Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

alleexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezeket a számokat csak az egyszerűségért írtam . az összefüggést a KÉPLETET keresem .

még senki nem magyarázta el .....az asszony meg ordít ...... hogy elvittem a péééézt....

a " meghajlós EMBER " is csak mondogatja ....menjek Forex ....vagy mihez . NEKEM EZ az 500 TETSZIK MERT én TUDOM KEZELNI !
    minden hasznosat látok rajta .
    CSAK az ARÁNYOK ...LETÉTEK .....% -ok ......oda-vissza ....NEM MENNEK ...
    DE a világháborúkról-oroszokról sokat tudok .....!!!!!!!!!!!

tehát ......a számok ::: ?

KÖSZÖNÖM ! üdv

alexander

ha 10 000 el kezdek - ft ban - akkor ......az előbbi levelem alapján hogyan alakul a tőke áttát ....letét .....fenntartás
    Ne haragudj, de én fölvállalom a mumus szerepét.
    Ha ez komoly amiket írsz, akkor Te semmiről nem tudsz semmit ami ezzel kapcsolatos. Ezzel pikk pakk kivégzed magad anyagilag, interneten ezt senki nem fogja tudni neked elmagyarázni, mert alapvető hiányosságok vannak. (ÉN SEM próbálom meg) Olyan mintha matematikai valószínűségszámítást vagy hasonlókat kérnéd, hogy magyarázzunk és kiderülne, hogy az összeadás kivonás-nál kell kezdeni az oktatást. Bocs, csak a jószándék vezérelt!

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha ez komoly amiket írsz, akkor Te semmiről nem tudsz semmit ami ezzel kapcsolatos. Ezzel pikk pakk kivégzed magad anyagilag, interneten ezt senki nem fogja tudni neked elmagyarázni, mert alapvető hiányosságok vannak. (ÉN SEM próbálom meg) Olyan mintha matematikai valószínűségszámítást vagy hasonlókat kérnéd, hogy magyarázzunk és kiderülne, hogy az összeadás kivonás-nál kell kezdeni az oktatást. Bocs, csak a jószándék vezérelt!
      De ha mindenáron trédelni akarsz, akkor a rendelkezésre álló tőkéd 2 %-át kösd le.

Vagyis van mondjuk 200.000 Ft-od és ebból veszel egy minimális (2500 eur) eurusd pozit. Annak a letét igénye cca 3600 Ft. Ha nem totál ellentétes irányba állsz be akkor még termelhet is. És ne higitsad!!!!

Viszont ha sokáig ülsz benne a rollover elég sok lehet.

De én a helyedben elkezdenék elősször demozni. Ott adnak 1,8 M Ft-ot és ha nullázódik, akkor újból megkapod...

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ...még van 9 hektó jó borom , 43 liter pálinkám ! a malacokat is 4 nap múlva adjuk le ! a sógortól is kértem kölcsön 2 Mill.
        MEGTANULOM én az ! az ISTENIT neki !

üdv

Hozzászólás

...még van 9 hektó jó borom , 43 liter pálinkám ! a malacokat is 4 nap múlva adjuk le ! a sógortól is kértem kölcsön 2 Mill.

üdv
          De ne így, ne fórumokon keresztül próbáld.

Hozzászólás

üdv

ez biztos csak vicc
            jót nevettem

Hozzászólás

Sidius

Szia.+500-nál játszom demo pénzzel,és szeretnék valódi pénzzel is kereskedni.
              Tudsz olyan magyar vagy külföldi céget amely hasonló a +500-hoz,és megbizható?Köszi!

Hozzászólás

Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank...stb
                Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Helló!
                  Szerintem nem ciccel! Én is elég dinnye voltam a plus500-on. Fél órai demózás után azt hittem én vagyok a császár. Nem vesztettem csak jött a pénz. Hangsúlyozon fél órai gyakorlás után. Elötte azt sem tudtam mi az a tőzsde. Semmit. rögtön nyitottam éles számlát, Még mindig szerencsés voltam.Két nap után, én nem foglalkozom ilyen piti pénzel. Feltöltöttem alaposan a számlám. Még aznap a Hétfö volt jó emlékszem vettem földgázt, olyan mélységekben volt. De nem aggodtam, majd holnap felmegy. Estére egy fillérem sem maradt. Most már tanulok. Tudom hogy én voltam a hülye. Nem használatam a stopp gombot. Szóval így nem szabad belevágni. Tanulni tanuli. Elötte minimum egy tanfolyam. EZ NEM JÁTÉk!!!!

