Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

mcs10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kereskedői pontok hogy működnek?
    Milyen pontok???
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Milyen pontok???
      bonusznál írja ki , 0/50

Hozzászólás

Sziasztok! én már lassan 2 hónapja tolom a plus 500-al!
        nem sok pénzel! de egyszer kerestem rajta annyit hogy ki tudtam venni!
        Azaz 200 dollárt! A kivét meg is jött 5 napon belül ahogy írták! Le is van írva hogy visa kártyával működik a legkönnyebben! Szerintem nagyon jó kis program!
        És a felhasználói felülete is nagyon precíz! Az meg hogy miért nem tudtak magyarul azért lehet mert kb 40 nyelvre van lefordítva a program! most ha kapnak 500 levelet minden nap!! abból 25 más nyelvű! akkor nem fognak hívni 25 tolmácsot mindennap!

De nagyon hamar el lehet veszíteni nagyon sok pénzt! óvatosak legyetek!

Hozzászólás

Sziasztok!
          A megbizhatosägärol nem tudok irni, en nem mernek eles szämlät nyitni näluk. Ami mellette szol, hogy sok a bonusz(mezesmadzag) es egyszerü a kezelese. Ezert is vonza a kezdö erdeklödöket, mint a mägnes...na meg az a rengeteg rekläm. En meg egy brokert sem lättam ennyire nyomulni. De ez csak marketing.
          A palettäjuk szep tägas, van minden, mi "short-long-nak ingere" de a grafikonjaik nem a legjobbak es teknikai elemzesre majdhogy nem alkalmatlanok.
          Na de ez az en szubjektiv velemenyem.
          Üdv.:Gio

Hozzászólás

mcs10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            bonusznál írja ki , 0/50
            Jah! Nem ismerem a a bónuszmegoldását, de gondolom, hogy valami olyasmi lehet, mint a fogadóirodák bónuszai, azaz ott meg kell forgatni X alkalommal, hogy kivehető legyen! Gondolom itt is tenni kell azért valamit, hogy tiéd legyen a bónusz! Miért nem kérdezed meg tőlük??
            Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Jah! Nem ismerem a a bónuszmegoldását, de gondolom, hogy valami olyasmi lehet, mint a fogadóirodák bónuszai, azaz ott meg kell forgatni X alkalommal, hogy kivehető legyen! Gondolom itt is tenni kell azért valamit, hogy tiéd legyen a bónusz! Miért nem kérdezed meg tőlük??
              minden nyitott pozició után ad egy pontot.

Hozzászólás

Jó "régi" a cég, úgyhogy "megbízható"!

A QQQQQQQQQQQQQQQÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ..............any ....
                ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !

volt 3,7 M.-óm . vettem 2,4 M .ért . félóra múlva VITTE a ZSETONOMAT !

" letéti hívás " !!! nem értem !
                kezdeti letét : 1 % , fenntartási letét 0,5 % , határidő : 2010 03 04 !!!

nem szűnik meg naponta !

kérlek , TE AKI ELŐTT MINDENKI MEGHAJLIK !!!!! monnyáááá mánnn
                valami okosat ............

jaaaaaa , és ez már többször ismétlődött ! de lassan elviszi a házam árát .

köszönöm

üdv

alexander

Hozzászólás

A kezdeti letét nem az ott lévő tőkédre vonatkozik hanem a nyitott pozícióra!! Ami 1:100-as tőkeáttéttel megy a legtöbb esetben. Vagyis ha 2,4 milláért nyitsz az olyan mintha 240 milláért nyitnál pozit. Ha ebben történik 2% elmozdulás már buktál is 4,8 millát.

Jellemző hiba. Túl nagy pozíciót nyitsz a tőkédhez képest és rossz irányba megy az instrumentum.

Hozzászólás

Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A kezdeti letét nem az ott lévő tőkédre vonatkozik hanem a nyitott pozícióra!! Ami 1:100-as tőkeáttéttel megy a legtöbb esetben. Vagyis ha 2,4 milláért nyitsz az olyan mintha 240 milláért nyitnál pozit. Ha ebben történik 2% elmozdulás már buktál is 4,8 millát.

Jellemző hiba. Túl nagy pozíciót nyitsz a tőkédhez képest és rossz irányba megy az instrumentum.

ÍÍÍGEN ! a töke -áttét ' ? kétélű " fegyver " . peeersze . VISSZAFELÉ is IGAZ . akkor prózaian : az 1 % letét a TÚLOLDALRÓL számolandó ....és ha nem tőkeerősssss az ember ...az adott esetben - ROSSZ irányba mozgó volatilitás viszi a tőkét . ???
                    jól értelmezem ? ha nem teszek stoppot ...... - bááár , ha előre számolok , és csak pici PÉÉÉÉZZZEL játszom , akkor belefér néhány heves gyertya . - a másik irányba -

KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGEDET ! még tanulok , de a házam ára már ugrott .........................

üdv

alexander

Hozzászólás

Kedves Lackok ! csak szerényen kérdem : Te láttál már valós pénzt ettől a " cégtől " ? amit Te kereskedtél ?

