Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tozsdes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, kikértem a pénzem a plus500-tól.
    A tucatnyi értelmetlen levélváltás után kikértem utalással a pénzem, erre ma bedobott a postás valami csekk félét a Berliner Volksbank-tól euróban.

A kérdésem az lenne, hogy ezt hol tudom beváltani?

És ha már plus500, kerülje mindenki!
    A support röhejes, kérdeznek valamit, válaszolok, de arra már más válaszol, és felteszi megint ugyanazt a kérdést (ezt 4 supportos játszotta el 1 órán belül)
    A megadott papírokon felül egy rakás más papírt is bekérnek kifizetéshez.
    Ami pedig ezt a csekket illeti, simán csak bedobta a postás egy mezei borítékba, semmi tértivevény vagy hasonló.

Előre is köszönöm a választ.
    Szia!

Szerintem Valutaváltónál tudod beváltani.
    Direkt mondom mindenkinek hogy Moneybookers használjon. Ezerszer egyszerűbb.
    Külföldről furcsa lenne tértivevényesen küldeni.
    Van olyan egyáltalán?

Vidám napokat!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Bár én még rosszat nem mondtam a Plus500-ra. Most megteszek kettőt is.
      Az egyik hogy shortolom az ezüstöt. Erre pozitív kamat volt +0,01%.
      Kb 2-3 hónapja meg változtatták és még egy értesítést sem küldtek ki, hogy onnantól kezdve -0,01 % kamat van rajta.
      Minden brókernek kötelessége az ügyfelet tájékoztatni ha bármi változás történik.
      Előre.
      Mivel más brókernél is vagyok így ezt tudom, hogy így van.
      A másik beraktak olyat hogy kb 5 percenként kilép plus500 a számítógépen telepíttet programnál. Kb 1-2 hónapja.
      Régen ilyen nem volt.
      Be kapcsoltam és végig bekapcsolva marad.
      A böngészőben is kilép 5 percenként de az engem nem zavar annyira mert nem nagyon használom.
      Más brókernél ha bekapcsolom bekapcsolva marad. Pl metartraderes programok.

Még egy brókeres lenyúlásos könyv. (Nem minden bróker ilyen)
      Edvin Lefévre - Egy Spekuláns fejegyzései

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• Becsapott a plus500?

Csak leírom tömören,hogy jártam.

Tavaly év végén nyitottam a plus500 oldalán számlát.
        Négy részletben 10,10,20,50 ezer ft fizettem be a számlára amit jóvá is írtak a számlámon.
        Januárban felvittem a tőkémet 164.000-ft ig

Kértem 60.000 ft kifizetést.
        A számlámat csökkentették 104.000 ft-ra
        Ma jön az e-mail,hogy a kifizetést törölték ,meg az egyik 10 ezres és az 50 ezres befizetésem,mert azok úgyis kiegyenlítik egymást...?Most mi van?
        Akkor hol a p.....-ban van a 60.000 Ft?

Hozzászólás

• Tisztelt sidius!

Mit tanácsolsz a fórumban általam leírt helyzetben mi a teendő?

Válaszod előre is köszi!

Hozzászólás

• Ez a levél nem igazán tiszta. idézd be ide szerintem, hátha okosabbat tudunk mondani

Hozzászólás

• dandy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Csak leírom tömören,hogy jártam.

Tavaly év végén nyitottam a plus500 oldalán számlát.
              Négy részletben 10,10,20,50 ezer ft fizettem be a számlára amit jóvá is írtak a számlámon.
              Januárban felvittem a tőkémet 164.000-ft ig

Kértem 60.000 ft kifizetést.
              A számlámat csökkentették 104.000 ft-ra
              Ma jön az e-mail,hogy a kifizetést törölték ,meg az egyik 10 ezres és az 50 ezres befizetésem,mert azok úgyis kiegyenlítik egymást...?Most mi van?
              Akkor hol a p.....-ban van a 60.000 Ft?
              Én a következőket tanácsolnám:
              1.Ha problémád van mindig az ügyfélszolgálatuknál próbálj meg reklamálni,ez minden brókercégre érvényes.
              2.Utald haza a többi pénzt is,minél előbb!
              3.Az ilyen és ehhez hasonló brokikat jobb nagyívben elkerülni!Itt a fórumon is találsz olyan topikot,ami a segítségedre lehet a választásban.

Hozzászólás

Tisztelt sidius!

Mit tanácsolsz a fórumban általam leírt helyzetben mi a teendő?

Válaszod előre is köszi!

Nem nagyon értem a leírtakat.

Talán tényleg érdemes lenne az e-maileket beidézned pontosan, hátha összefüggéseiben többet látnánk.

Mindazonáltal egyenlőre két dolgot tehetsz, mivel lehet, hogy valami félreértésről van szó. Az egyik, hogy vársz egy kicsit még, mert nem tudom, mikor kértél kifizetést és, hogy mennyi idő telt el. Az átfutásnak van némi ideje.
                A másik, hogy írsz nekik egy e-mailt és rákérdezel, hogy pontosan mi is a betű. Nem árt ha beidézed nekik az eddigi e-mail váltásokat, kérve, hogy magyarázzák már el részletesen, hogy mi a probléma, mert az is lehet, hogy valami félreértésről van szó.
                Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Köszi a válaszod.

