.plus500.com/hu/

Várjuk a véleményeket, tapasztalatokat és kritikákat!

Látom nem nagyon érkeznek válaszok. Ahhoz képest elég furcsa, hogy a legváratlanabb helyeken is felbukkannak a hirdetéseik, azt hittem sokkal többen ugranak bele ebbe a lecsóba, de úgy látszik már kialakult egyfajta egészséges védekezési ösztön:-)
    Személyesen csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy általában kipróbálok ilyen demoprogikat, csak hogy lássam mit is kell bírálnom:-)
    A felület maga végtelen egyszerű,mint a fakocka, ennek ellenére lehet rajta pörögni, jó játék. Aztán feltettem e-mailben egy kérdést éles számlával kapcsolatban, amire másnap meg is érkezett a válasz: ??? Lehet, hogy a finnugor nyelvet beszélik, de a magyart nem, ekkor megnéztem alaposabban, hogy kik is ezek a csávók, miféle cég ez? Egy ciprusi bankszámlaszám és nem több. Akinek elég ennyi, lelke rajta...
    De találtam egy tapasztalati úton szerzett véleményt is:
    " Sziasztok!

a plus500 - nál van éles számlám, és nyitottam egyet a ismerősömnek is. A z Ő számláján csináltam egy kisebb hasznot, kifizetést kértem 11,24-én és a mai napig nem érkezett meg. VISA kártyáról fizettük be, DE nem bankszámlához tartozó kártya, hanem csak egy hitelkártya. Ti milyen kifizetési módot ajánlotok, ami biztosan teljesül, és van e tippetek, miért nem jött még meg a pénz. Válaszotokat előre is köszi..." Január 4-én írta be az arc.
    Nem fűzök hozzá semmit, lehet hogy előbb utóbb a PSZÁF-nál fog kikötni a történet, ezt nem tudhatom egyelőre.
    De mondhatni azt is, hogy tipikus a történet. 500 dollárral ugorj neki a devizának, olajnak, aranynak>meggazdagodsz. Persze vannak akik ezt el is hiszik, no nekik találták ki.
    Adrenalinnövelőnek azért jobb a bandzsidzsámping, az csak 20 dollárba kerül. Ha többször nekivágsz, talán árengedményt is kapsz...

Hozzászólás

Na meg mit jelent az, hogy "ingyenes" demószámla???
      Ha valaki tud nekem mutatni akár egy fizetős FX-es demószámlát, vendégem egy sörre.
      Jaj, bocs most megnéztem még az elérhetőségüket is.
      Van egy fax számuk is.
      Ez ****a. Így már korrekt.

Hozzászólás

A történet úgy kerek, hogy az általad bevágott idézetre adott válasz is itt legyen:

"én éles lakossági kártyával játszom.38500ft-tól teljesítik a kifizetéseket,de a kártyához kell hogy tartozzon számlaszám,ők is védekeznek a pénzmosás stb. ellen. a kifizetésnek viszont nem szabadna eltűnnie!két nap a kifizetés feldolgozása, s utána 4-5 munkanap,s rajta van a zsé."

Hozzászólás

Igazad van. Akkor kopit ide, ha valakit érdekel:http://stocklandyard.hu/forum/topic/526/Plus500-trader

Hozzászólás

Köszi!

Csak azért mert abban a Fórumban, sokak Moneybookers-el használják élesben a Plus-t és már utaltak vissza sikeresen pénzt.
            Egyébként azzal maximálisan egyetértek, hogy túl egyszerű a regisztráció ahhoz hogy jelentős pénzeket hagyjunk első körben a Plus500-ban.
            Én is kereskedek éles pénzzel (fagyipénznyi mennyiség..) már benne, de kivétem még nem történt.
            Ha a piac is úgy akarja beszámolok majd ha indítok visszafizetési procedúrát..

Hozzászólás

Én használom. Már többször kértem kivétet és 2-3 nap alatt az MB számlán volt a pénz.

Ami tetszik benne, hogy viszonylag kis összeggel sok mindent lehet kereskedni. (áru, fém, deviza.)

Sőt mosmár nemcsak határidős pozikat lehet kötni, hanem etf (valójában cfd mert nincs lejárata) is. Viszonylag normális spread, a fémeknél és határidőseknél nincs jutalék (gondolom spreadban van beépítve.)

