Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• alma18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy most van minusz 40e-em, a tőkém 12e. Két tételem van, mind a kettő -20- -20e. Ha az egyiket eladnám minusz 20e-ben, akkor a tőkém növekedne?
    Ajjaj, ugye csak demó? Mivel kereskedsz, milyen pozit nyitottál?
    Ha lezárod a nyitott veszteséges pozit, akkor azzal realizálod a veszteséget.
    Kérdés, hogy lehet-e még nagyobb a veszteség?

Tőke = A számla aktuális értéke.
    ______Egyenleg + valamennyi nyitott pozi összes nyeresége/vesztesége

Hozzászólás

• Még egy kérdésem lenne!
      Hogyan tudom növelni a bonusz pontokat?
      nagyon szívesen leírom a tapasztalataimat,de melyik topikba írjam vagy ide is jó?
      Válaszodat előre is köszönöm!

Hozzászólás

• Corsica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hogyan tudom növelni a bonusz pontokat?
        Pozi nyitásért kapsz pontot.
        Hogy mennyit ér egy nyitás? Itt a táblázat:
        http://www.plus500.com/Promotions/In...intsTable.aspx

Corsica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nagyon szívesen leírom a tapasztalataimat,de melyik topikba írjam vagy ide is jó?
        Pl ide:
        Tőzsdéről általában -> Kezdőknek -> Kereskedes de hogyan
        http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/121...de-hogyan.html

Vagy kereshetsz egy, a módszeredről szóló topikot is...

üdv

Hozzászólás

• Feltöltöttem a dokumentumokat,csak hitelkártyám nincs. Viszont kaptam egy emailt hogy rendben vagyunk,kereskedhetek. Köszi az infót,eljutottam odáig amit írtál,de furcsa volt hogy egy egyszerű email címmel le tudják hívni a MB számláról a zsetont. Plusz a bónuszkód ablak is rejtély volt,hogy kell-e oda írni valamit.Ezek szerint nem. Köszi,mégegyszer. ))

Hozzászólás

• Hali! Köszi neked is,igazándiból a bónuszkód ablak volt a feketebárány,meg az email címmel való átvezetés kicsit hihetetlen volt nekem.Nem tűnik túl biztonságosnak,de lehet hogy kicsit régimódi vagyok. Azért kösz!

Hozzászólás

• Hali neked is! Szerintem írhatsz ide is legalább egy picit felpörög a topik,esetleg másokat is idevonz az eszmecsere akkor. Üdv

Hozzászólás

• Plusz a bónuszkód ablak is rejtély volt,hogy kell-e oda írni valamit.Ezek szerint nem.))
                De ha van valahonnan kódod, akkor kell, hogy pontosan mikor, hogyan kapsz azt nem tudom. Nézz utána, mert lehet hogy csak első befizetésre adnak! (Egy ideig írogatta is a kliens, hogy ha befizetek X-et kapok Y bónuszt)

Hozzászólás

• ti-rex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hali! Köszi neked is,igazándiból a bónuszkód ablak volt a feketebárány,meg az email címmel való átvezetés kicsit hihetetlen volt nekem.Nem tűnik túl biztonságosnak,de lehet hogy kicsit régimódi vagyok. Azért kösz!
                  Ahhoz, hogy az "e-mail cimmel" pénzt vegyenek le neked a kliens oldalon be kell írnod a Skrill felhasználónevedet, jelszavadat és az adott captcha kódot is.

Hozzászólás

• Rendben köszi.Közben rátettem a zsetont,indul a mandula. )))

Hozzászólás

• Sziasztok!

Tudtok segíteni? Én is moneybookers számlára kértem a kifizetést, ezt szombatra jóváhagyta a Plus500. Viszont a moneybookers számlámra nem ért ide még ma sem. Mennyi az átfutási ideje?
                      VAlamit rosszul csináltam a moneybookers-el?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Üdv,
                      Lexy

Satti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én MB számláról töltöttem fel és oda utaltattam ki. Minden tökéletesen ment.
                      Nem milliós tételről volt szó, pár százezer Ft. Kiutalás után 5 perccel már az MB számlámon volt a pénz!

