Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

És hol lehet ezekre fogadni?
    willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És hol lehet ezekre fogadni?
      Ne offoljunk! Beszéljünk róla másik topicban.
      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

zuzu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!
        Én egy idő óta használom a Plus500 demó számlát és megpróbáltam tegnap feltölteni pénzt a valódi pénzes számlára bankkártyáról. A feltöltést nem fogadta el, hanem egy E-mail-ben kért tőlem többféle dokumentumot többek közt a bankkártyám minden adatát!
        Van valaki aki ezt már csinálta? Nem kockázatos ennyire kiszolgáltatni az adatokat?
        Megpróbáltam, nyitottam egy Moneybookers számlát próbaképpen utaltam egy kisebb összeget, ami meg is érkezett, de nem írják jóvá mert a feleségemmel közös számlánk van én ott társtulajdonos vagyok. Csak olyan számláról fogadnak be pénzt, ami csak egy névre szól. Most levelezek velük, bekértek mindenféle dokumentumokat, de a mai napig nem történt előrelépés, ha belépek a Moneybookers felületre egy értelmezhetetlen számlaellenőrzési procedúrára való felhívás fogad. Szóval tele van a tököm velük. Ezért az egy dologért nem akarok egy külön számlát nyitni ami csak az én nevemre szól.

Hozzászólás

hello

Énis kereskedek már egy ideje a plus 500-al!! Jó kis programnak tartom!
          Már utaltam rá pénzt is! Utána pedig vissza is utaltam magamnak mert kiváncsi voltam hogy működik e egyáltalán! Minden rendben ment!

De ennek a fórumnak nem arról kéne szólnia hogy segítsük egymást minél nagyobb nyereséghez juttatni?

Hozzászólás

Az stratégia témakör...szerintem.

Itt a szorosan Plus500-hoz mint szolgáltatóhoz kapcsolódó témáknak kell helyet adni. Egész egyszerűen azért mert ez a topic címe..

Hozzászólás

sziasztok, tegnap regisztráltam, plus500ra majd mondom a véleményt hogy mi lett

Hozzászólás

+ 500

Üdvözletem az "érdeklődőknek " !

Engem is CEFETÜL ÉRDEKEL a +500 " platformja " ! már kb egy hónapja " gyakorlok " . DE valós pénzre NEM MEREK váltani ! TÚL SOK a bizonytalansági tényező : többször írtam nekik ......GYANÚSAN !!! egy gépi fordítás " zavarodott" szövegét küldték el !!! - ha már " itt " vannak ?! miért nem tud magyarul válaszolni ? ÉRDEKESSÉG : a levele legutolsó mondata TELJESEN JÓ ! MAGYAR SZÓRENDDEL jöt . - ugye ? ez fölöttébb gyanússá teszi őket .
                Kb 4 kérdést tettem föl : pl adózás-kifizetés- " szerződés " ......
                3 levélben CSAK ZAVAROS válaszokat ' ... sem KAPTAM !
                Értem én a mostani világot ' , de úgy érzem - győzzetek meg HITELESEN az ELLENKEZŐJÉRŐL - " itt " - ott " - NEM ÁLL SENKI HITELES ember a túloldalon .
                Mintha agy fásszínbem ' működne a " CÉG " ! sajnos ez a megérzésem.
                Pedig a szoftver HASZNÁLHATÓ .
                Jelenleg tőzsdei képzéseken veszek részt , egy csomó szakirodalommal a háttérben ...... DEEEE ott vannak EMBEREK ! és hitelesek !

Keresek olyan, KONKRÉTAN +500 KERESKEDŐI tapasztalatokkal bíró embert AKI KÖZZÉ adná KIFIZETETT- HITELES KERESKEDÉSEINEK "részleteit" .

számomra gyanús a + 500 !
                FŐKÉNT : a kereskedési föltételek - ismét - idegen nyelven történő közreadása miatt !
                Amikor mi megyünk Angliába ......TERMÉSZETESEN MI tanuljunk angolul ..... ha ők jönnek .....akkor is MI tanuljunk !!!???
                - természetesen tanulok , de ez nem " fölhasználóbarát " koncepció -

várom konkrét tapasztalataitokat .

üdv
                alexander

- velociped56@gmail.com -

Hozzászólás

alleexander!

Miért nem választasz egy régi megbízhatónak számító forex brókert? Le lett már írva itt néhány!

Hozzászólás

alleexander!

Én is csak demoval nyomom, de végigolvastam több forumot is Plussal kapcsolatban. A tapasztalatok szerint kifizetik aki kikéri a pénzét! Eddig nem találkoztam olyannal aki nem kapta volna meg, na persze volt olyan hogy nem ment simán, de akkor valamilyen probléma folytán nem jött időbe, de mégis megjött. Én ezek után úgy vagyok vele, hogy kipróbálom.

Hozzászólás

mcs10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      alleexander!

Én is csak demoval nyomom, de végigolvastam több forumot is Plussal kapcsolatban. A tapasztalatok szerint kifizetik aki kikéri a pénzét! Eddig nem találkoztam olyannal aki nem kapta volna meg, na persze volt olyan hogy nem ment simán, de akkor valamilyen probléma folytán nem jött időbe, de mégis megjött. Én ezek után úgy vagyok vele, hogy kipróbálom.
                      Jó "régi" a cég, úgyhogy "megbízható"!

Hozzászólás

Köszönöm kedvességeteket , úgy gondolom egy kevés " pénzecskével "a hitelesség " igazolásáért megpróbálom a valós kereskedést. Idáig - DT-del sávonbelüli kereskedéssel - elég jó eredményt értem el . kb napi 15-20 % tőke .
                        Persze ez elég " ottülős " .....mert néha a volatilitás elképesztő ........ - olaj - földgáz -

Mindezek ellenére ZAVAR , hogy nincs a túloldalon legalább egy " EMBER " .

köszönettel

alexander

Hozzászólás

veszteségekről egy kicsit!
                          Tud mínuszba menni?
                          Azaz ha elfogy a pénz, és marad veszteség, és újra feltöltöm a számlámat, akkor levonják belőle?

Hozzászólás

veszteségekről egy kicsit!
                            Tud mínuszba menni?
                            Azaz ha elfogy a pénz, és marad veszteség, és újra feltöltöm a számlámat, akkor levonják belőle?
                            Nem mehetsz mínuszba! Az olyan lenne, mintha "hozomra" hiteleznének neked!

Ha nem elég a marginod, felszólítanak, hogy tölts fel a margint, és ha nem teszed likvidálják a pozíciódat és kész! nem hiszem, hogy a Plus500-nál ez nagyon másképpen menne!

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem mehetsz mínuszba! Az olyan lenne, mintha "hozomra" hiteleznének neked!

Ha nem elég a marginod, felszólítanak, hogy tölts fel a margint, és ha nem teszed likvidálják a pozíciódat és kész! nem hiszem, hogy a Plus500-nál ez nagyon másképpen menne!
                              okés, köszi!

Hozzászólás

okés, köszi!
                                Kereskedői pontok hogy működnek?

Hozzászólás

Working...
                                X