Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Üdv a csapatban typer 2000.
    willow

Hozzászólás

• Akkor ismét.

Darázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

egy kéréssel fordúlnék hozzátok. Mondja meg valaki az ápr. 22 ei olaj minimumot pontosan. Ez volt az a drága nap amikor igen szép zuhanásba kezdett az olaj majd hasonló lendülettel nőtt.
      üdv. Darázs
      ápr. 22.
      WTI 81.73
      BRENT 84.15

Ez a két elterjedt nyersolajfajta van, amivel általában kereskednek. De több is van. Például a BUX-on is majdnem lehetett Orosz olajjal kereskedni. Szóval ez a Plus500 ATOMRATYI, mert oda bökik, hogy „OLAJ” és? Amúgy a WTI árát láttam az olaj alatt a weboldalukon tagnap és ma. De ha reklamálni szeretnél, hogy a WTI nem is ment addig, akkor lehet, azt válaszolják majd: ki mondta, hogy WTI? Így a szokásosnál is könnyebben manipulálhatják az árat. Esetleg még lehetnének olyan instrumentumaik hogy „Részvény” „Index” „Pénz”. Ne törődj vele, melyik, csak köss!!!

Hozzászólás

• köszönöm az üdvölőt WILLOW...szar napom van...az olaj az oka....-8.900.000.még jó hogy csak demó....hát igen a jó öreg demó...a ,,zöldfülüeknek"...amugy meg kinyirtam a tel.regiszt.-ból kapott 5eft-is....majd lesz jobb is.üdv

Hozzászólás

• typer2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          köszönöm az üdvölőt WILLOW...szar napom van...az olaj az oka....-8.900.000.még jó hogy csak demó....hát igen a jó öreg demó...a ,,zöldfülüeknek"...amugy meg kinyirtam a tel.regiszt.-ból kapott 5eft-is....majd lesz jobb is.üdv
          Tegnap kifejtettem, hogy a máról holnapra belevágók „behúzására" szakosodott ez a cég. (csak eltűnt a tegnapi adatvesztés során.)
          Azt is írtam, hogy valószínűleg még ezt a számládat is újra kell majd töltened. De ha szeretnél egyről a kettőre jutni, a kaszinó élménytől a szakma felé kanyarodni, akkor itt kellene kezdened. http://forum.tozsde.hu/tokeattet/75-...ndolkozni.html

Hozzászólás

• typer2000,

nem lesz jobb. Messze kerüld a tőzsdét. Menj freeroll versenyekre és az ott szerzett esetleges 10-20 dollárokból - feltéve, ha képes leszel rá - építs bankrollt. Aztán indulj sit and go versenyeken, növeld a tőkéd és mehetsz 200 dollárral cash game-be. Persze a legalacsonyabb beülőkkel. Ilyen az attitűdöd, ezen ne csodálkozz.

Hozzászólás

...szar napom van...az olaj az oka....-8.900.000.
              Az olaj az oka? Biztos ez? Mi oka lenne az olajnak, hogy veszteséget okozzon neked, vagy nyereséget?
              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tegnap kifejtettem, hogy a máról holnapra belevágók „behúzására" szakosodott ez a cég. (csak eltűnt a tegnapi adatvesztés során.)
                Azt is írtam, hogy valószínűleg még ezt a számládat is újra kell majd töltened. De ha szeretnél egyről a kettőre jutni, a kaszinó élménytől a szakma felé kanyarodni, akkor itt kellene kezdened. http://forum.tozsde.hu/tokeattet/75-...ndolkozni.html
                kaszinóélmény...hát fején találtad a szöget...tényleg élveztem eddig.igen,jogos a véleményed...sajna zuhanok ,,ámde-rendesen".ha 0-zodok,kezdek 1ujat.ott csak annyival fogok beszállni a demo poz.ba amennyivel a való életben is használnám....de lehet h más programot is válsztok majd.eddig csak tőkeáttétet használtam,de ha igaziban ,,küldöm" majd az ,,ipart",val.szinű nem a tők.átt. lesz a megfelelő....kezdésnek meg főleg

Hozzászólás

• Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  typer2000,

nem lesz jobb. Messze kerüld a tőzsdét. Menj freeroll versenyekre és az ott szerzett esetleges 10-20 dollárokból - feltéve, ha képes leszel rá - építs bankrollt. Aztán indulj sit and go versenyeken, növeld a tőkéd és mehetsz 200 dollárral cash game-be. Persze a legalacsonyabb beülőkkel. Ilyen az attitűdöd, ezen ne csodálkozz.
                  ...látom lejjebb kell adnom...... ez nem verseny,milyen igazad van.gondoltam is ,csak jó volt látni a számlát ahogy ,,dúzzad".

