Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Seridur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudna valaki még egy olyan forex brókert mondani, ami legalább megközelítően nyújt annyi kereskedési lehetőséget mint a plus500 és hasonlóan jó feltételekkel? (arra gondolok, hogy rengeteg részvény 8köztük magyarok), árúcikkek stb. a spread átlagos és kevés tőkével lehet kezdeni) Forexezni Admiral marketsen szoktam, de kevés lehetőség van egyéb dolgokra.
    kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Én is pár napja használom a plus500-at de csak demoban most akarok valódi számlát nyitni de nem tudok dönteni kicsit félek ha tudtok biztosabbat legyetek kedvesek segíteni köszi
    Mióta ismerkedsz a tőzsdével? Én mindenképp azt ajánlom, hogy legalább 1 évig gyakorolj demón, vagy azon amit ingyen ad a plus500 5000Ft-on. Ha azzal sikeres vagy, csak akkor próbáld meg saját pénzel. De azt is vedd számításba, hogy az 5000Ft-os induló bónusszal nem tanulod meg a kockázat kezelést.

Hozzászólás

• ma kaptam egy ilyen levelet tőlük, egy kukkot nem értek belőle

"Az Ön Plus500 ügyfélszámlája a „Plus500 Gold” kategóriába lépett:
      + Ön jogosulttá vált a 5% mértékű kiemelt kedvezményünkre. A változást már megtekintheti ügyfélszámláján.
      + Az új pozíciók elemi mennyisége így nagyobb lesz.
      Ha inkább visszatérne a szokásos besorolású Plus500 ügyfélszámlához, akkor válaszoljon erre az e-mailre!
      "

valami linket adhattak volna az angol pontos leíráshoz, mert így fogalmam sincs mi bajuk
      Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ma kaptam egy ilyen levelet tőlük, egy kukkot nem értek belőle

"Az Ön Plus500 ügyfélszámlája a „Plus500 Gold” kategóriába lépett:
        + Ön jogosulttá vált a 5% mértékű kiemelt kedvezményünkre. A változást már megtekintheti ügyfélszámláján.
        + Az új pozíciók elemi mennyisége így nagyobb lesz.
        Ha inkább visszatérne a szokásos besorolású Plus500 ügyfélszámlához, akkor válaszoljon erre az e-mailre!
        "

valami linket adhattak volna az angol pontos leíráshoz, mert így fogalmam sincs mi bajuk

Mekkora összeggel kereskedsz, mennyi pénz van a számládon?

Hozzászólás

• ez gáz -nekem is ez van-azt írták hogy ha akarod visszaállítják az eredetire én kértem de nem teszik-én véleményem:ügyes vagy több pénzt fizess be és többet bukjál -ez a cég egy lehúzós banda a levelekre nem válaszolnak pedig mijen jól tudnak magyarul!100 eurónként megy a tét-ami nem kevés jól gondold meg mit teszel!!!!!!

Hozzászólás

• szollo33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ez gáz -nekem is ez van-azt írták hogy ha akarod visszaállítják az eredetire én kértem de nem teszik-én véleményem:ügyes vagy több pénzt fizess be és többet bukjál -ez a cég egy lehúzós banda a levelekre nem válaszolnak pedig mijen jól tudnak magyarul!100 eurónként megy a tét-ami nem kevés jól gondold meg mit teszel!!!!!!

ezt a hz-t nem igazán értem. A levelekre amúgy szoknak válaszolni csak az idióták G forítóval fordítanak, úgyhogy alatta az angolt kell olvasni

Azt akarod mondani, hogy a legkisebb pozíció 100euró? Ez alatt amúgy se érdemes pozíciót nyitni. Lehet ezért nem látok változást?
            Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mekkora összeggel kereskedsz, mennyi pénz van a számládon?
              nem sok, 300-600k között, éppen mennyit nyerek vagy bukok:P
              Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• kivertem a huppot gyerekek írtam nekik ojat azt hittem kidobnak érte-de!-visszaállították a számlámat!!!!!!!legkissebb tét 10 euro!-az volt a baj vele hogy 100eurónként emelkedett a tét-100-200-3

Hozzászólás

• idióták?ojan szépen írnak magyarul eszméletlen!

