Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem tudja véletlen valaki, hogy miért vették ennyire vissza a tőkeáttéteket a PLUS500-on?

Hozzászólás

• Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem tudja véletlen valaki, hogy miért vették ennyire vissza a tőkeáttéteket a PLUS500-on?
      hát erre a kérédsre én is szeretném a választ ... 2009től folyamatosan bővült, uh valahol itt kell keresni a megoldást, anno még nem volt ekkora részvénypaletta és a devizák száma is kissebb volt. Sajnáltam ott hagyni a +500az :/

Hozzászólás

• deltritous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        hát erre a kérédsre én is szeretném a választ ... 2009től folyamatosan bővült, uh valahol itt kell keresni a megoldást, anno még nem volt ekkora részvénypaletta és a devizák száma is kissebb volt. Sajnáltam ott hagyni a +500az :/
        Sokkal jobb lenne, ha pl a tőkeáttéteket is lehetne állítani, mint a forexen.

Hozzászólás

Sokkal jobb lenne, ha pl a tőkeáttéteket is lehetne állítani, mint a forexen.
          Valóban jobb lenne, mert így eszméletlen az egész. Óriási fedezet kell, nagyok a spreadek és a fentartási költség is igen magas. A másik véleményem, ami igen csak privát, hogy aki szeretne elkezdeni tőzsdézni, annak nem 5000HUF-at kellene. Sztem ez bohóckodás, amit páran művelnek. Ezzel az 5000HUF-al se egy kockázatkezelést, se egy moneymanagmentet nem lehet begyakorolni. Sajnos nagyon sokan ebbe a kezdő csapdába esnek, hogy ezt az ajánlatot nagyra veszik és rögtön ennél a cégnél kezdenek el kereskedni. Nem a cég ellen vagyok, mert régen én is szerettem. De mióta nagyobb hangsúlyt fektetek a technikai elemzésekre és megemelkedtek a költségek, valamint nevetséges szintre csökkent a tőkeáttétel, hagytam az egészet. Aki komolyan el akar kezdeni tőzsdézni az vegye a fárattságot és ne 5000HUF-al kezdjen el akármit is. Ennél még az is jobb, ha valamelyik mikros cégnél nyit számlát ahol MT4-es van, mert legalább megtanulja a kezelőfelületet is, valamint a tech. elemzést is elsajátíthatja.

Hozzászólás

Valóban jobb lenne, mert így eszméletlen az egész. Óriási fedezet kell, nagyok a spreadek és a fentartási költség is igen magas. A másik véleményem, ami igen csak privát, hogy aki szeretne elkezdeni tőzsdézni, annak nem 5000HUF-at kellene. Sztem ez bohóckodás, amit páran művelnek. Ezzel az 5000HUF-al se egy kockázatkezelést, se egy moneymanagmentet nem lehet begyakorolni. Sajnos nagyon sokan ebbe a kezdő csapdába esnek, hogy ezt az ajánlatot nagyra veszik és rögtön ennél a cégnél kezdenek el kereskedni. Nem a cég ellen vagyok, mert régen én is szerettem. De mióta nagyobb hangsúlyt fektetek a technikai elemzésekre és megemelkedtek a költségek, valamint nevetséges szintre csökkent a tőkeáttétel, hagytam az egészet. Aki komolyan el akar kezdeni tőzsdézni az vegye a fárattságot és ne 5000HUF-al kezdjen el akármit is. Ennél még az is jobb, ha valamelyik mikros cégnél nyit számlát ahol MT4-es van, mert legalább megtanulja a kezelőfelületet is, valamint a tech. elemzést is elsajátíthatja.
            Sajnos azt vettem észre én is, hogy egyre drágább lett, én is elkezdtem gondolkodni azon, hogy váltok. Te mit ajánlasz ami olcsóbb? Illetve az se baj, ha az első feltöltésnél ad bónuszt. A plus500-nak van egy nagyon nagy előnye, nagyon felhasználóbarát felülete van.

Hozzászólás

Sajnos azt vettem észre én is, hogy egyre drágább lett, én is elkezdtem gondolkodni azon, hogy váltok. Te mit ajánlasz ami olcsóbb? Illetve az se baj, ha az első feltöltésnél ad bónuszt. A plus500-nak van egy nagyon nagy előnye, nagyon felhasználóbarát felülete van.
              Ha mindenképpen szeretnél kezdő bónuszt is akkor a Liteforex.org ajánlom. Ki. és befizetés is rendben van, lehetőség van 0,01es LOT mennyiséggel kereskedni, valamint 'lite' azaz centes és 'real' dolláros kereskedésre is lehetőség van. MT4 alapú a rendszer, sztem ez az abszólút felhasználóbarát brókercég. De hasonló jókat tudok mondani, az Alpari, Oanda és Tadawul brókerekről is, de kezdőknek az említett cég is bőven megteszi (magyar az mt4 felülete)

Hozzászólás

Ha mindenképpen szeretnél kezdő bónuszt is akkor a Liteforex.org ajánlom. Ki. és befizetés is rendben van, lehetőség van 0,01es LOT mennyiséggel kereskedni, valamint 'lite' azaz centes és 'real' dolláros kereskedésre is lehetőség van. MT4 alapú a rendszer, sztem ez az abszólút felhasználóbarát brókercég. De hasonló jókat tudok mondani, az Alpari, Oanda és Tadawul brókerekről is, de kezdőknek az említett cég is bőven megteszi (magyar az mt4 felülete)
                Köszönöm a tippeket, a hétvégén utánaolvasok nekik.
                Neked mi a véleményed az XTB-ről?

