Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ahogy írtam csak poénból, és nem is veszem komolyan, demo számlán meg már túlvagyok. Az 5 ezer meg még pszichocsapdának se mondható, gondolj bele: a tapasztalt mester-traderek legalább 5-7-10 ezer dolláros számlát ajánlanak (Énis egyébként a tapasztalataim alapján) és az 5 rongy meg kb 2,5 dollár...remélem érezhető a különbség.

üdv

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahogy írtam csak poénból, és nem is veszem komolyan, demo számlán meg már túlvagyok. Az 5 ezer meg még pszichocsapdának se mondható, gondolj bele: a tapasztalt mester-traderek legalább 5-7-10 ezer dolláros számlát ajánlanak (Énis egyébként a tapasztalataim alapján) és az 5 rongy meg kb 2,5 dollár...remélem érezhető a különbség.

üdv
      Sziasztok!

Megfelelő tapasztalattal és veszteség stoppal megoldható lenne 5000 ft-al is.
      Elég gagyik a profik hogy ha nekik ennyi kell ahhoz hogy jól tudjanak kereskedni.
      Kezdetben max azért hogy legyen miből veszíteni majd azt vissza gyarapítani ha sikerült kellően megtanulni kereskedni.
      Én bőven kevesebbel pénzel kereskedem. Ezt értsd úgy hogy még a szokásos 500000 ft sem éri el a saját számlám.
      Kezdetben hosszú távú befektető voltam.
      Volt amikor 4 hónapot vártam a mol-ra mire vissza jött.
      Addig kamatozott. Ami felette lett véve azokkal kerestem plusz pénzt.
      Most havi trendeket kereskedem oda vissza.
      A tapasztal mesterek nem ajánlanak annyi pénzt, mert tudják hogy el fogja az illető veszíteni kezdetben mert a pszichológiai része miatt.
      Pl. Félelem a rossz döntés miatt. A pénz elvesztése miatt. Minden áron pénz keresni. Stb.
      Vagyis nem lehet 1-2 hónap alatt megtanulni kereskedni lelkileg.
      Ki kell alakítani egy saját stílust és azt szokássá kell tenni.
      És ki kell ismerni a tőzsdét.
      Azt hogy valaki megtanulja és bízzon is benne az pár hónap.
      Rutin teszi tapasztaltá az illetőt és mutatja meg a rendszeres gyakorlás hogy neki milyen tőzsde idő jó és mikor ad-vesz. Milyen elvek szerint.
      Mivel sok rövidittet furcsa sajátos nézetet vallasz és kicsit úgy érzem bohóckodsz az emberekkel. Félre vezeted szerintem.
      Én max 100000 ft ajánlok a kereskedésre. Még ezt is soknak tartom.
      Aki ennyi pénzel nem tanul meg kereskedni. Az nagyobb pénzzel sem fog tudni rendesen kereskedni. Ha meg már megtanulta akkor meg azért nem kell neki több mert ezzel gyorsan feltudja gyarapítani a számláját.
      Az egésznek a lényege a jó a kockázat kontroll (kezelés).
      Lehetne tovább ragozni.
      De részemről ezt itt véglegesen lezárom.
      Ajánlottam könyveket akit érdekel vissza nézi a fórumot.
      Meg van sok tőzsde könyve.
      Akit igazán érdekel a tőzsdézés és meg akarja tanulni az utána is jár és megtanulja.....

Jó kereskedést mindenkinek!

Mindig érezzétek jól magatokat!

Hozzászólás

• @utamon: igazad van abban, hogy kevesebb összeggel is lehet sikeresen kereskedni, mindössze az elvárt nyereség miatt szoktak viták lenni, mivel van akinek az 5ezer forint is pénz, és van aki havi 200 ezer alatt ki se kel az ágyból. Annak a 2-300000-es számla mindig is aprópénz lesz. A másik a lekezelő megnyilvánulások, nos én is röhögtem már jót, amior egy évvel ezelőtti kommenteket olvastam vissza és olyanok akik oltanak sokszor azok kérdeztek hasonlókat pld. hogy "mi az a pip"

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          @utamon: igazad van abban, hogy kevesebb összeggel is lehet sikeresen kereskedni, mindössze az elvárt nyereség miatt szoktak viták lenni, mivel van akinek az 5ezer forint is pénz, és van aki havi 200 ezer alatt ki se kel az ágyból. Annak a 2-300000-es számla mindig is aprópénz lesz. A másik a lekezelő megnyilvánulások, nos én is röhögtem már jót, amior egy évvel ezelőtti kommenteket olvastam vissza és olyanok akik oltanak sokszor azok kérdeztek hasonlókat pld. hogy "mi az a pip"
          Egészségedre!
          Itt vége a reakcióimnak a beírásaidra..........legalábbis az ilyen fajtákra.

