Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• És mi számít skalpolásnak?
    Stratégiálól nem beszélhetünk mert csak ma kezdtem.

Hozzászólás

• sziasztok lenne egz nagz problemam remelem tudtok benne segiteni a plus 500 nevu progin nyomultam hal istennek eleg jol ment a dolog mar elesben is.de 1 honapja kaptam egz lehetoseget hogz az usaban dolgozzam egz haveromnal nem is gondolkodtam kimentem vagyis itt vagyok ,de most jon a buktato a plus 500 nem indul el ha az usa teruleten vagy anagy kerdesem az lenne tud valaki valami masik programot esetleg ami ugyan ugy mukodik mint a plus 500 es usa ban is mukodik.mert mar irtam is a plus 500 nak de mondtak sajna usa teruleten nem mukodik a z o oldaluk,ezert mivel imadom ezt csinalni keresek most egy olyan oldalt ahol ugyan ugy lehet nyomni mint a plus 500 csak usaban is fut a dolog.thx a valaszokat

Hozzászólás

• Hali énis most léptem be ebbe a plus500 ba és valódi pénzel kereskedem! Nekem elég korrekt nek tünik ha végigolvastok mindent rájöttök h nem biztos hogy átverés minden levan írva rendessen 10000 forintokat nem fognak ki utalgatni senkinek teljessen jogos szerintem! De ha bárkit valami csalúdás ért kérem jelezze nekem hogy át tudjam gondolni! daivdkkaa@gmail.com az e-mail cíemem kösziii

Hozzászólás

• Gusztustalan csaló banda!

davidkkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hali énis most léptem be ebbe a plus500 ba és valódi pénzel kereskedem! Nekem elég korrekt nek tünik ha végigolvastok mindent rájöttök h nem biztos hogy átverés minden levan írva rendessen 10000 forintokat nem fognak ki utalgatni senkinek teljessen jogos szerintem! De ha bárkit valami csalúdás ért kérem jelezze nekem hogy át tudjam gondolni! daivdkkaa@gmail.com az e-mail cíemem kösziii
          Sziasztok!
          Majd te is belátod mennyire gusztustalan csaló bagázs ez a Plus!
          Majd ha tapasztalod akkor elhiszed.
          Csak néhány példa : kényük kedvük szerint nem engednek poziciót zárni,nagyon késve fizetnek ki ha egyáltalán kifizetnek,inkorrekt csaló az egész bagázs.
          Szégyen gyalázat hogy ilyen társulat így átverheti a jóhiszemű embereket...de sajnos megteheti.
          Ráadásul leellenőrízhetetlen elérhetetlen ,és ha írsz mailt akkor arra kapsz kb 3-4 teljesen értelmetlen választ kb egy nap elteltével.
          Nagyon szomorú hogy egy ilyen csaló társulat így garázdálkodhat büntetlenül.

Hozzászólás

• sonata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Majd te is belátod mennyire gusztustalan csaló bagázs ez a Plus!
            Majd ha tapasztalod akkor elhiszed.
            Csak néhány példa : kényük kedvük szerint nem engednek poziciót zárni,nagyon késve fizetnek ki ha egyáltalán kifizetnek,inkorrekt csaló az egész bagázs.
            Szégyen gyalázat hogy ilyen társulat így átverheti a jóhiszemű embereket...de sajnos megteheti.
            Ráadásul leellenőrízhetetlen elérhetetlen ,és ha írsz mailt akkor arra kapsz kb 3-4 teljesen értelmetlen választ kb egy nap elteltével.
            Nagyon szomorú hogy egy ilyen csaló társulat így garázdálkodhat büntetlenül.
            Szia!

Valamit nagyon rosszul értelmeztél a plus500 kapcsolatosan. Vagy szánt szándékosan másnak hajtod a szelet vagy másik brokernek.
            Én nekem már 2010.10.18-tól van számlám náluk. 5 db. biztos volt. Ebből kettőt kiutaltattam és lezárattam. Mindig minden honnan megkaptam mindent. 5 nap az átfutási idő és 3 nap után utalni szoktak.
            Mint írtam elmondom ha megkaptam a jutalékot az 500affiliatestől. (Ez a Plus500-hoz tartozik és ha veszek valamit abból kapok jutalékot.) Megkaptam azt is 180 dollár. kb 35000 ft kaptam a Moneybookers számlámra. És vissza is kellet igazolnom hogy megkaptam.
            És annak idején is megkaptam a Bónusz 45000 Ft a Plus500-ra.
            Gondold át szerintem mit csináltál nem megfelelően hogy tanulj belőle és csináld megfelelően.

Vidám napokat és jó kereskedést mindenkinek!

Hozzászólás

• Segítség

Sziasztok!

Kiutalással kapcsolatban kérek segítséget.
              Regisztrációkor bescanneltem mindent, és minden "érvényesítés" fül érinthetetlenné vált, jelezve, hogy minden ok. Most bementem, és most ajánlotta fel a lakcím érvényesítését, ami ugye 2 hét, míg megérkezik. És a "hitelkártya" másolat is hiányos, pedig a bankszámlakivonatomat feltöltöttem, hitelkártyám pedig nincs.

