Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• keren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Minden hozzáértő
    szeretnék kérni egy kis segítséget:
    A plus500-on kereskedek és a múlt és az azelőtti héten meglepődve tapasztaltam, hogy először a Piraeust (TPEIR.AT), majd a Dexia-t kivették a kereskedésből. Természetesen nem akarom vitatni akarom ezt, csak szeretném tudni, hogy mi alapján teszik ezt. Szeretnék a jövőben erre felkészülni...kivenném a befektetéseket.... stb.
    Szóval a kérdésem: limitösszeg alatti volt az ára? vagy valamilyen kockázatot hordozott? vagy kevesen kereskedtek ezekkel a részvényekkel?
    Ha valaki tudja erre a választ, vagy egy linket tudna küldeni, ahol ezeket a szabályokat elolvashatnám, azt megköszönném.
    üdv.
    Szerintem csak megszünt a részvény a cég miatt. Hogy hol írják ezt le nem tudom.
    Lesz még ilyen. mert jönnek mennek a részvények. Vannak kivételek. Én ezért szeretem az indexeket. Azok mindig lesznek.
    Alap szabály hogy olyan részvénnyel kereskedj ami már több mint 10 éve müködő céget takar és nyereséges. ha ennyire ""félsz"" akkor kereskedj indexekkel ott van pl a dax én azt shortolom. Majd a buxot év végétől ha úgy áll.

üdv.

Hozzászólás

• Sziasztok!

A régi, tapasztalt tőzsdézőkhöz iintézem a kérdésem, mégpedig tudja valaki hogy működik az adózás az itt szerzett jövedelem után? KÜLd a Plus500 jövedelemigazolást szerintetek? Vagy csak ki kellene nyomtatni a programból? Mi az adózás alapja a nettó ugye?

Köszönöm a választ

Hozzászólás

• alma18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

A régi, tapasztalt tőzsdézőkhöz intézem a kérdésem, mégpedig tudja valaki hogy működik az adózás az itt szerzett jövedelem után? Küld a Plus500 jövedelemigazolást szerintetek? Vagy csak ki kellene nyomtatni a programból? Mi az adózás alapja a nettó ugye?

Köszönöm a választ
        Szia!

Nem kell kinyomtatni, de érdemes letölteni belőle a jelentést adózáshoz.
        Megkérdeztem őket és nem küldenek semmit és nem is ellenőriznek hogy adózol e utána. Ez mindenkinek a maga dolga. Mert országonként más.
        Amit tisztán keresel azután adózol.
        Vissza menöleg 2 évre le lehet írni a veszteséget ez múlt évben lehetséges volt.
        Idényre majd kiderül mi lesz. Én úgy tudom 16% lesz az adó nyereség és osztalék után.

Minden jót mindenkinek!
        Legyetek mindig vidámak!

Hozzászólás

• Sziasztok! Én azt szeretném megkérdzni hogyha a bónuszból én felvittem az összeget annyira hogy azt már ki tudjam venni és a kereskedői pontok is megvannak akkor hogy tudom moneybookers-re küldeni a pénzt?
          Köszönöm előre is.

Hozzászólás

• Gergő15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok! Én azt szeretném megkérdzni hogyha a bónuszból én felvittem az összeget annyira hogy azt már ki tudjam venni és a kereskedői pontok is megvannak akkor hogy tudom moneybookers-re küldeni a pénzt?
            Köszönöm előre is.
            Szia!

A kívétnél oda van írva mit kell be nyújtani.
            De hogy a bónuszból kitudsz e venni úgy hogy közben talán nem csináltad meg az elért kötés menyiséget az más kérdés.
            Remélem véglegesen megcsináltad a bónuszod után a max kötést 3 hónap alatt. Amire megkapod véglegesen a bónusz pénzt.
            Ugyanazt az e-mailt használd moneybookers küldésnél mint amivel beutaltál.

Jó kereskedést továbbra is!

Ui:
            Mi előtt más is írogatna újabb kérdéseket érdemes vissza olvasni legalább azt amit én írtam. Mert lassan úgy érzem mindenről írtam már a Plus500 kapcsolatosan. Ha nem akkor tévedtem.

Hozzászólás

• Sziasztok!

A mellékelt képen látható hibaüzenettel találkoztatok már?
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• tozsi234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

A mellékelt képen látható hibaüzenettel találkoztatok már?
                Egyszer már nekem is volt hasonló. Nem biztos, hogy ez volt. Akkor újratelepítettem a platformot és megszűnt a hibaüzenet. Próbáld meg hátha.

Hozzászólás

• Pénteken és ma is írtam nekik, de nincs válasz
                  + megváltozott a hibaüzenet (weben és kliensen is)
                  - 24/7 support
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• tozsi234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pénteken és ma is írtam nekik, de nincs válasz
                    + megváltozott a hibaüzenet (weben és kliensen is)
                    - 24/7 support
                    Minden dokumentumot feltöltöttél? Nem regisztráltál véletlen többször?

