Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mennyi osszegel erdemes elkezdeni a plus 500- nal?
    Beszejunk fontba ha lehetseges )
    koszi

Hozzászólás

• krapekfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mennyi osszegel erdemes elkezdeni a plus 500- nal?
      Beszejunk fontba ha lehetseges )
      koszi
      Mi a célod mit szeretnél elérni vele? Milyen tapasztalataid vannak a tőzsdével?

Hozzászólás

• Plus500 tapasztalat

Sziasztok,

Megosztom a saját tapasztalataim a kifizetésről:

Néhány hónap teszt után január elején élesben is elkezdtem a PLUS500-at. Először kisebb befizetésekkel (20-50e) bankártya használatával. Elég jól termeltem, kezdtem örülni, amikor sajnos rosszul, és sokat kockáztattam, így kénytelen voltam elég sok pénzzel feltölteni magam, hogy ne bukjak, és tudjam finanszírozni a minuszt.

Számokban.
        Kezdeti befizetés összesen:
        475E
        Kezdeti befizetéseken kb 110% haszon 1.5 hónap alatt.
        Roszz döntések sorozatainak köszönhetően befizetve még 1.5M, mint említettem, a bukta finanszírozásához, nehogy kidobjon bármelyikből is.

Viszonylag hamar visszafordult szerencsére, így kiutaltattam magamnak az 1.5M-ot ami meg is érkezett kb 5 napon belül CIB bankszámlára utalással.
        Az utalással kapcsolatos tapasztalatok:
        Eurban utaltak, így konverzió miatt ( CIB deviza váltás) kb 25 E Ft-al lett kevesebb a jóváírt összeg. Ezek után megírtam a supportnak a problémám, mely szerint ha x összget fizetek be és írnak jóvá, akkor én is a kért összeg teljesítését várom tőlük, és a különbözetet kérem.

A különbözetet másnap jóváírták a PLUS500 -on nem bónuszként, hanem kivehető összegként, melyről emilben is értesítettek.
        CIB banki költség: 589 FT -ezt nem reklamáltam.

A mai napon ismét elindítottam 700E kiutalását, az ezzel kapcsolatos tapasztalaim hamarosan megosztom. Ebben az összegben már résznyereségem is benne van ha összeadjátok.

Össz be 1.975E
        Ki: 1.5M - teljes mértékben megkatam/hiányzót jóváírták.
        Ki: próbaképpen 15e paypalra - 2 napon belül hiány nélkül megérkezett.
        Ki: 700e - mai napon indítva.

Az öszes általuk kért dokumentumom rendesen feltöltve, amit elfogadtak - a címemre megérkezett a lakcím megerősítő kód is - , és ezek után indítottam az első kiutalás, ami mint említettem, szinte zökkenő mentesen ment.

Eddig minden rendben.

Üdv Mindenkinek, Sok profitot.

J

Hozzászólás

• Szia
          Az lenne a kérdésem tudnál e segíteni tőzsdézésben?
          Most ismerkedem vele olvasgatok és devizával próbálkozom meg olajal kisebb nagyobb sikerrel.
          Köszi előre is a választ.
          Üdv Denso

Hozzászólás

• Denso08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia
            Az lenne a kérdésem tudnál e segíteni tőzsdézésben?
            Most ismerkedem vele olvasgatok és devizával próbálkozom meg olajal kisebb nagyobb sikerrel.
            Köszi előre is a választ.
            Üdv Denso
            Szia
            Kinek cimezted a kérésed?
            willow

Hozzászólás

• Iagzából bárki aki segít csak rosszul írtam.
              Üdv

Hozzászólás

Iagzából bárki aki segít csak rosszul írtam.
                Üdv
                Szia!

