Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Miért? A Plusz500 kifizetés is van?

Hozzászólás

• Helló!
      Nem tudom, mi az okat, hogy órákra, leállitják a pus500-on, az USD/HUF? Valaki tudja?
      Megfigyeltem tegnap is, nagy esés elött leállitották.

Hozzászólás

• Mert nem akar a bróker veszteni. De ez általában csak a "gagyibb" brókereknél van.
        willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mert nem akar a bróker veszteni. De ez általában csak a "gagyibb" brókereknél van.
          Akkor a Plus500-at a gagyibbak közé soroljuk?
          Nagyon kemény marketinget nyomnak mostanában....

Hozzászólás

• mano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Akkor a Plus500-at a gagyibbak közé soroljuk?
            Nagyon kemény marketinget nyomnak mostanában....
            Hát nem véletlen. Nagy a kínálat brókerügyben, mindenki igyekszik megfogni az ügyfelet. Ha meg még gagyi is a bróker, akkor elengedhetetlen az erőszakos marketing.
            willow

Hozzászólás

• Olvasgatok erre-arra, és ezt találom:

"Ellenőrzés az interneten

Sok probléma elképzelhető egy brókercéggel, ami elsőre eszünkbe se jutna. Ha a PSZÁF szerint rendben van a cég, akkor le kell ellenőrizni a jó hírét az interneten is. Magyar cég esetében azt nézzük meg, hogy a "cégnév + csalás" vagy "cégnév + átverés" kulcsszóra milyen találatokat ad a Google, külföldi cégek esetében a kulcsszó pl.: "cégnév + scam" vagy a "cégnév + fraud". Mérlegelni a találatok alapján kell.

Például így találtam a következő információt a Plus500-ról:

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...us500-com.html. Itt azt írják, hogy a Plus500 a nyerőben záró ügyfelek számláit az első pénzkivétel után zárolta. Aki nyereséggel fektet be náluk, azt nem hagyják tovább kereskedni, ami szerintem etikátlan. (Emiatt le is tiltottam a Tőzsdeász.hu-ról a hirdetéseiket.)

Aki befektetéssel akar foglalkozni, az a posztban tárgyalt dolgokat nem kerülheti el, de a sok utánajárás meghálálja magát: egy jól kiválasztott internetes brókercégnél biztonságosan és az interneten jóval olcsóbban lehet befektetni."

Egy kis plussz nyalánkság erről a brokiról.
              willow

Hozzászólás

• sziasztok szeretném megkérdezni hogy a támasz és ellenállás vonalakat mi alaján kell megrajzolni válaszotokat előre is köszönöm

Hozzászólás

• Pluss500

Üdv mindenkinek!

Valaki tudott már kivenni pénzt erről a kereskedési platformról?

Ha valakinek sikerült kérem írja már meg milyen feltételekkel tudta visszakérni!

fuvarospista

Hozzászólás

• Hello!

Én ma kértem ki 11.550FT-ot a Plus500-tól Moneybookers-re, nagyon kíváncsian várom, megérkezik-e a pénz.

Hozzászólás

• mars622 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hello!

Én ma kértem ki 11.550FT-ot a Plus500-tól Moneybookers-re, nagyon kíváncsian várom, megérkezik-e a pénz.
                      Hát az egészen valószínű, hogy ha valami gond lesz, akkor az nem ekkora összegnél fog bekövetkezni!
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hát az egészen valószínű, hogy ha valami gond lesz, akkor az nem ekkora összegnél fog bekövetkezni!
                        Lehet, hogy nagy tőzsdéseknek nem nagy pénz ez a 11.000FT, de ha csak 1x fizeti ki nekem ezt a pénzt, már megérte. Azért mégsem 2 fillér...Főleg hogy a bónuszból csináltam.

Hozzászólás

Lehet, hogy nagy tőzsdéseknek nem nagy pénz ez a 11.000FT, de ha csak 1x fizeti ki nekem ezt a pénzt, már megérte. Azért mégsem 2 fillér...Főleg hogy a bónuszból csináltam.

Kár egyből harapni, inkább értelmezni kell amit írtam, mert egyáltalán nem arról szólt, hogy kinek mi a nagy pénz!
                          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nagyon nyomul mostanában a Plus500 nevű cég.
                            Az interneten lépten-nyomon a hirdetésébe botlani, még itt a Tőzsde Fórumon is.
                            Már többször került szóba itt a fórumon is, de igazán eddig senki nem tudott első kézből származó tapasztalatokról beszámolni.

Első blikkre komoly szereplőnek tűnik, van demo számlájuk is. Ez mindenképpen pozitívum, de mint tudjuk nem ez a döntő.

Aki esetleg nem ismerné: http://www.plus500.com/hu/

Várjuk a véleményeket, tapasztalatokat és kritikákat!
                            csalók ezt tapasztalatból mondom pénzt nem utal senkinek csak befogad

Hozzászólás

• ha esetleg valakinek más a tapasztalata irja meg

Hozzászólás

Sidius nem rosszindulatból írta azt, amit írt. Ő csak arra próbálta ráirányítani a figyelmet, ha egy brókercégnek gondot okoz 10e forint kifizetése, akkor hogyan fogja kifizetni neked azt az 1 millát, amit majd ezután fogsz még megkeresni. Én legalábbis kívánom neked, és bízom benne, hogy sikerülni fog. De ha lehet, akkor keress megbízhatóbb brókert.
                                willow

Hozzászólás

Working...
                                X