Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• előrelépés?

A mai napon kb 20 e-mail elküldése után ,sikerült belépnem a tőke kezelésébe,és újra elindítottam a kifizetést.
    Remélem megjön ,igaz sok rosszat olvastam különböző fórumokon álltalában aki "túl sokat keresett" azoknak zárolták a számláját ilyen-olyan indokokkal.
    Ha valakinek tudomása van ilyenről kérem azt ossza meg velem.
    Köszi.

Hozzászólás

• Sok helyen találkoztam ezzek a céggel. Állítólag megbízható, de kicsit tartok tőle. Elvégre az ember rájuk bízza a pénzét. Van olyan köztetek, aki évek óta náluk van és elégedett?

Hozzászólás

• Sziasztok!
        Szerintetek fel merjek rakni 500 ezret a plus500-ra. Van köztetek vki aki ennél többet rakott fel és ki is lett fizetve?

Hozzászólás

• Kifizetett a plus500.

A mai napon átutalták és meg is érkezett a pénz.
          Én december óta kereskedek náluk 90.000 Ft-tal kezdtem.
          Azóta 120.000 Ft-ot vettem le,két részletben ,de most is 200.000 Ft felett vagyok.Remélem továbbra is megbízhatóak maradnak,de nem tervezek újabb feltöltést.Szerintem te is csak annyit töltsél fel amennyinek az esetleges elvesztése még nem okoz "nagy problémát".

Hozzászólás

• lukács eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Szerintetek fel merjek rakni 500 ezret a plus500-ra. Van köztetek vki aki ennél többet rakott fel és ki is lett fizetve?
            Csatlakozok az elöttem szólóhoz, csak annyitt tegyél fel amennyi
            nem okoz gondot,ha elveszíted.
            http://www.profit-partners.hu

Hozzászólás

• dandy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A mai napon kb 20 e-mail elküldése után ,sikerült belépnem a tőke kezelésébe,és újra elindítottam a kifizetést.
              Remélem megjön ,igaz sok rosszat olvastam különböző fórumokon álltalában aki "túl sokat keresett" azoknak zárolták a számláját ilyen-olyan indokokkal.
              Ha valakinek tudomása van ilyenről kérem azt ossza meg velem.
              Köszi.
              Szerinrem egy ekkora cégnek a havi bevétele több százezer font,
              nem hiszem,hogy pár százezer forint miatt lejáratnák magukat.
              Hosszútávon sokkal többett buknának rajta.
              http://www.profit-partners.hu

Hozzászólás

• Sziasztok!

A plusz500-as megy még? Fizethetek rá szerintetek?

Hozzászólás

• Plus500 tőzsde, részvény, valuták..stb

Annyit a programról. Demoban nem tudod, hogy a devizákkal szinte hetenkénti megszakítással kereskedhetsz. azaz nincs napi felszámítási díj. a ti esetetekben nagy őrültségnek tartom, ha valaki részvényekkel kötvényekkel kereskedik, vagy épp indexekkel. Ha hamar akarsz, és apránként törekvő lenni, nagyobb biztonsági fokon, akkor csak a valutát ajánlom a plus500-nál. Gyors árfolyamváltozás, ugyanazon projektek eladás vagy vétel legyen több részben való kezelése. ne tedd fel minden pénzed 1re. ne elégedj meg 1 vagy két különböző devizával. használj többet készíts összefüggéseket. papíron írd le. időigényes de megéri. én 30ezer ft-al kezdtem és 270ezer ft-ot profitáltam 4hónap alatt. de hisz alig használom, és nem igen adok veszek naponta. heti 2-3napot használom, és legfeljebb 4-5x adok, veszek. Csak ajánlani tudom. Ami igaz igaz. a Következők a feltételei. 20ezer ft limittel kezdheted meg a számlát. telefon érvényesítésével 5000ft jóváírás +. 200$os nyereséget el kell érned, hogy kivehesd a nyereséget. a letéti pénzedet csak a 60. tranzakció után veheted ki. de ha megvolt a 60. és még nyereséged is van. kiveheted az egészet a bónuszokkal egyetemben. Aki azt mondta hogy ráutalt és visszautalta hazudott, aki ezt a nézetet vallja nézzen google statisztikát is néha. a magyar nyilvántartásban nem szerepel a cég, hiszen nem magyar, hanem angol, Londoni központtal, egy amerikai St. Louisi Brókercég leányvállalata. Nem a nyilvánosságra hozatal a cél, és mint azt tudhatnátok a bónusz összegek titeket terhelnek nem a céget. további mélázást a sok baromsághoz, és amíg ti tanakodtok ez a lehetőség felszínre kerül mások által, és mire észbe kaptok már nem lehettek részei, mert ezt is megszünteti a felsőbb ... Magyarországon mint a többi lehetőséget. Légy zenész, vagy egy ökör aki jól szerepelne tehetségkutatókba és megszűnik a gondod hülyeláda.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Lehet én vagyok a vak, de sehol sem találom, hogy hány kereskedői pont gyűlt össze.
                    Ezt pontosan hol lehet látni?
                    eddig 6 ügyletből 6 nyereséggel zárult, de az 5000-ből csak 5800 lett.
                    ha a trader pontok táblázatában 0.1 van az olajnál mondjuk, akkor 0.1 dollár nyereségnél számol egy trader pontot? vagy rosszul értelmezem?