Hiába adnak neked tippeket. Sajnos a pszichológia része rád marad.
                Mindenkinek saját stílusa van.
                Ami neki jó az neked nem lesz jó.
                Ezért kell neked a saját stílusodat megtalálnod.
                Pl. Hetente mennyi időt szánsz rá napiban? Nem kell válaszolnod.
                Kezdj el tervezni.
                Előtte demoz annyi pénzel amennyit rá fogsz száni. Kb. 3 hónapot.
                Ha demoban tudod gyarapítani és megszokod a stílusodat,
                akkor van esélyed élőben is betartani azokat a szabályokat amiket demoban megtanultál. Vagyis amivel demoban is pénz gyarapítottál.
                A fő lényeg éves és havi trend irányt kell nézni. Hetes az már zavaróbb mert ott a havin belül is vissza fordulhat de ott is van hogy 3 hónapnál is több hogy egy irányba megy a hetes. Azt is le lehet kereskedni.
                Nyugis és csak hetes alá vagy fölé kell berakni kicsit távolabb a veszteség stopot.
                Olvassatok tőzsde könyvet.
                Arra kell főkép vigyázni hogy hetesen belül oda vissza megy a napos. kb. 2-5 napokat egy irányba. Ezt 4 órásban le lehet kereskedni.
                A kivárás a lényeg. Nem kell minden nap adni venni.
                Az már profiknak való.
                Hanem meg várni míg megfordul a naposon. Az az egyik legerősebb trend.
                Sorolhatnék még sok mindent.....
                De a gyakorlást nem helyettesíti.
                Mindenki a saját felelőssége hogy ezt amit leírtam mennyire hasznosítja.

Ajánlottam már régen egy jó könyvet. Itt van megint.

- Edvin Lefévre - Egy Spekuláns fejegyzései (Legjobb spekuláns könyv)

Na ő végig ment ezen a pszichológián mint én is.
                És mindenki aki tőzsdézni kezd. Szerintem.
                Ha elolvassátok sok mindent hamar megértetek mit miért csináltok tőzsdézés közben és könnyebben kivéditek a felesleges csábításokat amit az elme variálása és a tőzsde nézése okoz.

Jó kereskedést mindenkinek!

Hozzászólás

• DaniSPION eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Annyit a programról. Demoban nem tudod, hogy a devizákkal szinte hetenkénti megszakítással kereskedhetsz. azaz nincs napi felszámítási díj. a ti esetetekben nagy őrültségnek tartom, ha valaki részvényekkel kötvényekkel kereskedik, vagy épp indexekkel. Ha hamar akarsz, és apránként törekvő lenni, nagyobb biztonsági fokon, akkor csak a valutát ajánlom a plus500-nál. Gyors árfolyamváltozás, ugyanazon projektek eladás vagy vétel legyen több részben való kezelése. ne tedd fel minden pénzed 1re. ne elégedj meg 1 vagy két különböző devizával. használj többet készíts összefüggéseket. papíron írd le. időigényes de megéri. én 30ezer ft-al kezdtem és 270ezer ft-ot profitáltam 4hónap alatt. de hisz alig használom, és nem igen adok veszek naponta. heti 2-3napot használom, és legfeljebb 4-5x adok, veszek. Csak ajánlani tudom. Ami igaz igaz. a Következők a feltételei. 20ezer ft limittel kezdheted meg a számlát. telefon érvényesítésével 5000ft jóváírás +. 200$os nyereséget el kell érned, hogy kivehesd a nyereséget. a letéti pénzedet csak a 60. tranzakció után veheted ki. de ha megvolt a 60. és még nyereséged is van. kiveheted az egészet a bónuszokkal egyetemben. Aki azt mondta hogy ráutalt és visszautalta hazudott, aki ezt a nézetet vallja nézzen google statisztikát is néha. a magyar nyilvántartásban nem szerepel a cég, hiszen nem magyar, hanem angol, Londoni központtal, egy amerikai St. Louisi Brókercég leányvállalata. Nem a nyilvánosságra hozatal a cél, és mint azt tudhatnátok a bónusz összegek titeket terhelnek nem a céget. további mélázást a sok baromsághoz, és amíg ti tanakodtok ez a lehetőség felszínre kerül mások által, és mire észbe kaptok már nem lehettek részei, mert ezt is megszünteti a felsőbb ... Magyarországon mint a többi lehetőséget. Légy zenész, vagy egy ökör aki jól szerepelne tehetségkutatókba és megszűnik a gondod .........
                  Mivel sokat okoskodtál.
                  Ezért megírom neked.
                  Én részvénnyel, indexel, olajjal, ezüsttel, valutával kereskedem. Jók azok.
                  Mindegy mivel kereskedik az ember ha van egy jó szabálya veszteség stoppal.
                  Vagy ha hosszú távú befektető akkor nem kell veszteség stop.
                  De jól be kell osztani a pénzt.
                  Akkor bármelyik részvényre, indexre, valutára, stb-re alkalmazni tudja....
                  Napi felszámítás van mindenben bármit veszel. Pozitív vagy negatív.