Kérdésem:
              - jelen helyzetben (hitelkártya és lakcím érvényesítés nélkül) ki tudok utaltatni?
              - És csak a nyereséget szeretném levenni, kb 30.000FT, ennyit kiutalnak?

Köszönöm előre is!

Hozzászólás

• Sziasztok

Meg tudja valaki mondani hogy a követő stop funkció hogy működik a plus500on?

Hozzászólás

• animatrix11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok

Tegyük fel beállítasz 40pip-et az azt jelenti, hogy az elért legmagasabb profit-40pontra fogja beállítani a veszteségstopot, és ezt folyamatosan csúsztatja. MT4-es platformban ezt csúszóstop néven találod meg. Ajánlott minimum az ATR kétszeresét beállítani (ATR=piaci résztvevők)

Üdv.: Nufy

Hozzászólás

• Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tegyük fel beállítasz 40pip-et az azt jelenti, hogy az elért legmagasabb profit-40pontra fogja beállítani a veszteségstopot, és ezt folyamatosan csúsztatja. MT4-es platformban ezt csúszóstop néven találod meg. Ajánlott minimum az ATR kétszeresét beállítani (ATR=piaci résztvevők)

Üdv.: Nufy
                    Köszi!
                    Akkor ez csak slre vonatkozik? Olyat nem lehet hogy pl: beállítok pl eur/usd longnál eladást monjuk 3800ra, de feljebb megy az árfolyam tegyük fel 3850re és ő kitolja hogy nagyobb haszonnal adhssam el?

Hozzászólás

Köszi!
                      Akkor ez csak slre vonatkozik? Olyat nem lehet hogy pl: beállítok pl eur/usd longnál eladást monjuk 3800ra, de feljebb megy az árfolyam tegyük fel 3850re és ő kitolja hogy nagyobb haszonnal adhssam el?
                      Ha pedig megvetted, de nem jó irányba megy az ár, akkor tekintse úgy, hogy nem is vetted meg.

Hozzászólás

• dtamaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Kiutalással kapcsolatban kérek segítséget.
                        Regisztrációkor bescanneltem mindent, és minden "érvényesítés" fül érinthetetlenné vált, jelezve, hogy minden ok. Most bementem, és most ajánlotta fel a lakcím érvényesítését, ami ugye 2 hét, míg megérkezik. És a "hitelkártya" másolat is hiányos, pedig a bankszámlakivonatomat feltöltöttem, hitelkártyám pedig nincs.

Kérdésem:
                        - jelen helyzetben (hitelkártya és lakcím érvényesítés nélkül) ki tudok utaltatni?
                        - És csak a nyereséget szeretném levenni, kb 30.000FT, ennyit kiutalnak?

Köszönöm előre is!
                        Ha ugyan oda küldőd vissza akkor nem szoktak mást kérni.
                        Jelen esetbe Moneybookers nél e-mail cím amire(-ről) küldted be. DE FŐKÉP AMILYEN E-MAIL CÍMMEL REGIZTED A PLUS5000 ARRA UTALD KI A MONEYBOOKERS SZÁMLÁRA!
                        Oda írja a kiutalásnál mennyit utalnak ki kb 50 dollár alatt értékben nem utalnak. Ami kb 10000 ft. Dollár árfolyamtól függ.

Jó pénz kapást!

Hozzászólás

Sziasztok

Szia!

Mondjuk meg veszed 4000 Ft az otp és beállítod 100 Ft követő stopra. Vagyis 100 ft távolságról követi a felfelé.
                          Akkor 3900 Ft környékéről indul a követő stop!
                          Mindig csak magadra hallgass, mert mások van hogy hülyeséget írnak!
                          Használd és meglátod.
                          Próbálkozatók. A saját tapasztalat a legnagyobb tanító!

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• utamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia!

Mondjuk meg veszed 4000 Ft az otp és beállítod 100 Ft követő stopra. Vagyis 100 ft távolságról követi a felfelé.
                            Akkor 3900 Ft környékéről indul a követő stop!
                            Mindig csak magadra hallgass, mert mások van hogy hülyeséget írnak!
                            Használd és meglátod.
                            Próbálkozatók. A saját tapasztalat a legnagyobb tanító!

Jó kereskedést!
                            Köszi majd akkor kipróbálom, tehát akkor nem csak sln-él hanem a pozitív pozinál is is működik?

Más: ha Moneybookers számláról utalok mennyi idő alatt megy át a pénz? optről két nap kb onnan gyorsabb esetleg? És levon valamit ha oda utalok? mert a paypal nagyon drága...

Hozzászólás

• Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy a plus500-on csak day tade -el lehet kereskedni? és ha igen a megvett dolognak hol van a pontos lejárati ideje? vagy ez hogy működik? demon csinálom,fiatal vagyok én még a tőzsdézéshez csak érdekel..előre köszönöm a választ.

Hozzászólás

• Lacce92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy a plus500-on csak day tade -el lehet kereskedni? és ha igen a megvett dolognak hol van a pontos lejárati ideje? vagy ez hogy működik? demon csinálom,fiatal vagyok én még a tőzsdézéshez csak érdekel..előre köszönöm a választ.
                                Itt szemben monjuk az equitassal nem adják el a részvényeidet nap végén, kizárólag akkor, ha akkora minuszba mész, hogy minden tőkéd elfogy

Hozzászólás

Working...
                                X