Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Etna
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te viszont kevered Almostakbal-al
    Nem hiszem. Szerintem az okosabbik fele pár napja regisztrált ki nagy hiszti kíséretében... Mondom vicc ez az egész.

Szólj hozzá::

• C@maro
    válaszolt
    Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vártam, kinek esik még le... valaki nem akar páleszba fogadni, hogy össz. mennyi néven fut az illető?
    Te viszont kevered Almostakbal-al

• DMarci
    válaszolt
    DMarci !!! Valaki irkál ide ... alighanem a nevedben!!! Nézd már vissza kinek, mikor, mit is irtak a nevedben. Kaptam már én is eleget a hasonmásodtól

Az en nevemben? És azt hogy derítsem ki? Nem hiszem hogy van belőlem másik

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

• Etna
    válaszolt
    Te Pro..

• Etna
    válaszolt
    DMarci !!! Valaki irkál ide ... alighanem a nevedben!!! Nézd már vissza kinek, mikor, mit is irtak a nevedben. Kaptam már én is eleget a hasonmásodtól
    Vártam, kinek esik még le... valaki nem akar páleszba fogadni, hogy össz. mennyi néven fut az illető?

• C@maro
    válaszolt
    DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te tényleg beteg vagy menj el pszichológushoz mert annak valóban sz@r vagy

• C@maro
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom én tudom:
    be vagytok sz..va, hogy a jutalék kedvezménnyel és még nagyobb alap lotokkal sokkal hamarabb kifosztja a céget

http://www.plus500.hu/FAQ/Trading/WhatIsGoldAccount
    Semmi nem gátolja, hogy akkora tétet tegyen fel, amekkorát nem szégyell. ... de nem tudom, miért kötsz te mindig belém és miért is lennék én beszarva? ... verd már le a kockákat a seggedről

• DMarci
    válaszolt
    2. b+
    3. b+

Nem ez azt tükrözi, hogy egy irigy ember vagy, aki megőrül, ha más sikeres abban ,ami neki nem megy. És cserébe csak fröcsögni tudsz, és végső adu ászként előrántod a szerető család kártyát, pro álszent

Te tényleg beteg vagy menj el pszichológushoz mert annak valóban sz@r vagy

• Etna
    válaszolt
    2. b+
    3. b+

Nem ez azt tükrözi, hogy egy irigy ember vagy, aki megőrül, ha más sikeres abban ,ami neki nem megy. És cserébe csak fröcsögni tudsz, és végső adu ászként előrántod a szerető család kártyát, pro álszent

• DMarci
    válaszolt
    ok, szerinted beteg vagyok. legyen. Viszont, tőlem sosem fogod hallani a következő nagyon pozitív érzésekkel teli véleményeket:

ichimokura nem lehet tradelni

trendvonalra nem lehet trédelni

skalp nem lehet sikeres

m1, tick chart nem lehet sikeres

mozgóátlag keresztezés nem lehet sikeres

sving nem lehet sikeres

havi chart nem lehet sikeres

funda kereskedés nem lehet sikeres

heiken ashira nem lehet tartdelni

rsi re stb nem lehet tradelni

bináris opcio nem lehet sikeres

m1-en a piaci zaj kiszed(?)

m1-en 5 pipes stopot kiszedik( mert havin a 6000 pipest sose szedik ki...)

És ha már te is eleget roskadtál a gép előtt, akkor elnyered kőkemény munkád méltó gyümölcsét, nem fogsz ekkora f.szságokat leírni, és majomnak titulálni, mert sok év roskadás által végre neked is leesik a tantusz, hogy m1-en nem is olyan nehéz sl-t elhelyezni, és kockázat kezelten skalpolni.

A dőlt szövegek kulcs szavak a megjegyzésedben, ezzel képet is kaptam a tudásodról, kereskedési stílusodról, bele fektetett energiádról.

Viszont sunyin elkerülted a választ, ezért ismét felteszem:

1. szerinted miért nem lehet egy skalper kockázat kezelő?

2. m1-en miért nem lehet tudatosan sl-t tenni?

ha nem megy, hívd fel a kerekedő ismerőseidet, hátha tudnak rá válaszolni.

én inkább most nyugtatónak ilyen képeket nézegetek, és megpróbálok m1-m5-ön kockázatkezelve eljutni...ha sikerül, ígérem belekarcolom egy kagylóhéjjal a pálmába, hogy: Szia "D M(1)arci!"

https://i.ytimg.com/vi/W0b7nzCFLqk/maxresdefault.jpg

Várom a képet
    Ha mar számozunk:
    1. Sosem mondanám semmire h nem lehetséges mert mindent nem próbálok ki
    2. Nem mondtam, hogy nem lehet egy skalper kockázatkezelő
    3. Azt sem, hogy m1-en nem lehet stopot rakni
    4. Soha nem is akarok m1-en kereskedni mert nekem nem fekszik
    5. Nem roskadok gép előtt, van családom, munkám, dolgom és nem a kereskedésből élek
    6. Semmit nem tudsz a kereskedési stílusomról, a tudásomról és a belefektetett energiámról
    7. Hiába nem írsz hülyeségeket agresszív vagy és szőrszálhasogató - csupán ennyi baj van - de ez a monitor mögé bújt nagy digitális közönség velejárója
    8. Most elmegyek és megfürdetem a kislányom miközben megkérdezem mi volt a legjobb a mai napjában
    9. Utána pedig megbeszéljük mit fogunk csinálni ha megyünk majd sátrazni tópartra, mert nálunk nem kell tengerpartra menni ahhoz hogy jól érezzük magunkat - de biztos ez is a kereskedési sikereimet vagy épp sikertelenségemet tükrözi számodra

