Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szia!
    Én eddig a http://www.goldforex.hu/ oldalon található demót használtam elemzésre, azért is írtam, hogy az nekem bevált, de az valamilyen oknál fogva kb. 1 hónap után nem engedett belépni. (az is szintén ezt a platformot használta) De pár videót megnézve, az általad említettek közül, láttam, hogy lehetnek cookie problémák, illetve temp fájlok, amik megakaszthatják a progit. Remélem, hogy más probléma nem lesz vele

Üdv.
    Trendekben gazdag napokat!

Hozzászólás

• sziasztok ...
      "valódi pénz" - az ajándék 5000ft otp-ztem ..de a mai nap a 15 otpm részvényem letéti felhívással lezárt... mi a teendő ilyenkor? ...köszi a választ....

Hozzászólás

• Kedves UTAMON,
        Nagyon köszönöm a válaszod és legközelebb igyekszem előbb visszaolvasni a korábbi hasonló válaszokat :-)
        mégegyszer nagyon köszi
        keren

Hozzászólás

• Plus500 letét

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a Plus500-al kapcsolatban. írtátok fórumba hogy ezzel a bizonyos "skrill moneybookers" -el töltsük fel a kezdeti letétet. Mi is ez a moneybokkers? valami virtuális bank? nagyon kezdő vagyok még, de már demószámlán játszogatok kb 2éve most szeretnék feltölteni egy nem túl nagy 10-20 ezres összeget! Segítenétek? előre is köszönöm! Üdv:. Tomi

Hozzászólás

• Thomasman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a Plus500-al kapcsolatban. írtátok fórumba hogy ezzel a bizonyos "skrill moneybookers" -el töltsük fel a kezdeti letétet. Mi is ez a moneybokkers? valami virtuális bank? nagyon kezdő vagyok még, de már demószámlán játszogatok kb 2éve most szeretnék feltölteni egy nem túl nagy 10-20 ezres összeget! Segítenétek? előre is köszönöm! Üdv:. Tomi
            http://moneybookersmagyarul.info/

Hozzászólás

• Tudtok a plus500-on kivül olyan külföldi oldalt, ahol a főbb magyar részvényekkel (legalább OTP,MOL) lehet kereskedni? Köszi.

Hozzászólás

• sziasztok, lenne pár kérdésem, most akarok elkezdeni plus500on kereskedni. Először is, a plus500as számlára kizárólag usadollárt lehet feltölteni, vagy forintot is, mert a demo számlán forintban van a tőke.. A pénzfeltöltéshez összességében melyiket éri meg használni-moneybookers,alertpay,paypall?vagy otp-s visa kártyáról is simán fel lehet tölteni?Végül, az árfolyamnyereségből az adót már alapból a brókernél levonják, vagy ez hogy működik?az adóbevalláshoz a papírt a cégtől küldik?? köszi

Hozzászólás

• forintot is, adót nem vonnak

Hozzászólás

• Szili!
                    Nem bántásképp, de az adón ráérsz akkor gondolkozni, ha már nyereséged is van!

Hozzászólás

• köszi a válaszokat, az igaz hogy adóról később is gondolkodhatok, de azért szeretek pozitívan a jövőbe tekinteni

Hozzászólás

• Sziasztok. Ha valaki kereskedik a plusz500-nál élesben,írja már meg legyenszíves a tapasztalatait. Demózok,de váltanák élesre. Megköszönöm előre is a segítséget.

Hozzászólás

• ti-rex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok. Ha valaki kereskedik a plusz500-nál élesben,írja már meg legyenszíves a tapasztalatait. Demózok,de váltanák élesre. Megköszönöm előre is a segítséget.
                          Erről szól ez a topic, visszaolvastál?

Hozzászólás

• Sziasztok

Azt szeretném tudni,hogy megkaptam az 5ezer bónuszt de mivan ha nem csinálok vele semit?Akkor gondolom visszaveszik és kész.Meg a regisztrációt nem lehet valahogy törölni?

Hozzászólás

• Kössz a választ...

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Erről szól ez a topic, visszaolvastál?
                              Bocs,igazad van. Éjjel átolvastam a topikot,hát eléggé vegyesek a hozzászólások.A pénz mozgatása úgy értelmeztem hogy elég körülményes. Sajnálom mert nagyon tetszik a platformja,egyszerű és gyors. A két indikátorral amit használok nagyon ment a dolog.

Hozzászólás

• tozsi234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ott a pont , semmit se töltöttem fel. Gondoltam a befizetéshez nem kell

Közben írtak és kértek ájdentiti kárdot.

[Halkan jegyzem meg, hogy ezt a kört a programjuk is lekezelhetné, ahelyett hogy befizetésre kitiltással válaszol ]
                                Hali! Sikerült élesíteni a számlát? Kereskedsz már vele?

Hozzászólás

Working...
                                X