Hozzászólás

• Lexy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Tudtok segíteni? Én is moneybookers számlára kértem a kifizetést, ezt szombatra jóváhagyta a Plus500. Viszont a moneybookers számlámra nem ért ide még ma sem. Mennyi az átfutási ideje?
                        VAlamit rosszul csináltam a moneybookers-el?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Üdv,
                        Lexy

Moneybookers kifizetés kb 3-5 munkanap szokott lenni, vagyis kb. 1 hétig ne kezdj izgulni. Igaz nem Plus500, hanem más bróker illetve sportfogadó tapasztalat, de szerintem itt is így lesz. Persze ha mindent rendben csináltál.
                        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• keren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves UTAMON,
                          Nagyon köszönöm a válaszod és legközelebb igyekszem előbb visszaolvasni a korábbi hasonló válaszokat :-)
                          mégegyszer nagyon köszi
                          keren

Kedves KEREN!
                          Én köszöm, hogy meg köszönted. Te vagy az első ha jól emlékszem aki megköszönte. Jól eset.

Jó kereskedést!

Utamon

Hozzászólás

• Sziasztok!

Akit érdekel esetleg az a variálás, hogy aki Magyarországon regisztrál azoknak tapasztalatom szerint mindig ft alapú számlát hoz létre a Plus500.
                            Mivel legtöbb ember gondolom dollár és euro alapú árút vesz vagy bármi egyebet.
                            Ezért ha azt akarod hogy dolláros legyen a számla. Akkor előbb létre kell hozni az e-mailes plus500 számlát. Ami előbb ft alapú lesz (Ne utalj rá pénzt míg nincs át modositva dollára). Majd írni a supportnak levelet hogy változtassa át dollára.
                            Nekem az nap át is válltoztatta.
                            Így mostantól kezdve a ft és dollár árfolyam változás nincs hatással rá ha dollár alapú részvény vagy akármi mást veszek.
                            Kiszámíthatobb a pénz kereset.

Az AdmiralsMarkets én is ajánlom mert használom. Ajánlom még AvaFx. Ott más számlájának a kezelését végzem.
                            Akit érdekel annak én magam is kereskedek Avafx vagy Plus500 jutalékos és bevétel részesedéses alapon. Tudok olyat az AvaFxnél hogy 600 euro a beszállás és állitólag robot kereskedik rajta. Amit eddig látam ott 3 hónap alatt. Elméletileg 1 év alatt megdupláza a pénzt.
                            Akit érdekell itt megtalál. Kezdeti e-mail cím utamon@hotmail.hu . (Nem mindig nézem ezt mert nem ez a fő e-mail cimem. Idővel válaszolok)
                            Hívatalossat csak megbeszélés utána adom meg.

Jó kereskedést!

Utamon

Hozzászólás

• Sziasztok!

Megosztom veletek azt is hogy aki részvényel kereskedik jó ha tudja hogy némelyiknek van osztaléka. Amit az osztalék szabályok szerint hozzá ajda vagy levonja a nyitott pozicióhoz.
                              Ha shortolsz akkor ha a részvénynek van osztalék akkor minuszban hozzá adja.
                              Ha longolsz akkor meg pluszban hozzá adj a nyitot pozicióhoz.
                              Mind kétt esetben küld majd egy e-mailt róla.
                              Ajánlok még valamit részvényt akkor érdemes veni mikor lent van az ára vagyis olcsó.
                              Havi trenden kb. lehet látni mikor kezd bevásárolni egy bennfektes...............
                              Vagy írnak is róla hogy saját részvényt vett az illető cég vagy a benne lévő kb igazgató....................
                              Mert amikor osztalék fizetés van legtöbbször már kb. 6 hónappal előtte elkezdik feverni az árát.
                              Így mikor közeledik az osztalék kifizetlése akkor a bennfektesek eladják drágában a részvényt azoknak akik osztalékra játszanak. Álltalában.

Akit édekelnek ilyen manipulációs trükök.
                              Olvashat André Kostolány-tól könyveket.
                              Vagy: Joe Ross - Trading manual
                              (Bennfektesek manipulációs trükjei vannak benne)

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• Kifizetési segítség

Sziasztok, kikértem a pénzem a plus500-tól.
                                A tucatnyi értelmetlen levélváltás után kikértem utalással a pénzem, erre ma bedobott a postás valami csekk félét a Berliner Volksbank-tól euróban.

A kérdésem az lenne, hogy ezt hol tudom beváltani?

És ha már plus500, kerülje mindenki!
                                A support röhejes, kérdeznek valamit, válaszolok, de arra már más válaszol, és felteszi megint ugyanazt a kérdést (ezt 4 supportos játszotta el 1 órán belül)
                                A megadott papírokon felül egy rakás más papírt is bekérnek kifizetéshez.
                                Ami pedig ezt a csekket illeti, simán csak bedobta a postás egy mezei borítékba, semmi tértivevény vagy hasonló.

Előre is köszönöm a választ.

Hozzászólás

Working...
                                X