• kockas
    válaszolt
    Felfogják minősiteni a számlád GOLD számlára, kéheted azonnal a visszaminősitést Standardra, ird majd meg nekik, hogy neked fontos tesztelés végett.
    Tudom én tudom:
    be vagytok sz..va, hogy a jutalék kedvezménnyel és még nagyobb alap lotokkal sokkal hamarabb kifosztja a céget

http://www.plus500.hu/FAQ/Trading/WhatIsGoldAccount

• Etna
    válaszolt
    ok, szerinted beteg vagyok. legyen. Viszont, tőlem sosem fogod hallani a következő nagyon pozitív érzésekkel teli véleményeket:

ichimokura nem lehet tradelni
    trendvonalra nem lehet trédelni
    skalp nem lehet sikeres
    m1, tick chart nem lehet sikeres
    mozgóátlag keresztezés nem lehet sikeres
    sving nem lehet sikeres
    havi chart nem lehet sikeres
    funda kereskedés nem lehet sikeres
    heiken ashira nem lehet tartdelni
    rsi re stb nem lehet tradelni
    bináris opcio nem lehet sikeres
    m1-en a piaci zaj kiszed(?)
    m1-en 5 pipes stopot kiszedik( mert havin a 6000 pipest sose szedik ki...)

És ha már te is eleget roskadtál a gép előtt, akkor elnyered kőkemény munkád méltó gyümölcsét, nem fogsz ekkora f.szságokat leírni, és majomnak titulálni, mert sok év roskadás által végre neked is leesik a tantusz, hogy m1-en nem is olyan nehéz sl-t elhelyezni, és kockázat kezelten skalpolni.

A dőlt szövegek kulcs szavak a megjegyzésedben, ezzel képet is kaptam a tudásodról, kereskedési stílusodról, bele fektetett energiádról.

Viszont sunyin elkerülted a választ, ezért ismét felteszem:

1. szerinted miért nem lehet egy skalper kockázat kezelő?
    2. m1-en miért nem lehet tudatosan sl-t tenni?

ha nem megy, hívd fel a kerekedő ismerőseidet, hátha tudnak rá válaszolni.

én inkább most nyugtatónak ilyen képeket nézegetek, és megpróbálok m1-m5-ön kockázatkezelve eljutni...ha sikerül, ígérem belekarcolom egy kagylóhéjjal a pálmába, hogy: Szia "D M(1)arci!"

https://i.ytimg.com/vi/W0b7nzCFLqk/maxresdefault.jpg

• DMarci
    válaszolt
    DMarci, a TP és a SL a charton kerül elhelyezésre mindenképp, csak nem mind1 milyen időszakon figyeled. Persze, beláthatóság végett azért át kell váltani hosszabb idősikra is, de a pillanatnyi mozgás jobban figyelhető M1-en, mert látod az előzményeket... legalábbis számomra.

Nem érdekes, mindig előkerül valami troll aki másokat fikáz és itt éli ki az arctalan gépelőtt roskadó beteg okoskodó gondolatait. Tévedtem, mert kereskedő társaim előre szóltak, hogy mellőzzem ezeket a fórumokat, megis regisztráltam. Mar bánom hogy itt nincs egy épeszű együttműködő egymást segítő közösség, csak a másokat fikázó majmok. Tisztelet a kivételnek. Nektek is jó hétvégét

• C@maro
    válaszolt
    DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te mekkora beteg vagy. De van tehetséged hogy úgy ítélj meg embereket hogy nem is ismered. Te idegeskedsz ne akard megmondani en milyen vagyok
    DMarci, a TP és a SL a charton kerül elhelyezésre mindenképp, csak nem mind1 milyen időszakon figyeled. Persze, beláthatóság végett azért át kell váltani hosszabb idősikra is, de a pillanatnyi mozgás jobban figyelhető M1-en, mert látod az előzményeket... legalábbis számomra.

• DMarci
    válaszolt
    Komolyan mondom a tököm kivan ezzel az egész fórummal, a sok szaktudós zseni, én legalább érkezésemkor nem szégyellve felvállaltam, hogy 4 évig nullába voltam! Itt meg napi szinten jön a sok fő trader, aki simán megfojtana egy kanál vízbe dühébe, ha szembesítem a valósággal, de inkább belever idegébe a monitorba, majd lehajít egy sört, de azt, hogy magába szállna, hogy neki nem megy a kereskedés, az már nem megy! inkább hülyít mindenkit, szerepet játszik, pro tréderkedik. Aztán később kiderül senior és 100.-ik zöld pötty után, hogy 6 éve demozik, finga sincs m1-en a stopról, mert szerinte azt kiveri a piac....Komolyan , durvább szerepjáték zajlik itt, mint a közösségi oldalakon, már csak szelfi kellene ide a kamu milliokkal, pro tőzsde bizonyítvánnyal. Adják a nagy öreg szving pro-t, aztán kiderül, hogy 17 évet tegnap betöltött játssza a wolfot, de minek, ezzel csak magát csapja be, na meg azt , akinek az idejét rabolja kamuzásaival..!

Te mekkora beteg vagy. De van tehetséged hogy úgy ítélj meg embereket hogy nem is ismered. Te idegeskedsz ne akard megmondani en milyen vagyok

Working...
X