Hozzászólás

Köszönöm a tippeket, a hétvégén utánaolvasok nekik.
                  Neked mi a véleményed az XTB-ről?
                  ha jól rémlik, az nem mikros, vagyis nincs rajta 0,01el LOT méret, hanem csak 0,1 es ... szal, ha 1-2 ezer dollárral szeretnél számlát nyitni, akkor ez nem ajánlott (de ha mégis rosszul tudom és van rajta 0,01es, akkor nem érvényes, amit most írtam)

Hozzászólás

ha jól rémlik, az nem mikros, vagyis nincs rajta 0,01el LOT méret, hanem csak 0,1 es ... szal, ha 1-2 ezer dollárral szeretnél számlát nyitni, akkor ez nem ajánlott (de ha mégis rosszul tudom és van rajta 0,01es, akkor nem érvényes, amit most írtam)
                    köszi az eddigi tippeket.

Hozzászólás

Nem tudja véletlen valaki, hogy miért vették ennyire vissza a tőkeáttéteket a PLUS500-on?
                      Ha valamit nem tudtok írjatok a plus500 nak szívasen véálaszolnak akár többszöri kijavitásra is ha nem jól van leforditva nekik nagoloul.

Én megkérdeztem ezt is.
                      A saját érdekünkben lett a töke áttétel kisebbre véve.
                      Az én magyarázatom. Az hogy így ha elmegy az ellenkező írányba és bent tartod akkor tovább tart ki.
                      Mert kezdők legnagyobb hibája hogy nem veszik észre hogy amikor vesszenek valamit akkor előbb direkt ellen megy 99% ban és ez metatrader proginál is így van.......... A lényeg 1-3 hónap minimum gyakorlás. És hónapos és hetes trendeket kell nézni legelőbb. Annak is a fordulóját érdemes elkapni.
                      A metatreder programban kevés olyan van amit részvényben jól le tudsz kereskedni mert ..........
                      A valuták meg végtelenségi ellen irányba is erősödhetnek pl hufchf usdjpy és stb. Mindenki járjon utána és tapasztalja meg demoba amit kereskedni akar és utána élőn. De a tőzsde az élő számlán már reagál rá.
                      Tapasztalatból tudom.

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• branco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!
                        ..srácok ez normális hogy vettem a Svéd tőzsdén H&M részvényt és egyik nap lehet vele kereskedni máskor meg két napig nem..tehát a pozíció zárása nem műkődik...de kereskedés sincs...sőt az összes svéd de néha az összes osztrák és dán sem működik...ilyenkor mi van?..köszi
                        branco
                        attol függ hogy mekkora forgalom van rajta. Én azt figyeltem meg hogy ha nincs nagyon kereskedés rajta akkor van hogy azon az ár részen nem tudja eladni.............

Hozzászólás

• wayoflife eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hello csináltunk egy forumot ahol egy itthoni plus500 forumot hoztunk létre....
                          Valós kereskedőkkel....
                          http://www.plus500.sokoldal.hu/

Tisztelet
                          Saját reklám oldal. 500affiltes jutalékod szerint.

Mielőtt számlát nyitok a plus500 ban előtte regeljetek be az 500affiletes számlára.
                          Utána a plus500 ra ami benne van az 500affiletes programban. Így a saját kereskedésetek után kaptok jutalékot.
                          Én így csinálom. Egy jó tipp attól aki másnak is jót akar................

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• utamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Saját reklám oldal. 500affiltes jutalékod szerint.

Mielőtt számlát nyitok a plus500 ban előtte regeljetek be az 500affiletes számlára.
                            Utána a plus500 ra ami benne van az 500affiletes programban. Így a saját kereskedésetek után kaptok jutalékot.
                            Én így csinálom. Egy jó tipp attól aki másnak is jót akar................

Jó kereskedést!
                            szia
                            kicsit mártír duma, de azért érződik a jó szándék is mögötte (bocsi, nem birtam kihagyni) De hihetetlen, h még mindig mennyire menő ez az 5000.-os mikornak sem nevezhető izés tréder (belegondolt már valaki, hogy ez $25 és a legkevesebb, amivel ajánlani szokták "a nagyok is" $1-2000 ??? :O)

Hozzászólás

• Üdv!
                              Olvastam a hozzászólásokat, nagyon érdekes.
                              Én személy szerint meg vagyok vele elégedve, januárban regisztráltam, pár hónapig a demónn "játszottam", majd sikerült 5000 Ft bónuszról felküzdenem magam 85 eFt ig.

Kérdésem: Hogy lehet az, hogy ha ezüst (vagy arany) pozíciót nyitok, akkor másnapra prémiumban + pénzt ad hozzá, ill. levon a - akárhányból. Ez csak - esetén van, vagy előfordul + ban is?
                              Ugyanez viszont másképp van az olajnál. Mi az oka ennek, ill. annak, hogy ezüstnél nincs lejárati dátum?

utamon: Mennyi jutalékot kapsz?

Hozzászólás

szia
                                kicsit mártír duma, de azért érződik a jó szándék is mögötte (bocsi, nem birtam kihagyni) De hihetetlen, h még mindig mennyire menő ez az 5000.-os mikornak sem nevezhető izés tréder (belegondolt már valaki, hogy ez $25 és a legkevesebb, amivel ajánlani szokták "a nagyok is" $1-2000 ??? :O)
                                Látszik hogy magadból indulsz ki mert aki tudatos teremtő az tudja nem kellesz te ahhoz hogy én meg kapjam azt amit akarok az életben. rendező elv elrendezi nekem hogy kényelmesen megkapjam.
                                Nem kellet volna inkább hozzá szólnod.

Hozzászólás

Working...
                                X