A bónuszhoz nem értesz. Akkor inkább ne írj róla.
                  A tisztánlátásod kitisztulásra megírom most neked, hogy a bónuszt.
                  Attól vonják le aki alá be vagy regizve 500affiliates-nél és azt is csak akkor ha
                  elérte az illető a 3 hónap alatt a előírt pontot.
                  Ha nem akkor vissza adja az illetőnek.
                  Mint nekem, mert nekem van 500affiliates-em.
                  És magam alá vagyok beregizve.

Olvas jó könyveket.
                  Pl. A bőség törvénye.
                  Mert elég durván negatív volt az írásod a végén.

Egy tudatos teremtő. Ez vagyok én.

Vidám napokat mindenkinek!

Hozzászólás

• utamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mivel sokat okoskodtál.
                    Ezért megírom neked.
                    Én részvénnyel, indexel, olajjal, ezüsttel, valutával kereskedem. Jók azok.
                    Mindegy mivel kereskedik az ember ha van egy jó szabálya veszteség stoppal.
                    Vagy ha hosszú távú befektető akkor nem kell veszteség stop.
                    De jól be kell osztani a pénzt.
                    Akkor bármelyik részvényre, indexre, valutára, stb-re alkalmazni tudja....
                    Napi felszámítás van mindenben bármit veszel. Pozitív vagy negatív.

A bónuszhoz nem értesz. Akkor inkább ne írj róla.
                    A tisztánlátásod kitisztulásra megírom most neked, hogy a bónuszt.
                    Attól vonják le aki alá be vagy regizve 500affiliates-nél és azt is csak akkor ha
                    elérte az illető a 3 hónap alatt a előírt pontot.
                    Ha nem akkor vissza adja az illetőnek.
                    Mint nekem, mert nekem van 500affiliates-em.
                    És magam alá vagyok beregizve.

Olvas jó könyveket.
                    Pl. A bőség törvénye.
                    Mert elég durván negatív volt az írásod a végén.

Egy tudatos teremtő. Ez vagyok én.

Vidám napokat mindenkinek!
                    A bónuszos rész tényleg nem így van. Az 5000Ft feletti részt ki tudod venni egy bizonyos minimum fölött kiutalják, alatta pedig csekken kiküldik.

Hozzászólás

• Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A bónuszos rész tényleg nem így van. Az 5000Ft feletti részt ki tudod venni egy bizonyos minimum fölött kiutalják, alatta pedig csekken kiküldik.
                      Csekken akkor küldik ha úgy kéred.

Hozzászólás

• Üdv

Énis elkezdtem bohóckodni a Plussal, de csak poénból az 5 ezres bónuszért, kérdésem az lenne ha esetleg vki tudja, hogy ezek a TPontok hogyan működnek? Volt 3 trdem abbol 2 sikeres és még mindig 0/60 at ír a bónuszszámla menüben. Illetve létezik vmilyen táblázat ahol meg lehet nézni, hogy hogyan adja a pontokat pl EURUSD nél? (ott is a legkisebb egységgel kötöttem).

