Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hát nincs!
    Én kaptam 6500ft.Nem szórakoznak eddig minden ok!

Hozzászólás

• Sms és e-mail értesítés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy használja-e valaki a programban az árfigyelmeztetések, értesítések funkciót?
      SMS-re és e-mailre is azt írják, hogy Minden értesítés térítésmentes. Viszont van ott egy * is, ami nem szokott sok jót jelenteni. ;-)
      Ez tényleg így van? Van valakinek negatív vagy pozitív tapasztalata?

A válaszokat előre is köszi.

Hozzászólás

• Szia

Én emailre igen minden nap elég sokat nem kell fizetni, smsre meg ott van valahol az is hogy van valami díj talán egy sms ára vagy valami ilyesmi.de az email tuti ingyenes.
        üdv

Hozzászólás

• Béla80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy használja-e valaki a programban az árfigyelmeztetések, értesítések funkciót?
          SMS-re és e-mailre is azt írják, hogy Minden értesítés térítésmentes. Viszont van ott egy * is, ami nem szokott sok jót jelenteni. ;-)
          Ez tényleg így van? Van valakinek negatív vagy pozitív tapasztalata?

A válaszokat előre is köszi.
          Szia!

Én szoktam használni. Utóbbi időben elég sűrűn. Eddig ingyenes volt...az akarom hogy továbbra is ingyenes legyen.

Akit érdekel.
          A plus500 meg jelent androidra is. A mai naptól vonalas chart-ja is van.....

Jó kereskedést!

Ui:Egyre komolyabb a cég fejlődése...

Hozzászólás

• Sziasztok!
            Nekem a következő kérdésem lenne,ha megtörtént a regisztráció,az a nem túl bonyolult menetű,akkor azt,ha az ember úgy gondolja,hogyan lehet törölni,illetve hol lehet megtalálni? Válaszokat előre is köszönöm! Minden Jót!

Hozzászólás

• Illetve még az is egy konkrét kérdésem lenne,hogy a Demó számlacsomag használata,teljes mértékben egy térítésmentes poció a rendszerben?

Hozzászólás

• kifizetés

Sziasztok!
                Első kivétem volt most amit csekken kértem(sajnos kezdő vagyok nem használtam még moneybookerst és mastercardról fizettem be ugyh nem arra kértem a kifizetést,hanem csekken.Márc 16án jóvá is hagyták 2 hét mulva jött is egy Berliner Volksbankos csekk amit el is vittem egy Grazi fiókba beváltani de ott azt mondták ,hogy nem lehet. Kérdésem lenne,hogy akkor hol lehet ezeket beválltani.? Kicsit megvagyok ilyedve igaz"csak" 50 ropi de most az is fontos lenne nekem. Segítségetek előre is köszönöm.

Hozzászólás

• Sziasztok
                  Én sem használom még túl régóta a plus500at,de már van benne némi pénzem.Még nem kértem kifizetést,nem tudja-e valaki,hogy mekkora a minimális összeg amit ki lehet venni?Illetve ha moneybookers számlára kérem,akkor az mennyi idő alatt érkezik meg onnantól,hogy kérem a kifizetést?
                  Köszönöm

Hozzászólás

• Moneybookersre nekem 2 nap szokott lenni mostanában.

Hozzászólás

• Zöldfülű eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Nekem a következő kérdésem lenne,ha megtörtént a regisztráció,az a nem túl bonyolult menetű,akkor azt,ha az ember úgy gondolja,hogyan lehet törölni,illetve hol lehet megtalálni? Válaszokat előre is köszönöm! Minden Jót!
                      Szia!

Törölni vagyis megszüntetni a számlát úgy lehet hogy írsz a support-nak hogy megszünteted. Ugyan arról az e-mail címről. Az a biztos.
                      Csináltam már ilyet úgy hogy ez működik.

Vidám napokat!

Hozzászólás

• Szia! Érdeklődnék,hogy sikerült-e beváltani valahol? Mert sajnos én is hasonló cipőben járok:\ Előre is köszönöm válaszod.

Hozzászólás

• tozsdes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok, kikértem a pénzem a plus500-tól.
                          A tucatnyi értelmetlen levélváltás után kikértem utalással a pénzem, erre ma bedobott a postás valami csekk félét a Berliner Volksbank-tól euróban.

A kérdésem az lenne, hogy ezt hol tudom beváltani?

És ha már plus500, kerülje mindenki!
                          A support röhejes, kérdeznek valamit, válaszolok, de arra már más válaszol, és felteszi megint ugyanazt a kérdést (ezt 4 supportos játszotta el 1 órán belül)
                          A megadott papírokon felül egy rakás más papírt is bekérnek kifizetéshez.
                          Ami pedig ezt a csekket illeti, simán csak bedobta a postás egy mezei borítékba, semmi tértivevény vagy hasonló.

Előre is köszönöm a választ.
                          Szia! Érdeklődnék,hogy sikerült-e beváltani valahol? Mert sajnos én is hasonló cipőben járok:\ Előre is köszönöm válaszod.

Hozzászólás

• Pff. Kezdek aggódni.A kis tanuló pénzemnek huss. (részben). Mindig arra jutok ,hogy sokat akar a szarka,elbukik a balga.) Két hónap után azt kell ,hogy mondjam huss önbizalom.
                            De nem adom fel mert tudom ,hogy menne a dolog ha nem kapkodnék.(meg nem akarnék egyszere sokat). Maradok a kis haszonnál be kell látnom(
                            Ezt csak úgy leírtam.

Hozzászólás

• utamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szia!

Törölni vagyis megszüntetni a számlát úgy lehet hogy írsz a support-nak hogy megszünteted. Ugyan arról az e-mail címről. Az a biztos.
                              Csináltam már ilyet úgy hogy ez működik.

Vidám napokat!
                              Először is köszönöm a válaszodat
                              Másik kérdésem,pedig az lenne,hogy gondolom te ezt arra érted,hogy neked,volt egy éles számlád nyitva,amin játszottál egy "x" ideig,és majd ennek a megszüntetését kezdeményezted?!
                              Válaszod,előre is köszönöm!
                              Sziasztok.

Hozzászólás

• Zöldfülű eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Először is köszönöm a válaszodat
                                Másik kérdésem,pedig az lenne,hogy gondolom te ezt arra érted,hogy neked,volt egy éles számlád nyitva,amin játszottál egy "x" ideig,és majd ennek a megszüntetését kezdeményezted?!
                                Válaszod,előre is köszönöm!
                                Sziasztok.
                                Szia!

Több élő számlám is volt.
                                Csak közben kiderült hogy 1 lehet csak a plus500 -nál.
                                Így kb 3. mat megszüntettem mert .........más pénze is az én e-mail nevemen volt.
                                Így csináltam nekik sajátot.
                                És tervezem a mostanit is megszüntetni és valószínűleg dollár számlát csinálok.
                                Így a valuta nincs mozgással rá...mert általában dolláros dolgokat veszek.
                                És ha dollárban keresem a pénzt akkor forintra jó át váltani........
                                De majd még megálmodom.
                                Az Admiralmarketsben is dollár számlám van. Ott az alszámlák között át tudom váltani. kb 1,5 ft az árfolyam külömbség az át váltásnál. Meg -1% levonnak a váltásra. De még így is megéri dollárosan nekem........
                                Mert ft-ra át váltom és bőven többet ér............
                                Szívesen.

Jó kereskedést!

Hozzászólás

Working...
                                X