Hozzászólás

akkor , még mielőtt álomra tenném ZSIBBADT fejemet : ha Lackok válaszában írt számokat veszem : - hiába , nehéz fejű vagyok picit -
                        TEHÁT : 2 Mi.ért nyitok 1:100 as tőkeáttétellel pozíciót , az olyan mintha 200 Mi. pénzem lenne ! ha az ár elmozdul 1 % -ot - akkor az én oldalamon - a RENDELKEZÉSRE ÁLLÓ TŐKE rovatban LEGALÁBB 2 Mi-nak kell lenni . Abban az esetben ha CSAK a FENNTARTÁSHOZ pl 1 % kell . - nem is beszeélve a letéti % -ról !

NO most akkor itt az igazi kérdésem : VALAKI SUNYI MÓDON ÁLLANDÓAN ! másodpercről - másodpercre FIGYELI ezen " mozgásokat " - árfolyam változás és az én felhasználható tőkém " erejét " .
                        Abban a pillanatban , - maradva az előző számoknál - ha az árfolyam elmozdulás 1,01% már esélyem van az azonnali ELKOBZÁSRA ! vagyis nincs a számlámon LEGALÁBB 2.02 Mil.
                        / a letéti , és fenntartási százalékokat biztosan illik összeadnom , ééés természetesen a nem " várt " , bekalkulált " elmozdulásokra is FEDEZETET HAGYNOM /
                        köszönöm , hogy segítettetek megértetni velem .

üdv

alexander

Hozzászólás

Megnyugtatlak. Az árfolyam nem figyeli a te tőkédet! Ez biztos. Bár úgy tűnik de nem..
                          Az árfolyam amit látsz nagyon sok ember kereskedésének az eredője. Nincs számottevő hatása hatása a tőkédnek rá. Legalábbis ez az összeg is kevés még hozzá. Ahhoz nagyon illikvid időszaknak kéne lennie.

A letéti felhívással történő zárással biztosítja a bróker cég magának, hogy csak a saját pénzed bukhatod el az övét nem. Gondolj bele, ha hagynák a pozit tovább futni, akkor a neked kölcsönadott pénzből is menne el szépen amit tőled később vagy be tudnak hajtani vagy nem. Ez egy biztonsági elem, minden tőkeáttétes cég így működik.

Hozzászólás

a dolog értelmét már átláttam . csak a számokkal nem vagyok tisztában . 70 évesen picit lassan számolok .
                            KÉRLEK segítsetek ::::
                            tehát az egyszerűség kedvéért : nyitok egy pozíciót 1:100 tőkeáttétellel , - szükséges fedezet 1Mi. - ez a kezdeti letét 1 % - ehez kell a számlámon lennie 1Mil. ft-nak . a felhasználható tőke ablakban .
                            továbbá kér tőlem ismét 1% fenntartási letétet , ehhez TOVÁBBI 1 Mill. ft -nak kell lennie ..... az előbbivel együtt ez 2 Mil.
                            ha az ár a NEMKÍVÁNT irányba mozdul el - és nincs stoppom ! - erre kell a fedezetként szolgáló 1M ft . ha az ár tovább mozog és meghaladja az előbbi 1 % -os határt - a NEMKÍVÁNT irányba, zárják a pozíciómat ? - akkor ha nincs meg az 1Mi. a számlám felhasználható tőke ablakában ? .
                            HA MÉGTOVÁBB mozog - pl esik 1,5 % -ot ! - akkor hogy a pozícióm tarthassam 1,5 Mi. fenntartásra biztosított összegemnek kell lennie a " felhasználható összeg " ablakban ???
                            Az árfolyam változás - ha pl az instrumentum ára 100 $ - 1 %-a adott esetben emelkedés esetén 101 , $ , áresés esetén 99$. Ha nem teszek stoppot akkor 98$ esetén
                            a kezedeti letét + fenntartási letét összege összesen 3Mi. ft ?

nehéz picit . tudjátok 50-60 évvel ezelőtt ........... mással foglalkoztak az emberek .....

KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGETEKET !

Hozzászólás

Azt az egyet áruld már el, hogy miért nem kisebb pozíciókban gondolkodsz? Nem kötelező 1 milláért nyitni egyből. Ez csak arra jó, hogy a szomszéd ház ára is gyorsan elmenjen.

Hozzászólás

Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azt az egyet áruld már el, hogy miért nem kisebb pozíciókban gondolkodsz? Nem kötelező 1 milláért nyitni egyből. Ez csak arra jó, hogy a szomszéd ház ára is gyorsan elmenjen.
                                ezeket a számokat csak az egyszerűségért írtam . az összefüggést a KÉPLETET keresem .

még senki nem magyarázta el .....az asszony meg ordít ...... hogy elvittem a péééézt....

a " meghajlós EMBER " is csak mondogatja ....menjek Forex ....vagy mihez . NEKEM EZ az 500 TETSZIK MERT én TUDOM KEZELNI !
                                minden hasznosat látok rajta .
                                CSAK az ARÁNYOK ...LETÉTEK .....% -ok ......oda-vissza ....NEM MENNEK ...
                                DE a világháborúkról-oroszokról sokat tudok .....!!!!!!!!!!!

tehát ......a számok ::: ?

KÖSZÖNÖM ! üdv

alexander

ha 10 000 el kezdek - ft ban - akkor ......az előbbi levelem alapján hogyan alakul a tőke áttát ....letét .....fenntartás

Hozzászólás

Working...
                                X