Hozzászólás

• Nem értem miért kell ilyet írni a plus500 ról?(bohockodom..)Ha nem tudod hogyan működik a bonusz akkor én azt írnám a hogy bénázgatok...vagy csak egyszerüen segítséget kérsz és kész ne robold más kedvét vele aki komolyan gyakorol rajta romboló hatással van a magamféle emberekre.
                          Szerintem nekünk ez a plus500 tökéletes mig nem lesz az ember profi vagy nem akkar komolyabb pénzt bele tenni..
                          Köszönöm a megértésed.

Üdv Denso

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdv

Énis elkezdtem bohóckodni a Plussal, de csak poénból az 5 ezres bónuszért, kérdésem az lenne ha esetleg vki tudja, hogy ezek a TPontok hogyan működnek? Volt 3 trdem abbol 2 sikeres és még mindig 0/60 at ír a bónuszszámla menüben. Illetve létezik vmilyen táblázat ahol meg lehet nézni, hogy hogyan adja a pontokat pl EURUSD nél? (ott is a legkisebb egységgel kötöttem).
                            Üdv.

Olvasd vissza a fórumot minden le van írva..............

Hozzászólás

Nem értem miért kell ilyet írni a plus500 ról?(bohockodom..)Ha nem tudod hogyan működik a bonusz akkor én azt írnám a hogy bénázgatok...vagy csak egyszerüen segítséget kérsz és kész ne robold más kedvét vele aki komolyan gyakorol rajta romboló hatással van a magamféle emberekre.
                              Szerintem nekünk ez a plus500 tökéletes mig nem lesz az ember profi vagy nem akkar komolyabb pénzt bele tenni..
                              Köszönöm a megértésed.

Üdv Denso
                              Kedves Denso

Nem akartam elvenni a kedved a világért sem, viszont Én az 5000Ft-os számlát csak bohockódásnak tudom nevezni, de kezdőknek (nagyon kezdőknek) valóban jó lehet, még ha csak arra is hogy hogyan kell számolgatni az árf változásokat és paramétereket (megjegyzem énis ezzel kezdtem). Am meg egy demo számlát sokkal többre tartok, mint egy pár ezer Ft-os éles számlát a plusnál, hiszen kb halálra van ítélve. A komolyabb pénzbetétről meg annyit, hogy ezek szerint akkor komolytalan összeggel kereskedsz? Ez egy olyan kijelentés amely erős polaritással rendelkezik, azaz te most csak komolytalankodsz...ergo bohóckodsz, tehát ez nem igazán kondícionál téged a sikerre sztem.
                              Javaslom inkább próbálkozz komolyabb összeggel demo számlán egy komolyabb brókrenél. Itt megint nem akarom elvenni a kedved de már sok helyen olvastam h a plus a pénzügyi felügyeletektől kapott engedélyekkel szerényen áll, de döntsön mindenki belátása szerint. A kis számlaösszeg pszichocsapdájáról meg akkor már nem is szólok semmit.
                              A fórumot olvasgattam de arra nem találtam választ, hogy a tranzakciók után hogyan ösztják ki a pontokat, gondolok itt arra hogy pl egységméret után vagy pedig tradeszám után, erre lettem volna kíváncsi, de közben rájöttem magamtól, ugyh most már nem releváns, de azért kössz.

Hozzászólás

• Én csak azt válaszolnám a hozászólásodhoz hogyha ez komolytalan és ráadásul pszichocsapda akkor ez téged is megfogott mert beregeltél és igénybe vetted a telefonos bonuszt is.
                                Te irtad hogy ezgy KOMOLYABB DEMO többet ér akkor miért regeltél a sz... 5000ft ért...
                                Mások negatív véleménye nem érdekel.
                                Mégegyszer kérlek ne vedd el a komolytalan bohocok kedvét...

Hozzászólás

Working...
                                X