Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Azt még elfelejtettem, hogy euró alapú devizaszámlám is van, a fizetésem is euróban kapom meg, tehát ezért gondolkodom abban, hogy a Plus500-as számlám is euró alapú legyen, ezzel spórolnék az átváltásokon.

Hozzászólás

• Teller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azt még elfelejtettem, hogy euró alapú devizaszámlám is van, a fizetésem is euróban kapom meg, tehát ezért gondolkodom abban, hogy a Plus500-as számlám is euró alapú legyen, ezzel spórolnék az átváltásokon.
      Euróban is költöd el? Mármint eurót használó országban élsz?
      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Igen, euróban költöm el legtöbbször, viszont Magyarországon élek, közel az osztrák határhoz.

Hozzászólás

• Teller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen, euróban költöm el legtöbbször, viszont Magyarországon élek, közel az osztrák határhoz.
          Szerintem ha életviteled túlnyomórészt az euróhoz köthető, akkor nem is kérdés, hogy jobban jársz az eurós számlával, hiszen az átváltás költségeit ha nem is mindig, de mondhatjuk, hogy túlnyomórészt elkerülöd.

Hozzászólás

• Köszönöm a segítséget!

Hozzászólás

• Bónusz

Sziasztok!

Sikeresen kinulláztam az egyik accomon az 5000 Ft-os bónuszomat, így létrehoztam egy másik gépen amihez másik IP járt, egy új accot ahol kaptam oda is 5000 bónuszt. Kérdezem én mi van akkor, ha én ezzel a másik IP-n érvényesített accal belépek a régi IP-n? Bannolják az 5000 Forintomat, vagy a kutyát se fogja érdekelni?

Hozzászólás

• Sipovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

Sikeresen kinulláztam az egyik accomon az 5000 Ft-os bónuszomat, így létrehoztam egy másik gépen amihez másik IP járt, egy új accot ahol kaptam oda is 5000 bónuszt. Kérdezem én mi van akkor, ha én ezzel a másik IP-n érvényesített accal belépek a régi IP-n? Bannolják az 5000 Forintomat, vagy a kutyát se fogja érdekelni?
                Szerintem ne lépj be, mert ha meglesz a 60TP-éd és nyereséges lesz az acc-od, majd kiakarod venni akkor szerintem belefognak kötni mindenbe amibe lehet ismerve a plus500-t...
                ha viszont csak gyakorolni akarsz vele akkor nyugodtan beléphetsz

Hozzászólás

• @Teller számos jobb cég van, mint a Plus500, miért pont náluk szeretnél számlát nyitni?

Hozzászólás

• Ezzel a programmal gyakorolok már idestova fél éve, megszoktam a programot. Egy kisebb összeggel már nekiugrottam, tesztelem, hogy tényleg olyan e, mint a demóban, kiveszek, befizetek, meglátjuk mi lesz. A pénz befizetése gond nélkül ment Visa Classic kártyával, a kereskedés teljesen olyan, mint a demóban, nem ért meglepetés. Egyelőre mindent rendben találtam, egy kivételt hétfőn fogok intézni, majd beszámolok róla.

Hozzászólás

• És tudnál ajánlani ilyen hasonlóan egyszerű internetes brokert mint a plus 500??
                      csak most kezdtem gyakorolni a demon és nem vágom még ezt a viláégot

Hozzászólás

• Hello!
                        Ma elfogadta a Plus500 a dokumentumaimat. Csináltam Moneybookers számlát, de még nem töltöttem fel rá pénzt. Ha ez meglesz utána a plus500-ra hogy kell pénzt tenni moneybookersről? A Plus500-on belül kell a Letétnél vagy a Moneybookersről kell indítani az átutalást a plus500-ra? Ezt nem vágom ...:S

Köszi aki tud segíteni!

Hozzászólás

• London30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hello!
                          Ma elfogadta a Plus500 a dokumentumaimat. Csináltam Moneybookers számlát, de még nem töltöttem fel rá pénzt. Ha ez meglesz utána a plus500-ra hogy kell pénzt tenni moneybookersről? A Plus500-on belül kell a Letétnél vagy a Moneybookersről kell indítani az átutalást a plus500-ra? Ezt nem vágom ...:S

Köszi aki tud segíteni!
                          A Moneybookers esetében az ilyen feltöltések mindig úgy történnek, hogy a másik oldalról indítod a tranzakciót, jelen esetben a Plus500 oldaláról. Ennek biztonsági okai vannak. Meglepődnék ha a Plus500-nál nem ezt a rendszert követnék, de azon is, ha ez nem lenne valahol a bróker oldalán leírva.

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A Moneybookers esetében az ilyen feltöltések mindig úgy történnek, hogy a másik oldalról indítod a tranzakciót, jelen esetben a Plus500 oldaláról. Ennek biztonsági okai vannak. Meglepődnék ha a Plus500-nál nem ezt a rendszert követnék, de azon is, ha ez nem lenne valahol a bróker oldalán leírva.
                            Egy-két perc keresésbe került megtudni a kérdésedre a választ.....

http://www.plus500.hu/Help/HelpCashier.aspx

Hozzászólás

• Köszi!

Remélem működni fog a dolog :P

Hozzászólás

• Megint harcolok a Plus500-al

Na megint harcolok a Plus500-al.

Január elején sikerült levennem 60.000 Ft-ot a Plus500 as számlámról,eddig semmi gond.
                                Azóta feltornáztam a tőkémet 230.000 Ft-ra ,gondoltam leveszek egy kis lét..
                                Lekértem 50.000 Ft-ot .Jött az értesítés hogy érvényesíteni kellene a számlámat.?????Küldjem el a bankkártya másolatát meg egy közüzemi számla másolatát amin rajta van a nevem , címem.Igy tettem , e-mail-ben közölték elfogadták a dokumentumokat,de azóta mindig egy hibaüzenet fogad ha belépek a plus500-ra "nem sikerült hitelesíteni a számláját kérjük vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal."tehát se pénz se semmi" nem tudok belépni a tőke kezelésébe ahonnét tudnám újra indítani a kifizetést.

Rohadtul ideges vagyok.....

Hozzászólás

Working...
                                X