Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Plus500? Felejtős... Szerintem amatőr a platformjuk.

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Plus500? Felejtős... Szerintem amatőr a platformjuk.
      Akkor már mehetsz is.

Hozzászólás

• Kedves utamon! Te nagyon elhivatott vagy a cég irányába. Biztosan tudod mit jelent ez:

"Check your internet connection and try again. Server might be in maintanance."

Nem a fordításra, a jelentésére vagyok kíváncsi. Lehetnének egyértelműbbek, nálam vagy náluk van a hiba? Már fordult elő ilyen nem egyszer, de rövid időn belül rendbe jött a rendszer. Most második napja tart.

No mindegy is, nálam is gyűjtik a fekete pontokat.

Hozzászólás

• szia forexter

Nekem is volt már ilyen egyszer azért mert firssíteni kellett újratelepíteni egyszer meg port problémám volt (proxy is lehet ha van neked)
          Irj nekik egy levelet.
          Üdv

Hozzászólás

• Denso08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            szia forexter

Nekem is volt már ilyen egyszer azért mert firssíteni kellett újratelepíteni egyszer meg port problémám volt (proxy is lehet ha van neked)
            Irj nekik egy levelet.
            Üdv
            Megoldódott köszi! De nem bírtam rájönni mi lehetett e gond. Proxy-t nem használok, tűzfalakat kikapcsoltam, még a routerben is. Végül a párom felhasználói fiókjából telepítettem újra, így tudom már használni. A fekete pontot visszavonom, de az kétségtelen, hogy a szokásos hétfői rendszerfrissítést követően halt meg.

Hozzászólás

• forexter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megoldódott köszi! De nem bírtam rájönni mi lehetett e gond. Proxy-t nem használok, tűzfalakat kikapcsoltam, még a routerben is. Végül a párom felhasználói fiókjából telepítettem újra, így tudom már használni. A fekete pontot visszavonom, de az kétségtelen, hogy a szokásos hétfői rendszerfrissítést követően halt meg.
              Miért kell minden héten frissíteniük? Ennyire bugos a szoftver?

Hozzászólás

• ..., hát fejlődés nem nagyon látszik technikailag

Hozzászólás

• Nekem úgy tűnik, hogy a plus500 az egyik legnagyobb zsivány az egész piacon, főleg a kezdőket tudja meggyőzni a jól sikerült reklámokkal.

Hozzászólás

• Sziasztok!

1 hete kezdtem el a Plus500-zal "kereskedni"
                    Egyenlőre csak az 5000 bónuszt használom.
                    Eddig több mint 1500 FT nyereségem van.
                    Arra lennék kíváncsi,hogy ha így megyek tovább és mondjuk 1 hónap alatt összejön 10-20 ezer ft akkor én azt kivehetem-e HA 1 fillérrel sem töltöm fel a számlám? Nem fognak belekötni meg semmi?
                    Teljesen kezdő vagyok,egyenlőre ezzel próbálkozok,hátha sikerül egy kis plusz jövedelemhez jutni,mert eddig a ptc oldalak nem igazán jöttek be...
                    moneybookers és paypal számlám is van.

A többi tőzsde oldalakon (is) gondolom van minimum amit be kell fizetni.
                    Van olyan ahol elég mondjuk 5000 ft-ot is befizetni és magyar nyelven is van?

A másik kérdésem az lenne,hogy ha sikerül sok nyereséget termelnem akkor az állambácsi felé is kell majd perkálnom belőle jövőre??

Hozzászólás

• kicsigabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi,hogy ha így megyek tovább és mondjuk 1 hónap alatt összejön 10-20 ezer ft akkor én azt kivehetem-e HA 1 fillérrel sem töltöm fel a számlám? Nem fognak belekötni meg semmi?
                      Teljesen kezdő vagyok,egyenlőre ezzel próbálkozok,hátha sikerül egy kis plusz jövedelemhez jutni,mert eddig a ptc oldalak nem igazán jöttek be...

A másik kérdésem az lenne,hogy ha sikerül sok nyereséget termelnem akkor az állambácsi felé is kell majd perkálnom belőle jövőre??
                      Szia!

