Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szi a pus 500 rol van szo es semmi kulonbozo osszegek betetelenel kapsz bonuszokat 1millanal 200ezer a bonusz 2millanal 350 ezer 10 millanal 2 millio a bonuszs azt leirjak a bonuszt mikor veheted ki meg 40 ezer alatt nix kifizetes de azt sehol nem irjak az alapomat mikor vehetem ki

Hozzászólás

• szia meg 1x eleg ossze vissza irtam tehat semmi feltetelhez nem kotik a bonusz megkapasat csak hogy abetett osszegre mar adjak is.plus 500 a ceg.eleg bizonytalan vagyok nem tudom van e mar olyan aki rakott be 1 millat.es megtudna mondani mikor vehette ki .thx

Hozzászólás

• saca12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        szia meg 1x eleg ossze vissza irtam tehat semmi feltetelhez nem kotik a bonusz megkapasat csak hogy abetett osszegre mar adjak is.plus 500 a ceg.eleg bizonytalan vagyok nem tudom van e mar olyan aki rakott be 1 millat.es megtudna mondani mikor vehette ki .thx
        szia a bonusz megkapását pontohoz kötik, ha pl beteszed az 1 M-forintos és megkapod a 200e-t akkor a számlaegyenleged 1,2M lesz, de a kivételi összeg (amit kiutalhatsz magadnak) csak 800e lesz. Tehát nem működik az amit szeretnél, hogy beteszed az 1M-et és kiveszed ... Tehát ha 1M-t beírsz, akkor bizonyos számű kötés köteles míg a bonuszt teljesen megforgatod. Szerény véleményem szerint ha már van $5000-od akkor célszerű egy másik bróert keresni /Tadawul, Alapri, Oanda ... stb/ ahol a tőkeáttétel is sokkal jobb, mint a +500nál ... én például 2 év után hagytam ott ezt a céget, mert nevetséges már a tőkeáttételi rendszere és a speadje is. DE m1x mondom ez csak privát, nem éri meg a bonuszt hajtani

Hozzászólás

• Sziasztok

Én is regisztáltam a plus500nál, az oldalukon azt írják hogy akár 1:50es tőkáttétel is lehet kereskedni, én otp részvényekkel kereskedem de max 8,3x-os tőkeáttétet enged.. hogyan tudok nagyobb áttéttel kereskedni? Láttam a fórumban ilyen 100x is emlegettek
          köszi!

Hozzászólás

• animatrix11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok

Én is regisztáltam a plus500nál, az oldalukon azt írják hogy akár 1:50es tőkáttétel is lehet kereskedni, én otp részvényekkel kereskedem de max 8,3x-os tőkeáttétet enged.. hogyan tudok nagyobb áttéttel kereskedni? Láttam a fórumban ilyen 100x is emlegettek
            köszi!
            Szia, ha jól emlékszem, akkor csak eur/usd-n van 50es tőkeáttétel, h picit visszaolvasol, akkor megtalálod a véleményem a p500-ról ... de természetesen szubjektív. (itt a tőkeáttétel nem állítható)

Hozzászólás

• deltritous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia, ha jól emlékszem, akkor csak eur/usd-n van 50es tőkeáttétel, h picit visszaolvasol, akkor megtalálod a véleményem a p500-ról ... de természetesen szubjektív. (itt a tőkeáttétel nem állítható)
              Értem, esetleg tud valaki olyan brókercéget ahol magyar vezető részvényekkel is lehet mgasabb tőkeáttél kereskedni?

Hozzászólás

Értem, esetleg tud valaki olyan brókercéget ahol magyar vezető részvényekkel is lehet mgasabb tőkeáttél kereskedni?
                ha jól rémlik, akkor a saxobanknál lehet kereskedni bét részvényekkel is, elég jó tőkeáttétellel. De a számlanyitás $10.000 (ha jól tudom) uh ez nem makros.

Hozzászólás

ha jól rémlik, akkor a saxobanknál lehet kereskedni bét részvényekkel is, elég jó tőkeáttétellel. De a számlanyitás $10.000 (ha jól tudom) uh ez nem makros.
                  Megnézem köszi!