Most várom,hogy megérkezzen a pénz.
                  Az kevert meg engem,hogy a kifizetési szabályokban benne van feketén fehéren,mastercardra nem tudnak visszautalni./én azzal töltöttem fel/
                  Nyugottabb lennék ha a monetáris előzményeknen az állna,hogy "kivét-jóváhagyva" nem pedig az "kivét-törölve" "befizetés-törölve".

Hozzászólás

• Megküldte a pénzt a Plus500.

Na végre megjött a pénz,megküldte a Plus500.
                    Igaz 60000 ft-nál 3000 ft a költség,de az a lényeg megvan.

Hozzászólás

Na végre megjött a pénz,megküldte a Plus500.
                      Igaz 60000 ft-nál 3000 ft a költség,de az a lényeg megvan.
                      Sziasztok!

Igen ez a a költség mindig benne van és kb. 5 nap az átfutási idő.
                      Ezért érdemes Moneybookers használni.
                      Általában Bankból Moneybookers-re ingyenes az utalás. Szerződésedtől függ.
                      Általában a Moneybookersből a Plus500-ba kb. 500 ft (2 dollár ha jól feltételezem) a be utalás.
                      Plus500-ból kifelé ingyenes az utalás Moneybookers-re.
                      Moneybookersből Bankodba utalás kb. 500 ft
                      Amit levontak tőled 3000 Ft azt a Bankod vonta le. Tudtom szerint.

Továbbra is ilyen sikeres kereskedést vagy jobbat!

Hozzászólás

• Üdvözletem!

Én OTP-s vagyok, de náluk nincs már MasterCard bankkárty, ezért a CIB Banknál nyitottam egy másik folyószámlát, amihez VISA Electron kártyát adtak, de arról még a befizetést sem engedi. A kérdésem az lenne, hogy csináltassak náluk dombornyomott VISA Classikot, van akinek kifizetnek rá, vagy tud valaki egy olyan bankot, aminek megfelelő VISA kártyája van.

Válaszukat előre is köszönöm, Borik Tomi!

Hozzászólás

• Borik Tomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Üdvözletem!

Én OTP-s vagyok, de náluk nincs már MasterCard bankkárty, ezért a CIB Banknál nyitottam egy másik folyószámlát, amihez VISA Electron kártyát adtak, de arról még a befizetést sem engedi. A kérdésem az lenne, hogy csináltassak náluk dombornyomott VISA Classikot, van akinek kifizetnek rá, vagy tud valaki egy olyan bankot, aminek megfelelő VISA kártyája van.

Hát kár volt átmenned csak ezért a CIB-hez, mert az OTP is adott volna VISA Classikot és azt mindenhol elfogadják, szerintem a Plus500-nál is. De ha már átmentél másik bankhoz, akkor ne sokat variálj, hanem nyiss egy Moneybookers számlát kb 2 perc alatt ahová fel tudod tölteni a pénzt a bankszámládról, majd onnan be tudsz fizetni a Plus500 számládra. Nagyon biztonságos és sok más helyen is használhatod anélkül, hogy a bankszámlaszámodat ki kellene adnod. Én sportfogadó irodáknál csak ezt meg a Netellert használom. Tudsz hozzá igényelni Mastercard kártyát és ugyanúgy tudod használni mint bármelyik bankkártyát.

Hozzászólás

• Borik Tomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdvözletem!

Közben megnéztem, hogy Paypal is használható. Azt is tudsz csinálni nagyon gyorsan és szerintem ha az ebay-nak megfelel, jó lesz neked is. Még egy ok, hogy ne bajlódj a bankkártyákkal.

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Közben megnéztem, hogy Paypal is használható. Azt is tudsz csinálni nagyon gyorsan és szerintem ha az ebay-nak megfelel, jó lesz neked is. Még egy ok, hogy ne bajlódj a bankkártyákkal.
                              De úgy tudom PayPalra van kifizetési korlát, de a magyar nyelvű leírás szerint kerestem, ahol írta de az istennek nem találtam, pedig napokon át kerestem, de egyszerűen nem találtam limit módosító gombot. Nem tudod mennyi az alap kifizetési limit?

Válaszodat előre is köszönöm!

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hát kár volt átmenned csak ezért a CIB-hez, mert az OTP is adott volna VISA Classikot és azt mindenhol elfogadják, szerintem a Plus500-nál is. De ha már átmentél másik bankhoz, akkor ne sokat variálj, hanem nyiss egy Moneybookers számlát kb 2 perc alatt ahová fel tudod tölteni a pénzt a bankszámládról, majd onnan be tudsz fizetni a Plus500 számládra. Nagyon biztonságos és sok más helyen is használhatod anélkül, hogy a bankszámlaszámodat ki kellene adnod. Én sportfogadó irodáknál csak ezt meg a Netellert használom. Tudsz hozzá igényelni Mastercard kártyát és ugyanúgy tudod használni mint bármelyik bankkártyát.
                                Szia! Köszönöm a válaszod.

Sajnos bementem a gyöngyösi OTP-be és a főkártyámat leszerettem volna cserélin VISA-ra, de ott azt a választ kaptam, hogy náluk már nincs forgalomban VISA, ezért váltottam bankfiókot. Ott nyitottam egy új folyószámlát, és ahhoz kaptam egy VISA Elektron bankkártyát, de arról nem tudok befizetni sem. A kérdésem annyi lenne, hogy érdemes-e VISA Classik-ot kiváltani 5.000-ért, vagy keressek másik bankot, amire tutira fizetnek is.
                                Válaszodat, előre is köszönöm!

Hozzászólás

Working...
                                X