Hozzászólás

• Sajtoshambi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Lehet én vagyok a vak, de sehol sem találom, hogy hány kereskedői pont gyűlt össze.
                      Ezt pontosan hol lehet látni?
                      eddig 6 ügyletből 6 nyereséggel zárult, de az 5000-ből csak 5800 lett.
                      ha a trader pontok táblázatában 0.1 van az olajnál mondjuk, akkor 0.1 dollár nyereségnél számol egy trader pontot? vagy rosszul értelmezem?
                      Szia,

Ha Webtrader-el nyomod akkor:
                      Annyi a teendőd, hogy rámész a "Tőke kezelése" nevű gombra, majd megjelenik egy ablak ahol egyéb információkat találsz és végül jobb oldalt találod azt, hogy "Bónuszszámla". Na erre kattintva máris láthatod kiírva, hogy hányadán állsz a pontokkal.

Viszont ha programmal tolod abban nem tudok segíteni mert azt nem ismerem.

maci

Hozzászólás

• Köszi a választ.
                        Akkor mégis jól láttam.
                        Csak akkor azt nem értem, hogy mi alapján adja a pontokat.
                        Mennyi nyereséget kell termelni ahhoz, hogy pontot adjon.
                        Vagy százalékot kell elérni?
                        Már 7 ügyletből, mind a hét pozitívan zárult, de ahol mondod még mindig 0/60 pontot ír. Nem értem...
                        Vagy ahhoz, hogy adja a pontokat fel kellene tölteni a számlát?
                        Akkor értelmetlen lenne az 5000 bonus...

Hozzászólás

• Hello-szia!

Én a kezdő bónusszal kezdtem Novembertől nyomom és most értem el a 200.000 Huf-ot.
                          Úgygondolom, hogy mostmár lehet profitálni akár a feléből is ezért megpróbálok egy kifizetést. Tudtok nekem tanácsot adni, hogy hogy kérjem a kifizetést?
                          Egy mezei sima Posta (erste bank kezeli és mastercard van feltüntetve rajta) nem dombornyomott kártyám van. Csináltam egy Moneybookers "internetes pénztárcát is. Befizetésem még nem volt semmilyen formában. Hogyan jutok hozzá legegyszerübben a pénzemhez? Kártyára? Moneybookersre (amihez ez a kártya van hozzárendelve) vagy csináltatnom kell Visa (dombornyomott) kártyát?
                          Légyszives ha valaki tud ebben segiteni, azt nagyon megköszönném.

Hozzászólás

• GSXR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hello-szia!

Én a kezdő bónusszal kezdtem Novembertől nyomom és most értem el a 200.000 Huf-ot.
                            Úgygondolom, hogy mostmár lehet profitálni akár a feléből is ezért megpróbálok egy kifizetést. Tudtok nekem tanácsot adni, hogy hogy kérjem a kifizetést?
                            Egy mezei sima Posta (erste bank kezeli és mastercard van feltüntetve rajta) nem dombornyomott kártyám van. Csináltam egy Moneybookers "internetes pénztárcát is. Befizetésem még nem volt semmilyen formában. Hogyan jutok hozzá legegyszerübben a pénzemhez? Kártyára? Moneybookersre (amihez ez a kártya van hozzárendelve) vagy csináltatnom kell Visa (dombornyomott) kártyát?
                            Légyszives ha valaki tud ebben segiteni, azt nagyon megköszönném.
                            Szia,

Azt tudom tanácsolni olvass vissza pár oldalt, ott egy lelkes fiatalember leírta már párszor ennek rendjét és módját. Én tanácsot adni nem tudok mivel én még nem járok abban a fázisban ahol te, vagyis a kifizetésnél

maci

Hozzászólás

• Latom,hogy a fizetesekrol targyaltok, az helyzet ,hogy Londonban igy mukodik sajnos. Itt elek es tapasztalatbol beszelek.
                              Persze nem ervenyes mindenra ez sem. Amugy en is mos szeretnek kezdeni, de nem hiszem ,hogy atvernenek, hamar nyakon lehet csipetni ha erre szukseg van . Persze az ovatossag nem rossz dolog
                              szepnapot

Hozzászólás

• krapekfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Latom,hogy a fizetesekrol targyaltok, az helyzet ,hogy Londonban igy mukodik sajnos. Itt elek es tapasztalatbol beszelek.
                                Persze nem ervenyes mindenra ez sem. Amugy en is mos szeretnek kezdeni, de nem hiszem ,hogy atvernenek, hamar nyakon lehet csipetni ha erre szukseg van . Persze az ovatossag nem rossz dolog
                                szepnapot
                                Én legelőször ennél a brókercégnél kezdtem, mert kezdőknek hibátlan, könnyen áttekinthető, óvodás szintű tudást igényel a kezelése (igaz a nyereséges kereskedéshez ez nem elég) Benne vannak az alap indikátorok, de sok mindent hiányolok belőle. Ezért azt mondom, hogy csak kezdőknek ajánlom akik most ismerkednek a tőzsdével és kevés tőkét töltsetek rá! Ha már haladó vagy, akkor keress más olcsóbb brókercéget ami MT4-es platformon keresztül működik! Jóval bonyolultabb, és számolgatni kell a lot-okat, sl-eket és tp-ket is, de hamar meg lehet szokni.
                                Ha valakit érdekel a plus500 akkor regisztráljon az aláírásomon keresztül és kap 5000Ft induló tőkét!

Hozzászólás

Working...
                                X