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az olaj az oka? Biztos ez? Mi oka lenne az olajnak, hogy veszteséget okozzon neked, vagy nyereséget?
                    igen csak az olaj az oka,mert egyébként mondhatom magam kiegy.súlyozott embernek,nyugodtnak meg főleg...de amiota az olaj -ban van....,,TISZTA IDEG VOK",de ha pozitiv lenne a kimutatás,tudod jobb volna a közérzetem...pedig csak demó...,,a zöldfülüeknek"

Hozzászólás

igen csak az olaj az oka,mert egyébként mondhatom magam kiegy.súlyozott embernek,nyugodtnak meg főleg...de amiota az olaj -ban van....,,TISZTA IDEG VOK",de ha pozitiv lenne a kimutatás,tudod jobb volna a közérzetem...pedig csak demó...,,a zöldfülüeknek"
                      Ha pozitívban lenne, akkor azon izgulnál, hogy nehogy visszaessen a pozitív. Ennek nem az izgalomról kellene szólnia, hanem arról, hogy szétunod magad, miközben mennek a tradjeid. És itt irkálsz.

De a tőkeáttétel sem a Sátán. Csak tudni kell vele bánni. Ahogyan a villanyszerelő is az árammal.

Hozzászólás

Szóval szerinted az olaj volt az oka?
                        Hát szerintem az ok te magad voltál, nem egy személytelen instrumentum. Ez tipikusan annak az esete, amikor valaki nem tudja elismerni, hogy hibát követett el, hanem áttolja valaki vagy valami másra! Remélem te nem ilyen vagy, de finom és kevésbé finom jelzéseket kaptál már ezzel kapcsolatban, amióta először írtál a fórumba. Mindenesetre pozitív, hogy be merted írni, hogy legyalultad a számlát. Még jó, hogy csak demo.

Én nem fogalmaznék olyan erősen mint Jegenye, és nem szeretem saját magamat idézni de olvasd el ezt:

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-koeny....html#post4221

Nézd meg a 20" hozzászólásomat.
                        A hozászólásom alapján nem kell ugyan elhinned nekem, de attól még így van, hogy a fejlődési stádiumokban a felsoroltak alapján minden trader besorolható a három stációba, vagy valahol ezek közé. Magadnak kell besorolnod magad valahová a skálán, mégpedig becsületesen.

Még valami. Írtad, hogy innentől majd annyival demozol amennyivel az életben tennéd. No ez már egy gondolatváltozás a jó irányba, hiszen a pontos képhez, szükségesek a pontos összegek. Nem is tudom, mintha ezt én ajánlottam volna, hogy így tegyél!
                        Akkor még egy tanács, hogy még előrébb lépdelj. Ha jót akarsz, akkor valahogy úgy kezd, hogy mondjuk nyitnál egy 5000 usd-s számlát akkor a kezdőpozíciód amit felveszel max 0,1 LOT legyen, mert ez elég kevés mennyiség ahhoz, hogy a kockázathoz megfelelő méretű stoppot használj. Értelemszerűen ha 500 usd akkor 0,01 lot, ha 50000 usd akkor 1 lot. Ennyi legyen a nyitópozíciód. Később, ha jó irányba mennek a folyamatok és mondjuk tovább építed a pozíciót akkor 0,1 lot a növelés mértéke, és így tovább. A lányeg, hogy csak szépen fokozatosan elmerülni, hogy a fejed mindig kint legyen és tudj levegőt venni, ha érted mire gondolok.
                        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szóval szerinted az olaj volt az oka?
                          Hát szerintem az ok te magad voltál, nem egy személytelen instrumentum. Ez tipikusan annak az esete, amikor valaki nem tudja elismerni, hogy hibát követett el, hanem áttolja valaki vagy valami másra! Remélem te nem ilyen vagy, de finom és kevésbé finom jelzéseket kaptál már ezzel kapcsolatban, amióta először írtál a fórumba. Mindenesetre pozitív, hogy be merted írni, hogy legyalultad a számlát. Még jó, hogy csak demo.