Ahhoz hogy kivedd a pénzed feltételei vannak!Bizonyos időn belül kell összeszedni 30 kereskedői pontot, amit a saját számládon nyomon tudsz követni!Hogy hol azt már nem tudom mert régen volt (én is Plus500-nál kezdtem, de én a bónusz elbukása után át is mentem máshova)! Olvasd vissza ezt a topicot az elejétől, és akkor sok kérdésedre választ kaphatsz, de a helyedben én nem terveznék hosszú távra náluk mert túl sok jót nem olvastam róluk !Van másik cég is ahol kapsz kezdő bónuszt (pl. Marketiva 5 dollár), a többinél be kell fizetni számla nyitáshoz (mindenhol megvan a minimális limit, valahol ez csak pár dollár valahol 2000), de ajánlom mielött befizetnél bárhová is demóz egy darabig (nem 1-2 napra gondolok hanem több hónapra, esetleg évre), hogy lásd hosszú távon milyen is ez!Pár trédből nem lehet megtanulni tőzsdézni!Nem akarlak se lebeszélni semmiről, se rábeszélni, csak személyes tapasztalataimat írom le !
                      Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

• Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia!

Ahhoz hogy kivedd a pénzed feltételei vannak!Bizonyos időn belül kell összeszedni 30 kereskedői pontot, amit a saját számládon nyomon tudsz követni!Hogy hol azt már nem tudom mert régen volt (én is Plus500-nál kezdtem, de én a bónusz elbukása után át is mentem máshova)! Olvasd vissza ezt a topicot az elejétől, és akkor sok kérdésedre választ kaphatsz, de a helyedben én nem terveznék hosszú távra náluk mert túl sok jót nem olvastam róluk !Van másik cég is ahol kapsz kezdő bónuszt (pl. Marketiva 5 dollár), a többinél be kell fizetni számla nyitáshoz (mindenhol megvan a minimális limit, valahol ez csak pár dollár valahol 2000), de ajánlom mielött befizetnél bárhová is demóz egy darabig (nem 1-2 napra gondolok hanem több hónapra, esetleg évre), hogy lásd hosszú távon milyen is ez!Pár trédből nem lehet megtanulni tőzsdézni!Nem akarlak se lebeszélni semmiről, se rábeszélni, csak személyes tapasztalataimat írom le !
                        Szia!

Szép beszéd. Végre más is írja azt amit én. Minimum fél év kell a kitapasztaláshoz (bele értve az olvasásokat is. Filmek megnézése..). És utána jönnek a szokások begyakorolása...

Hozzászólás

• Kasper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem úgy tűnik, hogy a plus500 az egyik legnagyobb zsivány az egész piacon, főleg a kezdőket tudja meggyőzni a jól sikerült reklámokkal.
                          Megvezetni azt lehet aki hagyja magát és felelőtlenül cselekszik. Átgondolatlanul tesz dolgokat, stb.

Hozzászólás

Sziasztok!

Én amit megfigyeltem az az volt hogy a közvetítő szerver hagyott ki bizonyos ideig. És nem kellet újra raknom a programot. Régen.
                            Bár most a szoftveres Plus500 nem megy a tropára ment xp-men. (kb 5 éve raktam fel. Akkor lehet hogy a frissités miatt nem megy. Hiába raktam itt újra akkor sem indult el.). Ezért böngészőn kereskedem a plus500-ban. A másik gépen ami szintén xp-és (De ez nem nagyon volt használva) Oda felraktam a szoftveres plus500. Ott megy.
                            Lehet benne nagyon is valami a frissítés a hiba okozásában.

Jó kereskedést és nyereséget nektek!

Hozzászólás

• kicsigabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!

Szia!

Van olyan oldal. De 5000 ft-al profinak kéne lenned
                              Ajánlom az Admiralmarkets. Könnyű kezelhetőség. Van kereskedőtér benne.
                              Pont gyüjtés ami t be lehet váltani. Monitora, Tabletre, stb-re.
                              Én ott kereskedem még.
                              Jó több lábon állni...

Hozzászólás

Kedves utamon! Te nagyon elhivatott vagy a cég irányába. Biztosan tudod mit jelent ez:

"Check your internet connection and try again. Server might be in maintanance."

Nem a fordításra, a jelentésére vagyok kíváncsi. Lehetnének egyértelműbbek, nálam vagy náluk van a hiba? Már fordult elő ilyen nem egyszer, de rövid időn belül rendbe jött a rendszer. Most második napja tart.

No mindegy is, nálam is gyűjtik a fekete pontokat.
                                Kedves Forexter!

Hihi rég kaptam már ilyet.

"A szerverrel való kapcsolatfelvétel nem sikerült. Lehet, hogy a szerver karbantartás miatt ideiglenesen nem elérhető. Kérjük, hogy ellenőrizze saját tűzfalbeállításait is."

Látod nekem magyarul írja ki.
                                Valamit megint alkotnak vagy fejlesztenek vagy útközben elakadt.
                                Amúgy én már androidon keresztül is hozzá férek a plus500-hoz.
                                Na most azon is ezt írja ami fent van.
                                Volt már ilyen hogy 1-2 óráig nem volt hozzá férhető. Megoldódik.

Vidám évet!

Hozzászólás

Working...
                                X