Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ti-rex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pénz mozgatása úgy értelmeztem hogy elég körülményes.
    pl:
    OTP -> Moneybookers ___ kb 3 nap
    Moneybookers -> Plus500 ___ kb 5 perc, ha fel vannak töltve a papírok
    persze nagyobb összegnél lehet más

Hozzászólás

• Lehet megpróbálom 1-200ezerrel,aztán majd meglátom hogy megy a dolog. Veszett már több is Mohácsnál! (20milla) Köszi

Hozzászólás

• Érdekes, hogy a plusz500 tipikusan a forex-szel ismerkedőket ragadja a hálójába

Hozzászólás

• Ebben van valami.

Nekem is a ez volt az első, ahol próbálkoztam, demóztam. Megfogott a cég, tetszett amit csináltam. Éles számlát nyitottam, utána olvastam.... hát....
          Két kötésem volt, mind a kettőt minimális pluszba zártam és már ment is minden lové MB számlára....
          Azóta máshol kereskedek, meg vagyok elégedve...
          Viszont rájuk volt a legkönnyebb rájuktalálni, rövid és érthető volt minden magyarázatuk (nem igazán volt)....

Hozzászólás

• Szerintem nincs ebben semmi érdekes, pont ezt az üzletpolitikát látom a cég mögött, hogy a "kezdőket" akarja levadászni. Ezért a nagyon egyszerű kezelhetőség, hogy minél előbb átlássák, azok is, akik semmit nem tudnak a szakmáról, viszont maga a tradelés ezzel a progival tényleg jobban hasonlít a ruletthez, sajnos a grafikonokat nem lehet olyan jól átlátni, mint pl egy metában, nem tudok belerajzolni, nincs fibo, stb, de a program által megcélzott rétegnek szerintem még nincs is szüksége rá de hálát adok azért, hogy ennyire nyomul ez a progi, mert nekem is ő volt az első, és ha nem "akadok" bele ebbe a programba, akkor el sem kezdek tőzsdézni, komolyabb program, és komolyabb tudás után nézni

Hozzászólás

• Satti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ebben van valami.

Nekem is a ez volt az első, ahol próbálkoztam, demóztam. Megfogott a cég, tetszett amit csináltam. Éles számlát nyitottam, utána olvastam.... hát....
              Két kötésem volt, mind a kettőt minimális pluszba zártam és már ment is minden lové MB számlára....
              Azóta máshol kereskedek, meg vagyok elégedve...
              Viszont rájuk volt a legkönnyebb rájuktalálni, rövid és érthető volt minden magyarázatuk (nem igazán volt)....
              Szia!
              Kérlek mond még egyszer, hogy kitudtad venni a pénzed! Én pont ugyan ezt csináltam. Most alig várom a hétfőt, hátha letudom zárni pozitívan a nyitott pozíciókat, és aztán menekülök.

Hozzászólás

• BIda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia!
                Kérlek mond még egyszer, hogy kitudtad venni a pénzed! Én pont ugyan ezt csináltam. Most alig várom a hétfőt, hátha letudom zárni pozitívan a nyitott pozíciókat, és aztán menekülök.
                Én MB számláról töltöttem fel és oda utaltattam ki. Minden tökéletesen ment.
                Nem milliós tételről volt szó, pár százezer Ft. Kiutalás után 5 perccel már az MB számlámon volt a pénz!

Hozzászólás

• ???????

Ha rendben mennek az utalások,tetszik a felület könnyen kezelhető,akkor nem értem miért menekül mindenki?

Hozzászólás

• e/u áttétet 1:40-ről 1:50-re növelték

Hozzászólás

• Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy most van minusz 40e-em, a tőkém 12e. Két tételem van, mind a kettő -20- -20e. Ha az egyiket eladnám minusz 20e-ben, akkor a tőkém növekedne?

Hozzászólás

• Nem túl pörgős a fórum! )) Nem tudja valaki hogy tudok Moneybookersről utalni az élesített számlára? Nem tudok rájönni. Türelmesen várok,ha karácsonyig nem válaszol senki akkor kellemes ünnepeket! )))

Hozzászólás

• Karácsonyig lehet, hogy megtaláltad volna ezt az oldalt magad is de hogy maradjon időd a csomagolásra segítek:
                          http://www.plus500.hu/Help/HelpCashier.aspx

Hozzászólás

• Sziasztok!

Egy hónapja csinálom élesbe a Plussz500-at.
                            A kezdeti 5000 ft.-ot is sikerült már több mint duplájára kereskednem!
                            De viszont lenne egy kérdése ha letellik a prémiumidő és elveszik a kezdeti 5000Ft-ot ,amit azon felül megkerestem az megmarad?
                            Válaszotokat előre is köszönöm!
                            Jó és Sikeres kereskedést Mindenkinek!

Hozzászólás

• Corsica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egy hónapja csinálom élesbe a Plussz500-at.
                              A kezdeti 5000 ft.-ot is sikerült már több mint duplájára kereskednem!
                              Szia! Ha van időd, erről írhatnál valamely kapcsolódó topikba, milyen módszerrel kereskedtél stb, akár képpel illusztrálva.

Corsica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De viszont lenne egy kérdése ha letellik a prémiumidő és elveszik a kezdeti 5000Ft-ot ,amit azon felül megkerestem az megmarad?
                              Megmarad, lásd: "Tőke kezelése" -> Rendelkezésre áll kivétre
                              A bónusz 3 hónapig megmarad, majd levonják (érzésre: pontarányosan)
                              A hátralévő időt/elért pontot a "Bónuszszámla" menüpont alatt tudod megnézni.

üdv

Hozzászólás

• ti-rex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem túl pörgős a fórum! )) Nem tudja valaki hogy tudok Moneybookersről utalni az élesített számlára? Nem tudok rájönni. Türelmesen várok,ha karácsonyig nem válaszol senki akkor kellemes ünnepeket! )))
                                Szia!

Doksijaidat beküldted, elfogadták?

"-> Menjen a kereskedői csarnok képernyőre
                                -> Kattintson a ‘Pénztár’ ikonra"
                                ...

Azaz "Tőke kezelése" -> "Letét" -> "Moneybookers" fül -> összeg kiválaszt -> e-mail cím -> "Elküldés".

üdv

Hozzászólás

Working...
                                X