Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• még1, most folyton reklámozzák, hogy ha átutalsz 1M et akkor kapsz 2-300ezer bónuszt stb. tehát ha átutalok 1 millát és elkezdek ezüsttel 1500ft os tételekben kereskedni és megcsinálom a kellő bónusz számot akkor enyém 300ezer pénz?
    Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• no az imént hívtak fel a cégtől egy kis szélszing témában, elvileg a bónuszfeltételekről kapok egy bővebb anyagot mailben, ha érdekel valakit feldobom netre és belinkelem.
      Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Engem érdekel (mint minden más infó is) de gondolom másokat is!
        Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

• eddig ezt kaptam:
          ezt az oldalon is láttam, a telefonban még azt elmondták, hogy ezeknél a bónuszoknál a bónuszpont elérése nincs időhöz kötve, viszont a csaj azt mondta, hogy ha elérted a pontokat még nem veheted ki a bónuszt csak kereskedhetsz vele? ezt nem értem mert elvileg kereskedhetsz a kezdetektől vele a megtartáshoz és a kivéthez kellene a bónusz, ezért kértem bővebb anyagot mailben mert nem volt teljesen képben. lehet hanyagolva lesz ez a cég, google translate levelet küldenek holott van megyar callcenterük ők hívnak fel hogy van e kérdésem de a kérdésekre nem tudnak válaszolni.
          majd elküldik a semmit

Amikor, hogy az első betét, ezek egyikét használja bónusz kódok:
          FIRST100: Fizess 100 Euro, kap egy 30 euró bónusz.
          FIRST500: Fizess 500 euró, kap egy 150 euró bónusz.
          FIRST1000: Befizetés 1000 Euro, kap egy 200 euró bónusz.
          FIRST5000: Befizetés 5000 euró, kap egy 1000 euró bónusz.
          FIRST10000: 10000 Ft Befizetés, kap egy 2000 euró bónusz.
          FIRST50000: 50000 Ft Befizetés, kap egy 8000 euró bónusz.

Ehhez kattintson a "alapok kezelése", majd a "Befizetés" majd az egyik bónusz kódok fent és adja meg a "Bonus Code" mezőben.
          Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Ezt én is láttam, azt hittem mondanak valami újat is!

Hozzászólás

• Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezt én is láttam, azt hittem mondanak valami újat is!
              én is, mivel erről beszéltem a csajjal, hogy ezeket tudom, de a kivét érdekel, plusz az hogy ha berakok 1m és kiveszem másnap attól függetlenül megkapom e a 200ezret és játszhatok e vele
              Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Hi, segítség

A töke kezelése menüpont alatt ezt találtam mikor utalni szerettem volna:
                "Az ön számláját nem sikerült hitelesiteni. Kérjük lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgáltatóval"

Kapcsolatba léptem semmi... Volt már valakinek ilyen? Pedig most nagyon kéne utalni rá -.-

Off
                Valahogy nem találom hol van az új hozzászólás

Hozzászólás

• mjc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hi, segítség

A töke kezelése menüpont alatt ezt találtam mikor utalni szerettem volna:
                  "Az ön számláját nem sikerült hitelesiteni. Kérjük lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgáltatóval"

Kapcsolatba léptem semmi... Volt már valakinek ilyen? Pedig most nagyon kéne utalni rá -.-

Off
                  Valahogy nem találom hol van az új hozzászólás

hitelesítetted a telefonszámod?
                  Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Hellosztok

Kiss pénzel nem éri meg a PLUS500 élesbe pl ha okosan és nem bekapzsulva csinálod akkor 1.000.000 Ft befizetéssel én napi 5000-20.000 Ft közt kiszedek amit havonta a nyereséget a számlámra utaltatok.Ha havonta összeszámolod nem is kevés .

Hozzászólás

• Sziasztok!
                      ..srácok ez normális hogy vettem a Svéd tőzsdén H&M részvényt és egyik nap lehet vele kereskedni máskor meg két napig nem..tehát a pozíció zárása nem műkődik...de kereskedés sincs...sőt az összes svéd de néha az összes osztrák és dán sem működik...ilyenkor mi van?..köszi
                      branco

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        hitelesítetted a telefonszámod?
                        Igen, minden okés. Köszi!
                        Megoldás: már befizetéshez is kell az útlevél vagy stb...

Hozzászólás

• branco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!
                          ..srácok ez normális hogy vettem a Svéd tőzsdén H&M részvényt és egyik nap lehet vele kereskedni máskor meg két napig nem..tehát a pozíció zárása nem műkődik...de kereskedés sincs...sőt az összes svéd de néha az összes osztrák és dán sem működik...ilyenkor mi van?..köszi
                          branco
                          hétvége?
                          Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• branco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!
                            branco
                            Nem lehet hogy te hétvégén akartál kereskedni???Tőzsde csak hétkznap van!

Hozzászólás

• Nufy én lassan 3 hete küzdök az 5k-val és most van 4500Ft on viszont a demó számlán a 2,6 ból 4,1 et csináltam 2 hét alatt. a tapasztalatom az, hogy olyan 60ezer ft kell ahhoz, hogy taktikássaln lehessen kereskedni, ha már van elég keretem 3-4 nyitáshoz és legalább ugyan ennyi tartalék tőkém, akkor mindig plusszba tudom vinni a játékot még ha csináltam egy meglehetősen rossz kötést is. átlagban 100kötésből 5 veszteséges zárásom van most. ha ezt tudom tartani még legalább 4-6 hónapig akkor én is rakok fel pénzt. plussz kűzdök, hátha az 5k ből fel tudok menni annyira hogy tudjam a demó számlán kialakított taktikámat követni.
                              Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Tényleg nagyon kevés az az 5000Ft-t de arra pont elég, hogy tapasztalatlan fejjel, belevágjon valaki, hisz nincs vesztenivalója. Én pl pár hónapja belevágtam és most 40.000-el sikerült kiszállnom. Igaz nagyon nagy szerencsém volt az ezüst zuhanásakor.
                                Üdv.: Nufy

Hozzászólás

Working...
                                X