Hozzászólás

Gabriella eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Helló!
                    Szerintem nem ciccel! Én is elég dinnye voltam a plus500-on. Fél órai demózás után azt hittem én vagyok a császár. Nem vesztettem csak jött a pénz. Hangsúlyozon fél órai gyakorlás után. Elötte azt sem tudtam mi az a tőzsde. Semmit. rögtön nyitottam éles számlát, Még mindig szerencsés voltam.Két nap után, én nem foglalkozom ilyen piti pénzel. Feltöltöttem alaposan a számlám. Még aznap a Hétfö volt jó emlékszem vettem földgázt, olyan mélységekben volt. De nem aggodtam, majd holnap felmegy. Estére egy fillérem sem maradt. Most már tanulok. Tudom hogy én voltam a hülye. Nem használatam a stopp gombot. Szóval így nem szabad belevágni. Tanulni tanuli. Elötte minimum egy tanfolyam. EZ NEM JÁTÉk!!!!
                    Ennyi! Ez mindent elmond! Aki így vág bele a tőzsdézésbe, annak a piac felfesti a homlokára a piros célkeresztet, és nem fogja eltéveszteni!
                    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Sidius mestert kiegészíteném. (Bár már számtalanszor elmondta a véleményét ilyen ügyekben...)
                      Nem elég min. egy tanfolyam, kettő, három sem. Ki lesz nyírva még vagy 3-5 demószámla és az sem lesz elég. Aztán ki lesz végezve egy éles számla is.
                      Na onnantól fogva már tényleg nem lesz játék, már akinek komolyabb szándékai lesznek a tőzsdézést illetően. Mások legyinteni fognak és abbahagyják.
                      Márpedig akik kitartóan komolyan veszik a továbbtanulást, azoknak igenis terem babér.
                      Gabriella őszinte feltárulkozásához pedig csak gratulálni tudok. Nagyon korrekt volt.
                      A plus500 egész üzleti filozófiája ezen a felismerésen alapszik.

Hozzászólás

Szerintem az összes „market maker” típusú brókercég üzleti filozófiája ezen alapszik.
                        Persze ettől még valamennyien ilyen cégeknél vagyunk. Csak jó, ha tudjuk, ki kivel van.

Hozzászólás

KAPTAM egy kis ZSÉÉÉT ! .......alakulok ! 4 nap alatt a 2M-ból " CSINÁLTAM "!!!!!!! 19,4 M -ót !!!!!!!! jól elkaptam -minden skalpom megvolt - .......deeeeeee MOST !!! az előző támaszokból remek ellenállás vált ! semmi pénzért nem tudom lekönyörögni 80 alá .......beragadtam 7 pozícióval ......ebből 5 elszállt ......hétfőn folyt köv .

NEM DICSEKVÉSNEK szántam !

a kifizetésekről tájékoztatlak benneteket - bár nem kértétek .

üdv

alexander

az árfolyam legyen veletek ....

Hozzászólás

Két hete demószámlázok és pénteken kipróbáltam élesben is a rendszert. Habár csak annyit tettem, hogy a telefonszámom megadtam így kaptam 3ezer forintot. Megvan az izgalma már ilyen kis összegnél is Egyedül az zavar, hogy a cég Belizben van bejegyezve, remélem tényleg kifizetik a nyereséget.

Alleexander tényleg ennyi pénzt raktál be a rendszerbe kapásból? Amennyiben téged is kifizetnek, az azért megnyugtató lesz.

Hozzászólás

felhasználói nyilatkozatot

sziasztok én is elkezdtem vele demon elég jól ment, most a 3000FT-t tolom eddig 1000FT-t kasszíroztam és buktam 492Ft-t. azt szeretném megtudni hogy a felhasználói nyilatkozatot magyarul valahol nem lehet elolvasni??

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nagyon nyomul mostanában a Plus500 nevű cég.
                                Az interneten lépten-nyomon a hirdetésébe botlani, még itt a Tőzsde Fórumon is.
                                Már többször került szóba itt a fórumon is, de igazán eddig senki nem tudott első kézből származó tapasztalatokról beszámolni.

Első blikkre komoly szereplőnek tűnik, van demo számlájuk is. Ez mindenképpen pozitívum, de mint tudjuk nem ez a döntő.

Aki esetleg nem ismerné: http://www.plus500.com/hu/

Várjuk a véleményeket, tapasztalatokat és kritikákat!
                                Sziasztok!

Hasonlóan találkoztam én is a plus500-al. A demószámlán próbálgatom a szárnyam. Eleinte csak vaktába lőttem és örültem is mikor 2 nap alatt 2Mból 5 lett. A 3. napon meg nulláztam magam.
                                Nekiültem komolyabban és számításaim szerint az a legbiztosabb ha 5-10%-nál többet nem kockáztatok.
                                Nagyon tetszik a szoftver és a mögötte álló rendszer. (Mármint a működési elv). Viszont mikor a cégre kerestem hozzátok hasonlóan szinte semmi háttérinfót nem találtam. Nagyon érdekelne a megbízhatóság.

Pontosan milyen alternatívákat tudtok ajánlani? Fentebb v.ki említette, hogy vannak hasonló kondiciójú magyarországon működő cégek. Szeretném azokat is kipróbálni.
                                Említve volt, hogy magyarországon is akarnak képviseletet. De mikor? Csak terv vagy van időpont is?
                                Tőzsdézésből még zöldfülünek számítok bár több mint egy hónapja napi 20 órát űlök a program előtt. (kitartó típus vagyok). Ha valódi pénzzel is működik és nincs gond az utalásokkal akkor nekem bejön.

És ha kapkodva írtam a kérdéseket vagy olyat kérdeztem amire már volt válasz előre is elnézést kérek de tegnap dél óta fórumokat olvasgatok.

Előre is köszönöm a válaszokat.
                                üdv. Darázs
                                Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

Working...
                                X