Ami zavar benne a stop kezelése és az irtózatos rollover ktg. Elemezni szintén nem lehet itt, egy kicsit nehézkes, hogy mt4-ben nézem a demot majd itt meg kötök.

Ami furcsa benne (stop kezelésen kívül) a határidők eltérő lejárata...

Kérdés, hogy valaki tud-e olyan más céget ahol szintén van árupiac és viszonylag kis tőkével is lehet játszani. (Fxpro-nál egy 0,1 lot olaj 150 usd, forex-metál-nál 70 Usd, plus500 nál cca 20 usd.)
              Utoljára szerkesztve a következő által: amatoregy; 2010-01-08, 10:31. Oka: kimaradt

Hozzászólás

plus500

Sziasztok!

Engem is megtalált ez a demó! Két hete játszom vele.És most már kezdek óvatos lenni és olvasgatom a tőzsde híreket.Az elején elúszott minden,mert nem állítottam semmit csak vettem eszeveszetten!
                Most próbálok annyival gazdálkodni,mintha igaziból csinálnám.DT-ben utazok.Napi kb.15 pozit nyitok.
                Most játszok először,de tetszik ez az adok-veszek.
                Jó,hogy valós idejű adatok szerepelnek(már ha tényleg azok?)
                A spreadek eléggé változóak,de próbálok olyan cikkel kereskedni,aminél a lehető legalacsonyabb ez a szám.
                Érdekelne,hogy a valóságban is ilyen egyszerűen lehet ezt csinálni?Tehát,ha valós számlával és pénzel teszem mindezt,akkor is ilyen gyorsan lehet adni venni? Mert a demónál percen belül veszek és adok el.
                Üdv!

Hozzászólás

Üdv mindenkinek! Álmodozni lehet, de a csodák ritkák. Tekintve a netes reklámkampányra és a bónusz összegekre költött jelentős zsét, brutális anyagi hátér kellene a plus500 mögé, viszont ahogy írtátok semmit sem tudni a cégről.
                  Igen, egyenlőre működnek a kifizetések, egyenlőre. Két-három év múlva, ha még talpon lessz a cég, lehet véleményt mondani. Addig orosz rulett az egész. Használjátok ki a lehetőséget addig is.

Hozzászólás

Sziasztok!
                    Én egy idő óta használom a Plus500 demó számlát és megpróbáltam tegnap feltölteni pénzt a valódi pénzes számlára bankkártyáról. A feltöltést nem fogadta el, hanem egy E-mail-ben kért tőlem többféle dokumentumot többek közt a bankkártyám minden adatát!
                    Van valaki aki ezt már csinálta? Nem kockázatos ennyire kiszolgáltatni az adatokat?

Hozzászólás

Miért nem utalsz nekik Moneybookersről? Ha nincs nyiss egyet, és oda utald a pénzt a bankszámládról, majd az ilyen cégeknek onnan utalj át!
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Úgy van. Nincs kényelmesebb mint Moneybookers-en keresztül használni. Azt bizton állíthatom, hogy működik én is azon keresztül töltöttem rá pénzt. Ha van a Moneybookers számlán pénz akkor azonnal teljesül a Plus500-ból történő letéti lehívás.
                        Kifelé még nem vettem, de lassan időszerű lesz az is. Ha megtörtént beszámolok róla.

Hozzászólás

Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Úgy van. Nincs kényelmesebb mint Moneybookers-en keresztül használni. Azt bizton állíthatom, hogy működik én is azon keresztül töltöttem rá pénzt. Ha van a Moneybookers számlán pénz akkor azonnal teljesül a Plus500-ból történő letéti lehívás.
                          Kifelé még nem vettem, de lassan időszerű lesz az is. Ha megtörtént beszámolok róla.
                          Én sportfogadásnál kizárólag MB-t használok, és nincs vele semmi gond!

Hozzászólás

És mire fogadsz? Adj létszi tippet. Én is szeretnék nyerni.
                            willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              És mire fogadsz? Adj létszi tippet. Én is szeretnék nyerni.
                              Hokira és focira elsősorban!

Hozzászólás

Working...
                              X