Hozzászólás

• Sziasztok!
                      Játszogatok a plus500-al, és az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki egy jól működő elemző programot, ami több indikátort, illetve elemzési eszközt is tartalmaz (pl. Fibo, trendvonalak, stb.). Találtam több ilyen programot is, csak vagy demószámlával működnek, ami korlátozott (pl 14 napi limittel), vagy csak forex elemzésére alkalmas.
                      Nekem olyanra lenne szükségem, amiben hasonlóképpen áruk és több más chart is elemezhető, nem csak devizák, és a bét indexei.
                      Ha tud valaki ilyet, kérem szóljon. Nagyon hasznos lenne, mert a plus500 egy picit hiányos ebben a tekintetben.

Köszönöm

Hozzászólás

• tptptp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!
                        Játszogatok a plus500-al, és az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki egy jól működő elemző programot, ami több indikátort, illetve elemzési eszközt is tartalmaz (pl. Fibo, trendvonalak, stb.). Találtam több ilyen programot is, csak vagy demószámlával működnek, ami korlátozott (pl 14 napi limittel), vagy csak forex elemzésére alkalmas.
                        Nekem olyanra lenne szükségem, amiben hasonlóképpen áruk és több más chart is elemezhető, nem csak devizák, és a bét indexei.
                        Ha tud valaki ilyet, kérem szóljon. Nagyon hasznos lenne, mert a plus500 egy picit hiányos ebben a tekintetben.

Köszönöm
                        Metatrader 4 szoftver FxPro, Admiral Markets, Alpari, Tadawul brókereknél időkorlát nélkül használható. Van mindegyiknél Forex, CFD, Index, Áru, Arany és Ezüst. Ennyi termék bőven sok, hogy el kezdj ismerkedni az elemzéssel.

Van webes alternatíva is: http://www.freestockcharts.com/

Ha MT4 nem fekszik, próbáld ki BPForex-es ProTrader-t.Itt felsorolni is sok lenne, hogy milyen piacok érhetőek el. Elméletileg egy regisztrálással 14 napig tudod használni a demo verziót, gyakorlatilag meg sokkal tovább.

Hozzászólás

Sziasztok!

Köszönöm
                          Én is az admiral markets-et tudom ajánlani, az nekem eddig nagyon beválat, és mivel MT4 platform alatt fut mindent lehet vele csinálni ami sikeressé tesz.

Hozzászólás

• Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Minden dokumentumot feltöltöttél? Nem regisztráltál véletlen többször?
                            Ott a pont , semmit se töltöttem fel. Gondoltam a befizetéshez nem kell

Közben írtak és kértek ájdentiti kárdot.

[Halkan jegyzem meg, hogy ezt a kört a programjuk is lekezelhetné, ahelyett hogy befizetésre kitiltással válaszol ]

Hozzászólás

• Szia!

Köszönöm a gyors választ. A BPforex-es tetszik a legjobban. "Elméletileg egy regisztrálással 14 napig tudod használni a demo verziót, gyakorlatilag meg sokkal tovább." Ha ez tényleg így van, akkor érdekelne a "gyakorlati megvalósítása" is, mert tényleg nagyon tetszik ez a felület.

Az online verzió is ismeretlen volt számomra, az is nagyon hasznos, de pl. olaj chartot, nem tudtam 1 napos felbontásnál részletesebben szemlélni.

Még egyszer köszi

Hozzászólás

Szia!

Köszönöm a gyors választ. A BPforex-es tetszik a legjobban. "Elméletileg egy regisztrálással 14 napig tudod használni a demo verziót, gyakorlatilag meg sokkal tovább." Ha ez tényleg így van, akkor érdekelne a "gyakorlati megvalósítása" is, mert tényleg nagyon tetszik ez a felület.

Az online verzió is ismeretlen volt számomra, az is nagyon hasznos, de pl. olaj chartot, nem tudtam 1 napos felbontásnál részletesebben szemlélni.

Még egyszer köszi
                                Üdv,
                                A gyakorlati megvalósítás csak annyi, hogy az oldalon regisztrálsz, letöltöd a Protradert és az email címedre érkezett felhasználó névvel és jelszóval használatba veszed. Nálam ugyan azzal a regisztrációval megy több, mint két hónapja az alkalmazás, lehet nem jól emlékeztem és valójában nem időkorlátos.Eleinte kicsit lassan éled fel, de utána tökéletesen működik.Az oldalon található videókat nézd meg, sokat segít a kezdeti induláshoz. Sok sikert!
                                U.i.:Próbálj ki több felületet is és utána mérlegelj, hogy melyikkel alakítanál ki szívesen szorosabb barátságot.

Hozzászólás

Working...
                                X