Én nem fogalmaznék olyan erősen mint Jegenye, és nem szeretem saját magamat idézni de olvasd el ezt:

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-koeny....html#post4221

Nézd meg a 20" hozzászólásomat.
                          A hozászólásom alapján nem kell ugyan elhinned nekem, de attól még így van, hogy a fejlődési stádiumokban a felsoroltak alapján minden trader besorolható a három stációba, vagy valahol ezek közé. Magadnak kell besorolnod magad valahová a skálán, mégpedig becsületesen.

Még valami. Írtad, hogy innentől majd annyival demozol amennyivel az életben tennéd. No ez már egy gondolatváltozás a jó irányba, hiszen a pontos képhez, szükségesek a pontos összegek. Nem is tudom, mintha ezt én ajánlottam volna, hogy így tegyél!
                          Akkor még egy tanács, hogy még előrébb lépdelj. Ha jót akarsz, akkor valahogy úgy kezd, hogy mondjuk nyitnál egy 5000 usd-s számlát akkor a kezdőpozíciód amit felveszel max 0,1 LOT legyen, mert ez elég kevés mennyiség ahhoz, hogy a kockázathoz megfelelő méretű stoppot használj. Értelemszerűen ha 500 usd akkor 0,01 lot, ha 50000 usd akkor 1 lot. Ennyi legyen a nyitópozíciód. Később, ha jó irányba mennek a folyamatok és mondjuk tovább építed a pozíciót akkor 0,1 lot a növelés mértéke, és így tovább. A lányeg, hogy csak szépen fokozatosan elmerülni, hogy a fejed mindig kint legyen és tudj levegőt venni, ha érted mire gondolok.
                          ...háát benulláztam a 14.5millás demó számlát...tegnap még -10millán állt,gondoltam elég lesz a fennmaradó,hogy átvészeljem a zuhanást...hát ma ,,gyarekek" pusztulás lett.ilyenkor szokták magukat az emberek élesben,,kockásra marni"?!nem huztam stopp határt,ez volt a vesztem.hol tok ,,lot"-ot állitani a progiban?ha nem tőkeáttétellel,hanem csak,,simán"akarok befektetni akkor hol állitok?gondolom tök alap dolgokat kérdezek,amik alapvetőek lennének a dőzsdéhez,de ugy tanitottak h ,,ha kérdezel kisfiam,abbol bajod nem eshet".

Hozzászólás

...háát benulláztam a 14.5millás demó számlát...tegnap még -10millán állt,gondoltam elég lesz a fennmaradó,hogy átvészeljem a zuhanást...hát ma ,,gyarekek" pusztulás lett.ilyenkor szokták magukat az emberek élesben,,kockásra marni"?!nem huztam stopp határt,ez volt a vesztem.hol tok ,,lot"-ot állitani a progiban?ha nem tőkeáttétellel,hanem csak,,simán"akarok befektetni akkor hol állitok?gondolom tök alap dolgokat kérdezek,amik alapvetőek lennének a dőzsdéhez,de ugy tanitottak h ,,ha kérdezel kisfiam,abbol bajod nem eshet".
                            Olyan dolgokat kérdezel amik tudása nélkül én a kötés gondolatával sem foglakoztam még, de ezt mind megtalálod leírva, olvass és ne várd hogy a kedvedért újra leírja valaki, én sem vártam el ezt soha.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Olyan dolgokat kérdezel amik tudása nélkül én a kötés gondolatával sem foglakoztam még, de ezt mind megtalálod leírva, olvass és ne várd hogy a kedvedért újra leírja valaki, én sem vártam el ezt soha.
                              ......

Hozzászólás

• Sziasztok !

Valaki tudna segíteni kivéttel kapcsolatban ? Többször is próbáltam és nem sikerült. Melyik a leggyorsabb módja és hogyan tudom csinálni ?

Hozzászólás

Working...
                                X