Hozzászólás

• szollo33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    idióták?ojan szépen írnak magyarul eszméletlen!
                    nekem g translate válaszokat szoktak küldeni és a 20 órás üszi azt jelenti, hogy csak nap közben van.

Viszont erre még nem kaptam érdemi választ:

"+ Ön jogosulttá vált a 5% mértékű kiemelt kedvezményünkre. A változást már megtekintheti ügyfélszámláján.
                    + Az új pozíciók elemi mennyisége így nagyobb lesz."

Ez nem azt jelenti, hogy a 10eurós pozíció nyitási minimum helyett 100 lett.
                    Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Pár éves tapasztalat után kérdem:

Hogy lehet az, hogy emberek évekig maradnak a plusz 500-nál? Ok, ha elkezdi valaki, akkor nagy esélyel a bonuszok miatt meg a google marketing miatt ők jönnek fel leggyorabban, legtöbb helyen. De miután valaki megtanul picit kereskedni, hogy tudnak náluk maradni?

Én mindig azt mondtam, hogy jó hely elkezdeni de igazán megtanulni kereskedni nem a legjobb a hely...de úgy látszik tévedtem és a kis kapzsi énünk (ami miatt a legtöbbször vesztenek a tőzsdén) erősebb mint a józan ész...

-------------
                      www.fxbroker.hu

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Pár éves tapasztalat után kérdem:

Hogy lehet az, hogy emberek évekig maradnak a plusz 500-nál? Ok, ha elkezdi valaki, akkor nagy esélyel a bonuszok miatt meg a google marketing miatt ők jönnek fel leggyorabban, legtöbb helyen. De miután valaki megtanul picit kereskedni, hogy tudnak náluk maradni?

Én mindig azt mondtam, hogy jó hely elkezdeni de igazán megtanulni kereskedni nem a legjobb a hely...de úgy látszik tévedtem és a kis kapzsi énünk (ami miatt a legtöbbször vesztenek a tőzsdén) erősebb mint a józan ész...

-------------
                        www.fxbroker.hu
                        igazán felemelő érzés olyan hozzászólásokat olvasni amikor az író nem feltett kérdésre válaszol hanem saját véleményét fejti írja le, de úgy, hogy azt nem fejti ki így senki se érti mit akart írni. A topicot nem építi, az embereknek nem segít, csak úgy beír, mert unatkozik.
                        Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Kérdéssel indult, lehet rá válaszolni ha szintén unatkozol...

Szabad ország, ahogy te is kifejezheted érzéseidet, gondolataidat a hsz-al kapcsolatban úgy bárki írhat bármit...

Hozzászólás

Kérdéssel indult, lehet rá válaszolni ha szintén unatkozol...

Szabad ország, ahogy te is kifejezheted érzéseidet, gondolataidat a hsz-al kapcsolatban úgy bárki írhat bármit...
                            mondattanilag mondhatni költői kérdés volt melyre nem vársz választ arra amit írtál, ha ez mégsem így van, akkor van még mit gyakorolnod a fogalmazás terén. esetleg kifejthetnéd bővebben amit írtál, itt arra gondolok, hogy ha tartalmat is adnál a hozzászólásodnak nem csak tartalmatlan érzéseket közölnél, amiket valószínűleg csak te tudsz értelmezni, akkor a hozzászólásnak lehetne akár értéke is. Persze nyugodtan írhatsz bármit, de felesleges teleszemetelni a topicot, főleg hogy úgy érzem lenne mondanivalód, csak vagy nem tudod vagy nem akarod kifejezni magad rendesen.
                            Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• ...."A topicot nem építi, az embereknek nem segít, csak úgy beír, mert unatkozik"....ezt hívják kettős mércének

Hozzászólás

...."A topicot nem építi, az embereknek nem segít, csak úgy beír, mert unatkozik"....ezt hívják kettős mércének
                                vagy nem fogtad fel amit írtam mert képtelen vagy rá, vagy nem kívántad felfogni. mind1, jó8
                                Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

Working...
                                X