Hozzászólás

• @Utamon: úgy látom a szövegértéssel még vannak bajok, de sok gyakorlással azt is el lehet sajátítani...Ha megtanulod értelmezni, hogy mit miért ír az ember és mire akar azzal utalni, azzal sok időt megspórolhatsz magadnak is.
            sok sikert.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              @Utamon: úgy látom a szövegértéssel még vannak bajok, de sok gyakorlással azt is el lehet sajátítani...Ha megtanulod értelmezni, hogy mit miért ír az ember és mire akar azzal utalni, azzal sok időt megspórolhatsz magadnak is.
              sok sikert.
              Dvit.
              Amit írtál akkor gyakorlod, hogy én mit miért írtam. Talán akkor tényleg megérted.
              Okoskodhatnánk tovább. De én itt tényleg lezárom a veled való társalgást.

Vidám napokat mindenkinek!

Hozzászólás

• http://www.ifsc.gov.bz/notices.html

International Financial Services Commission,
                Sir Edney Cain Building,
                Belmopan,
                Belize, C.A.

16 March 2010

WARNING NOTICE AND CEASE AND DESIST ORDER

PLUS500 LTD

It has come to the notice of the International Financial Services Commission of Belize (IFSC) that PLUS500 LTD., an international business company registered in Belize, is offering Trading Platform, enabling trades in securities, forex markets, CFD’s and commodities without a licence from the IFSC, as required by section 7 of the International Financial Services Commission Act, Chapter 272 of the Laws of Belize, Revised Edition 2000-2003, as amended by Act No. 8 of 2007. This is an offence under the laws of Belize.

PLUS500 LTD. is therefore directed to cease and desist from carrying on the said activities until it has applied for and obtained a licence from the IFSC.

All persons concerned are asked to take note and exercise caution.

GIAN C. GANDHI
                DIRECTOR GENERAL
                International Financial Services Commission of Belize

Tudna erről valaki mondani valamit?? Mert már befizettem egy kis gyakorló pénzt

Hozzászólás

• Ok. Vissza olvastam. megtaláltam előzőoldalon))))))

Hozzászólás

• Sziasztok!

Egy kis segítség.

Akit érdekel.

http://www.etoro.com/webtrader/widge...e=en-US&mode=0

Sort By Trend - re érdemes állítani.
                    Irány mutatást ad. De csak 99%-os
                    Érdemes meg várni míg 90% ban van a buy vagy a sell.
                    Addig nem érdemes bele nyúlni.
                    De csak ha arra megy akkor érdemes venni...... talán veszteség stoppal.

Csak saját felelősségre.

Mindig érezd jól magad!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Tudnátok pár "tankönyvet" ajánlani, amiből igazán sokat lehetne tanulni egészen az alapoktól? Kerestem, de nem találtam a hozzászólások között.
                      Előre is köszi!

Üdv

Hozzászólás

• jtomy88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Tudnátok pár "tankönyvet" ajánlani, amiből igazán sokat lehetne tanulni egészen az alapoktól? Kerestem, de nem találtam a hozzászólások között.
                        Előre is köszi!

Üdv
                        Szia!

- Edvin Lefévre - Egy Spekuláns fejegyzései (Legjobb spekuláns könyv)
                        - Birger - A sikeres trading művészete
                        - Nicholas Darvas - Hogyan nyertem 2 millió dollárt a tőzsdén
                        - Portfolio.hu könyvek. - Tőzsdei kereskedés egyszerűen. stb.
                        - Juhay - Forex oktatóanyag
                        - Matthias-Weige - FOREX-trading
                        - Tőzsdeválságok - Hogyan kereskednek a profi befektetők

- http://www.mediafire.com/?92gba8kc9c6p9#myfiles

- André Kosztolány minden könyve
                        - stb.

Sok sikert!

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/vallalatok/f...et.164394.html

Hozzászólás

• Sziasztok!

Egy kérdésem lenne a Plus500-zal kapcsolatban:
                            Telefonszám igazolásra megkaptam az 5000 Ft bónuszt. Ha ez a megadott idő után úgy jár le, hogy közben elbukom, akkor utána követelhetik-e tőlem a kapott összeget (vagy a hiányzó részt)?

A válaszokat előre is köszönöm.

Hozzászólás

• Nem. Nem követelhetik. Örülnek,hogy elbuktad))

Hozzászólás

• Radnóti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem. Nem követelhetik. Örülnek,hogy elbuktad))
                                Kösz az infót!

Ha csak az esetleges nyereséget bukhatom, akkor rápróbálok, nincs sok vesztenivaló

Hozzászólás

Working...
                                X