Hozzászólás

• Még egy kérdés ami nem tiszta, a magyar tőzsdén 5kor zárnak asszem 5 percel zárás előtt eladják a longot vagy a sortot, a devizáknál hogy van ez? mert ott non stop kereskedés van ha jól láttam

Hozzászólás

Még egy kérdés ami nem tiszta, a magyar tőzsdén 5kor zárnak asszem 5 percel zárás előtt eladják a longot vagy a sortot, a devizáknál hogy van ez? mert ott non stop kereskedés van ha jól láttam
                      Nem feltétlen adnak el részvényeket. Akadhat ilyen is, de ez sokmindentől függhet. Például, ha valaki a magyar piacon daytradel, akkor biztos, hogy nem tartja meg a poziciót éjjszakára, hanem igenis bezárja 5óra elött valamivel. A devizakereskedés pedig vasárnap 23:00 és péntek 23:00 között lehetséges, mivel az időeltolódás miatt különböző országokban különböző időkben vannak nyitva a bankok (pl, ha az itteni idő 23, akkor Ausztráliában már reggel van és nyitnak az ottani bankok. Többek között ezért is van már lehetőség a kereskedésre) Persze amit maguk a brókercékek is szoktak ajánlani: hogy a fő kereskedési idő az reggel 9 és este 22 közötti időre esik (eu nyitás és us zárás) mert ekkor mozog úgy a piac, hogy azon kereskedni is lehessen. Ha mindenképpen magyar piacon akarsz kereskedni, akkor sztem ajánlott a nagyobb időtáv, mint 1 nap (bár nincs nagy rálátásom ezekre a papírokra, csupán a spreadból indulok ki)

Hozzászólás

• Napon túli OTP-MOL short lehetőség van náluk ?
                        Ha igen, akkor milyen tőkeáttétellel, költséggel ?

Hozzászólás

• balfi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Napon túli OTP-MOL short lehetőség van náluk ?
                          ha a plusz500 ra vonatkozik a kérdés akkor igen és 1:8hoz a tőkeáttétel (emlékeim szerint) long és short van

Hozzászólás

ha a plusz500 ra vonatkozik a kérdés akkor igen és 1:8hoz a tőkeáttétel (emlékeim szerint) long és short van
                            Sziasztok!

Nézzétek a prémium kamatot is annak amit vesztek, mert van pozitív is.

Itt van egy kis figyelmeztetés. A tapasztalatom az ha trend ellen vettem jobban elment az ellenkező irányba. Ha trendnek megfelelően vettem. Akkor 90% el ment az ellenkező irányba de vissza is jött utána. A trend lekövetése legjobb naposban kb 9 moving avarge és 25 el. Érdemes minél nagyobb trend fordulást naposban nézni azt kivárni. Közben bele nyúlni kockázatos.
                            Van hogy 2-3 hét is kell egy trend megforduláshoz. A türelem és a kivárás a legfontosabb.

http://tomegtozsde.blog.hu/2011/07/2...rex_gondolatok

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• utamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!

Nézzétek a prémium kamatot is annak amit vesztek, mert van pozitív is.

Itt van egy kis figyelmeztetés. A tapasztalatom az ha trend ellen vettem jobban elment az ellenkező irányba. Ha trendnek megfelelően vettem. Akkor 90% el ment az ellenkező irányba de vissza is jött utána. A trend lekövetése legjobb naposban kb 9 moving avarge és 25 el. Érdemes minél nagyobb trend fordulást naposban nézni azt kivárni. Közben bele nyúlni kockázatos.
                              Van hogy 2-3 hét is kell egy trend megforduláshoz. A türelem és a kivárás a legfontosabb.

http://tomegtozsde.blog.hu/2011/07/2...rex_gondolatok

Jó kereskedést!
                              A lényeg kimaradt az első link ebben.

http://tomegtozsde.blog.hu/2011/06/2...x_ceg_a_piacon
                              http://tomegtozsde.blog.hu/2011/01/2...og_gorbe_tukre

Hozzászólás

• balfi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Napon túli OTP-MOL short lehetőség van náluk ?
                                A plus500 ban van jobb oldalt a mol és otp mellet egy olyan hogy részletek.
                                Minden fontos rá vonatkozó információ megtalálható ott.Érdemes nézni a lejártai dátumot is....

Hozzászólás

Working...
                                X