Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Gabi a fiú
    válaszolt
    Biztos elfogytak a billentyűzetéről az írásjelek

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    válaszolt
    Ez egy fordítógép műve? Vmi nagyon ócska vicc?

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

• györgy
    válaszolt
    sziasztok ! remélem hasznos lesz a véleményem én 2 éve használom regisztrált vagyok ! elején nagyon bonyolult volt a regisztráció és ugyan azon aggódtam amiket itt felvetődtek hogy nem fizetnek ki a kommunikáció valóban bonyolult a befizetésnél a lényeg az hogy azon a néven szerepeljen amin a plusz számlád il neved van amikor regisztrálsz befizetést azt hiszem elfogadják más kártyáról is de aztán a kifizetésnél vért izzadsz mire vissza kapod az biztos senkinek nem javaslom én is így jártam szeretnék megnyugtatni mindenkit ennyi év után hogy kifizetik a pénzt én is mindig vissza kaptam ! mindenkinek javaslom hogy mielőtt élesben befizet pénzt először a számláján a banki dolgokat rendezze és ellenőrizze a töke kezelése menüpontban ha rákattintasz a letét gombra kérni fogja a kártya adatait megadhatod nem nyúlják le ha kitöltötted kérni fogja hogy csatold a képet is az se probléma ennyi a befizetés regisztrálás várd meg hogy elfogadják azt írják ki hogy megerősítve és kész ! a kifizetésnél katins a kivét gombra kéri a bank számlád számát töltsd ki és utána és küld el szintén visszajeleznek hogy megerősítve vagy elutasítva kérnek egy bankszámla kivonatot is lefényképezve és azt kel feltölteni csak az a számla jó nekik ami a te nevedre szol sajnos más tényleg nem lehet rajta mert elutasítják ja és amit még nem írtak én is úgy jöttem rá hogy ne legyen 1 hónaposnál régebbi.kb enyi amit tudnotok kell és aztán nem macerálnak ez saját tapasztalat és más helyeken is ugyanennyi macera van a kifizetés 3-5 napot vesz igénybe általában és számládon van ! remélem segíttetem jó kereskedést sok sikert györgy.

• MyBusiness
    válaszolt
    baba1234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem 20ezerel nem lehet kereskedni legfeljebb rulettezni, ha bejön akkor boldogság van, de többnyire nem fog...
    Főként ha vkinek lila gőze sincs a kereskedésről.

• baba1234
    válaszolt
    Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát halljátok ne haragudjon a világ, de vicc kategória ami mostanában velem van!!
    A brexit elvette a pénzem. Jó feltöltöttem 20ezer forintal.
    Mi történik? De komolyan mondom ha nyitok is egy pozíciót az hiába ment egész nap fel abban a minutumban ahhogy belépek az elkezd csökkenni!!
    Most már ott tartok, hogy hogy a fenébe tudtam én pénzt szerezni? Kezdők szerencsélye szag van!
    2 hete amióta feltöltöttem a 20ezer forintot egy fillért sem kerestem csak vesztek. Több pénzt nem fektetek bele. Nagyon stresszes így már.
    Most is mínuszos a tőkém ha lezárt, inkább majd regizek újra.

Ha skalpolást 2 perc alatti zárást értik akkor az nem is vészes!!
    szerintem 20ezerel nem lehet kereskedni legfeljebb rulettezni, ha bejön akkor boldogság van, de többnyire nem fog...

• baba1234
    válaszolt
    sziasztok, szerintem semmi baj nincs a Plus500al, legalábbis én eddig még mindig megkaptam a pénzemet amit igényeltem, kb. 3-4nap alatt szokott megérkezni a pénz.
    gondolom lényegesen több befizetés történik mint kifizetés, szóval keresnek eleget...
    mondjuk milliókat én se bíznék rájuk, de a pár százezremet eddig nem akarták lenyúlni

• MyBusiness
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közkívánatra maradtam Mi lenne veled nélkülem???
    Bele sem gondolok

• C@maro
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt írtad, hogy törölteted magad a fórumról?
    Közkívánatra maradtam Mi lenne veled nélkülem???

• MyBusiness
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom miért adtak a Forintos számlákra csak 5000-t. Azt tudom, hogy panaszolva lett, hogy mivel 30 dolcsit vagy 25 Erót adnak a valutaszámlákhoz, akkor miért nem a megfelelő összeget kapják a magyar, cseh...stb. ügyfelek, akik az ország pénznemén kereskednek.
    Nekem anno nem adtak egy centet sem
    Nem azt írtad, hogy törölteted magad a fórumról?

• C@maro
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mikor ért 25EUR 5000HUF-ot utoljára?
    Say no more!
    Azt nem tudom miért adtak a Forintos számlákra csak 5000-t. Azt tudom, hogy panaszolva lett, hogy mivel 30 dolcsit vagy 25 Erót adnak a valutaszámlákhoz, akkor miért nem a megfelelő összeget kapják a magyar, cseh...stb. ügyfelek, akik az ország pénznemén kereskednek.
    Nekem anno nem adtak egy centet sem

• erla01
    válaszolt
    És mikor ért 25EUR 5000HUF-ot utoljára?
    Say no more!

• C@maro
    válaszolt
    Bomc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szarul megy a szekerük
    Már 7700 Ft-ot adnak ha érvényesítem a telefonszámomat
    Mert most ennyit ér 25EUr, semmi más. Kicsit számolj utána.

• Bomc
    válaszolt
    Szarul megy a szekerük
    Már 7700 Ft-ot adnak ha érvényesítem a telefonszámomat

• Dawedka
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vicckategória, ilyen a piac és ilyen a rulett a piacon.
    Bizony!
    És én kis naív hú milyen jó lesz heti 600ezer XD
    E közben örüljünk ha egy évben egyszer összejön ennyi.

• MyBusiness
    válaszolt
    Nem vicckategória, ilyen a piac és ilyen a rulett a piacon.

Working...
X